PDA

View Full Version : рязка болка в корема :( ???



anonim4e14
02-16-2011, 21:51
Здравейте днес стана нещо което много ме притесни .. понеже съм настинала и пия антибиотик "Азитрокс" (незнам дали това има нещо общо ) с приятеля ми се разгорещихме и решихме да правиме секс проблемът е че когато ми го вкара усетих рязка болка в корема от какво може да е? :(
И искам да подчертач че не съм девствена . Много ще съм ви благодарна ако ми помогнете :)

JustAdream
02-16-2011, 22:59
търся помощ а не глупави шегички....

Каква помощ търсиш от някакви глупави лапета дето хабер си нямат от секс.
А по въпроса ти - така както го описваш... на мен ми се е случвало като ми го вкара по навътре да имам чувството че ми го удря в корема отвътре... нз дали е същото. Пробвай да смениш позата... тласъците да не са толкова дълбоки,ако не помага... наистина питай лекар... може да е нещо сериозно

anonim4e14
02-16-2011, 23:03
Благорадя ти :) всъшност тои го вкара малко по грубичко и може да е заради това , а и не му е никак малък но сме го правили много пъти и не се е случвало до сега за това се учудих надявам се да си права и да не е нищо сериозно :)

dimitar_ak
02-17-2011, 14:07
Ако позата е позволявала по-дълбоко проникване може просто да те е опрял в матката. На някои жени това е приятно, но повечето изпитват остра болка при този натиск. Това е безобидното. Другите варианти са за лекар.

Extremescream
02-17-2011, 14:59
И на мен ми се е случвало, просто явно го е вкарал по-рязко. Ако продължи болката, отиди на лекар.

MakeMeLaugh
02-17-2011, 15:48
Според мен, това е зародиш на извънземно създание.
С кого си правила секс?
Следващия път избирай по-внимателно...
Сега просто ще ти разпори корема след 20 дни и ще излезне на свобода.
Ако може, да го кръстиш Стамат, ще съм ти много благодарен.
Успех с отглеждането му!

Замълчи си бе, глупак.
Още 1 път, ако те хвана да се правиш на супер льольо - профила ще бъде изтрит.

Същото се отнася и за оная гола пищялка до кръста.

Ааай

Ravage
02-18-2011, 15:32
С приятелката ми имахме този проблем преди година и нещо, тя отиде на гинеколог, диагнозата беше възпаление на едната маточна тръба. Даде ѝ антибиотик, тя го изпи и проблема беше решен. Но все пак аз не съм лекар и не мога да ти кажа дали твоя проблем е същия, единствено лекар може да ти каже какво ти е, тъй че ако проблема се появи отново, отивай на лекар