PDA

View Full Version : Bumpits



evilgirl95
02-16-2011, 16:31
Някой знае ли къде в сливен мога да си намеря този продукт
http://www.kosa-bg.com/product.php?ProductVariantID=3518
много искам да си го купя или може само ако си го поръчам.. някой знае ли? :)

FuckingFreak
02-16-2011, 18:34
(1) грозничкo седи, въпреки че явно не ти пука
(2) едва ли го има някъде в някой магазин + това не си уточнила от кой град си..

LaChupacabra
02-16-2011, 18:42
не знам откъде може да го вземеш... не съм от Сливен

иначе омг... :razz: само според мен ли ще стои смешно? :/

Cucko0
02-16-2011, 18:52
във aukro гледах такива вчера порови се и ще ги намериш

SlowDownBaby
02-16-2011, 19:00
Защо да изглежда грозно при условие,че даже не се вижда и няма нужда от гадното топиране ? Всъщност и на мен много ми харесва и мисля да го потърся и в моя град.Изглежда ми много удобно. :)

mynichka
02-17-2011, 06:44
Защо да изглежда грозно при условие,че даже не се вижда и няма нужда от гадното топиране ? Всъщност и на мен много ми харесва и мисля да го потърся и в моя град.Изглежда ми много удобно. :)
и според мен няма да седи грозно, все пак ако си го сложиш както трябва- то не се вижда

splendour
02-17-2011, 14:03
еднас приятелка има...за да го гложиш и да седи мирно пак трябва да се топира.по-малко но иначе аз пробвах да си го сложа на сресана коса и то само падаше.плюс това косата ми не е много гъста и то личеше...иначе на нея й седеше добре но тя предварително се топираше и го наместваше...така де първите 2 3 дена...сега го е зарязала в някой шкаф..и аз бях много надъхана да си зема ама 1 че незнам къде освен в нета ги продават 2 е много скъпо 3 не е удобно трябва да седиш като водеща на новините или да го наместваш само....ако си нормален човек който не успява да го сложи както трябва ли незнам...може и някои да успяват :D :D :D

evilgirl95
02-17-2011, 16:08
Първо уточнила съм от кой град съм и второ съм съгласна с момичетата които го храсеват. Според мен и да трябва да се потопираш малко не е проблем, но ми писна след като си среша косата да ми падат по тон косми от това топирване.. а и аз нямам проблем с рядката коса, така че ако го намеря няма да се замисля :)

Minerva
02-17-2011, 17:16
Само да не се опита да те докосне някой (най-вече мъжко) по косата...Ще изпадне в шок и ужас какво напипва, после иди му обяснявай :)

daru6a1
02-17-2011, 17:39
Мацка , ходила ли си до козметичния магазин в центъра срещу часовника ..[ в едно "тунелче" ако се сещаш ;d] Там има много такива нещица .. Ако искаш попитай там .. Може да ти помогне или да те посъветва нещо .. Ако ли не , поръчай си го от някое сайтче :) :P

И не съм съгласна с повечето момичета , които казаха че стои грозно , тъй като то дори не се вижда :/

girl91
02-17-2011, 19:06
Ти не погледна ли, че в сайта пише, че имат магазин в Сливен? Адрес и телефон - Цар Освободител 23 , тел. 0885856731 (до Кълбото)

Още преди да се появят в България си ги поръчах. Според мен не може да се закрепят хубаво, косата трудно покрива самата приставка(поне при мен беше така). Не съм си и помисляла да изляза навън с това нещо на главата.

Pamaa
02-17-2011, 20:15
не знам откъде може да го вземеш... не съм от Сливен

иначе омг... :razz: само според мен ли ще стои смешно? :/

и според мен няма да стои добре, тъй като никога нещата не са както картинката/снимката :P 8-)

evilgirl95
02-18-2011, 15:46
Не съм видяла наистина, че има магазин и в Сливен! Благодаря на тези които ми отговориха :)