PDA

View Full Version : Въпрос



kaKvOzaShtO
02-16-2011, 09:10
Искам да попитам нещо много странно нещо поне за мен..

Защо повечето жени(момичета), когато вече имат косми по интимните части от тялото(в предвид триъгълника) си оставят лентичка точно над вагината при бръснене :-o

DarkTemplar
02-16-2011, 09:15
Повечето не си оставят нито косъм, поне според моите наблюдения.

kaKvOzaShtO
02-16-2011, 09:17
Не съм виждал всички, но не съм видял и малко(това няма значение)

Странно ми е защо го правят.(за красота ли, за възбуда ли, за самочувствие ли?)

kaKvOzaShtO
02-16-2011, 09:18
Повечето не си оставят нито косъм, поне според моите наблюдения.

Моите наблюдения са почти обратните :-D

kaKvOzaShtO
02-16-2011, 09:23
Повечето не си оставят нито косъм, поне според моите наблюдения.
\:D/


kaKvOzaShtO, въпрос на вкус е.Обсъждала съм го с прятелки и тези,които си оставят така наречената бразилска лентичка,са на мнение че е по-женствено.Има мъже,които това ги възбужда...Просто въпрос на вкус. :)

Интересно, наистина има такива мъже, ами ако мъжът до теб иска и ти да имаш "Бразилска лентичка" би ли се съгласила на това?

DarkTemplar
02-16-2011, 09:23
^Значи мацките, с които се занимаваш, са със съмнителна хигиена. :D

kaKvOzaShtO
02-16-2011, 09:27
^Значи мацките, с които се занимаваш, са със съмнителна хигиена. :D

Хитро. Повярвай имат си добра хигиена, надали Бразилката лентичка пречи на хигиената 8)

DarkTemplar
02-16-2011, 09:28
Хитро. Повярвай имат си добра хигиена, надали Бразилката лентичка пречи на хигиената 8)
А на теб какво ти пречи? :-o

vasko9933
02-16-2011, 09:29
Мен например това ме кефи :-D :-D

MilenMns
02-16-2011, 09:30
На мен ми харесва повече с бразилска лентичка отколкото да е голо до кожа ... въпрос на вкус.

kaKvOzaShtO
02-16-2011, 09:31
А на теб какво ти пречи? :-o

Странно ми е, не си падам много по космите :)

DarkTemplar
02-16-2011, 09:37
Ами намекни им да ги обръснат, поне като лягат с теб. Не ме питай как, ти си знаеш.

VaMpiRKaTaaa
02-16-2011, 10:02
Аз лично,мразя да имам косми,освен на главата :D
На всякъде съм гладка като лед.
Но на някой момичета им харесва..Въпрос на вкус.
За мен по женствено от това да си гладка,няма.

the_man
02-16-2011, 14:37
ами да принципно си е просто вид прическа, има и мн други варианти, а относно това за хигиената... аз също адски мразя косми (поне до преди около година). Вече не ми прави такова впечатление, защото на 2-3 пъти се уверих (по неприятния начин) че хигиената няма нищо общо с космите. Бил съм с момичета с окосмени триъгълници и въпреки, че това не ми харесваше ми беше много по-приятно от други случаи... просто хигиената е важна, когато мацката е чиста (както трябва да е for f*ck sake!!!) не ми пречи със или без косми е :)

mrazqkindergarten
02-16-2011, 14:47
:lol: Оле, хигиената няма нищо общо с космите, ама айде. Кво като някой няма косми, ако ще да не се е къпал 5 дена, автоматично си има хигиена сигурно. Охх, глупости, глупости. А и като ходих на гинеколог ми каза дори, че точно е много добре да имаш някакви. ;) Не говоря за напълно окосмение, ми просто да не си като гол охлюв.


А автора.. като не те кефи, пътя и тва е.. Много претенциозни станахте нещо, за теб като без грам косъм е идеалното, за други-не е.Не може ти да определяш как да се "носи" някоя.

MlqkoSkakao
02-16-2011, 19:55
Оставят си я може би, защото така им харесва :) мен лично не ми допада да имам косми там и махам всичко, за да е гладичкоо :-D

JustAdream
02-16-2011, 20:05
Има нещо секси в тая лентичка според мен, въпреки че никога не съм си имала.

LostSelf
02-16-2011, 20:19
веднъж си бях оставила,но си ми харесва повече без.А ти ,авторе, я кажи напълно обезкосмен ли си там долу,че мрънкаш? Много ти знае устата ама ако на тебе някоя мадама ти каже да си махнеш всичко сигурно ще биеш отбой.