PDA

View Full Version : Странни болки в корема



mave
02-17-2011, 09:17
Здравейте! Моята приятелка вече от около две седмици страда от тъпа болка в корема.Казва ми че я боли под пъпчето.Ходи на лекар,оня и изписал "Бускулизин" и казал да не се тревожи ще се оправи.Да ама не
тя ми казва че като хапне нещо и се подува корема и изпитва дискомфорд,даже вчера ми го показа и наистина беше подуто доста.Каза ми че няма диария нито пък и се гади,но за сметка на това ходи често до тоалетната.Ходихме с нея и на гинеколог и той и казал че там всичко е наред и да не се притеснява.Ако знаете вие от какво може да е кажете ще сме Ви благодарни!

darkPaladin
02-17-2011, 09:45
тия лекарства дето пие против газове ли са?

каква диагноза е поставил лекуващия?

Red_Hair
02-17-2011, 20:54
неправилно хранене може това да е начален признак за гастрит

VaMpiRKaTaaa
02-18-2011, 04:57
Все пак лекарите са учили за това и знаят по-добре от вас.

britzy
02-18-2011, 10:56
Вярно е,че лекарите са къде къде по-знаещи.Тук може само догадки да се правят на базата на описано състояние и то не от болната ,а от някой посредник.

van1
02-18-2011, 12:02
Това не е форума на д-р Хаус

mave
02-19-2011, 21:50
britzy Трябва да знаеш,че не съм и никакъв посредник,а гадже!!! И второ тя няма регистрация тук,трето за лекарите те наистина са къде,къде по-знаещи как да ти вземат парите и накрая пак нищо да не ти помогнат.Но както и да е важното е че тя се оправи!

darkPaladin
02-20-2011, 07:04
britzy Трябва да знаеш,че не съм и никакъв посредник,а гадже!!! И второ тя няма регистрация тук,трето за лекарите те наистина са къде,къде по-знаещи как да ти вземат парите и накрая пак нищо да не ти помогнат.Но както и да е важното е че тя се оправи!


мани имаше една дето обърка бактериално възпаление със сифилис а пациенат беше 7г дете

но не всички са толкова глупави има и добри ;)