PDA

View Full Version : Street Fitness (Лостове, успоредки и т.н.)



RoSKo0o0
02-16-2011, 12:28
Търсих подобна тема - не намерих, ако има такава ъп-нете я да пишем там. Еми, то заглавието е ясно. Да си направим като цяло обща тема за Street Fitness-a и всеки да си задава тук въпросите и това, което го вълнува, история как е почнал и що ала бала....

RoSKo0o0
02-16-2011, 12:31
Аз като инициатор искам да питам нещо сега... по принцип в града, в който си живея по принцип има 4 вида успоредки... за трицепс, за трицепс (само че за по-широки хора :D), за гърди и пак за гърди ама за здравеняци :) Та....обаче тук има само 1 успоредка... и по-скоро е за трицепс... пак е леко разширена, но... та въпроса ми е как да правя кофи за гърди... не е много удобно да си разпервам ръцете така че да ми се отлепят от тялото (за гърди)... Това ли примерно трябва да представлява?
http://vbox7.com/play:83c06f63

fatrat
02-16-2011, 15:01
Да ! и аз така съм чувал, а и ги правя във фитнеса! Събираш тялото, краката към главата и пускаш! по трудно е да знаеш ;)

RoSKo0o0
02-16-2011, 15:22
Сигурен съм, че е по-трудно... бая зор ще е... ако все още не съм готов затова ще се насоча все пак към обикновените кофи, които пак ми натоварват гърдите, но все пак друго си е упражнение насочено за гърди :)

DownloadVirus
02-16-2011, 16:01
Да ! и аз така съм чувал, а и ги правя във фитнеса! Събираш тялото, краката към главата и пускаш! по трудно е да знаеш ;)

Не е лошо ако мислиш да работиш в цирка..

loveca777
02-16-2011, 16:56
Ne sa mnogo po trudni. Samo za nachinaeshti te sa po-trudni... ,, po-trudni '' sa naprimer mokrite kofi, ili kofichki..
Izvinqvam se za kirilicata.
I haide. Pishete za postijeniqta si na lostovete ;)

RoSKo0o0
02-16-2011, 18:27
Аз ще кажа моята история на кратко... след като прекратих през лятото на 2009 футбола, преди 12 клас, от тъпченето на чипсове... бейк ролси, лотота и т.н. цяла година се разболявах от болести, засягащи стомашно чревния тракт и т.н. След абитуриентския бал нещата се влошиха отслабнах драстично, разболях се в рамките на няма и 14 дни от двата вируса на изминалото лято, паднах до 55 килограма, а съм над 180... беше ужасно и реших да започна да тренирам, защото организма ми беше изтощен, окепазен, омърлявен... таа около 20 септември започнах тренировки в къщи с две гири 3,5 килограма и лицеви и коремни... за 2 месеца качих 8 килограма.... и от около средата на декември почнах лостове оттогава съм качил само 1 килограм... моите постижения на някои ще им изглеждат смешни, но в нчалото не можех и 1 набиране с войнишки хват за гръб... сега след около 2 месеца съм на 3х6 серии за гръб с широк хват... 3х7 войнишки и 3х5 с тесен хват с почивка между сериите минута и половина, а между упражненията - 2:30 :) За бицепса... в началото ги правих неправилно... след това започнах правилно... 3х5 едвама, едвам... вече съм на 3х8... и 3х6 с тесен хват... общо взето съм доволен от прогреса... 9 кила ме стегнаха, поизправих се... чувствам се страхотно. Кофите бях почнал да ги правя по 40 на тренировка, но една контузия в рамото ме изкара аут за 2 седмици от кофите и сега едвам ги правя 30 :( Но както и да е...
Искам да кажа на хората, да не се очайват... защото аз бях точно така, наистина не се чувствах жив, но ето че с воля, постоянство и упоритост вече се чувствам прекрасно в кожата си ...
И това е като цяло... сори ако на някой го дразни историята ми и едва ли не търся съжаление, не е така... аз съм машина :D :D :D :lol:
И такааааааа............... дайте сега друг.......... :-P

mehasnoname
02-16-2011, 20:33
браво брат историята ти е пример как може всеки да постигне резултати с воля и упоритост!! Мойта е подобна , само дето аз почнах от по-малък (края на 8 клас началото на 9) , нисък съм , дебел , някъв никакъв хората , отделно имам проблеми с щитовидната жлеза (прекомерно изпотяване ) реших че трябва да се промени нещо. Хората ме гледаха снисходително , никога не съм бил проблемен ученик , но просто децата знаете са злобни и гадни , се се намирапе някой да ми прави проблеми . Никога не съм бягал от тях , винаги съм се бил , не ме интересуваше че ше се прибера пак син и кървясал важното е че не беше страх. След една случка в поредното ново училище и местене с един 11токласник , бях на ръба вече , не издържах.

Почнах направо с фитнес , момче преди да навърпи 16 години не може да дигне лоста на лежанката а бях с ръст 170см и килограми 80+. ТОВА БЕШЕ ЖАЛКО!!!. Почнах да тренирам , в началото с един приятел с сходен проблем , после сам , постепенно виждах как тялото ми се променя , запознах се с нови момчета , ново обкръжение, чуствах се най-вече добре!! Сега съм почти на 19 години , 73 килограма съм , тренировките са ми тип силов кулрутизъм , тренирах и борба известно време това ми даде страхотна основа !! Сега си правя серията на лега с 100 (4 серийй 5,6тици) не смея на качвам лакъта се обажда пука хруска и т.н , кофи не можех еедна , трепех целия !! Сега правя 8ци с 45 кила на кръста и 30 на врата, набирания 8х8 широк тесен хват. За вас това може да сте го правили като малки , но за мен това беше нещо невъзможно преди 2-3 години !! :) . Тяга 170кг 4рка (при лично тегло 73-4 мисля е добре) , клека ми куца 110 на 5ци.(чист съм химия не съм зимал, но съм добре запознат с нея и мисля след 1-2 години да почна) Не , нямам плочки , не съм нацепен. Не се бръсна , космат съм като животно. Искам да кажа също , че от както тренирам не съм имал проблем с който и да е в даскало !!! Не си търся белята , не се правя на гъзар , но и хората гледат по ддруг начин на теб !! има го и тоя тънък момент .


Дори и да не прочетете целата ми история ,искам дакажа че независимо какви сте МОЖЕ ДА СТАНЕТЕ ТАКИВА КАКВИТО ИСКАТЕ без значение кой какво ви казва. На мен ми казваха , че не мога , няма да стане от мен нищо , да си остана пред компа да си играя цс , че съм смешен и т.н ВОЛЯТА НАДХЪРЛЯ ЗАЛОЖБИТЕ МОМЧЕТА!! тренирайте спорта изгражда характери от които страната ни има нужда !! 8)

RoSKo0o0
02-16-2011, 21:08
А, така... това е по-трудно по принцип според мен... защото повечето пълни хора си остават такива... не се грижат за тялото си и т.н. :) Дето се вика ние сме от двете крайности... сега някой нормален е наред да се обади хехехе... Но определено е както се каза... волята наистина е БЕЗГРАНИЧНО НЕЩО... стига да я имаш и да я освободиш да поеме контрола над теб и всичко ще си е тип-топ.

fatrat
02-17-2011, 10:48
браво брат историята ти е пример как може всеки да постигне резултати с воля и упоритост!! Мойта е подобна , само дето аз почнах от по-малък (края на 8 клас началото на 9) , нисък съм , дебел , някъв никакъв хората , отделно имам проблеми с щитовидната жлеза (прекомерно изпотяване ) реших че трябва да се промени нещо. Хората ме гледаха снисходително , никога не съм бил проблемен ученик , но просто децата знаете са злобни и гадни , се се намирапе някой да ми прави проблеми . Никога не съм бягал от тях , винаги съм се бил , не ме интересуваше че ше се прибера пак син и кървясал важното е че не беше страх. След една случка в поредното ново училище и местене с един 11токласник , бях на ръба вече , не издържах.

Почнах направо с фитнес , момче преди да навърпи 16 години не може да дигне лоста на лежанката а бях с ръст 170см и килограми 80+. ТОВА БЕШЕ ЖАЛКО!!!. Почнах да тренирам , в началото с един приятел с сходен проблем , после сам , постепенно виждах как тялото ми се променя , запознах се с нови момчета , ново обкръжение, чуствах се най-вече добре!! Сега съм почти на 19 години , 73 килограма съм , тренировките са ми тип силов кулрутизъм , тренирах и борба известно време това ми даде страхотна основа !! Сега си правя серията на лега с 100 (4 серийй 5,6тици) не смея на качвам лакъта се обажда пука хруска и т.н , кофи не можех еедна , трепех целия !! Сега правя 8ци с 45 кила на кръста и 30 на врата, набирания 8х8 широк тесен хват. За вас това може да сте го правили като малки , но за мен това беше нещо невъзможно преди 2-3 години !! :) . Тяга 170кг 4рка (при лично тегло 73-4 мисля е добре) , клека ми куца 110 на 5ци.(чист съм химия не съм зимал, но съм добре запознат с нея и мисля след 1-2 години да почна) Не , нямам плочки , не съм нацепен. Не се бръсна , космат съм като животно. Искам да кажа също , че от както тренирам не съм имал проблем с който и да е в даскало !!! Не си търся белята , не се правя на гъзар , но и хората гледат по ддруг начин на теб !! има го и тоя тънък момент .


Дори и да не прочетете целата ми история ,искам дакажа че независимо какви сте МОЖЕ ДА СТАНЕТЕ ТАКИВА КАКВИТО ИСКАТЕ без значение кой какво ви казва. На мен ми казваха , че не мога , няма да стане от мен нищо , да си остана пред компа да си играя цс , че съм смешен и т.н ВОЛЯТА НАДХЪРЛЯ ЗАЛОЖБИТЕ МОМЧЕТА!! тренирайте спорта изгражда характери от които страната ни има нужда !! 8)
и юргана на земята ...

mehasnoname
02-17-2011, 12:52
точно така ми повтяраха , точно това ми дава сили всеки ден приятелю!! няма смисъл да се заяждаме един друг това не е целта нали ? иначе има варянти безкрайно много , както казах нисък съм , към 1,70 това ми дава доста предимства. Нали знаеш щангистите са ниски не щото са щангисти , са щангисти щото са ниски! тренирам и познвам изключително надарени момчета с адски много сила! пример ти давам момче 16 години борец , 1,65 90 килограма обръща 110 килограма 7 пъти , а е чист. Нямам изгода да си говоря врели некипели това не е целта на темата , така че насочи негативното си отношение към лоста не към мене !!

awerw
02-17-2011, 14:04
Ех стана ми интересно ще напиша и аз :) В началото на 2009 видях как едно момче от слабичко като клечка почна да тренира с братовчед си и стана много здрав и двамата бяха неоценявани ама сега сички ги уважават най-вече заради тялото и аз като се надъхах айде почнах 2 месеца ама като стана лято почнах да свалям мн кила вместо да вдигам и спрях. В началото на учебната година 2009/2010 почнах пак, но се претоварих и имах мускулна треска и спрях :-D А и забравих да кажа и мен не ме уважаваха много се пак и майка ми и баща ми си падат спортисти и чичо ми а аз бях една мърда и никой не ми вярваше че мога да постигна нещо. Аз преди съм тренирал с много различни цели , но най-важната е когато почнах да тренирам за да направя г/д добро тяло да се представя пред едно момиче ;д И от там почнах вече да тренирам и да после бях с нея :P Но вече не съм и все пак го помня този пръв стимул ;д Вече си тренирах за себе си от както не бях с нея просто бях свикнал а и се надпреварвах на канадска с момчетата в училище и неможеше да спра и до днес си тренирам вече година и нещо не е много де ама на мен ми се струва много 8-) Режими си подобрявах работи глупости ама тва е волята е най-важното без нея дори да имаш добри гени нищо немоеш да напрайш според мен. Сега си тренкам с дъмбелите аз малко за набитичък се имам ама искам да почна да побеждавам едно момче с лявата ръка а той ходи на фитнес ;дд И за сега това ми е целта след няколко месеца ако го побеждавам ще имам вече друга цел ;д И това е накратко :)

loveca777
02-17-2011, 14:19
Izvinqvam se pak za kirilicata.
Znachi golqm koraj i muka se iska za kachestvenoto otslabvane. Kraq na 8 klas zapochnah da treniram. Predi tova bqh i slab i debel. Horata ne me gledaha na seriozno i si praviha gavra s men ponqkoga. Che boi sum ql - taka. Nachaloto na 9 klas bqh ot novo po-pulen, no puk veche imah samochuvstvie na silen. (Bqh digal v kushti giri 3,4 kg, a kogato mi stanaha leki gi vdigah - dvete v ednata ruka i pravih licevi opori). Zapochnah da se mucha da svalqm kilogrami. Kogato doite lqtoto napravih edna dieta - zdrava dieta. Otslabnah mnogo. Zapochna da ne mi se qde nikoga, i da mi stava losho. I ako horata ne mi bqha kazvali che sum mnogo otslabnal - veroqtno shtqh i anoreksiq da hvana.
Nachaloto na 10 klas. - septemvri zapochnah da treniram na lostvete. Bluskah si glavata i si vikah kak moje da ne sum se setil po-rano da treniram na lostovete. (Do predi tova si mislih che samo s licevi opori stavash zdrav ... ;d) Sega sum 10 klas. 64, 5 kg. Treniram na lostovete glavno za relef i povechko masa. Na fitness ne hodq ,zashtoto, kogato hodih zapochnah da se chuvstvan nqkak si tejak i mi prechi za lostovete. Za men obache trenirovkite mi ne sa muka. Naprotiv. Vleche me steet fitnesa. Kef mi pravi. Zariben sum. A tova e nai vajnoto. Veche pravq silovo nabirane obache na po-nisak lost sus otskok. Ne si pravq zadulbocheni programi sus serii. Ne borq nabiraniqta. Pravq kolkoto moga. Kofichki - okolo 20 - 30 v seriq. Zavisi ot usporedkata. No gi pravq pravilni i pulni bez da se izlqgam na pred.. I dokato predi 5 meseca me beshe sram da hodq i da me gledat horata kak se nabiram 2 puti za biceps i pravq 5 kofichki- sega mi e qko.:D . Sega e zima obache. Na daskalo sum. Kogato doide lqtoto - shte se zema mnogo po naseriozno. Cqlo lqto shte treniram. I shte se naucha i na flag i tnt (dai boje :D).

Myrth
02-17-2011, 14:21
Аз ти вярвам, бъди благодарен за миналото си, колкото и да е болезнено, защото заради него си такъв, какъвто си сега. Гадното отношение, ако не те съсипе, е много силен стимул за развитие.

Аз ще бъда кратък - започнах на 13, бях 45кг на 170 см - не можеше да се каже, че бях силов персонаж :D За щастие израстнах в такава среда, в която не те съдеха по това как изглеждаш, а по това какво имаш в главата. Но знаете, човешката суета е страшно нещо и аз започнах да тренирам просто за да изглеждам добре. Въпреки че бях доста слаб, някак си тежестите много ми допадаха и скоро преборих затискащият ме 10кг лост на лежанката. Не мога да кажа, че напреднах бързо в началото, защото следвах малоумни съвети на някои чули-недочули разбирачи. Обаче започнах да чета много и лесно отсях истините от глупосите. Та така, за някоя друга година започнах да приличам на човек, дръпнах видимо пред приятелите си, които бяха двойно по-едри от мен в началото. Причината за това беше, че докато те ходеха насила и мразеха да ядат здравословно, аз най-искрено се забавлявах във фитнеса и обожавах да си съставям хранителни режими и да ям вкусни и полезни неща, което ми се отразяваше на тялото. И така, минах заветната 40 ръка, кляках с много, ядях много, станах голям и всичко беше точно. При едно мое ходене в София се запознах с тамошните лостаджий и най-вече с Ники Тачев, който ме надъха да се занимавам с лостове. Много яко се зарибих, оставих тежестите, изчистих се за 3 седмици с ВМ-НВД и 2 години се занимавах само с лостове.

Сега, имайки значително по-самостоятелно мислене, комбинирам най-ценните неща от уличния фитнес и тренировката с тежести, като целта ми е голямо, пропорционално, релефно и мощно тяло. Залагам абсолютно на качеството и не бързам за никъде. Правил съм много грешки и сега мисля, че имам познанията да ги избегна.

Това е най-накратко за мен, желая успех на всички :)

fatrat
02-17-2011, 14:35
хъ и като гледам , май излиза така! Всички сте били неуважавани или с комплекси за малоценност, а след като сте направили супер тяло всички са ви заобичали ? това означава единствено,че наистина нямате приятели

mehasnoname
02-17-2011, 14:45
приятели имам но са много малко , обръжението ми е от хора които само треинират. Познати знаеш доста , не съм от хората които имат нужда да са сред хора , често изпадам в депресии но вече свикнах и не ми пука особено. Спорта ми стана приятел , а старите ми комплекси в мотивация. Аз пак съм си сам , пак нямам нито приятелка , пак си играя ЦС-а и когато не съм на тренировка в по-голямата част от времето съм си в нас и прекарвам пред монитора или пък уча (последна година е няма как) ама знаеш ли , спря да ме ебе , шото аз правя нещо полезно и това нещо ми харесва. Не ме интересува хората какво мислят за мен , аз това "супер тяло" оше съм много далече от него и пред мене има много път докато постигна това което искам. Всеки сам за себе си решава, едни препочитат да са по дискотеките , други да се боцкат , трети да спортуват. Всеки с филма си нали знаеш. Мене все още никкой не ме е заобичал , нито пък съм си хванал няква яка мадама, загубеняк съм откъдето и да го погледнеш , само дето хората вече не ми го казват :)

fatrat
02-17-2011, 14:57
а не искам да те отчайвам, нищо лично, амаа с такова мислене ясно :)

RoSKo0o0
02-17-2011, 15:01
хъ и като гледам , май излиза така! Всички сте били неуважавани или с комплекси за малоценност, а след като сте направили супер тяло всички са ви заобичали ? това означава единствено,че наистина нямате приятели

Извинявай, аз къде съм писал за приятели? Това беше доста тъпо :) Приятели винаги съм имал и винаги съм бил точен пич. Моят случай въобще няма нищо общо с това. Мойто е за болести... доста грубо от твоя страна де... аз не търся приятели, аз си имам достатъчно (и приятелки). Никога не съм бил неуважаван и пък да имам подобен комплекс... аз си харесвам тялото и без тренировки... такъв ми бил гена, спирам дотук, защото да не излезе обратното пък сега. Ае и се успокойте малко, май не се радвате на волята на другите :P

RoSKo0o0
02-17-2011, 15:13
Аз само да кажа... днес се опитах кофи за гърди, но не можах... затова обикновени си правих, таа... чувствам се изморен, въпреки че сряда е ден за почивка... имам чувството, че тези гири много ме измориха... според вас от това ли ще е? Май трябва да преустановя тренировката с тях.... (вдигам ги след тренировка) или пък да продължа в това темпо? И да ми привикне тялото към това натоварване? Дайте някакъв съвет ли не знам :o

mehasnoname
02-17-2011, 15:14
а не искам да те отчайвам, нищо лично, амаа с такова мислене ясно :)

е затова говоря , не ме мисли мен човече гледай се теб! аз имам други цели :) стига спам , темата стана мазало !!

fatrat
02-17-2011, 15:18
хъ и като гледам , май излиза така! Всички сте били неуважавани или с комплекси за малоценност, а след като сте направили супер тяло всички са ви заобичали ? това означава единствено,че наистина нямате приятели

Извинявай, аз къде съм писал за приятели? Това беше доста тъпо :) Приятели винаги съм имал и винаги съм бил точен пич. Моят случай въобще няма нищо общо с това. Мойто е за болести... доста грубо от твоя страна де... аз не търся приятели, аз си имам достатъчно (и приятелки). Никога не съм бил неуважаван и пък да имам подобен комплекс... аз си харесвам тялото и без тренировки... такъв ми бил гена, спирам дотук, защото да не излезе обратното пък сега. Ае и се успокойте малко, май не се радвате на волята на другите :P
говорех на него! Свикни ,че света не се върти около теб!

RoSKo0o0
02-17-2011, 15:21
хъ и като гледам , май излиза така! Всички сте били неуважавани или с комплекси за малоценност, а след като сте направили супер тяло всички са ви заобичали ? това означава единствено,че наистина нямате приятели

Извинявай, аз къде съм писал за приятели? Това беше доста тъпо :) Приятели винаги съм имал и винаги съм бил точен пич. Моят случай въобще няма нищо общо с това. Мойто е за болести... доста грубо от твоя страна де... аз не търся приятели, аз си имам достатъчно (и приятелки). Никога не съм бил неуважаван и пък да имам подобен комплекс... аз си харесвам тялото и без тренировки... такъв ми бил гена, спирам дотук, защото да не излезе обратното пък сега. Ае и се успокойте малко, май не се радвате на волята на другите :P
говорех на него! Свикни ,че света не се върти около теб!

Офффффффффффф, брат... точно на мен не го казвай това... никога не съм бил такъв и няма да съм такъв... далеч съм от мисълта, че света около мен се въртял |-( Не знам ама аз много харесвам Декларацията за правата на човека и гражданите от 1789 година... ако ме разбираш за ко говоря :P
Не, пич, просто каза... ВСИЧКИ, пък нали и аз писах :P Както и дае... разбрахме се :)

awerw
02-17-2011, 15:25
Дебелия плъх пак се заяжда напразно :lol:

fatrat
02-17-2011, 15:58
Дебелия плъх пак се заяжда напразно :lol:
хъ хъ! Днеска чупиш галактическия тъпомер!

awerw
02-17-2011, 16:12
ако не се заяждаше нямаше да го кажа ама трябва да ги има и такива като теб гълъбовски селяни

fatrat
02-17-2011, 16:14
ако не се заяждаше нямаше да го кажа ама трябва да ги има и такива като теб гълъбовски селяни
добре че ти не си от куртово конаре! За твое сведение аз не тренирам у нас, като теб, щото в селото ти няма зала!

RoSKo0o0
02-17-2011, 16:19
Излишен спор... спрете се... темата е за друго... awerw, спри ти, по - разумен ми изглеждаш :)

asp1r1n94
02-17-2011, 20:20
Всички сте писали ,а видях и много истории приличащи на моята ...
Бях на 13-14 години лятото бяха минали изпитите след 7 клас и реших да се отдам на мързел.Мързелът беше голям ,ядях чипсове сладки ,всичко ,не излизах почти .... с една дума си мислех ,че така ми е добре.
Но един ден просто минавах и гледам на лостовете набирания правят по-големите и си казах ,че няма как да правя и аз такива неща(бях се позакръглил нямахах абсолютно никаква сила в ръцете)Докато бях на море просто един ден казах на майка ми ,че искам да ходя на фитнес да отслабна и да стана "по-човек",тя имаше една приятелка ,която държи фитнес и не след дълго започнах да тренирам с инструктор.По същото време с един приятел започнахме да ходим по успоредки и лостове,но бях жалка гледка...Не можех дори да се кача на успоредката ,а гледах как той правеше поне 3-4.С времето се научих да правя и кофички и на набирания посвикнах,но когато си счупих ръката всичко свърши.Спрях фитнеса и лостовете за месец и половина.Изгубих всякаква подготовка, каквато бях натрупал.Лятото пак започнах по-малко ,но на често ...
От тогава до сега (вече година и половина) не съм спирал,дори тоз приятел ми казва ,че съм бил манияк(няколко пъти лятото се случи да тренирам към 12 вечерта)
И това е г/д ...Зимата малко съм се занемарил ,но ще дойде и пролетта :)

loveca777
02-17-2011, 21:22
Аз ти вярвам, бъди благодарен за миналото си, колкото и да е болезнено, защото заради него си такъв, какъвто си сега. Гадното отношение, ако не те съсипе, е много силен стимул за развитие.

Аз ще бъда кратък - започнах на 13, бях 45кг на 170 см - не можеше да се каже, че бях силов персонаж :D За щастие израстнах в такава среда, в която не те съдеха по това как изглеждаш, а по това какво имаш в главата. Но знаете, човешката суета е страшно нещо и аз започнах да тренирам просто за да изглеждам добре. Въпреки че бях доста слаб, някак си тежестите много ми допадаха и скоро преборих затискащият ме 10кг лост на лежанката. Не мога да кажа, че напреднах бързо в началото, защото следвах малоумни съвети на някои чули-недочули разбирачи. Обаче започнах да чета много и лесно отсях истините от глупосите. Та така, за някоя друга година започнах да приличам на човек, дръпнах видимо пред приятелите си, които бяха двойно по-едри от мен в началото. Причината за това беше, че докато те ходеха насила и мразеха да ядат здравословно, аз най-искрено се забавлявах във фитнеса и обожавах да си съставям хранителни режими и да ям вкусни и полезни неща, което ми се отразяваше на тялото. И така, минах заветната 40 ръка, кляках с много, ядях много, станах голям и всичко беше точно. При едно мое ходене в София се запознах с тамошните лостаджий и най-вече с Ники Тачев, който ме надъха да се занимавам с лостове. Много яко се зарибих, оставих тежестите, изчистих се за 3 седмици с ВМ-НВД и 2 години се занимавах само с лостове.


Сега, имайки значително по-самостоятелно мислене, комбинирам най-ценните неща от уличния фитнес и тренировката с тежести, като целта ми е голямо, пропорционално, релефно и мощно тяло. Залагам абсолютно на качеството и не бързам за никъде. Правил съм много грешки и сега мисля, че имам познанията да ги избегна.

Това е най-накратко за мен, желая успех на всички :)
:) Много си прав за средата на живот и човешката суета. Аз ,когато успях да вляза в гимнязия 8 клас попаднах в такъв клас, където доста трябва да се учи. И от тогава започнах и да тренирам :). Тогава станах и по-сериозе. Човек ,когато тренира- става сериозен и хората вече гледат по друг начин на него. :) А не знам колко да съм благодарен за детството си преди 8 клас, ( и тогава си имах приятели,но..) .Сега си гледам на пред. Гадното при мен е ,че страшно много започна да не ми се учи. Мързелът ми ,когато става въпрос за учене - няма край. Това е много лошо. Но ще оправя до 12 клас ;д
Хайде поздрави :)

DNA
02-18-2011, 23:32
Ехее колко много колеги в тоя сайт :) с повечето може би сме си чатили дори в Скайп :Д

DNA
02-18-2011, 23:39
Влизайте в групата Street Fitness във vbox7, има момчета, който дават много полезна информация.

peychev
02-19-2011, 16:10
Някой от Плевен ? Да каже къде има лостове ;дд

RoSKo0o0
02-22-2011, 20:59
Някой от Плевен ? Да каже къде има лостове ;дд
Май удари на камък :D

brunder
02-23-2011, 09:49
Да има случаино от бургас/поморие лостаджиии

RoSKo0o0
02-23-2011, 15:36
Аз питам същия въпрос, само че за Шумен/Русе :)

vector2211
02-23-2011, 17:26
Да има случаино от бургас/поморие лостаджиии

еми аз съм близко :D Приморско :D

brunder
02-24-2011, 08:42
Я подаи един скаип моя е naruto.u2
Ни са смеити от преди 10 год ми е...

awerw
02-24-2011, 14:47
Я подаи един скаип моя е naruto.u2
Ни са смеити от преди 10 год ми е...
Преди 10год наруто имало ли го е ?

RoSKo0o0
02-24-2011, 17:03
Я подаи един скаип моя е naruto.u2
Ни са смеити от преди 10 год ми е...
Преди 10год наруто имало ли го е ?

И аз веднага това проверих. Излезе, че започва да се излъчва през 2002 година, което ако не се лъжа е има няма 9 години.

awerw
02-24-2011, 17:42
Я подаи един скаип моя е naruto.u2
Ни са смеити от преди 10 год ми е...
Преди 10год наруто имало ли го е ?

И аз веднага това проверих. Излезе, че започва да се излъчва през 2002 година, което ако не се лъжа е има няма 9 години.
И тогава започва в Азия, а тук в България чак 2007-2008 разбраха всички за него

fatrat
02-24-2011, 17:45
Мога да ви го обясня с теория на вероятностите , тъй като съм математик , но не знам ще ме разберете ли :)

RoSKo0o0
02-24-2011, 17:59
Я подаи един скаип моя е naruto.u2
Ни са смеити от преди 10 год ми е...
Преди 10год наруто имало ли го е ?

И аз веднага това проверих. Излезе, че започва да се излъчва през 2002 година, което ако не се лъжа е има няма 9 години.
И тогава започва в Азия, а тук в България чак 2007-2008 разбраха всички за него

Явно трябва да подходим към проблема с помоща на теорията за относителността на Айнщайн :lol:

DownloadVirus
02-24-2011, 18:13
http://prikachi.com/images/29/3023029b.jpg

RoSKo0o0
02-24-2011, 18:15
Добре, бе :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :lol:

brunder
02-25-2011, 07:42
Е не съм живял само в българия де и човешко е да се сбърка нали :) :( и се иввинявам

RoSKo0o0
03-07-2011, 13:42
Покажете или кажете някое упражнение за бицепс на лостове и успоредки и т.н. Освен бицепсовото сгъване с подхват и бицепсовото сгъване с тесен подхват друго? Знам на хоризонтална стълба 1 упражнение... но тук нямам хоризонтална стълба... Искам да имам 3 упражнения за бицепс...ако трябва и повече. Вие сте. :)

Ebaticirka
03-07-2011, 17:05
Набирания с супиниран хват?

RoSKo0o0
03-07-2011, 18:14
Набирания с супиниран хват?

Не разбирам.... тази терминология ми е чужда...

Едит: Да, разбрах те... аз нали казах, че ги правя тези набирания... първо с нормален супиниран и след това с тесен супиниран хват... но искам поне още 1 упражнение за бицепс... ама ха де...

Едит: Или да увеличавам сериите или повторенията? Аз правя 3х8 (с 1:30 почивка между сериите...), от следващата седмица смятам смятам да ги правя 3х10, защото не усещам това натоварване от началото, въпреки на 2 и 3-та серия на тесен супиниран хват леко издъхвам :) Или пък защото целя и покачване на мускулна маса да направя почивката 1:15 между сериите като ги запазя 8? Хайде чакам съвети :)

Ebaticirka
03-07-2011, 19:26
Купи си дъмбели... :) Така ще можеш да правиш и крака, да донапомпваш рамото, бицепса, трапеца, с по-голямо разнообразие от упражнения!

RoSKo0o0
03-07-2011, 21:09
Мхм... аз съм казвал имам две гири по 3,5 кг ама няма как да вършат работа за ММ специално... тряя са някви мега-хипер-серии ли ддз :) Еми ще видим за дъмбелите.... благодаря иначе ;)

RoSKo0o0
04-04-2011, 21:41
Аййй... ко стааа е момци :) как върви прогреса? Аз качих още 3 килца за месец и половина и повторенията и повече упр :) Ще ставаме ли тъг-чета 8-) :lol:

dunce
04-04-2011, 22:52
Аз днеска и вчера попрекалих и вмомента имам чувството, че ще ми се пръсне бицепсът. Утре ще го давам по-леко, че да не сгафя накрая 8-)

fatrat
04-05-2011, 09:23
3кила месец и половина чисто на лостове ?

RoSKo0o0
04-05-2011, 13:21
3кила месец и половина чисто на лостове ?

Как чисто? Голям процент няма да са чиста мускулна маса, но ако имаш предвид да взимам някакви добавки или други работи - не.

fatrat
04-05-2011, 13:27
мускулна маса имам предвид! И да чисто. За месец на зоб преспокойно 6 кг отгоре.

loveca777
04-05-2011, 16:37
аэ като отида на фитнес и после имам чувство че след още няколко пъти ф1 ще кача 20 кг~ мусколи :lol:
А после свалям 40 кг от лостовете :D И все не напълнявам :x :shock: 8-)

RoSKo0o0
04-05-2011, 18:19
Ами... едва ли ще е чиста мускулна маса, защото не спазвам някакъв хранителен режим, но мисля да започна да ям повече храни, които да качват чиста ММ като дроб, пиле на грил и такива и да си оправя режимите за спане. Но в момента получих контузия за пръв път в лявото рамо и болките са ужасни, за жалост... ако трябва ще се науча да готвя :)

loveca777
04-05-2011, 20:07
Ами... едва ли ще е чиста мускулна маса, защото не спазвам някакъв хранителен режим, но мисля да започна да ям повече храни, които да качват чиста ММ като дроб, пиле на грил и такива и да си оправя режимите за спане. Но в момента получих контузия за пръв път в лявото рамо и болките са ужасни, за жалост... ако трябва ще се науча да готвя :)
От Кофи и набиране няма да качиш голяма мускулна маса! :)

loveca777
04-05-2011, 20:36
:) Эа маса тръгни и на фитнес

RoSKo0o0
04-05-2011, 21:00
Аз търпение имам както съм казвал. наистина спрете да казвате за този фитнес. Няма да ходя, не ми харесва, не искам да съм там. Винаги има начини за покачване на ММ. Винаги има алтернативи...

ZipFail
04-05-2011, 21:06
Тогава си купи уреди и тренирай вкъщи 8-)
Факта си е факт, без тежести много трудно се прави голяма маса ;)

loveca777
04-05-2011, 21:18
Аз търпение имам както съм казвал. наистина спрете да казвате за този фитнес. Няма да ходя, не ми харесва, не искам да съм там. Винаги има начини за покачване на ММ. Винаги има алтернативи...
20 години ли ще имаш търпение? Тогава по добре прави релеф _ коремни и др такива

loveca777
04-05-2011, 21:26
(kirilicata mi e razvalena)

Az deto pravq veche silovi nabiraniq , mokri kofi ( vsqkakvi kofichki i bavni i burzi) i tui na tatuka. Edistveno yseshtam kak se raztapqm.
Dobri gurdi i golemi ruce - s lostovete ne stava!
Za tova zapochvam da nablqgam na urpajneniqta svurzani s relefa ( vdigane na kraka ot vis i tnt )
Kogato otida nqkolko puti na fitnes i posle 2 sedmici samo na lostovete - napravo svalqm 10 kg, Tai che reduvai gi. Hodi malko i na lejankata. Nishto che ti e gadno. I na men ne mi haresva mnogo tam. Ama trqbva.
Posle otivai da vturdqvash na lostovete . I shte zabelejish razlikata.
SEGA stanah 63,4 kg :( Ne che ne qm. Ama kato hodq na fitnes i vednaga zapochvam da kachvam kg , a na lostove - ne.

RoSKo0o0
04-05-2011, 21:38
Е, аз гардероб не искам да ставам. Даже смятам, че тея с по 50 ръце са много грозни... с годините няма как да не качвам... не искам да поствам тук лостаджийски тела, които са наистина много релефни и когато сложиш няква тениска веднага си проличаваш, че тренираш... (в групата на street fitness bg във фейса може да видите) хората при мен го забелязват, а имам само 4 месеца стаж и честно казано (което си е нормално) аз не виждам нищо :D Но това всичко си е от 11-те кила, които качих за 6-те месеца... това е. Аз, ако исках да ставам някакъв балон щях да си отида във фитнеса (нищо лично към хората, които тренират там). Сега ще видим с по-тежка храна, от която се качват КГ по принцип какво ще стане... дали ще има ефект, аз ще ви кажа, но това ще е след няколко месеца може би. Вече, ако отново се застоя много на едни киограми може да се позамисля за някакви други варианти, но да давам пари, за да направя нещо хубаво, което мога и без да ги давам - няма смисъл за мен, това е моя мироглед.

fatrat
04-05-2011, 22:13
като гледам как ги разбираш работите , "с храни за качване на ММ"
ми става ясно ... и да ходиш и да не ходиш на фитнес ... същата история

RoSKo0o0
04-05-2011, 22:17
като гледам как ги разбираш работите , "с храни за качване на ММ"
ми става ясно ... и да ходиш и да не ходиш на фитнес ... същата история

е, нали си има чисто месо... полезно месо има и вредни... едните, ако ги усвоиш с добра тренировка се превръщат в мускулна маса... другите, ако ти ги усвои тялото, трябва да ги чистиш с бягане.

fatrat
04-05-2011, 22:25
u made my day :razz: :razz: :razz: :razz:
Образовай се малко, в човешкото тяло кое на кое става. И кои са тези лоши меса? Сигурно искаш да ми кажеш за мазните??? Мога да ти кажа ,че точно дроба сърцето бъбреците и другите карантии спадат към т.нар от теб "лошо месо" щото имат тонове пикочна киселина и други неща вътре за които не ми се обяснява в 1:26 в тийн форум .... ако някой чете мненията тука би се самоубил честно ...

RoSKo0o0
04-05-2011, 22:29
В следващите дни именно това ще правя. За дроба не знаех... иначе говорих за най-вредното месо - свинското. Тези приятели, които го набиват само и ми разправят каква маса им трупа - да, определено им трупа, но да не казвам на какво приличат. :)

loveca777
04-06-2011, 08:36
Вредно месо няма Dori vutreshnostite (shkembe chorba) si e mnogo polezno za zdraveto!
A tezi deto se ,,pompat'' vuv fitnesa - mnogo po im lichi che trenirat i se mislqt za mnogo silni izrodi :D :D .

Ima mnogo lostadjii deto ne im prilicha vuobshte che trenirat
Za dobur relef trqbva da pravish mnogo mnogo koremni vuzlizniq .
Ama relef i vuv fitnesa moje tai che :)
Za da stanesh slon ot fitnesa trqbva da trenirash 10 godini neprestanno bez da hodish na lostovete :)
Dobre e chovek da moje i da vdiga tejko :)

fatrat
04-06-2011, 09:00
Свинското младеж, изобщо не е вредно! Продължаваш с бисерите!

RoSKo0o0
04-06-2011, 10:05
Не ме убеждавай да ходя на фитнес. Ходил съм, не ми харесва и то в продължение на 2 месеца. За мен тренирането на чистия въздух по ме влече и пак може да направиш красиво и релефно тяло, не масивно, но пак мускулите си ги има ;)
@fatrat, какво да ти кажа... незнаението контраатакуваш със заяждане, което е по-жалко от незнанието. Точно свинското може да е едно от най-разпространите ястия, но е ужасно вредно. Първо, че свинята е ужасно нечистоплътно животно и храната, която яде са отпадъци, дори ядат и собствените си изпражнения, а и свинята произвежда много повече антитела, от кое и да е друго животно, което обичате да похапвате... и цитирам : "Свинското месо също така съдържа високи количества на холестерол и липиди. Научно е доказано, че това значително количество на антитела, хормони на растежа, холестерол и липиди в свинята представляват сериозна опасност за човешкото здраве. "

fatrat
04-06-2011, 10:25
Не е заяждане... Просто наистина вече бисерите станаха много. Сигурно вярваш ,че и холестерола в жълтъка ще ти навреди и го отделяш нали? :? Аз какво да ти кажа... яд ме е , че на толкова години (14-15 ти давам максимално) мислите ,че вече знаете всичко ... Уча точно това , което ми дава основание да говоря... също така имам и личен опит... и доста хора ще го потвърдят, имам превид тези които се занимават сериозно с това. Предполагам , не искаш да ходиш на фитнес щоот ще се набиеш и ще станеш масивен и т.н ... както искаш ти си знаеш, мога само да ти кажа ,че батковците и който там те е учил на тея работи, относно ядене тренировки и т.н си е направил майтап . Та със здраве , жив и здрав тренирай си не си яж свинско и дано имаш резултат :)

RoSKo0o0
04-06-2011, 10:52
Хайде, хайде... не на мен тия. Много добре ми знаеш годините. Такива извъртания при мен не минават. И какво точно учиш? Не знаех, че знаеш всичко. Аз като уча право не означава, че знам абсолютно всичко затова, нали...
Искам да съм релефен, жилав... знам ползите от фитнеса, много от заобикалящите ми познати ходят там и знам за какво става дума (за жалост не всички са чисти). Не знам и закъде бързат де....
Къде съм казал, че знам всичко? Аз тепърва се уча относно храните и хранителните режими и не твърдя нищо. Както разбра аз уча в съвсем друга сфера. Ако става дума за свинското - ти си първия човек, който МИ казва, че е полезно... ясно ми е за витамините, които вкарва, но всичко си има и друга страна...
П.С. И в края на краищата съм склонен да се съглася с теб, но не на 100%, защото негативите бият позитивите... не съм нито дървен философ нито нищо, аз се старая да се уча ;)

loveca777
04-06-2011, 14:25
Според мен свинското - особено от дивата свиня не е вредно эа младите хора Стига да не се преяжда всеки ден с него :)

RoSKo0o0
04-06-2011, 14:52
Не знам, брат... напълно излишни 10 последни поста... можеше да се каже - грешиш, дават се аргументи и край в 1 пост. Аз съм правист... с мен се говори с факти, а не с "това е така, защото аз така казвам"... или "лафиш бисери".

Все тая... да спрем с глупостите и да "лостаджиите да пишат" :) Аз лекувам сега рамото.

loveca777
04-06-2011, 15:04
:D :razz: :razz: :razz: Голяма габота си энаем 8-)

Аэ ти каэвам пък ;че агнешкото е по вредно :P

пО таэи логика хаде да станем вегетагианци

Да го отдадем само на эеле и хайвер :lol:

loveca777
04-06-2011, 15:15
И сега кой иска начина и техниката эа силово набиране и коремното? :)

redbul2
04-06-2011, 18:17
Не ме убеждавай да ходя на фитнес. Ходил съм, не ми харесва и то в продължение на 2 месеца.

Еех,вие юристите сте малко високомерни.Под достойнството ви е да ходите в зала и тренирате всред простолюдието :D
За 2 месеца няма как да ти хареса,това става след 3-4 месеца най-малко. Аз дори на третия месец влизах все още притеснен,озъртах се в залата и бях готов да избягам всеки миг.Само някой от нацепените,здрави пичове да се изхилеше.Бях решил да офейкам и повече да не влизам в зала и дори на 50 метра да я заобикалям. :D

redbul2
04-06-2011, 18:22
след още няколко пъти ф1 ще кача 20 кг~ мусколи :lol:
А после свалям 40 кг от лостовете :D И все не напълнявам :x :shock: 8-)

Нищо не се разбира.Каква ф1? Какви 40 кг сваляш от лостовете? Ти 100 кила ли си? И сетне след лостовете оставаш само 60? Не се разбира добре.

loveca777
04-06-2011, 18:30
Аэ пък мраэя эалата да е пълна лллльььь Эащото всички са с 10 15 години по-дърти :D и още като вляэа и всичи ме эяпът като недонахранени :X :X :X :X A az ne znam znam mn, kvo da pravq и не съм добър много в тежестите ллллллл

loveca777
04-06-2011, 18:32
след още няколко пъти ф1 ще кача 20 кг~ мусколи :lol:
А после свалям 40 кг от лостовете :D И все не напълнявам :x :shock: 8-)

Нищо не се разбира.Каква ф1? Какви 40 кг сваляш от лостовете? Ти 100 кила ли си? И сетне след лостовете оставаш само 60? Не се разбира добре.
Ти от мееетафора не раэбираш ли ;D

dunce
04-06-2011, 19:03
loveca777, понякога имам чувството, че си напушен.. Бъди малко по-адекватен щото нищо не ти се разбира. Освен това има една команда "редактирай", вместо да пишеш по 10 коментара един след друг, си редактирай поста и допълни там. Модераторите спят нещо..

redbul2
04-06-2011, 20:13
Аэ пък мраэя эалата да е пълна лллльььь Эащото всички са с 10 15 години по-дърти :D и още като вляэа и всичи ме эяпът като недонахранени

Споко,няма те изядат дъртите! Не са канибали. :D И мен гледат,когато не правя нещо както трябва.Зяпай клипове на упражнения у вас,а в залата хич да не ти пука.Гледаш само пред себе си и стените. И изобщо не те интерсуват другите и кой какво си мисли за теб. Обаче е лошо с много дърти,щото чакаш на уредите да свършат и ти тогава едва започваш. :(

RoSKo0o0
04-06-2011, 20:24
Олелелелелеле, ебахти лепенето на етикетите, ебахти лапешката работа! Какви големи работи, какви високомерия. Точно аз съм пример за умерен, нормален човек и реалист. Всичко, което казахте беше адски смотано и невярно :shock:

@redbul2 - street fitnessa ми хареса на 1-вата седмица :>

п.с. loveca7777, почваш да ме разочароваш с коментарите си. До преди 1 месец плюеше фитнесите, сега ме "навиваш". :lol:

loveca777
04-07-2011, 05:45
Обаче е лошо с много дърти,щото чакаш на уредите да свършат и ти тогава едва започваш. :(
Мерси Надъха ме повече да ходя :)
Аэ лично ходя в един фитнес эа 2 лв - много е малък - нещо като маэа
Чудя се дали по-скъпите фитнеси =4-5 лв Там по добре и лесно ли е эа начинещи ? :)

Роско - От начало имах чувство; че фитнеса ми пречи эа тренировките на лостовете . но не е така :)
Наистина от лостове не качвам маса - а отслабвам и втвърдявам :)

RoSKo0o0
04-07-2011, 08:10
Аз засега качвам... ако се застоя много време ще мислим алтернативи. По принцип за маса упражненията на лостове са адски трудни и не се препоръчват на начинаещи. Лятото абсурд да се качи нещо според мен 8-)

loveca777
04-07-2011, 08:22
Аз засега качвам... ако се застоя много време ще мислим алтернативи. По принцип за маса упражненията на лостове са адски трудни и не се препоръчват на начинаещи. Лятото абсурд да се качи нещо според мен 8-)
От начало наистина ти се струва ; че качваш голяма мускулна маса от лостовете ; в областа на гърдите и ръцете ; но по-късно друго раэбираш :)
Спомняш ли си оня с големия трапец :D Е той имаше маса голяма - ама нищо оформено в мускули :-D

slicky
04-07-2011, 08:41
Не ме убеждавай да ходя на фитнес. Ходил съм, не ми харесва и то в продължение на 2 месеца.

Еех,вие юристите сте малко високомерни.Под достойнството ви е да ходите в зала и тренирате всред простолюдието :D
За 2 месеца няма как да ти хареса,това става след 3-4 месеца най-малко. Аз дори на третия месец влизах все още притеснен,озъртах се в залата и бях готов да избягам всеки миг.Само някой от нацепените,здрави пичове да се изхилеше.Бях решил да офейкам и повече да не влизам в зала и дори на 50 метра да я заобикалям. :D :D :D :D Мен в началото ме беше страх да дигам лоста от лежанката :D :D и постоянно ми пукаше кой ме гледа,ама сега вече ми е все едно.

RoSKo0o0
04-07-2011, 13:19
Тоя пич http://www.vbox7.com/play:4d7c49cf
е само лостове и с хранителен режим... 3 или 4 години... тъпите ви хейтърски коментари може да спрат...

Едит: Темата е за стрийт фитнес... стига с този фитнес и навиванкия. "Лостаджиите" знаят възможностите и целите си. Щом искате да ставате с по 50 ръка и 150 гръдна ходете на фитнес. Стига с тези офтопици :)

RoSKo0o0
04-07-2011, 13:24
Аз засега качвам... ако се застоя много време ще мислим алтернативи. По принцип за маса упражненията на лостове са адски трудни и не се препоръчват на начинаещи. Лятото абсурд да се качи нещо според мен 8-)
От начало наистина ти се струва ; че качваш голяма мускулна маса от лостовете ; в областа на гърдите и ръцете ; но по-късно друго раэбираш :)
Спомняш ли си оня с големия трапец :D Е той имаше маса голяма - ама нищо оформено в мускули :-D

Тоз с трапеца ходи на фитнес мой :Д Той, ако е чист лостаджия си е направо срам 8-) Иначе по принцип и на фитнес, и на лостове и на крос фит, ако щеш... винаги голяма промяна идва през първите 2-3 месеца. След това вече всичко започва да тече по-бавно. И тук идва огромната разлика... във фитнеса нещата започват с едно по-бавно темпо да текат, но при лостовете това темпо е три пъти по-бавно отколкото при фитнеса. Това е... обясни ми го републиканска шампионка по културизъм, която беше в моя курс. :)

loveca777
04-07-2011, 14:10
Тоя пич http://www.vbox7.com/play:4d7c49cf
е само лостове и с хранителен режим... 3 или 4 години... тъпите ви хейтърски коментари може да спрат...

Едит: Темата е за стрийт фитнес... стига с този фитнес и навиванкия. "Лостаджиите" знаят възможностите и целите си. Щом искате да ставате с по 50 ръка и 150 гръдна ходете на фитнес. Стига с тези офтопици :)
Стига си говорил простотии ! Дай ми докаэателства . че тоя никога не е ходил на фитнес ! Ако пък ли не той е тренирал най-малко 8 -10 и повече години на макс!
Каэвам ти пак; че ако тренираш беэ добавки във фитнеса не се става никак бърэо ;; слон;; :-D
А тоэи с големия трапец - специално на клипа не е бил ходил още на фитнес !

loveca777
04-07-2011, 14:30
Поэнавам един от на- добрите в България по street fitness
И той каэа - че ходенето на фитнес не пречи въоще эа лостажийте - а на против дори эабърэва ефекта и ти помага!
Раэбира се стига само да не праиш 60 см ръка
Другото са митове

Ето ви идин друг. но чист лостджия - ,,hannibal in bg'' 8)
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=8iBG9bbbTuM

http://www.youtube.com/watch?v=RcBmKLBoCbg&feature=player_detailpage

RoSKo0o0
04-07-2011, 15:07
То 50 см е грозна ръка, да не говорим 60 :D Относно оня с голата глава - влез във фейсбук групата street fitness, там пишат негови познати ;) Никито го знаем, но стилът на Тачев и този пич са съвсем различни... пича само помпи и показва сила, докато при EFC се показват много гимнастически умения.
Е, то ако се комбинират тези работи трябва да имаш някаква програма, но лостове + фитнес в един ден, само бели ще си докараш. Не виждам закъде бързате пак ще кажа :) Ако ми отнеме 3-4 години за хубаво тяло какво оттова... всеки иска на 1-вата година вече да е машина, no way 8-) освен с добавки де

loveca777
04-07-2011, 15:39
:)
Не съм каэал в един ден ;) но пак е въэможно
Сутринта - на фитнес ; а вечерта на лостовете
Тачев не помпа ли? Как става това - помпане ? :D

Имам поэнати дето от фитнеса са иэградили много хубави тела и пак са супер добри на лостовете :-D
А тачев и (трапеца) - от СТРАНИ все едно не спортуват

ей го адаша ти и един друг
i' :D
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=QHMJfdNlo0o

http://www.vbox7.com/play:62b2442f&start=11

RoSKo0o0
04-07-2011, 15:58
Тоя първия е от EFC :] Не знам дали тялото мy е само от лостове. Все пак не забравяй и че телата са различни... гените са различни. Затова и не може да се даде една и съща "диагноза" за всички тела - така да се каже. Аз нищо не съм казал... при фитнеса правиш тяло много по-бързо и хубаво и вече ако си мега зарибен - масивно... при стрийт фитнеса също правиш много хубаво тяло + задължително релефно, но не толкова масивно освен ако не взимаш добавки ест... а тоя адаша :D дали е чисто лостове... много хубаво тяло си е направил... на мен и това би ми било достатъчно ;) като имаш предвид, че мускулите са камък, а не балончици :D

loveca777
04-07-2011, 16:16
Какво е това EFC :) :-o

Эа да станеш като авера ти rosko :D само от лостове ти трябват мноого мн време и години ;)
Да той 90% е от лостовете _ нищо че той каэа че ходенето на фитнес не пречи въоще эа лостажийте - а напротив дори эабърэва ефекта и ти помага

Докато се научиш на такива силови трябва да правиш много обикновенни :)
OT street fitness - красиви големи гърди не стават :(

RoSKo0o0
04-07-2011, 16:42
Най-добрият отбор в БГ :)
Много години, това са 3-4 години... :) вече ти дали ще имаш желанието да го правиш толкова време всичко и дали ще имаш търпението си е твой проблем, макар че лостовете са си чист наркотик :D

Еми не знам... оня пич с голата глава има добри гърди. Той тоз авер даже ми е от града :lol:
А за силовите и аз мислех така... но един пич прави по макс 6-7 за гръб и пак прави 2-3 силови. Техниката също е мн важна :>

loveca777
04-07-2011, 17:03
:lol: пИЧа с голата глава има гъди като мойте :lol:
Има една реклама - za jilet gel pasta :D Имам предвид эа големи гърди с цепка ,,,,,,
Эа силовите - с ИЭЧИСТЕНа техника - трява да се правят много - много ,, обикновенни с техника

tvoq friend te budalka znachi. ,,макс 6-7 за гръб и пак прави 2-3 силови,, da be da :D
Aэ правя 10000 набираниа , а силово - едно :D
Ето по коя техника се уча
http://www.youtube.com/watch?v=5MTf1Zeh6AA&feature=player_detailpage

redbul2
04-07-2011, 17:43
Аэ лично ходя в един фитнес эа 2 лв - много е малък - нещо като маэа
Чудя се дали по-скъпите фитнеси =4-5 лв Там по добре и лесно ли е эа начинещи ? :)


Това е неприятно,когато е много малък фитнеса.Все едно дали е луксозен или обикновен.Няма място и всички си пречат.Ако търсиш нов
гледай да има всички необходими уреди и екстри,пълен набор дъмбели,дискове по 1,25 кг,достатъчно лежанки и стойки.А за лятото и добре работещ климатик.

redbul2
04-07-2011, 17:56
:D :D :D Мен в началото ме беше страх да дигам лоста от лежанката :D :D и постоянно ми пукаше кой ме гледа,ама сега вече ми е все едно.

Много точно е написано.Ама виждате,че няма нищо страшно.Зяпайте през цялото време уреда,стената пред вас,тавана.И въобще не се оглеждайте гледа ли ви някой или не.Ако ще и да се хили,чудо голямо.Когато минат няколко месеца и станете по-нацепени никой няма да се занимава с вас.
И дори ще свикнете,някой отпочиващ да стои или седи срещу вас и ви наблюдава как избутвате щангата от лег примерно.Просто се концентрирате,стягате и виждате само лоста.Силата идва и от добрата концентрация преди началото на серията,когато почти не забелязваш какво става около теб.Само размишляваш как по най-добрия начин да изпълниш упражнението. :D

dunce
04-07-2011, 18:11
Стига си говорил простотии ! Дай ми докаэателства . че тоя никога не е ходил на фитнес ! Ако пък ли не той е тренирал най-малко 8 -10 и повече години на макс!
Каэвам ти пак; че ако тренираш беэ добавки във фитнеса не се става никак бърэо ;; слон;; :-D
А тоэи с големия трапец - специално на клипа не е бил ходил още на фитнес !

Ти си много тъпо парче обаче.. В коментарите познатите му пишат, че всеки ден бил на тия лостове и то в продължение на 4 години, без фитнес. И химия не е използвал никога, масата я е направил със строг хранителен режим, тва също го пише там, но ти бързаш да говориш без да си подготвен..

RoSKo0o0
04-07-2011, 18:22
@dunce и аз се опитвам да го обясня това.
@loveca777777, не вярвам да имаш гърди като тоя пич... виж къде му е пресата, а къде гърдите... това за мен е страхотно тяло и един ден, ако имам такова бих бил много горд.... ама стига сте говорили за този фитнес....

loveca777
04-07-2011, 19:13
Много работи може да говорят......
Нямам чяк като него гърди - ама и той няма такива гърди каквито се правят с тежести ( nali za tachev govorim)
Роско - ходи си на лостовете ; прави си плочките и не яж свинско - не ходи и на фитнес

Аэ ще си ходя и на двете
И айде повече няма да си пускам тъпите и малоумни коментари

loveca777
04-07-2011, 19:30
- !

Ти си много тъпо парче обаче.. В коментарите познатите му пишат, че всеки ден бил на тия лостове и то в продължение на 4 години, без фитнес. И химия не е използвал никога, масата я е направил със строг хранителен режим, тва също го пише там, но ти бързаш да говориш без да си подготвен..
;;Pi4a bluska samo lostove i usporedki vs den e tam i spazva mn strog hranitelen rejim a otnosno himiqta ne zobi poznavam go trenira ot dosta vt i tva tqlo go postigna 4isto za 4 godini seriozni trenirovki (predi tova pak si tren ama ne tolkova) ;;
predi tova pak si tren ama ne tolkova)
predi tova pak si tren ama ne tolkova)
predi tova pak si tren ama ne tolkova)
Търсиш да се эаядеш ли ? По-добре кажи нещо смислинно освен да се тикаш

RoSKo0o0
04-07-2011, 19:33
Не говорим за Тачев... А за онзи големия...
За Тачев трябва да се говори с респект, защото е постигнал много. Спирам да пиша тук, защото 1 стрийт фитнес маняк не е достатъчен за дискусия.

loveca777
04-07-2011, 20:05
И roshko не е по-эле от Тачев!

dunce
04-07-2011, 20:10
"Pi4a bluska samo lostove i usporedki vs den e tam i spazva mn strog hranitelen rejim a otnosno himiqta ne zobi poznavam go trenira ot dosta vt i tva tqlo go postigna 4isto za 4 godini seriozni trenirovki (predi tova pak si tren ama ne tolkova) ;;
predi tova pak si tren ama ne tolkova)
predi tova pak si tren ama ne tolkova)
predi tova pak si tren ama ne tolkova)"
Търсиш да се эаядеш ли ? По-добре кажи нещо смислинно освен да се тикаш

Да, точно това е коментарът, за който ти говорих, ти сам си го намерил и вече знаеш със сигурност. Пък аз като нямам какво смислено да казвам си мълча. Не ми се обиждай, като ти казах, че си тъп, но спри да пишеш излишни коментари и като толкова си фен на фитнеса, си направи тема да го обсъждате там. Тука става дума САМО за ЛОСТОВЕ и нищо друго не трябва да се коментира, но не, вие му осрахте темата на човека.

loveca777
04-07-2011, 20:37
Аэ съм фен на street fitnesa
И клипчето, което качих е полезно за начинаещите!
http://www.youtube.com/watch?v=5MTf1Zeh6AA&feature=player_detailpage
А эа фитнеса - просто го обеждавах да ходи и той
А ти като нямаш кво да кажеш ,эащото не знаеш- нямаш право и да обиждаш

dunce
04-07-2011, 22:51
Аэ съм фен на street fitnesa
И клипчето, което качих е полезно за начинаещите!
http://www.youtube.com/watch?v=5MTf1Zeh6AA&feature=player_detailpage
А эа фитнеса - просто го обеждавах да ходи и той
А ти като нямаш кво да кажеш ,эащото не знаеш- нямаш право и да обиждаш

Да не мислиш, че точно ти дето само знаеш да лалаш и нищо важно и съществено не казваш, ще ме обидиш, че нищо не знам? :grin: От коментарите ти до сега мога само да заключа, че си с огромно самочувствие и си супер неграмотен и некадърен. Тоя път имах ли право?

loveca777
04-08-2011, 08:01
Аэ съм фен на street fitnesa
И клипчето, което качих е полезно за начинаещите!
http://www.youtube.com/watch?v=5MTf1Zeh6AA&feature=player_detailpage
А эа фитнеса - просто го обеждавах да ходи и той
А ти като нямаш кво да кажеш ,эащото не знаеш- нямаш право и да обиждаш

Да не мислиш, че точно ти дето само знаеш да лалаш и нищо важно и съществено не казваш, ще ме обидиш, че нищо не знам? :grin: От коментарите ти до сега мога само да заключа, че си с огромно самочувствие и си супер неграмотен и некадърен. Тоя път имах ли право?
Наистина си много тъп. ;)

dunce
04-08-2011, 11:43
Наистина си много тъп. ;)

Спирам да се занимавам с теб, че няма да се оправиш така или иначе.

slicky
04-08-2011, 13:16
Aм нещо оспамихте темата май :? :? :?

Myrth
04-10-2011, 07:49
Така, пичУе...

За свинското - когато ядях по половин кило свинско ВСЕКИ божи ден, бях най-релефен. Свинското е много по-добро месо от пилешкото и то точно заради мазнините и холестерола.
За масата и лостовете. Болна тема. Имал съм честта за тези години да съм от двете страни - в залата, на лоста и на двете. Горната ми част е 90% лостове. Ръката ми е около 39 в момента и бих казал че съм много изчистен. Дали можеш да качиш много маса само с лостове? Да. Дали е добра идея? Не. Упражненията като клек и тяга не са за изпускане.

За Тачев и компания. С Тачев сме приятели, макар и да сме от различни градове. Голям пич, има хубаво тяло и е доста силен. Хубавото му тяло обаче идва от добро телосложение и стойка. И дума не може да става за масивност. Защо? Защото не се храни. Яде каквото му падне и колкото му се яде. А маса без манджа не става.

С масивния пич на лоста съм си писал. Яде всеки ден по кило месо. И тренира всеки ден. Това определено не е моят начин, но при него е дало резултати явно. На 30тина години е, тренира от няколко години.

За тялото на Roshko, както и на Тачев - добрата им визия идва от ниският процент мазнини, не толкова от развита мускулна маса. Въпрос на тренировки, хранене и метаболизъм.

Който не иска да ходи на зала, да не ходи! Няма незаменими упражнения, но ако си мислите, че нещо може да наподоби дори ефекта на тежки клекове с щанга, греши тотално.

Myrth
04-10-2011, 10:20
loveca777 сега виждам, че имаме едни и същи ръкавици и тренираме на едно и също място... как не сме се засичали не знам :Д

loveca777
04-10-2011, 10:44
Nee това не съм аз ... свалих го от you tube ;d :)
Эа техниката ;)
Greshno sum se izrazil.

parkour4ety
05-16-2011, 06:22
Wuts happenin forum :D на скоро се срещнах с едни стари приятели които ме зарибиха по стрийт фитнеса и гледах малко клипчета на тачев и компания във вбокс и нещо много ми се прииска и аз да имам не чак такова телце не но поне да имам малко релеф... започнах преди няколко месеца да правя 3х25 коремни и 4 до 7х25 лицеви на ден. не съм спирал до сега. от скоро започнах с опитите за баланс на ръце на клони*нещо като челна стойка*. проблема е че съм на село и няма нито лостове нито нищо. и само се мяткам на клоновете на дърветата малко за набирания и баланс и това е... молбата ми е ще може ли да ми дадете някакъв съвет какво друго мога да правя или нищо не може да се направи без лостове... *ефекта от лицевите и коремните е почти незабележим* :)

ccdesigns
05-16-2011, 08:30
За набиранията можеш да си намериш някой по-здрав и в същото време не много широк клон, за да можеш да се хванеш. Иначе кофички можеш да правиш между 2 стола, или нещо подобно. Ако имате футболно игрище може на някоя футболна врата да правиш набиранията и т.н. За друго не се сещам в момента.

parkour4ety
05-18-2011, 08:24
еееи виж за кофи не бях се сетил между столове... мерси, а нещо по специално за ядене или квото ми падне? :D

Ashenvale
05-18-2011, 13:37
ДАМН, счупих си кокалчето на кутрето и зарасна на криво ... Дали ще ми пречи по нататък? Някой има ли някаква идея ?

П.С. Ходих на лекар и каза, че нищо неможе да направи (да го намести) освен с операция. Също каза, че нямало смисъл и от операция защото съм щял още да раста. Не го питах дали ще ми пречи, защото ходя на Муай Тай ама мисля, че всичко ще е наред като спре да ме боли ...

ccdesigns
05-18-2011, 21:07
Аз лично ям каквото ми падне, но съм сигурен, че не е много добро решение. Чувал съм само, че трябва да се яде повечко, иначе нека някой друг да ти каже кой е правилния режим, защото както може би си се сетил от по-горе - не съм търсил мнения по този въпрос :)