PDA

View Full Version : -5 килограма до края на май



AnIcHkAtA
02-17-2011, 08:17
Здравейте ! Искам за тия няколко месеца да сваля 5 до 7 килограма.Само здравословно хранене при мен не помага-постих месец и половина преди Коледа, дори от всякакви тестени и шоколадови изделия се ограничавах освен една филийка черен хляб за вечеря и не мръднах от моите килограми.Преди това-миналото лято-направих една импровизирана диета - трици с 1/2 кофичка мляко за закуска, мноого малко манджа за обяд (без хляб и екстри) и много плодове за вечеря.Не съм я спазвала супер стриктно, но съм нарушавала часовете само с плод или сок.Та тогава свалих-не знам колко, но определено имаше видим резултат, макар и не голям.Също съм забелязала, че лунната диета ми действа добре на организма, най-лесна ми е за спазване, но за теглото не съм следила.
Дали ако пазя лунната редовно заедно с някакъв не много гаден режим, който вие ще ми предложите и ям трици за закуска ще стане работата?
висока съм 157 и тежа 53 килограма

Bonita1991
02-17-2011, 08:56
до края на май можеш съвсем спокойно да си ги свалиш тези килограми просто към ограничаването на някои храни добави и спортуване :)

Sunshin3
02-17-2011, 09:05
спорт!!!

TheBeliever
02-17-2011, 09:30
Само с ограничаване няма да постигнеш много. Движение му е майката. Кардио. Бягане, аеробика - ти си прецени.

И защо точно 5 килограма? Много по-добри резултати се постигат когато се съсредоточиш върху областта от тялото си, която не ти харесва и работиш за сваляне на сантиметри или стягане, отколкото ако се втренчваш в кантара. Защото ти може и да ги свалиш тея 5 килограма, но сланинките по корема и паласките (примерно) пак да си стоят.

FuckingFreak
02-17-2011, 12:02
Темата все едно аз съм я писала, с тази разлика че аз съм 47-8 килограма и пак не се харесвам. Корема ми е добре, само малко най отдолу може да се стегне обаче определено бедрата са ми проблем. Уж съм на здравословен режим обаче в училище се продават само някви тестени работи и сладко, а от вкъщи не ми се носи. Ако пък хапна вкъщи сутрин към 10-11 ми се прияжда пак, а сутрин магазините не са отворени. И малко вода пия. Прави го пак този режим от лятото, но вечер не яж ябълки (загниват в стомаха и правят храносмилането още по-бавно) .. А аз много обичам таратор и мога да изям 3 купички за вечеря 8-) Яж също така и зеле - стомахът ти ще е пълен, няма да усещаш глад, пък и никакви калории няма в него! Но ако искаш да спортуваш ти трябва и месо (определено) и нещо сладко или пакетче захар, че ще капнеш от умора на 5-тата минута. Като прочетох, че си 53 кг на 157 разбрах че има хора по-зле от мен (не искам да ти се присмивам!) и сега със сигурност ще ми служиш като стимул да не се отказвам лесно !

FATALITY
02-17-2011, 14:16
Спортувай повече 8-)

ri41
02-17-2011, 16:12
имам приятелка която иска да смъкне около 5 кг за месец, без глад и да е здравословно, бихте ли препоръчали конкретен режим на хранене

italian55
02-17-2011, 17:46
Само с диети не става трябва и да спортуваш почни да тренираш нещо

UniCoWN
02-17-2011, 18:36
Казаха го - спорта му е майката. Като цяло физическата активност.
Най-добре комбинирай тази 'диета' от лятото + някакъв вид спорт, танци, гимнастика - хем е забавно, хем поддържаш форма. Или просто фитнес.

dream1707
02-17-2011, 18:42
Преди бях ниска и шишкава... Започнах много да се ограничавам, дори спрях да ям... сега съм 43 килограма 163.. и все пак не се харесвам, а си навредих и на организма... Сега започнах да спортувма и забелязвам разлика в сантиметрите не в самото тяло, а физическото ми здраве дори се подобрява, не както преди. Тъй че те съветвам да оставяш всякакви диети.. яж си нормално, но не прекалено.. регулирано и сравнително здравословни храни и спортувай .. Ходи да бягаш в парка, ходи на фитнес и тнт... ии ще си в перфектна форма :)

ri41
02-17-2011, 19:44
Преди бях ниска и шишкава... Започнах много да се ограничавам, дори спрях да ям... сега съм 43 килограма 163.. и все пак не се харесвам, а си навредих и на организма... Сега започнах да спортувма и забелязвам разлика в сантиметрите не в самото тяло, а физическото ми здраве дори се подобрява, не както преди. Тъй че те съветвам да оставяш всякакви диети.. яж си нормално, но не прекалено.. регулирано и сравнително здравословни храни и спортувай .. Ходи да бягаш в парка, ходи на фитнес и тнт... ии ще си в перфектна форма :)
какви са тези прекомерни ограничения, предполагам не си почнала с глад, а с някакъв режим и после е преминало в глад, а за колко време смъкна кг?

Pamaa
02-17-2011, 20:12
Хранителен режим + кардио :P
Предполагам, че знаеш, какво представлява кардиото, но за храниотелния режим ще ти поясня. Значи от 4-12часа не ядеш нищо, само плодови сокчета, вода и ако усетиш глад някакъв плод; 12-20часа можеш да хапваш каквото искаш, но по много малко и по често, отново пиеш много вода и плодови сокове; 20-4часа не ядеш нищо, защото тогава органисма преработва храната :P . Спец. аз сутрин малко кисело мняко с трици хапвам, за да не ми къркори корема до 12 часа :lol: И като се събудя сутрин правя 60 клека + 120 скока на място :) тунизира те перфектно и после цял ден си на 6, защото не си станал с гъза напред :grin:

mynichka
02-18-2011, 07:31
^ ти и обесняваш за 90 дневната диета. На мен лично тази диета не ми харесва, защото закуската е най- важното ядене за деня и не смятам, че един или два плода са достатъчни.

r3872reni
02-19-2011, 11:23
от собствения си опит съм научила, че ако се пият повече течности, особено чай около половин час преди ядене ефектът е огромен.

rakiQ
02-19-2011, 12:08
аз свалих 7 за три седмици :D

mynichka
02-19-2011, 14:09
аз свалих 7 за три седмици :D
сподели как :)

rakiQ
02-19-2011, 14:15
не ям ориз картофи хляб сладко ,газирано ,солети и тн ....

r3872reni
02-19-2011, 14:30
не ям ориз картофи хляб сладко ,газирано ,солети и тн ....

какво сте яли тогава? ? какво мислите за упражненията?? :-o

rakiQ
02-19-2011, 14:42
ми подчти нищо....... не ми се яде хапна малко и не ми се яде повече. упражнения ще правя за стягане след като сваля желаните кг

ri41
02-19-2011, 15:53
Ракия да не си на НВД, не е хубаво така да не ядеш нищо, щото после се връща с лихвите, от личен опит

ImmortalSportFreak
02-19-2011, 17:53
Само с ограничаване няма да постигнеш много. Движение му е майката. Кардио. Бягане, аеробика - ти си прецени.

И защо точно 5 килограма? Много по-добри резултати се постигат когато се съсредоточиш върху областта от тялото си, която не ти харесва и работиш за сваляне на сантиметри или стягане, отколкото ако се втренчваш в кантара. Защото ти може и да ги свалиш тея 5 килограма, но сланинките по корема и паласките (примерно) пак да си стоят.
:smt023

Трябва да спортуваш нещо,каквото ти хареса си избери,но да е постоянно.Като свалиш сланинките и постигнеш резултати не спирай тренировките,за да си поддържаш форма. 8)

shupishup
02-19-2011, 22:06
аз свалих 7 за три седмици :D
моя приятелка свали 9 за 9 дни, супер съм горда с нея :D и не градува въобще.. направи 2 дни захранване, което нищо не беше, и сега плюска много здраво и нищо не е качила :grin: спорт и воля, това е.