PDA

View Full Version : Бихте ли ходили с момче/момиче с хубав характер, но грозно?



MayFlower
02-15-2011, 20:09
Heyy :-)
Преди няколко дена с една моя приятелка си говорехме дали бихме тръгнали с дадено момче, което е с готин характер, но грозновато. Проведе се дълъг спор и реших да пусна една тема да видя вие какво мислите :)
Та въпросът ми е : Бихте ли ходили с момче/момиче с хубав характер, но грозновато на външен вид ?

p.s Знам, че темата е доста повърхностна! ;дд

TheBeliever
02-15-2011, 20:13
За да имам връзка с някого трябва да съм сексуално привлечена от него. Ако го няма привличането значи сме само приятели. Не е нужно да е първи красавец, но да има излъчване, което на мен да ми хареса.

cherinka
02-15-2011, 20:20
СМешно ми е :razz:

Ние, всички, щото сме все с некви с перфектна външност и перфектен харакер :lol:

хъ-хъ

MayFlower
02-15-2011, 20:23
СМешно ми е

Ние, всички, щото сме все с некви с перфектна външност и перфектен харакер

хъ-хъ


КАРАШ МЕ ДА СЕ ЗАМИСЛЯ ПО-ДЪЛБОКО В НЕЩАТА :Д

MakeMeHappy
02-15-2011, 20:26
Ами зависи какво разбирате под грозноват-то аз неискам първи красавец,просто да е чаровен и симпатичен.. иначе ако и характера е добре --нямам нищо против,но пак казвам зависи какво разбирате под грозноват-не говорим за някакъв западнал тип без да се поддържа или нещо от този сорт..

cherinka
02-15-2011, 20:28
характер* де.

Ами, не е ли така.
Половината ако си постнеме снимки на гаджетата си и опишем характерите им, ще станем за посмешище.

Каквото искаш/търсиш/попадаш, то си е твое, то си е за теб, ти го обичаш всякак. :-)

umri
02-15-2011, 20:40
Много съм суетен. Едва ли. Ама кой знае... Дефинирай "грозновато".

w0sh
02-15-2011, 20:44
Добре че не ми се налага да съм това момче 8)

MayFlower
02-15-2011, 20:46
С
umri
Пуснато на: Сря Фев 16, 2011 12:40 am
Много съм суетен. Едва ли. Ама кой знае... Дефинирай "грозновато".


Ами например.. пълен или с много пъпки по лицето или пък с голям нос :Д или криви зъби .. ей такива :Д Лошо е ако всичко това е в един човек :lol:

MiMcHeToOo
02-15-2011, 20:49
Всеки си има дефиниция за грозен човек. Стига да я има "химията" между нас ми е все тая каква му е външността.

umri
02-15-2011, 20:54
Ами например.. пълен или с много пъпки по лицето или пък с голям нос :Д или криви зъби .. ей такива :Д Лошо е ако всичко това е в един човек :lol:
Момче съм. Деа знам. Има жени с криви носове, които са хубави.. с криви зъби, които ги правят по-чаровни и тн., случаите са много. Нека го кажем така. По-скоро бих имал връзка с жена, която има един от горепосочените недостатъци, но ме привлича интелектуално, отколкото с някоя без тези недостатъци, но тъпа кат ломски циганин. Не говорим за секс за една нощ.

Дебела - изключено във всички случаи.

RoSKo0o0
02-15-2011, 21:05
Интересен въпрос и аз съм си го задавал и т.н. и т.н., но винаги стигам до там, че каквото и да е момичето трябва да го харесам комплексно... то като те привлече нещо не е казано, че тряя да е с хубава външност... чаровно, симпатично, може би - не знам! А за интелекта няма да говорим, те всички са .... :D

П.С. Нищо не съм казал... :lol:

MayFlower
02-15-2011, 21:07
ааа не така грубоо :DD !

02-15-2011, 21:59
aз съм умна..и хубава :P

D3NG3rZ0N3
02-15-2011, 22:17
Ми по принцип не, но на 8 дек. като се напих свалях една 30 годишна грозотиям така 4е за единия секс не ми пречи.

assd
02-15-2011, 22:45
никога повече - хипопотами аут 8-)

RoSKo0o0
02-16-2011, 04:42
aз съм умна..и хубава :P

...и скромна :P

valdesbg
02-16-2011, 06:16
А не... с китове да си нямаш работа.

Външния вид е важен. Щом аз изглеждам добре, като мминимум и тя ще изглежда добре.

MayFlower
02-16-2011, 09:11
така е, да ! :)

VaMpiRKaTaaa
02-16-2011, 09:22
За да имам връзка с някого трябва да съм сексуално привлечена от него. Ако го няма привличането значи сме само приятели. Не е нужно да е първи красавец, но да има излъчване, което на мен да ми хареса.
Същото.
+

http://prikachi.com/images/496/2990496O.jpg

mechtaq_za_teb
02-16-2011, 09:37
За да имам връзка с някого трябва да съм сексуално привлечена от него. Ако го няма привличането значи сме само приятели. Не е нужно да е първи красавец, но да има излъчване, което на мен да ми хареса.При мен е абсолютно същото.

againstyou
02-16-2011, 11:29
За мен характера е важен,не толкова външността.А и едно момче,след като сме си поговорили и след като съм го харесала,за мен си е най-хубавото момче.Така,че да .. бих ходила с такова момче.

RaisedOnRock
02-16-2011, 11:43
Пх.Въпросът е човекът да ме привлича.И най-големият красавец да е,ако няма химия,за к'во говорим?

Goddess
02-16-2011, 12:14
Не е до външност, а до химия, привличане. Ако го има това, в добавка с характер, който ми пасва и ми е приятно с него, влюбена съм...няма никакво значение как изглежда в очите на другите.

ivcheto0o
02-16-2011, 12:21
Много пъти съм си задавала този въпрос,принципно всеки харесва различни,за едни едно е красиво за други не-ако има излъчване и ме привлича и си пасваме като характери да.

MaLkaTa_LaDy
02-16-2011, 13:21
Не е до външност, а до химия, привличане.
Почти съм съгласна... :D Наистина е по-важно да е привлекателен, отколкото красив, но ако за мен е "грозноват", колкото и да ме привлича сексуално, едва ли бих го харесала. Та... май клоня към не.

mrazqkindergarten
02-16-2011, 13:25
aз съм умна..и хубава :P

...и скромна :P

Роска, не се връзвай на тоя скапан фейк. 8-)


По темата по-скоро не.. Само ако нямам друг избор... примерно.Просто не мога така, трябва да ме привлича физически.

DarkGirll
02-16-2011, 13:32
.. мда съгласна съм с mrazqkindergarten трябва да ме привлича физически.Иначе и характера е важен,но привличането също защото иначе я няма тръпката преди виждане и т.н.

Greennight
02-16-2011, 14:18
Не...Ако не ме привлича просто ще станем приятели...

02-16-2011, 14:24
aз съм умна..и хубава :P

...и скромна :P

Роска, не се връзвай на тоя скапан фейк. 8-)


СКАПАНА СИ ТИ И МАЙКА ТИ ДЕБА БОКЛУЦИТЕ ВИ МРЪСНИ ТРЪГНАЛА С МЕН ДА СЕ СРАВНЯВА ..ПОД МЕН СТЕ!!!!!!!!!

nymphadora
02-16-2011, 14:28
А не... с китове да си нямаш работа.

Външния вид е важен. Щом аз изглеждам добре, като мминимум и тя ще изглежда добре.

Ти за добре изглеждащ ли се имаш? :)

Goddess
02-16-2011, 14:50
А не... с китове да си нямаш работа.

Външния вид е важен. Щом аз изглеждам добре, като мминимум и тя ще изглежда добре.

Ти за добре изглеждащ ли се имаш? :)

Негово право е. :)

02-16-2011, 14:56
^няма никво право
Най малкoто че на нищо не прилича :razz:
пък тръгнал да определя момичета ми чак и по красота ...
селяни мннннного :D

Longview
02-16-2011, 15:47
Мии, зависи. Ако е със страхотен характер и много се харесваме... но все пак, поне да е симпатичен и лъчезарен. Ако е кой знае колко грозен.. не самия факт, че е грозен, ами просто трябва да ме привлича, сещате се =D

dream1707
02-16-2011, 17:04
Ходила съм с момчета, които не са били много привлекателни, но по характер са ми допаднали много. Всъщност в периода в който ходех с тях и преди това, когато си падах само по тях си ми харесваха... след като скъсахме осъзнах, че не са били първа хубост :D .. Но както и да е, вънщността не е най-важното нещо, въпреки че и тя бая влияе на избора.

valdesbg
02-16-2011, 17:07
Ааа кученцата тръгнаха да гонят пръчката.

Изглеждам добре. Проблем?

Кифличке ти друга работа нямаш ли си? Че ми писна да ти чета копи-пейст глупостите.

FATALITY
02-16-2011, 17:30
Еее, ако е някакъв супер изпаднал, естествено, че не !

D3NG3rZ0N3
02-16-2011, 17:43
Бе, ако има дълбок портфейл друга песен ще пеете!

MakeMeHappy
02-16-2011, 17:45
Бе, ако има дълбок портфейл друга песен ще пеете!

Грешно мислене!Не всички гледат парите.. незнам защо си останал с такова впечатление :? :?

britzy
02-16-2011, 17:48
Ми,не бих-дори да има най-дълбокия портфейл на света.Извинявай ама защо да се принизявам заради един характер,който както знаем омагьосва първоначално и после всеки си показва рогцата и трикът е да устоиш ако и 2мата устоят,връзката има бъдеще.Та така след лиричното ми отклонение :D -не бих,дори да има суперския характер и да копае парите .Аре нападайте 8)

wasch0
02-16-2011, 17:50
Човек е щастлив, когато притежава това, което сам обича,а не това което другите харесват !

MaLkaTa_LaDy
02-16-2011, 17:52
Човек е щастлив, когато притежава това, което сам обича,а не това което другите харесват !
Това какво общо имаше?! :D

Goddess
02-16-2011, 18:02
Бе, ако има дълбок портфейл друга песен ще пеете!

Финансово красив... 8-)

britzy
02-16-2011, 18:03
Абе не вярвам да има кифли,които ще ходят с най-големия квазимодо, само защото има кинти.Аи моля ви се ! :-o

wasch0
02-16-2011, 18:09
Човек е щастлив, когато притежава това, което сам обича,а не това което другите харесват !
Това какво общо имаше?! :D

Исках да кажа, че е важното на мен да си ми харесва, независимо дали е принцът или звярът в очите на другите.

MaLkaTa_LaDy
02-16-2011, 18:14
Аз разбрах какво искаш да кажеш, ама пак няма нищо общо. Никой не е говорил дали на другите им харесва, а дали на тел ти харесва. И момичето попита ако не ти харесва на външност, би ли била с него. Е по-просто не мога да го кажа.

Често не осъзнавате какво казвате и за това понякога излизат някои екстремно мъдри неща.

D3NG3rZ0N3
02-16-2011, 18:15
Бе, ако има дълбок портфейл друга песен ще пеете!

Финансово красив... 8-)

Ето Йоана ме разбра 8)

GLaDOS
02-16-2011, 18:16
Аз се влюбвам първо в характера :) ... дори да не е супермодел ,допадне ли ми :smt007 ... е разбира се в допустими граници ,не да тежи повече от мене и да не взема никакви мерки ...:?


П.П. Кифличке пусни някоя снимка да те видим ,щото малко без покритие оставаш ... Съмнява ме че ще се покажеш поради простата причина че доста комплексарски коментари пускаш ... Сега вместо да ме нападаш, пусни снимка \:D/

Goddess
02-16-2011, 18:22
Бе, ако има дълбок портфейл друга песен ще пеете!

Финансово красив... 8-)

Ето Йоана ме разбра 8)

Докато загрея кой си хаха

britzy
02-16-2011, 18:22
Моля ви,не отговаряйте на безумните глупости,които ръси кифлата,щото тя точно тва иска и ви провокира .Та така де :-D

D3NG3rZ0N3
02-16-2011, 18:23
Бе, ако има дълбок портфейл друга песен ще пеете!

Финансово красив... 8-)

Ето Йоана ме разбра 8)

Докато загрея кой си хаха

Имаме обща позната :lol: даже 2

Goddess
02-16-2011, 18:25
Знам бе хаха
айде няма да спамя повече.

SlowDownBaby
02-16-2011, 18:28
Мне...ако ми се струва грозен,малко трудно да ми привлече вниманието. Все пак ще трябва и да спя с него....

BlueKnife
02-16-2011, 18:47
офф, толко е относително тва
за мене някой може да е хубав, за другите не.. аз примерно съм си харесвала момчета, които повечето сигурно ще сметнат за грозни, ама за мене не са. а и щом да речем ходя с някой, значи ми харесва, както характера му, така и това как изглежда, независимо другите за какъв го считат.

kombarka
02-16-2011, 18:51
Тъпо ми е, че го пиша... Но определено не.

От друга страна, ако е пълен мой идеал по характер, няма да изглежда "грозен" в очите ми (оценката е съвкупност от двете).
А и мъжете не се делят на "грозни" и "красиви", а на поддържани и неподдържани (макар че някой просто си го имат).

fatrat
02-16-2011, 19:00
аз съм грозен аре давайте си скайповете и фейс-овете :D

britzy
02-16-2011, 19:19
^^ мхм,трябваше ли да е смешно? :-o try harder

fatrat
02-16-2011, 19:20
забравих да спомена ,че нямам чувство заа хумор!

nymphadora
02-16-2011, 19:32
офф, толко е относително тва
за мене някой може да е хубав, за другите не.. аз примерно съм си харесвала момчета, които повечето сигурно ще сметнат за грозни, ама за мене не са. а и щом да речем ходя с някой, значи ми харесва, както характера му, така и това как изглежда, независимо другите за какъв го считат.

+1

valdesbg,това,че се цениш е хубаво,просто ми се струва прекалено голямо самочувствието ти.Както и да е,темата е друга да не се отклоняваме. :) BlueKnife каза общо взето това,което мисля.

Yancheto
02-16-2011, 20:37
За да имам връзка с някого трябва да съм сексуално привлечена от него. Ако го няма привличането значи сме само приятели. Не е нужно да е първи красавец, но да има излъчване, което на мен да ми хареса.

Именно.

pyxkawataa
02-16-2011, 21:48
Ами не, не бих! Когато видиш човек първото ти впечатление е външния вид, а не характера.. но когато го опознаеш и се окаже, че е гаден и най-големия красавец да е се отвращаваш от него... И обратно - добър характер, но грозен - за мен това е само приятел. Така че не бих предпочела нито една от двете крайности. Най-добре е симпатичен (дори да не е най-хубавия) и добър характер. Все пак трябва да има и сексуално привличане. :)

fenkaaa
02-16-2011, 22:34
За да имам връзка с някого трябва да съм сексуално привлечена от него. Ако го няма привличането значи сме само приятели. Не е нужно да е първи красавец, но да има излъчване, което на мен да ми хареса.

SmilezZz
02-17-2011, 04:51
Наистина си е доста повърхностна тема..
Не си ти тази,която определя хората дали са грозни или не + това може да не е първи красавец,но 100% съм сигурна,че излъчва някакъв чар,който привлича хората..
И да,ако го има това привличане - бих тръгнала с него.. В крайна сметка по-важен е характера,а не външността,колкото и тъпо да ви звучи..

Pa3yMeH
02-17-2011, 05:58
Еми ако не ме привлича, колкото и да е умна, само приятели ще сме :)

w0sh
02-17-2011, 09:05
Защо така наказвате Валдес в темата :(

Eclipsercho
02-17-2011, 09:13
aз съм умна..и хубава :P

Пък и скромна.. :lol: :lol: :lol:

По темата: От момчешка гледна точка, бих се съгласил с това, че трябва да ме привлича и на външен вид, няма как иначе да е пълноценна връзка.

XTREMEFREERIDE
02-17-2011, 09:25
Определено не. Ако не ме привлича по някакъв начин не мога да говоря за интимни отношения, пък то да имаш "гадже" означава (на половина) това, нали?

Razor93
02-17-2011, 11:32
Мне. :D

Extremescream
02-17-2011, 11:43
aз съм умна..и хубава :P

...и скромна :P

Роска, не се връзвай на тоя скапан фейк. 8-)


СКАПАНА СИ ТИ И МАЙКА ТИ Д**а БОКЛУЦИТЕ ВИ МРЪСНИ ТРЪГНАЛА С МЕН ДА СЕ СРАВНЯВА ..ПОД МЕН СТЕ!!!!!!!!!


Моме, ти още ли не си схванала, че не само си невъзпитана, но и проста? :D

DarkTemplar
02-17-2011, 12:48
Не му обръщайте внимание на тва малко плевенско изродче. Дефектно е просто...

Както и друг път съм казвал - физическата красота е важна, но не е най-важната за един мъж. Ако е сериозен, притежава чувство за хумор и има усет как да се държи с жените, винаги ще се намират готини жени за него. Ако е глуповат и комплексиран, но с добър външен вид, ще му е доста по-трудно. А и красив и грозен са относителни понятия.

Koshnicata
03-02-2011, 13:14
от моя гледна точка ще кажа следното : никои не е перфектен дори и да се мисли за такъв тои просто не е ........пример със мен :
Характера ми е просто 6 грешка там нямам дори се учудвам някои път как може аз да сам толкова добър човек най-малкото като личност сред обществото чаровен сам и знам че имам дадено излъчване за да превлека някои обаче...като всеки човек и аз не съм перфектната личност и имам малко криви горни зъби не ме е срам да го кажа защото това ми е било от малак проблем но именно този проблем изгради 1 характер във мене които ме е карал да се боря със високонамерните хора....
За какво ти е връзка със човек които е много красив/а ако той/я
те бие/тормози/пренебрегва и т.н. тогава се говори според мене само за сексуално превличане а не за ВРЪЗКА защото една връзка се гради на компромиси във хората помежду си

по темата : да

BaffaLsc
03-02-2011, 13:47
К'вото и да си говорим.. външността има голямо значение, поне за мен..

ForzaFelipe
03-02-2011, 14:23
Да естествено.Попринцип аз съм същия тъй че ще си допаднем :razz:

Fiction7577
03-02-2011, 16:00
BlueKnife написа:
офф, толко е относително тва
за мене някой може да е хубав, за другите не.. аз примерно съм си харесвала момчета, които повечето сигурно ще сметнат за грозни, ама за мене не са. а и щом да речем ходя с някой, значи ми харесва, както характера му, така и това как изглежда, независимо другите за какъв го считат.

Абсолютно. При мен беше същото и продължава да е в някои случаи, относно хорското мнение.

MaLkaTa_LaDy
03-02-2011, 16:01
Koshnicata, защо веднага реши, че красивите хора бият/тормозят/пренебрегват другите?! Много компломиси правите със себе си още при "избора" на партньор...

ddeennyy
03-02-2011, 16:01
Лично аз бих тръгнала с такъв човек, ако има вътрешна красота. Това е най-важното нещо според мен. Мдам определено е повърхностна тема :)) .. Знаеш ли имам една позната, която наскоро ходеше с едно страшно печено момче, което супер много я харесва даже мисля, че изпитва по-силни чувства ноо това няма значение.. Тя му би шута и сега ще тръгне с едно момче. Той е известен но няма да кажа кой е.. наскоро стана известен световен шампион..няма значение таа той най-вероятно ще я използва за ден два ии след товаа всичко ще свърши .. Таа точно за това не всичко е външния вид. Той е относителен ;). Един човек не е направен от красивите сини очи, дългата коса, слабото тяло и т.н. Е, да разбира се първо това се забелязва , но след това като видиш, че е боклук и за нищо не става вече не виждаш цялата тази красота.. виждаш един простоват човек...

a1a2b3v
03-02-2011, 16:05
А за интелекта няма да говорим, те всички са .... :D
:lol:
Абе фанта бива ли така?! Хмм много сме лоши... =(

yeeee
03-02-2011, 18:27
преди година отрязах едно много добро и мило момче само защото беше грозен и приятелите ми не го харесваха.. :o

minimalGirl
03-02-2011, 18:30
Не...не за друго просто ако не ме привлича външно,а следват редица по-сложни проблеми :)

bloodyred
03-02-2011, 19:26
Какво значи грозен? Няма грозни хора, има различни вкусове .. Заглавието ти ми звучи някак си комплексарско .. Разбира се, че ако първо не те привлече на външен вид, дори и да не е красавец/ца, поне да е чаровен човек .. но малко не на място е зададен въпроса, в смисъл не по правилния начин. . :))

StolenBliss
03-02-2011, 20:57
преди година отрязах едно много добро и мило момче само защото беше грозен и приятелите ми не го харесваха.. :o

И защото си тъпа, демек. Ся сори ама твойто(едно лирическо отклонение да праснем) 'дело' е свързано с тва, как се водиш по акъла на другите. За мен тва е супер тъпо, при положение, че на теб ти е допадал и да го зарежеш щото аджеба приятелите са против него. Те ли ще са с него или ти ? Пф ся тва значи и, че не ти е пукало достатъчно явно, или още не си развита горе със сивото. Сори ако звуча грубо, но изказвам мнение(и то възможно най-кратко). Както и да е.

По темата - Вярно е, че външността е първото нещо което ти прави впечатление. Иначе, ако не ти допадне на пръв поглед, малко няма шансове за разговор нали или ще си се настроиш 'oohh dismissed'. Но аз лично ако после не харесам характера на тва момче, тогава кво прайм? Няма да съм му със яката външност, а с това което е отвътре. И все пак е относително. Има различни ситуации и всичко. Та все пак ако прекалено не ми допадне, едва ли ще стана нещо.

Dimchobg
03-02-2011, 21:28
Ами аз изкам да е хубава ае не перфектна ама не бих искал да е грозна изклучено първо щот аз не искам и втора щот приятелите ми и познатите ми ще ми се подиграват и отбягват само за да не виждат тая грозотия

PrclssRosh
03-02-2011, 21:32
преди година отрязах едно много добро и мило момче само защото беше грозен и приятелите ми не го харесваха.. :o

И защото си тъпа, демек. Ся сори ама твойто(едно лирическо отклонение да праснем) 'дело' е свързано с тва, как се водиш по акъла на другите. За мен тва е супер тъпо, при положение, че на теб ти е допадал и да го зарежеш щото аджеба приятелите са против него. Те ли ще са с него или ти ? Пф ся тва значи и, че не ти е пукало достатъчно явно, или още не си развита горе със сивото. Сори ако звуча грубо, но изказвам мнение(и то възможно най-кратко). Както и да е.


Аз, доколкото разбрах, и тя самата е смятала, че е грозен. Пък щом няма физическо привличане, какъв е смисълът да е с него? Само защото е добър и мил ли?

bebzgirl
03-02-2011, 22:25
Лично аз бих тръгнала с такъв човек, ако има вътрешна красота. Това е най-важното нещо според мен. Мдам определено е повърхностна тема :)) .. Знаеш ли имам една позната, която наскоро ходеше с едно страшно печено момче, което супер много я харесва даже мисля, че изпитва по-силни чувства ноо това няма значение.. Тя му би шута и сега ще тръгне с едно момче. Той е известен но няма да кажа кой е.. наскоро стана известен световен шампион..няма значение таа той най-вероятно ще я използва за ден два ии след товаа всичко ще свърши .. Таа точно за това не всичко е външния вид. Той е относителен ;). Един човек не е направен от красивите сини очи, дългата коса, слабото тяло и т.н. Е, да разбира се първо това се забелязва , но след това като видиш, че е боклук и за нищо не става вече не виждаш цялата тази красота.. виждаш един простоват човек...

+ 1

BlueFace
03-02-2011, 23:02
Красотата е субективно понятие. Красивото за един не е задължително красиво за другите...
Всеки избира гаджетата си според външния вид. При някои той играе главна роля, при други има и други фактори като характер, интелект, обноски и т.н. , но всеки иска да му е комфортно с партньора му. Колкото и да е мил, добър, умен един човек, ако го няма привличането няма как да се получи връзката. Все пак тя има както психическа, така и физическа страна :)

Няма перфектни хора. Всички си имаме своите кусури. Просто трябва да намерим човека, за когото те не са от значение :)

RoSKo0o0
03-03-2011, 00:29
За мен външността не е определяща.

MaLkaTa_LaDy
03-03-2011, 05:08
За мен външността не е определяща.
Чуваш ли се?!
http://smiah.net/images/gallery/HPIM02062.jpg
Айде сега ми кажи, че не е...
Като започнете да се правите на големи моралисти, говорите толкова небивали неща.

bloodyF
03-03-2011, 05:53
За да имам връзка с някого трябва да съм сексуално привлечена от него. Ако го няма привличането значи сме само приятели. Не е нужно да е първи красавец, но да има излъчване, което на мен да ми хареса.


Съгласна.
Аз мога и да тръгна с някой такъв, но какъв ще е смисъла?
За мен е важно на мен да ми хареса и да ме привлече, не се влияя от мненията на приятели (които ако са истински приятели, между другото, няма да им пука как изглежда човека, с който ходиш, а по-скоро ще се интересуват дали се държи той добре с теб и т.н.)

xXTOXiCXx
03-03-2011, 06:26
Какво значи грозен? Няма грозни хора, има различни вкусове .. Заглавието ти ми звучи някак си комплексарско .. Разбира се, че ако първо не те привлече на външен вид, дори и да не е красавец/ца, поне да е чаровен човек .. но малко не на място е зададен въпроса, в смисъл не по правилния начин. . :))

++

Това,което е красиво за един -не е задължително да се харесва на друг. Например синдрома : "хубавите момчета в повечето случаи ходят с грозни момичета" .. На тях явно им харесват и си ги обичат ... за това не е от значение... "Гаргата" за един,може да е "Принцеса" за друг.. Забелязвали ли сте например и на конкурсите по красота? Супер мн харесвате някой участник/участничка , но за 1во място избират съвсем друга :)) .. За мен няма такова понятие като "грозен" и "красив" :)

Kobayashi
03-04-2011, 07:45
http://1.bp.blogspot.com/_q-m9o-IKG2A/SY_EznyxeRI/AAAAAAAAAL4/FTj2MgI4p3s/s400/i+love+nerds.jpg

:D