PDA

View Full Version : Странно!!



blackseee
02-16-2011, 14:30
Правя секс от 3 месеца някъде.. но не мога да свърша аз съм момиче на 18 и имам сериозен приятел.. отначало ме болеше и си мислих,че след няколко пъти всичко ще е ок.. не ме боли.. нз къде е проблема . Отпускам се ... обичам го ... незнам иначе всичко е наред.. :( :(

D0tty
02-16-2011, 14:34
Може просто удоволствието да не е достатъчно, за да свършиш. Може той да не достига Ж-точката ти, както викат..
Пробвайте пози, които ще ти помогнат да свършиш.

П/С. Приятел, който е експерт, ми беше казал, че не всяко момиче може да получава вагинален оргазъм.

Успех. :)

GregoryHouse
02-16-2011, 14:56
П/С. Приятел, който е експерт, ми беше казал, че не всяко момиче може да получава вагинален оргазъм.


Само ако е фригидна мисля, че. Смятай какъв експерт е твоя приятел. Тва, че не можеш да си наебеш качествено гаджето не значи, че не може да свършва.

MarkKnight
02-16-2011, 14:58
чета такава тема за 3ти път тая седмица..

D0tty
02-16-2011, 15:05
П/С. Приятел, който е експерт, ми беше казал, че не всяко момиче може да получава вагинален оргазъм.


Само ако е фригидна мисля, че. Смятай какъв експерт е твоя приятел. Тва, че не можеш да си наебеш качествено гаджето не значи, че не може да свършва.

Не го цитирам дословно, просто казвам най-общото от това, което ми беше разказвал :)
Btw.. поклон пред др-Хаус :) :)

---
За авторката! Пробвайте с тази поза: ти лягаш по гръб и си слагаш възглавница под кръста, гледай хубаво да я наместиш. Ако и тогава не успееш да получиш оргазъм, значи удоволствието не е достатъчно. :)

blackseee
02-16-2011, 16:14
мерси за отговорите ще пробваме тази поза.. надявам се да се получи

galin4o0o
02-16-2011, 16:21
чета такава тема за 3ти път тая седмица..


И какво на момичетата и е гадно,че не може да свършват...на тебе хубаво ли ще ти е ако не можеш а ?:)))))))) :D :D

JustAdream
02-16-2011, 17:04
Сменяйте повечко пози да откриеш как ще ти е най-много кеф. Аз обичам нещо като мисионерската, ама той да е седнал (не да е легнал върху мен).

marti93
02-16-2011, 19:12
да продължи с пръсти или с език докъто свършиш и се отпусни ,ако си под стрес или се притесняваш също шанса да свършиш е малък

kaKvOzaShtO
02-16-2011, 19:17
да продължи с пръсти или с език докъто свършиш и се отпусни ,ако си под стрес или се притесняваш също шанса да свършиш е малък

+1 съгласен

MlqkoSkakao
02-16-2011, 19:59
както казаха по-горе, разнообразявайте позите, да ти прави френска и малко пръстчета :)