PDA

View Full Version : Държи се глупаво



pricelessxv
02-15-2011, 21:39
Не пиша много по форуми, ноо този път наистина имам нужда от помощ. (btw, който мисли 'проблемът' ми за глупав, нека не се занимава да пише глупави коментари, които изобщо не биха ми помогнали :D ). Та, проблемът ми е следният:
Едно момче от класа ме харесва от 2-3 години, но през тези 2-3 години аз не го забелязвах, той за мен беше просто приятел. Дори се целувахме доста пъти преди да започна да го харесвам и аз ;D.. Но сега изведнъж започнах да си падам по него. :oops: Излизали сме доста пъти (откакто го харесвам), и проблемът е, че когато той разбра, че и аз го харесвам, по някакъв начин самочувствието му се вдигна.. и то доста :x И така откакто той знае че споделяме еднакви чувства :razz: , когато сме сами той си е .. как да го кажа, бе перфектен е! НО САМО когато сме сами.. Аа когато има хора около нас е еба*и лайното :o :? Никога не се е държал така преди, такъв задник е откакто узна, че и аз го харесвам.. :x А и относно това дали сме заедно - не сме, разбрахме се без обвързване.. или ако трябва да съм честна - аз го обявих :razz: Един вид, когато има хора около нас той трябва да се прави на интересен, да се държи всякаш е някакъв sex символ на даскалото.. че даже и на града 8) :D :D А когато сме сами е прекрасен! (това го казвам може би за около 525ти път ;d)
И ето ми го въпросът: Как по дяволите да го вразумя? Опитах, говорих с него относно държанието му, ии изобщо не помогна :-x Игнорирам го, когато усетя злобното му и надменно държание, ноо той като усети, че започвам 'леко' да се изнервям, той се превръща в онзи човек, когото АЗ познавам по съвсем различен начин, и отново става толкова мил.. ии като ме погледне с този невинен поглед, който вади когато разбира че е загазил :( ии аз нали съм една патка, та не мога да му се разсърдя за дълго време, винаги се размеквам. :lol: И когато види, че всичко си е ОК и не му се сърдя, той отново започва да се държи глупаво :-x Така е вече от 1-2 седмици и не издържам :? Търпелив човек съм, но той просто ме вбесява!!! :@ Не знам вече какво да правя.. приятелите ми казват да спра да се занимавам с него, ама то да беше така лесно.. Аз го харесвам, той мен също. Привличането се усеща, само един проблем има и той е в него. А аз не знам как да отстраня този проблем.. А и на приятелите ми не знам как да обясня, че това лайно, което те всеки ден виждат, няма нищо общо с онова мило момче, което всъщност има страхотен характер. ;х Наистина не знам какво да правя, МОЛЯ ВИ дайте ми някакви идеи ;X

Липсва описателно заглавие.
kalpazanka

djipsito
02-15-2011, 22:11
Нацупи му се за по-дълго време, без да обръщаш внимание на погледа му като види, че си ядосана... 2-3 дена така може и да се опомни. А ако те пита му казваш пак кое те дразни, филмирай го, че тва те отблъсква и че ако не иска да се гледате накриво, да се съобразява.

Мисля, че е нормално да се държи така, ама все пак да не прекалява...

MarkKnight
02-15-2011, 23:50
Не различията,а гордостта ни пречи да сме щастливи... помисли над тези думи малко...