PDA

View Full Version : Изкуствени Мигли



novasum
02-16-2011, 16:54
Вярно ли е ,че когато носиш изкуствени мигли и после когато ги махаш и твоите мигли оредяват :(

Защото мислех да си купя изкуствени мигли :-o

novasum
02-16-2011, 17:07
хайде дееее :-o

Rebirthing
02-16-2011, 17:10
Вярно е :-o

novasum
02-16-2011, 17:16
Вярно е :-o

:(

ами какви спирали да използвам за по - големи мигли ??

dream1707
02-16-2011, 17:16
Аз съм слагала няколко пъти... лично аз в своите мигли не забелязвам промяна :-o

novasum
02-16-2011, 17:17
Аз съм слагала няколко пъти... лично аз в своите мигли не забелязвам промяна :-o

марка нещо... ????

Goddess
02-16-2011, 17:18
Не е вярно. Купих си едни наистина много хубави мигли, слагала съм ги 2 пъти, но стояха перфектно, нито са се отлепяли, нито са ми създавали проблеми с махането им. И една мигла не ми е паднала.

novasum
02-16-2011, 17:19
Не е вярно. Купих си едни наистина много хубави мигли, слагала съм ги 2 пъти, но стояха перфектно, нито са се отлепяли, нито са ми създавали проблеми с махането им. И една мигла не ми е паднала.


Марка цена... плссссс

ThisIsMe
02-16-2011, 17:20
Защо държите толкова на изкуственото?
По-добре си купи по-качествена спирала,вместо да си слагаш това по очите,ако питаш мен.
Казвам го,защото аз лично не подражавам на изкуствените неща,а и защо трябва да рискуваш естествените си мигли за някакви изкуствени ,които ще сложиш за кратък период от време. И все пак решението е твое. :)

Goddess
02-16-2011, 17:43
Не е вярно. Купих си едни наистина много хубави мигли, слагала съм ги 2 пъти, но стояха перфектно, нито са се отлепяли, нито са ми създавали проблеми с махането им. И една мигла не ми е паднала.


Марка цена... плссссс

Envy пише на кутийката, 9 лева, от малкия ЦУМ ако си от София.

Lenny
02-16-2011, 17:47
Не съм сигурна, но мисля ,че оредяват, ако си сложиш такива за повече време (1-2 сед.)

FuckingFreak
02-16-2011, 18:26
Защо държите толкова на изкуственото?
По-добре си купи по-качествена спирала,вместо да си слагаш това по очите,ако питаш мен.
Казвам го,защото аз лично не подражавам на изкуствените неща,а и защо трябва да рискуваш естествените си мигли за някакви изкуствени ,които ще сложиш за кратък период от време. И все пак решението е твое. :)

Колкото и качествена спирала да си купува момичето ако има къси и редки мигли по рождение по - обемни и гъсти няма да станат..

а по темата,съжалявам не мога да помогна :с

Rebirthing
02-16-2011, 23:01
Могат да оредеят все пак, а и зависи колко кадърно ги слагаш и махаш, винаги може да падне косъм и така един по един много ясно, че ще оредеят. В крайна сметка ако не носиш често, видимо миглите ти ще са си същите.

rosencetooo
02-17-2011, 03:33
Не бих ти препоръчвала да си слагаш изкуствени мигли , по-добре дай повечко пари за хубава качествена спирала , с която ще постигнеш ефекта , който искаш ;) без да си слагаш тея боклуци.. :P

anonimchetou
02-17-2011, 03:52
Ей направо ще ме убиете бе хора. Има хора с по-къси мигли, на които колкото и спирала да слагаш , пак изглеждат все едно ги няма.И спирала от 200 лева да си купиш ,едва ли късите и незабележими мигли ще станат дълги и обемни. Мислете малко.

По темата наскоро си бях купувала изкуствени мигли, но от бързане не успях да си ги залепя както трябва. Те бяха и от евтините. Препоръчвам ти ако си купуваш изкуствени мигли, да си вземеш нещо по -скъпо от порядъка на 10-15 лева. Не си взимай от тези по 5 лева,защото няма никакъв смисъл.

FATALITY
02-17-2011, 14:22
Защо не си купиш качествена спирала, макар и да е скъпа, отколкото да си лепиш изкуствени мигли. Ако ги сложиш 1-2 пъти, няма да оредеят, но носи ги 1-2 седмици и ще видим. 8-)

novasum
02-17-2011, 14:30
Значи не мен ми трябват само за една вечер


благодаря ви ,че ми помогнахте :-)

FuckingFreak
02-17-2011, 16:50
Защо не си купиш качествена спирала, макар и да е скъпа, отколкото да си лепиш изкуствени мигли. Ако ги сложиш 1-2 пъти, няма да оредеят, но носи ги 1-2 седмици и ще видим. 8-)

Не искам да се заяждам ама не прочете ли поста над твоя ? Напълно верен е. Колкото и скъпа спирала да си купува, ако миглите ѝ са редки по-гъсти и плътни няма да станат, сещаш ли се.. Най-много да стоят сплъстени.. и на първата страница го писах, ама кой ли чете..

novasum
02-17-2011, 16:54
Моите Мигли са си Ок ,но иска само за една вечер да съм с изкуствени мигли :-o

anonymous708973
02-17-2011, 18:04
Момичета, колко пъти могат да се слагат изкуствените мигли?
И след свалянето, ако остава лепило по тях, с какво се чисти?

dream1707
02-17-2011, 18:23
Аз съм слагала няколко пъти... лично аз в своите мигли не забелязвам промяна :-o

марка нещо... ????

М те бяха различни марки, но не ги помня, не беше много скоро... Иначе цената беше около 10тина лева и наистина бяха много хубави :)

Иначе и аз не си падам по изкуствените неща, но просто реших да пробвам и всъщност се получи мнгоо добре. Имам много хубава спирала, даже няколко, които обикновено ползвам, но все пак ефекта не е същия, с изкуствените мигли седи много по-яко...

Bunbl3be3
02-17-2011, 18:56
Слагала съм си два пъти изкуствени мигли и нищо не ми е станало. Хубаво е, но така за поводи не е за всеки ден. Иначе моите бяха от тези по 2 лв., но лепилото им нищо не струваше и си купих отделно някакво за 2.50 лв. Не са ми изпопадали миглите, нищо че изкуствените бяха евтини :) А иначе миглите може няколко пъти да ги ползваш, но трябва да ги почистиш от лепилото и спиралата. Аз си ги чистя с лосион за почистване на грим.

novasum
02-18-2011, 14:15
мс :-)

neeDaBosS
02-18-2011, 14:35
Момичета, колко пъти могат да се слагат изкуствените мигли?
И след свалянето, ако остава лепило по тях, с какво се чисти?
Mиличка,от тея по евтиничките (4-5лв) съм ги слагала максимум 2 пъти щото после не приличат на нищо.След първото махане моите имаха лепило аз само леко го дръпнах и се махна много лесно от целия ред мигли,но предполагам че има по-безопасен начин! :)