PDA

View Full Version : Подлудява ме!



cherinka
02-15-2011, 20:18
Гаджето много ме дразни!!!
Постоянно се караме, а аз съм душичка и все му се мазня, понеже все си повтарям обичаме се, не бива да се караме, като сме в добро настроение си прекарваме добре.
Обаче аз като се нацупя(айде, бързо ми минава, ама не се трая), а той като се нацупи два часа, буквално, и отгоре бахти мазнотията,дето пада от мен...
оценява го, да, но трябва да мине един ден, за да ми се отсърди. Много досадно.

Вместо да си се кефиме, на това, че сме заедно, ние всичко разваляме с цупенки, скандали, спорове... хайде,аз съм лесна, отстъпвам (не знам как ще се връща всичко),обаче той е много тъп.

УУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ, много ме издразни тая вечер! Полудяла съм!!!

TheBeliever
02-15-2011, 20:36
И винаги за глупости се сърдите, нали? Позната картинка само че моя е с железни нерви и не ми се сърди за нищо. Аз пък се цупя и за двама ни.

До преди няколко месеца поне. После осъзнах, че в 99% от случаите правя от мухата слон и "големия проблем" всъщност е само в моята глава. Сега се старая да премислям по-спокойно нещата и да не допускам малки неща да ме изкарват извън нерви.

illusion1993
02-15-2011, 20:37
Ми щом мислиш че е тъп за каква любов става въпрос. Разкарай го няма да имате скандали

cherinka
02-15-2011, 20:41
никой човек не е тъп, просто на моменти се прави на тъпунгер и ти полудяваш още повече от това!!!

VaMpiRKaTaaa
02-16-2011, 09:07
Къв е смисълът да се карате?
Седнете,кажи му какво те дразни в него.
Той да ти каже какво го дразни в теб.
И се опитайте да поправите грешките.

DarkTemplar
02-16-2011, 09:22
Поредната пуберска драма. Пораснете на акъл и ще ви мине.

tanch3t093
02-16-2011, 10:12
Всичко си е до човека. И аз съм голяма сръдла, ама бързо ми минава. Ама да се мазня на някой за да ми се отсърди :? .. С бившия ми така се карахме често и винаги той правеше крачката да се сдобрим. Иначе всичко беше заради някви малки и незначителни неща ... За които не си залужаваше. Явно и при вас е така ... Поговорете на тази тема и изяснете проблемите помежду ви :)

fUcKsMiLe
02-16-2011, 11:25
Щом обиждаш приятеля си по този начин - "тъп", "тъпунгер", то за каква връзка си говорим?! Все тая..

Драми и чудо.. като ти се сърди и щом тряя да се "мазниш", за да спре, тегли му една майна и не се занимавай повече.. :-o

Лапешки истории.. Пораснете. :)

againstyou
02-16-2011, 11:27
Подлудява ме = толкова много ме възбужда,ей ся ше го награбя ..

umri
02-16-2011, 11:31
Тряа да са радваш. Повярвай. Пък и 1 ден цупене и мрънкане не е хич много.

fenkaaa
02-16-2011, 22:36
При нас е същото,само че аз съм тази дето само се цупя,а той ми се мазни :D

GregoryHouse
02-17-2011, 08:55
Черинке успокой се бре :) Какво толкова те е изнервило момчето. При всички е така. Сръдльо си е. Ден да ти кажа не е толкова много. Има някой които натякват с месеци :)

Epik
02-17-2011, 15:38
Прави като него тогава, да види тамън дали е яко 8-)

А относно другите с коментарите от рода на "пораснете", "лапешки истории", "детинщини" - та това нали е форум за тийнове (подрастващи деца, НЕ ИЗРАСНАЛИ СТАРЧОЦИ, моля осъзнайте се малко и бъдете по-снизходителни.)

Greennight
02-17-2011, 15:40
Според мен,ако си удряте по 1 секс след всяко цупене ще ви минава.

nerwna
02-18-2011, 23:06
Подлудява ме = толкова много ме възбужда,ей ся ше го награбя ..

И аз същото си помислих.. :)
Ам ,по твоя въпрос ще ти кажа само да седнете и да поговорите като големи хора!
Кажи му направо какво те дразни в него..
Изяснете проблема (;
Нали знаеш,няма безпогрешен човек! :)

kalpazanka
02-19-2011, 08:47
cherinka, прави му това, с което той самият те дразни. Много помага в осъзнаването на другата гледна точка.

vankata5555555
02-19-2011, 08:51
Поредната пуберска драма. Пораснете на акъл и ще ви мине.

cherinka
02-20-2011, 22:55
cherinka, прави му това, с което той самият те дразни. Много помага в осъзнаването на другата гледна точка.Мнооооооооооооооооо ооооооооооо си права!!!!!!!!!1

Tennnnn
02-20-2011, 23:03
Сядате и си разрешавате проблемите , кво толкова има.Излишни драми праиш.

sh3_1s_7h3_0n3
02-21-2011, 04:35
Щом обиждаш приятеля си по този начин - "тъп", "тъпунгер", то за каква връзка си говорим?! Все тая..

Драми и чудо.. като ти се сърди и щом тряя да се "мазниш", за да спре, тегли му една майна и не се занимавай повече.. :-o

Лапешки истории.. Пораснете. :)

Алоооу, моралистите!

Начи, ако кажеш на гаджето си "тъпунгер" е обида и не го обичаш.
Ае да не се взимаме толкова насериозно, а?

Ти, ако кажеш на приятел/ка "Мноу си тъп/а" пък ти е много близък/а, наистина ли го обиждаш и трябва да смятаме, че си лицемерен/а?

Кой знае вие "на майтап" или в други ситуации" какви думи и квалификации използвате.