PDA

View Full Version : Джъстин Бийбър:Фенове :)



glamorousss
02-16-2011, 22:09
Здравейте фенове на Джъстин! :) Предлагам ви тук всички негови фенове да влизат..хейтарите далеч.

miroslavjj0
02-17-2011, 00:31
Мисля, че тази тема трябва да е в Болести/Здравеопазване

elmaestro
02-17-2011, 00:32
+1


ПС:Няма ли раздел Хомосексуализъм/Би

hasko0o0
02-17-2011, 09:04
Не ми допада тоя изобщо :x

BladeDancer
02-17-2011, 11:09
ооо с радост ще оспамя тая тема :D

DarkGirll
02-17-2011, 11:17
.. незнам,но повечето фен теми свързани с Джъстин Бийбър за завършвали с ключ :D

psych0
02-17-2011, 11:25
ех на това нещо не му ли мина модата 8-)

BladeDancer
02-17-2011, 12:56
ех на това нещо не му ли мина модата 8-)
Мина мина .. Предлагам на модераторите да не ни изкушават, а да заключат темата преди да стане 200 страници псувни обиди и подигравки 8-)

ex7azy
02-17-2011, 18:09
А аз предлагам ако не го харесвате вобще да не влизате в тая тема!!
Много ме дразнят хора, които обиждат без причина (или има причина, която в повечето случаи е ЗАВИСТ)!
На вас не ви е приятно когато обиждат някой, който харесвате или още по - малко вас!!
Не съм кой знае колко голяма фенка на Джъстин, но не мога да отрека че е хубав и има талант!

UNITED2
02-17-2011, 18:19
"Oooooooo aз съм му най големия фен,уникални песни,уникален глас,уникална визия тоя човек е велик няма втори такъв :shock: :shock: :shock: "

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
Шегувам се разбира се,този е егати смотания гей,не знам,как може да има толкова фенове :shock: :shock: :shock: :razz:

BladeDancer
02-17-2011, 18:54
А аз предлагам ако не го харесвате вобще да не влизате в тая тема!!
Много ме дразнят хора, които обиждат без причина (или има причина, която в повечето случаи е ЗАВИСТ)!
На вас не ви е приятно когато обиждат някой, който харесвате или още по - малко вас!!
Не съм кой знае колко голяма фенка на Джъстин, но не мога да отрека че е хубав и има талант!
Да ти разясня ли защо аз го обиждам и защо другите го обиждат и защо така яко хейтваме ... съвсем сериозно

Мразя когато някой прави музика само за пари. Възможно най-комерсиална дори и да не му харесва на него. Мразя когато някой включи думите love baby и подобни с които да имитира че пее за чувства за любов и т.н. а всъщност да пее безмислени текстове за деца или умствено изостанали индивиди ( най-вече на възраст 12 -13 години) които чуят ли за любов се насират от кеф. Ама никой от тях не чете текстовете и не си ги превежда и не ги разбира за да види какви глупости са.
Мразя когато на певеца гласа влезне и излезне през 10000 програми за да стане як а всъщност да не е толкова добър...
Мразя когато медиите използват всякаква възможност да рекламират даден певец за най-малките жълти стотинки като накрая на безмислената статия написана за тях сложат - " той днес е един от най-големите в тоя бизнес и песента му " шити шити" е най-якото на пазара" пример:
Тоя дебил ( тук трябваше да е има ама предпочитам така) ще празнува празника с родителите си. Също така си купи нови дънки..
Нека ви напомним че " тоя дебил" е направил тая тая тая и тая песен може да ги слушате тук и тук.

някой идиот дето получава пари

Мразя като повтарят песните на само един изпълнител по 10000 пъти дневно по дадена телевизия или радио само и само да стане по-известен и звукузаписната му компания да стане по-богата.

Мразя когато някой се прави на гейче и носи дрехите по последната мода на момиченцата само и само за да се хареса на тея безмозъчни пикли и не заради музиката си да стане известен и да получи пари от продажбите си.

Мразя когато приказват за някой като все едно е някакъв феномен а той всъщност е едно мамино синче.
Мразя когато някой прави пози постоянно за повече известност.

ВСЪЩНОСТ МРАЗЯ КОГАТО НЯКОЙ МУЗИКАНТ/ПЕВЕЦ СТАНЕ ИЗВЕСТЕН НЕ СЪС МУЗИКАТА СИ А СЪС ВСИЧКО ОСТАНАЛО.

Помисли сега дали му завиждам или не :) ..

againstyou
02-17-2011, 19:09
ооо с радост ще оспамя тая тема :D
и аз,и аз ! :D :grin:

Nithael
02-17-2011, 19:54
+1 бладеданцер

Sup0l123
02-17-2011, 20:23
А аз предлагам ако не го харесвате вобще да не влизате в тая тема!!
Много ме дразнят хора, които обиждат без причина (или има причина, която в повечето случаи е ЗАВИСТ)!
На вас не ви е приятно когато обиждат някой, който харесвате или още по - малко вас!!
Не съм кой знае колко голяма фенка на Джъстин, но не мога да отрека че е хубав и има талант!



TOQ NEMOJE DA BYDE PO GOLQM PEDAL OT TVA KOETO E NIKOI NEMU ZAVIJDA PROSTO NIKOI NEGO HARESVA SHOTO OT NEGO PO GOLQM PEDAL NQMA DA NAMERISH NIKADE PA NEZNAM TI KFA SI CHE GO HARESVASH NQKOI ZLE SIG hahahahahahahahahahaah ZLE

hotxxmess
02-17-2011, 20:27
Бобчо е най-добрия ве... 2-ри кат него нема брат.. :razz:

BlackEyedPeas
02-17-2011, 21:07
Боже, всяка седмица има по една "фен" тема и все завършва с ключ :lol: :lol:

BladeDancer
02-17-2011, 21:40
Важното е че ние правим мнения !
Благодаря ти бобърчо !!

BlackEyedPeas
02-17-2011, 21:55
:D :D
Да спамим тука колкото се може!

glamorousss
02-18-2011, 22:01
Значи изрично написах хейтърите да не влизат тук :) незнам какво си мислите.че постигате като го обиждате тук..по велики няма да станете най-много да запростеете още повече ;)

glamorousss
02-18-2011, 22:17
А аз предлагам ако не го харесвате вобще да не влизате в тая тема!!
Много ме дразнят хора, които обиждат без причина (или има причина, която в повечето случаи е ЗАВИСТ)!
На вас не ви е приятно когато обиждат някой, който харесвате или още по - малко вас!!
Не съм кой знае колко голяма фенка на Джъстин, но не мога да отрека че е хубав и има талант!
Да ти разясня ли защо аз го обиждам и защо другите го обиждат и защо така яко хейтваме ... съвсем сериозно

Мразя когато някой прави музика само за пари. Възможно най-комерсиална дори и да не му харесва на него. Мразя когато някой включи думите love baby и подобни с които да имитира че пее за чувства за любов и т.н. а всъщност да пее безмислени текстове за деца или умствено изостанали индивиди ( най-вече на възраст 12 -13 години) които чуят ли за любов се насират от кеф. Ама никой от тях не чете текстовете и не си ги превежда и не ги разбира за да види какви глупости са.
Мразя когато на певеца гласа влезне и излезне през 10000 програми за да стане як а всъщност да не е толкова добър...
Мразя когато медиите използват всякаква възможност да рекламират даден певец за най-малките жълти стотинки като накрая на безмислената статия написана за тях сложат - " той днес е един от най-големите в тоя бизнес и песента му " шити шити" е най-якото на пазара" пример:
Тоя дебил ( тук трябваше да е има ама предпочитам така) ще празнува празника с родителите си. Също така си купи нови дънки..
Нека ви напомним че " тоя дебил" е направил тая тая тая и тая песен може да ги слушате тук и тук.

някой идиот дето получава пари

Мразя като повтарят песните на само един изпълнител по 10000 пъти дневно по дадена телевизия или радио само и само да стане по-известен и звукузаписната му компания да стане по-богата.

Мразя когато някой се прави на гейче и носи дрехите по последната мода на момиченцата само и само за да се хареса на тея безмозъчни пикли и не заради музиката си да стане известен и да получи пари от продажбите си.

Мразя когато приказват за някой като все едно е някакъв феномен а той всъщност е едно мамино синче.
Мразя когато някой прави пози постоянно за повече известност.

ВСЪЩНОСТ МРАЗЯ КОГАТО НЯКОЙ МУЗИКАНТ/ПЕВЕЦ СТАНЕ ИЗВЕСТЕН НЕ СЪС МУЗИКАТА СИ А СЪС ВСИЧКО ОСТАНАЛО.

Помисли сега дали му завиждам или не :) ..

Еми като не му завиждаш какво толкова се впечатляваш та чак ти и другите хейтъри се каните да оспамите темата..Като се биеш в гърдите,че не го мразиш тогава защо се вълнуваш така силно от него?

ex7azy
02-19-2011, 08:05
^^^ Евала! :)

BaffaLsc
02-19-2011, 09:48
Какво всички сте луднали по тоя ' красавец '..

Нито е толкова красив, нито има кой знае какъв глас..

BladeDancer
02-19-2011, 11:16
Еми като не му завиждаш какво толкова се впечатляваш та чак ти и другите хейтъри се каните да оспамите темата..Като се биеш в гърдите,че не го мразиш тогава защо се вълнуваш така силно от него?

Първо си изясни думата хейтър и след това я използвай.
Айде аз ще ти я кажа за да не се излагаш пак по някой форум или по-лошо в истинския живот ( сякаш не го правиш.. ).
Хейтър е човек който хейтва нещо или някой без никаква причина..

И не се вълнувам толкова силно от него .. ако не си забелязала тоя е навсякъде. Отворя новина къде ще е на турне любимата ми група и най-отдолу пише за бобара. Отворя новина за любимия ми актьор и отдолу е бобара .. На тея хора сериозно има плащат да го рекламират оО.

От къде в моя пост разбра че му завиждам. По какво пролича. Искам да съм като него или кво ?
И коя от всичките ми думи написани в моя пост в предишния и в тоя е лъжа ?

ex7azy
02-19-2011, 16:38
BladeDancer Жал ми е за теб, защото си изпълнен с толкова злоба към човек, който нито познаваш, нито пък превъзхождаш.
Това каква му е ориентацията (или каквато ти мослиш че му е) не е твой проблем.
Не спиш ти с него.
За талант няма да говорим, защото за разлика от него ти сигурно нямаш такъв!
Повече не ми се занимава с глупости.. казала съм си мнението!
Спрете да спамите по темата!!

mlakniwe2
02-19-2011, 16:43
Просто едно успяло в живота тийнче :-o

againstyou
02-19-2011, 16:52
Пфф а пък вие ако бяхте такива големи фенове,нямаше да ви пука от мнението на другите,ама както виждам големи паляци сте.

BladeDancer
02-19-2011, 16:54
BladeDancer Жал ми е за теб, защото си изпълнен с толкова злоба към човек, който нито познаваш, нито пък превъзхождаш.
Това каква му е ориентацията (или каквато ти мослиш че му е) не е твой проблем.
Не спиш ти с него.
За талант няма да говорим, защото за разлика от него ти сигурно нямаш такъв!
Повече не ми се занимава с глупости.. казала съм си мнението!
Спрете да спамите по темата!!
Аз пак призовавам да прочетеш мнението ми и да не четеш думичката мразя само и да ми кажеш за всеки един абзац какво греша. Понеже ти наричаш моите думи глупости айде сега си обоснови твойте толкова умни думи към мен и кажи къде намери лъжа в поста ми или грешка. Кое не е вярно.
Според мен тази злоба трябва да я има, защото ние които слушаме истинска музика не можем да я видим по телевизията или трудно намираме информация за любимите си изпълнители, защото разбираш ли съобщават за някакъв пикльо с кой се целувал или с кой ще ходи на свети валентин вместо да кажат например дали слуховете че любимия ми изпълнител например ще издава албум (което всъщност е свързано с музика.. ). Не трябва да мразим нали защото вместо новини за музиката ние получаваме че ония си е обърсал гъза например .. Ало чакай има и хора дето слушат музиката всъщност .. нали се сещтате ?

Какво те засяга теб че мен ме засяга неговата ориентация? Аз например презирам гейове по мои си причини които сега няма да казвам, но факт е че не са ми приятни и не ми се ще да ги виждам всеки ден в интернет или по телевизията. А виж другото е как учим по-малките деца да се обличат, защото като си на 10-12-13 много лесно си повлиян от нещо. И кво утре ще гледаме как малките деца се обличат и държат като педали така ли? Глупост..

Всеки човек си има талант какъвто и да е. Един може да пее друг да свири трети да бяга а някой друг не са го открили. Не познавам господин бобъра и не смея да твърдя че не е талантлив, но по същата логика ти не смей да твърдиш, че той е талантлив. От къде знаеш, че гласа му не е преправен през какви или не програми. И да той ли си прави песните сам и си пише текстовете, че да знаеш колко е талантлив.. (например любимите ми изпълнители си стоят в студиото по година а в началото на кариерата са си обзавели даже собствена стаичка за писането на песни за по-добра акустика и са си давали всичките пари за турнета и са спали в по 1 легло 4-ма човека за да зарадват феновете си ...)

И ако мислиш, че това е спам нека се допитаме до модератора - воденето на дискусия във форума забранено ли е ???

ex7azy
02-19-2011, 17:02
Повече не ми се занимава с глупости.. казала съм си мнението!

BladeDancer
02-19-2011, 17:20
То е така като не можеш да си подкрепиш думите .. карай малка си още простено е.

ex7azy
02-19-2011, 17:29
Не, просто няма смисъл да си губя времето с някой, който толкова се е вманячил в своето си, че не се озъзнава че има хора които харесват песните на Джъстин! (;
Не знам какво имаш предвид истинска музика.. всеки ,човек харесва разична музика! Това че ти например харесваш Рок не значи че всички трябва да мислят като теб и да смятат това за истинска музика!

soonenough
02-19-2011, 17:57
Мразя когато на певеца гласа влезне и излезне през 10000 програми за да стане як а всъщност да не е толкова добър...


извинявай, обаче тук изобщо не съм съгласна, Джъстин си пее с неговия глас, без програми, има ПРЕКАЛЕНО много клипчета с гласа му /в звукозаписно студио, когато той примерно свири на китара и пее/ и много други. ПРЕКАЛЕНО много са, за да кажеш, че 10000 програми му обработват гласа и го правят хубав (: ами не, той си му е хубав.

ex7azy
02-19-2011, 18:30
^ +1

suNnykaty96
02-19-2011, 19:22
Добре бе, какво толкова го мразите тоя Бийбър ?
Може да не го харесвате, но чак да го 'мразите', при положение, че дори не сте разговаряли с него - това вече е прекалено. И е супер тъпо да казвате за всеки, когото не харесвате, че е гей. Ами новина - Бийбър не е гей ! Щом постоянно попадате на статии за него, значи трябва да сте забелязали, че пишат и за момичета, с които излиза. Сега ще ми се нахвърлите, че съм някоя 12 - 13 годишна 'пикла' и сам луднала по Джъстин. Не, не съм. И аз не го харесвам, музиката му не ме кефи. Точка. Просто, като не харесвате някой, не му обръщайте внимание, преминете към следващата статия в списанието, сменете станцията на радиото. Това е, не допускайте някoй, който дори не познавате лично да ви впечатли дo толкова много, че да го намразите.
И не, не се заяждам. Изказвам мнение. (:

glamorousss
02-19-2011, 21:55
BladeDancer Жал ми е за теб, защото си изпълнен с толкова злоба към човек, който нито познаваш, нито пък превъзхождаш.
Това каква му е ориентацията (или каквато ти мослиш че му е) не е твой проблем.
Не спиш ти с него.
За талант няма да говорим, защото за разлика от него ти сигурно нямаш такъв!
Повече не ми се занимава с глупости.. казала съм си мнението!
Спрете да спамите по темата!!

Напълно съм съгласна! Иии BladeDancer твърдиш,че не се вълнуваш от него но изглежда точно обратното ако не се вълнуваше нямаше да оделяш време тул да плюеш без някой да ти е искал мнението и + това знам много добре какво значи хейтър ии колкото и да отричаш,че не си спрямо Джъстин-точно обратното показваш! :))