PDA

View Full Version : Малко инфо ?



galin4o0o
02-16-2011, 08:52
Днеска се зачудих,че нещо интернета от дни не ми харесва....има ли програма или някакъв начин по който може да видя колко човека са свързани с руутера...по Wi-Fi път? Или няма такава възможност?

doomkillerr
02-16-2011, 09:08
Да има начина - рутера твой ли е? Ако е ни кажи модела и марката! :)

galin4o0o
02-16-2011, 09:12
Да има начина - рутера твой ли е? Ако е ни кажи модела и марката! :)


Дам руутера е мой сега ще кажа и модела.Модела е TP-LINK а номера на модела е: TL-WR740N :}

Jus7DreamBoy
02-16-2011, 09:29
я кажете става ли и за моя TP-LINK TL-WR34OGD :P

GregoryHouse
02-16-2011, 12:06
Виждаш какъв ти е default gateway. След това пишеш в my computer \\192.168.0.1 - където цифрите са заместени с твоите от DG. Пишеш акаунт и парола, които под default са admin//admin. Би трябвало да ти излезе менюто на рутера. И след това на network или wireless не си спомням трябва да отидеш и ще ти изкара колко юзъра са свързани към рутера.

galin4o0o
02-16-2011, 12:33
Виждаш какъв ти е default gateway. След това пишеш в my computer \\192.168.0.1 - където цифрите са заместени с твоите от DG. Пишеш акаунт и парола, които под default са admin//admin. Би трябвало да ти излезе менюто на рутера. И след това на network или wireless не си спомням трябва да отидеш и ще ти изкара колко юзъра са свързани към рутера.


Обаче има един голям проблем ...Руутера ми излиза под име Galin мисля,че и Username i Password беше сменена .. и не е admin/admin където идва и проблема ...може ли да видя къде са името и паролата или ...трябва прейнсталация на руутера?

doomkillerr
02-16-2011, 12:51
Обаче има един голям проблем ...Руутера ми излиза под име Galin мисля,че и Username i Password беше сменена .. и не е admin/admin където идва и проблема ...може ли да видя къде са името и паролата или ...трябва прейнсталация на руутера?

Щом са сменени и ти не ги знаеш, няма как да ги разбереш! Решението е "Reset" на рутера от копчето намиращо се от задната страна, обаче ако не знаеш, как да си го настройш, а аз предполагам, че това е така по добре не пипай нищо!!! :)

>> Снимка на бутона за връщане към заводските настройки!!! << (http://prikachi.com/images/97/2991097m.jpg)

galin4o0o
02-16-2011, 12:56
Обаче има един голям проблем ...Руутера ми излиза под име Galin мисля,че и Username i Password беше сменена .. и не е admin/admin където идва и проблема ...може ли да видя къде са името и паролата или ...трябва прейнсталация на руутера?

Щом са сменени и ти не ги знаеш, няма как да ги разбереш! Решението е "Reset" на рутера от копчето намиращо се от задната страна, обаче ако не знаеш, как да си го настройш, а аз предполагам, че това е така по добре не пипай нищо!!! :)

>> Снимка на бутона за връщане към заводските настройки!!! << (http://prikachi.com/images/97/2991097m.jpg)


Не ме бърка да се мъча да го настроя ...а копчето го натисках и нищо не става.Нета си тръгва всеки път:D Както и да е друг път ще се мъча:) Поне разбрах как става :P