PDA

View Full Version : Възмутен



Niko93
02-16-2011, 11:34
Гаджето ми се прибра преди малко, и беше възмутена. Била във пробна на магазин за бельо на графа (като се върне ще я питам за точния адрес), над която според нея имало камера.

Аз я успокоих че най-вероятно е било противопожарно устройство, но тя не е съгласна.

Според вас възможно ли е да са изнагляли тъпите воайори толкова много вече?

Случвало ли ви се е да забежелите камера над пробна или да имате чуството че има такава.

fUcKsMiLe
02-16-2011, 11:43
Всичко е възможно... зависи какъв е магазинът всъщност..

В пробните в които съм влизала никога не съм виждала камера.. или поне не съм се усетила, ако е имало такава.. :shock: За напред ще съм по-внимателна.. лол

MarkKnight
02-16-2011, 11:43
Защо тука бе мен?




http://www.camera-bulgaria.com/data/products/2010/03/falshiva-kupolna-kamera-za-videonabliudenie_p1_992.jpg

ако е било такова,пиши в разход :D

TheBeliever
02-16-2011, 11:47
Виждала съм охранителни камери в пробните на много магазини. Не знам до колко е законно, но нищо не може да се направи по въпроса.

MarkKnight
02-16-2011, 11:49
Виждала съм охранителни камери в пробните на много магазини. Не знам до колко е законно, но нищо не може да се направи по въпроса.Може,пускаш жалба до Комисията за защита на личните данни..

VaMpiRKaTaaa
02-16-2011, 11:51
Във всички магазини има камери...но чак в съблекалните :shock:
Значи като пробвам бельо има опастност управителя да ми ви пуканката и дупито :D
Ужас...вече ще меря на око..и ще копувам направо.

TheBeliever
02-16-2011, 11:54
Виждала съм охранителни камери в пробните на много магазини. Не знам до колко е законно, но нищо не може да се направи по въпроса.Може,пускаш жалба до Комисията за защита на личните данни..

И жалбата ще бъде отхвърлена заради стикерите "Обектът е под видеонаблюдение" на входната врата, т.е "Предупредили сме Ви, сами си носите отговорност".

MarkKnight
02-16-2011, 11:57
Виждала съм охранителни камери в пробните на много магазини. Не знам до колко е законно, но нищо не може да се направи по въпроса.Може,пускаш жалба до Комисията за защита на личните данни..

И жалбата ще бъде отхвърлена заради стикерите "Обектът е под видеонаблюдение" на входната врата, т.е "Предупредили сме Ви, сами си носите отговорност".пречи ли да се опита?

Niko93
02-16-2011, 11:57
Според нея камерата е сложена така, че хваща и пробната.

Независимо дали е правилно или не. Според мен не е правилно, утре тоя запис като нищо ще се пръкне в нета.

И още нещо - предполагам, че не става въпрос за същия магазин, но ето какво открих по темата:

http://www.az-jenata.bg/article/10826/Zheni-pravyat-striptiyz-shou-bez-da-znayat/

Niko93
02-16-2011, 11:58
Виждала съм охранителни камери в пробните на много магазини. Не знам до колко е законно, но нищо не може да се направи по въпроса.Може,пускаш жалба до Комисията за защита на личните данни..

И жалбата ще бъде отхвърлена заради стикерите "Обектът е под видеонаблюдение" на входната врата, т.е "Предупредили сме Ви, сами си носите отговорност".пречи ли да се опита?

И аз не мисля че това че обекта е под видеонаблюдение е достатъчно да сложат камера над съблекалня. Има поне 100 други начина за защита на стоката им.