PDA

View Full Version : Дайте съвет ...



roninko
02-17-2011, 10:29
Здравейте,
в кварталния магазин срещнах едно момиче, което е касиерка там, и ми хареса от пръв поглед. Напоследък забелязах, че и тя има интерес към мен. Личи си, че тарси по голям контакт с мен, а и като вляза в магазина си променя пведението - става весела, усмихната е до уши и леко срамежлива :)Досега не съм имал проблем с впечатляването на момиче, но с нея е малко по сложно, защото имаме контакт само на работното й място, а все пак началника й е там и има други клиенти, които чакат да бъдат обслужени. Немога просто да я поканя на кафе, защото сме почти непознати.
Дайте съвет как да действам, да я изчакам да свърши работа ли (което ми се струва малко глупаво) или какво да правя ???

GregoryHouse
02-17-2011, 10:37
Причакай я вечерта в уличката до магазина...И се направи на приятно разсеян в стил "А здрасти аз съвсем случайно си минавах от тука и те видях точно когато ти свършва работното време..."

roninko
02-17-2011, 10:42
ммм ... това е добро, харесвами . Мерси :)

MarkKnight
02-17-2011, 10:46
да бате направи го в тъмното и докато и обясниш кой си,ще почне да крещи като луда

w0sh
02-17-2011, 11:14
RAPE!!

eXxXciTeD
02-17-2011, 14:07
Недей да я причакваш в никакви тъмни улички, резултата ще е катастрофален :razz: не си измисляй и фразички, запознай се по най-естествения начин, кажи и че ще излизаш вечерта и след като свърши, може да дойде с теб. Ако откаже, поне си опитал :grin:

ledenakrasota
02-17-2011, 14:14
Ходи често да пазаруваш,дори да е нещо малко и всеки път бъде любезен "Добър ден!" с широка усмивка или "Ех, че голяма опашка!".Вметвай по някоя шега и като завържете някакъв разговор естествено я покани,представи й се и т.н. :)

MaLkaTa_LaDy
02-17-2011, 14:47
Напиши на едно листче номера си и отдолу името и й го дай някой път. Ей така, без обяснения...

galin4o0o
02-17-2011, 14:51
Брат влизаш в магазина като ти дойде реда..просто и ясно и кажи без да увърташ ... какво искаш и така шефа и няма да ти каже нищо защото ти си наред да плащаш така или иначе...кажи и нещо от сорта ... "Извинявай ще може ли някой път да пием по едно кафе" Едва ли ако има симпатии към теб ще откаже :) Бъди естествен ;) Жените го харесват :) Надявам се да съм бил полезен!

GD
02-17-2011, 14:54
Причакай я вечерта в уличката до магазина...И се направи на приятно разсеян в стил "А здрасти аз съвсем случайно си минавах от тука и те видях точно когато ти свършва работното време..."

VaMpiRKaTaaa
02-17-2011, 15:34
Покани я някой път след работа.

TheNewReligion
02-17-2011, 22:10
Т'ва с номера на листчето е яко, ама по-добре напиши нещо друго. Нарисувай една усмивка примерно, напиши някакъв закачлив въпрос...

djipsito
02-17-2011, 22:18
Т'ва с номера на листчето е яко, ама по-добре напиши нещо друго. Нарисувай една усмивка примерно, напиши някакъв закачлив въпрос...

Дааа, тва е много яко. Много интересно ще се получи...
Не бързай с поканата... така с листчета, нещо закачливо и шеговито ще й хареса... поне на мен би ми харесало де, не знам...
Ако ходиш рядко до магазина по-добре, иначе ако й пускаш листчета всеки ден.. знам ли, прави го интересно, когато най-малко очаква.
Единия път ":)" на листчето, другия път "Приятна работа" ... следващия нещо друго... бъди original.

Аз МНОГО бих се изкефила на нещо такова...