PDA

View Full Version : Супер зле се почувствах :(((



make_you_mine
02-16-2011, 09:06
Имам приятел от приблизително една година,с който живеен в различни градове. В последно време ми се струваше,че не се държи както преди,докато сме в един град-постоянно беше зает. В даден момент аз погледнах какво са си писали с едно момиче(знам,че не е правилно,но..!) и видях,че й е писал неща от типа на ''ако се съблечеш гола..'' или ''ще ме изпратиш до гарата ли-би било романтично''... Супер много се нараних,направих му сцена, а той ми каза,че имал право на лично пространство и така се базикал с някого. Аз му казах,че според мен няма нищо случайно,стана ми адски зле,питам се с какво ли не го удовлетворявам,опитвам се да му давам всичко.. сега не знам какво да направя.. обичам го истински,но може би само ще ме наранява.. Каза ми,че трябва да му имам повече доверие и че не ми е изневерявал,въпреки че е имал възможността. Другото странно е,че не ми дава да му пиша мили неща във фейсбуук. Не знам,супер объркана съм. Да го ''отстъпя'' на другото момиче,да го оставя сам или нищо да не правя.. :? :(

DarkTemplar
02-16-2011, 09:08
Намери си ново гадже, от твоя град.

make_you_mine
02-16-2011, 09:11
Да уточня,че въпросната не е в неговия град също...той се връща в нашия роден град,където съм аз и тя принципно.. да си намеря друг толкова бързо едва ли ще мога,особено като искам него..

VaMpiRKaTaaa
02-16-2011, 09:14
Абе хора...какво значи ''вече не се държи както преди.''?
Ами хората се променят.
Минала е година..той се е променил,ти си се променила.
Аз на твое място щях да го оставя.

mechtaq_za_teb
02-16-2011, 09:15
Щом те кара да се чвстваш кофти, да си хваща пътя. Не виждам какво толкова смяташ, че ще изгубиш или ще стане, ако го оставиш. Да, ще ти е мъчно известно време, но поне няма да те наранява повече. Не смятам за нормално да бъдеш с един човек, а той да си пише такива неща с тази и онази. И от какъв зор не ти дава да му пишеш мили неща? Каква е тази връзка, какви са тези нелепи ограничения?! Зарежи го. Не си струват нервите.

DarkTemplar
02-16-2011, 09:19
Да уточня,че въпросната не е в неговия град също...той се връща в нашия роден град,където съм аз и тя принципно.. да си намеря друг толкова бързо едва ли ще мога,особено като искам него..
Тва ти е N-та поредна тема, където ни занимаваш с него. Не разбра ли, че вашата работа няма да я бъде? Ти го обичаш, правиш разни жестове, а той се чуди как да изклинчи. Сори, ама в случая си в ролята на влюбената глупачка. Ясно, че си привързана към него и като си кажеш "ама аз го обичам" и му прощаваш всичките маймунджилъци, обаче тая връзка чисто и просто не струва и ти носи предимно нерви. Ако имаш самоуважение - режеш го и дотам. Ако нямаш и останете заедно, ще продължаваш с мъките.

make_you_mine
02-16-2011, 09:28
Той ми казва,че иска да е с мен..ноо..не знам.. Ами аз просто не искам да се предавам,без да се боря..не искам да го отстъпвам..затова се държа така..не е случаен за мен.. и затова се чудя..какво да направя..

DarkTemplar
02-16-2011, 09:30
Чупи си главата тогава, няма да си хабя краноречието и да ти наливам акъл.

mechtaq_za_teb
02-16-2011, 09:33
Той ми казва,че иска да е с мен..ноо..не знам.. Ами аз просто не искам да се предавам,без да се боря..не искам да го отстъпвам..затова се държа така..не е случаен за мен.. и затова се чудя..какво да направя..Явно нищо. Ще дойде момент, в който ще вземеш правилното решение за себе си, но явно това ще е когато хубаво си поблъскаш главата.

VaMpiRKaTaaa
02-16-2011, 09:39
Той ми казва,че иска да е с мен..ноо..не знам.. Ами аз просто не искам да се предавам,без да се боря..не искам да го отстъпвам..затова се държа така..не е случаен за мен.. и затова се чудя..какво да направя..
АЗ в твоя случай постъпвам така:----слагам чертата и го режа,до там сме.
Не виждаш ли,че ти се подиграва и си играе с теб.
А ти глупачката му ходиш по свирката.

GossipGirl89
02-16-2011, 09:48
Щом не се чувстваш щастлива с него го остави. Знам, че е трудно, но понякога човек трябва да погледне реално на нещата. Аз наскоро бях изправена пред г/д същата дилема - обичам един човек, но обстоятелствата са срещу нас, а и с течение на времето го опознах повече и просто усетих, че това не е момчето за мен, не се допълваме изобщо, имаме различни разбирания и цели и сме като два различни пояса общо взето. Реших, че няма смисъл да продължавам да тъпчам на едно място с него и колкото и да не ми се искаше поставих чертата. Не е казано, че винаги, когато обичаш някой трябва да се бориш, защото понякога си е загубена кауза. Като виждаш, че не си пасвате и не се чувстваш добре с него най-добре се разделете и всеки да си потърси щастието другаде.

tanch3t093
02-16-2011, 10:01
И аз бях в АБСОЛЮТНО същата ситуация. Но направих грешката да му повярвам, че всичко си е на бъзик и трябва да му имам повече доверие.. Сега съжалявам, че не го оставих тогава, макар все още да не знам дали наистина се е бъзикал с нея или всичко си е било така ... И да, обичах го повече от всичко и не исках да го оставя, но след време ми се наложи да го забравя. Беше ми гадно, но мина, забравих го. Не прави моята грешка - колкото и да обичаш един човек, рано или късно просто ще ти се наложи да го забравиш ;]

MaLkaTa_LaDy
02-16-2011, 11:18
Още след като си разрала, че се занимава с други момичета трябваше да го скъсаш и то без обяснения по каква причина. Сега вече и да го скъсаш... На него му дреме на шапката за теб.

againstyou
02-16-2011, 11:33
Оо разкарай го.И бифшия ми правише такива сцени и накрая все аз излизах виновната и трябваше аз все да правя компромиси и да му се извинявам.Повярвай ми .. всеки си има малко гордост и граници,трябва да му биеш шута според мен.Не е нито първия,нито последния.Гледай напред.

MiMcHeToOo
02-16-2011, 11:42
Отвсякъде си личи, че не иска да е с теб. Ако имаш поне капка достойнство си тръгни.

make_you_mine
02-16-2011, 11:57
Ок, ако не иска да е с мен защо ме кани у тях и на 14ти февруари бяхме заедно,и ми подари цвете, и правихме секс и т.н.. ?

umri
02-16-2011, 12:05
Ок, ако не иска да е с мен защо ме кани у тях и на 14ти февруари бяхме заедно,и ми подари цвете, и правихме секс и т.н.. ?
sorry...

mechtaq_za_teb
02-16-2011, 12:07
Ок, ако не иска да е с мен защо ме кани у тях и на 14ти февруари бяхме заедно,и ми подари цвете, и правихме секс и т.н.. ?За да прави секс с теб, да те използва, докато може... да те разигвара, защото си адски глупава... защото знае, че ти ще си с него дори когато се задява с други. Това достатъчен отговор ли е? Не искам да бъда груба, но сама си го правиш.

VaMpiRKaTaaa
02-16-2011, 12:18
Ок, ако не иска да е с мен защо ме кани у тях и на 14ти февруари бяхме заедно,и ми подари цвете, и правихме секс и т.н.. ?
Щот'о иска sex,ТО е повече от яcно.
А ти му се хващаш и му ходиш по свирката като първата влюбена глупачка.

make_you_mine
02-16-2011, 12:36
Ами той е първият мъж в живота ми..сигурно затова е така..с др.секс не съм правила..с него е страхотен..и съм много привързана ,дали го обичам след всичко,което изживях покрай него не знам,но..
Може би да му кажа да търси щастието си другаде ? И съответно секс ? Той ми казва,че с мен секса е страхотен. Ами,ако сега го скъсам,може поне да си запазим уважението, не знам. .. ;)

mechtaq_za_teb
02-16-2011, 12:39
Ами той е първият мъж в живота ми..сигурно затова е така..с др.секс не съм правила..с него е страхотен..и съм много привързана ,дали го обичам след всичко,което изживях покрай него не знам,но..
Може би да му кажа да търси щастието си другаде ? И съответно секс ? Той ми казва,че с мен секса е страхотен. Ами,ако сега го скъсам,може поне да си запазим уважението, не знам. .. ;)Не знам за какво уважение говориш, след като той те разиграва така. Но ти си знаеш. Явно трябва да си изпатиш първо, за да си вземеш урок. Друг начин май няма.

Goddess
02-16-2011, 12:40
Остави го, кажи му, че е свободен да прави каквото иска. Ако наистина те обича и държи на теб, ще се опита да те задържи, вместо да се втурне веднага да си използва "свободата". :)

MaLkaTa_LaDy
02-16-2011, 13:31
Има една тънка граница между това той да търси щастието си другаде и това ти да търсиш щастието си другаде и тя е достойнството. Ако искаш си останете "приятели за секс" [въпреки че според мен няма такова нещо], но чувствата ти към нещо няма да утихнат по-бързо така. И все пак ако решиш, че искаш, бъди с идеята, че не си му длъжна и той не те притежава, а го прави за собствено удоволствие.

VaMpiRKaTaaa
02-16-2011, 13:36
Ами той е първият мъж в живота ми..сигурно затова е така..с др.секс не съм правила..с него е страхотен..и съм много привързана ,дали го обичам след всичко,което изживях покрай него не знам,но..
Може би да му кажа да търси щастието си другаде ? И съответно секс ? Той ми казва,че с мен секса е страхотен. Ами,ако сега го скъсам,може поне да си запазим уважението, не знам. .. ;)
Според теб само от секса ли зависи щастието?
И за какво уважение говориш?
Според теб,по начина,по който се държи с тебе,дали те уважава?
Такъв не ти трябва.Разкарай го и това е.

make_you_mine
02-16-2011, 14:39
Ами то тя също не е от неговия град,да не забравяме. Малко сложно да иска да има с нея нещо наистина.. а що се отнася до секса-ами ние се виждаме веднъж месечно примерно. И да искаме да сме по-отдадени и да има любов,е трудно. Да,аз го обикнах,но не знам за него.. Май ще си трая пак.. Просто без това се виждаме толкова рядко..не искам да отравям малкото,което имаме заедно..дори той да го е направил в даден момент..сякаш просто не трябва да ми пука толкова,но не мога...защото имам силни чувства..за него не зная.

WaterLilly
02-16-2011, 14:50
Да зарибява няколко момиченца (от различни градове), за да може
- да не се срещнат двете никога и да не разберат една за друга
- да ви привиква когато си реши за секс
звучи доста удобно.

xinfamous
02-16-2011, 15:16
Намери си ново гадже, от твоя град.

НЕ чети никакви други коментари след този! Това е правилният съвет,направи го !

againstyou
02-16-2011, 19:19
Ами то тя също не е от неговия град,да не забравяме. Малко сложно да иска да има с нея нещо наистина.. а що се отнася до секса-ами ние се виждаме веднъж месечно примерно. И да искаме да сме по-отдадени и да има любов,е трудно. Да,аз го обикнах,но не знам за него.. Май ще си трая пак.. Просто без това се виждаме толкова рядко..не искам да отравям малкото,което имаме заедно..дори той да го е направил в даден момент..сякаш просто не трябва да ми пука толкова,но не мога...защото имам силни чувства..за него не зная.
Защо се изкарваш жертвичка ?! Така като пишеш,все едно си на 11-12 чесно .. ;х . Никва гордост нямаш,вземи са малко в ръце и спри да се самосъжаляваш,на него му е през к*ра за тебе а ти си тръгнала да се жалваш.Поогледай се малко за момчета,с сигурност има много, а че го обичаш и не можеш без него .. всеки го казва,пълно клише е тва.

Yancheto
02-16-2011, 20:51
Намери си ново гадже, от твоя град.

НЕ чети никакви други коментари след този! Това е правилният съвет,направи го !

А защо въобще трябва да си намира ново гадже? И сама ще й е добре.
Драга, зарежи го наистина! Не измисляй нови и нови оправдания. Твърдиш, че е сложно да има връзка с другата, щом тя не е от неговия град - ами ти къде си? Стегни се малко и го скъсай. Няма да е лесно, но съм убедена, че ако го пожелаеш, ще успееш. И не се поддавай на молбите и обещанията му, ако има такива, сигурно ще се опита да те задържи - удобна си му... Тъжно, но факт.

djipsito
02-16-2011, 21:23
Защо изобщо пускаш темата, след като едва ли не оспорваш всичко, което ти казват... Моето мнение не е по-различно от на останалите.

Въпреки всичко те разбирам, защото и аз съм имала връзка от разтояние, накрая разбрах, че е нямало смисъл да хабя толкова нерви и да правя толкова компромиси..

Блъскай си главата още като искаш, САМА трябва да разбереш, че няма смисъл и да спреш... Май квото и да ти кажем е излишно..

make_you_mine
02-17-2011, 11:05
Може би трябва да спра да го търся..

TheBeliever
02-17-2011, 11:27
Може би трябва да се научиш да уважаваш себе си. Той те разиграва както си иска, а ти му се оставяш доброволно. Не ти ли е поне малко обидно от лъжите му?

Пък и щом се заиграва с момиче, от твоя град, представи си какви ги върши като си замине.

sasha_90
02-17-2011, 15:14
Не е за теб,щом те кара да се чувстваш така.

teodorkaa
02-17-2011, 19:13
Абе оставяй го
какво значи лично пространство? Не да изневеряваш нали?
И аз като хванах моя мъж в изневяра той ми каза че имал право в изневяра ама аз съм нямала право да му ровя в "ЛИЧНОТО МУ ПРОСТРАНСТВО " :shock:

VaMpiRKaTaaa
02-17-2011, 21:11
Абе оставяй го
какво значи лично пространство? Не да изневеряваш нали?
И аз като хванах моя мъж в изневяра той ми каза че имал право в изневяра ама аз съм нямала право да му ровя в "ЛИЧНОТО МУ ПРОСТРАНСТВО " :shock:
Във връзка с това^
Нали знаеш..ние като изневериме сме курви.
Ама те да изневеряват..приема се за нещо нормално..
''Нали са мъже'' НЕиздържат и 2дни без да си задоволят кура..МОЖE,простено им е..пък и нали не влагали и чувства при изневярата...за това ни се качват на главите и мислят,че всичко им е простено.

nerwna
02-18-2011, 21:46
Само не ми стана ясно защо тичаш след него?
Дори и да го обичаш , слагай на първо място себе си и семейството си (; !
Няма да се оставаш на някакъв "ВИП" на какъвто се прави (: !
Прави се малко на интересна и ти .. Той си прави квото иска ти тичах след него .. сорру ама така не се прави (:

laila_94
02-18-2011, 23:27
Занимава се с други момичета,колко по ясно трябва да бъде..със собствените си очи си го видяла,не бъди толкова наивна да му се връзваш на измислените лъжи..Доверие?Как може да иска това от теб,след като си прочела всичкоо..толкова са долни тия мъже,че не могат и да лъжат качествено,първо на този занаят да се научат,пак после да изневеряват..! ЕЙЙЙЙ ,много им се дразняя.. :? :o :-x

sankata89
02-20-2011, 12:30
Никакъв смисъл няма да се занимаваш с него! И тва където ти го е казал за фейсбука 100% се е случило преди това, че си е писал с оная. Още тогава трябваше да загрееш, че си оставя вратички към други, жертвайки твоето желание за близост ! Демек не му пука за теб! И някой ден бъди сигурна, че ще се смееш на себе си за това как се чувстваш в момента !

unstoppable01
02-20-2011, 13:46
Какво го мислиш? Спираш да му пишеш мило неща не само във фейсбук навсякъде... пълен игнор... ако те попита защо така или поне се заинтересува обясняваш му че му даваш личното пространство, което иска! Ако му стане гадно еми честито значи има чувства към теб карате се оправяте си проблемите и всичко е ок ако пък му е все тая да си хваща пътя...

AuburnKills
02-20-2011, 16:50
Остави го, той НЕ те заслужава :?

Не поддържай връзка с този човек, за да го забравиш по-лесно...Повярвай ми, получава се...Аз самата съм го пробвала :)