PDA

View Full Version : ОМГ



stanimir4etooo
02-17-2011, 14:29
Днес както си стоя в час и изведнъж един саученик се измести до мен, взе еидн стол и седна до мен.Започна да ме прегръща, да ме гали (по крака, гърба) и т.н.Казва ми, че знаел, че ме възбуждал и тем подобни неща..ии след това излизам да пуша и той дойде и отнво прегръща ме, пита ме как бил по-красив, обърнсла или не, казах му, че никак не ми харесва..той се засмя и вика че лъжа. После ме хвана под ръка и се кахме така до стаята, седнах на еидн чин, той дойде отново и седна до мене и започна д аме гали по крака и да ми бута косата, да ми гали лицето..мъчи се д ами откпчее сутиена..вика ми'' говори ми мръсно ма,знам, че те възбуждам, признай си'' казах му, че не ме възбужда, и той както ме гали отива по-нагоре и аз все му махам ръката, накрая ми хвана ръката и продължа, аз го избутах с другата и той ми каза'' ай откопчей си дънките да си вкрам пръста да видя дали си се подмокрила'' а зму казах, че няма да стане и че не съм..а той ми каза'' по погледа разбирам кога момичето ев възбудено и кога не, знам, че го искаш'' и ми каза..че до еди си колко часа бил сам в тях да съм отидела, а зму казах, че не искам, а той ми каза ''нищо че имам приятелка, но тя няма как да разбера, а и да разбера няма стане нищо..'' и аз нищо не му акзах и той вика'' бахти как ме отряза'' ляга на мен..прегръща ме и като река да легна на чинаа ме дърпа към него и ме притиска силно и аз исках да се изправя, но той ме беше хванал з акосата и ме дърпаше леко надолу..и такаа..В началото каза на еидн от нашия клас да ни снима, но аз си сложих ръката на лицето и кел файда че са снимали, а попринцип говорим си, ама той е лигльо, може да е сериозен дори, когато лъже..и преди 2 месеца някъде го бях ядосала, нареждаше ме..не сме много близки..амаа..все пак си говорим..казва ми, че няма да съжалявам ..бил му голям и дебел и т.н. и аз мног се възбидих и почнах да го галя по крака, жбез да осъзнавам, че го правя и той на висок тон каза '' е ти се възбуди, възбуди,ама.. (намали тона и каза): ама още малко хуя ще ми хванеш '' и а зму казах, че няма стане и че искам да се махнее и той ми каза ''за кво да се махам..защото те възбуждам ли, кво не ти харесват големите ли, тей като гледам имаш хубави устни.. хубави свирки правиш сигурно'' ии такаа.. Не знам дали е сериозен или се лигави..Както казах, когато лъже може да е адски сериозен, но като се изправии и се облегна на стола го погледнах долу ии сякаш беше така по-дебел..уголемен..и втория път като го погледах..той тогава ме гледаше в очите, но нищо не ми каза, нито се усмихна. Казах му, че не искам да прави повече така да се лигави и той каза, че не се лигавел и че другата седмица..цяла седмица пак щяло да бъде така бил на кеф за това..и а зму акзха '' оо тоутре петък'' и той вика ''мм да и утре'' .. Кажете какво мислите..Дали се лигави или не..не мога да преценя.. ;хх

Extremescream
02-17-2011, 14:35
По-добра работа нямате ли си в часовете? Т_Т
Послепис:Феееейк.

А ако не е фейк:
Ако е сериозен е нещастник и ако приемеш си просто поредната курвентия.
Ако се лигави...ми тъп е....много при това.Само за приятелката му ми е жал,че не съзнава с какво леке ходи.

Feliz
02-17-2011, 14:41
Явно много го бие хормона и сигурно не получава това, което иска от гаджето си и затова го търси при теб. Ако ти е чак толкова неприятно, оплачи се на някой, но не вярвам... :D

WaterLilly
02-17-2011, 14:48
Fake and gay.

DarkTemplar
02-17-2011, 14:57
Пак си разказваш сънищата и еротичните фантазии.

Cucko0
02-17-2011, 15:31
пак казвам НЕ СЕ РАЗВИВАТЕ НОРМАЛНО..не ви е лесно ей имате ужасно плоско чувство за хумор даже една тема не можахте да измислите ..поне да звучеше правдоподобно

Azgalor
02-17-2011, 16:46
Курви,курви навсякъде брат..... пълно е с курви направо ме хваща яд....... :shock: :shock:

Greennight
02-17-2011, 16:50
Пхах...Еми питай го дали е сериозен и,ако и ти го харесваш...И все пак като те обарва е така що не му лепнеш 1 шамар ? :-o

Eliii
02-17-2011, 17:26
'' говори ми мръсно ма,знам, че те възбуждам"

:lol:

Бахти retard-ите!! :?

DownloadVirus
02-17-2011, 17:29
Защото ще си извади дебелия и ще и насини окото.

FuckedUp
02-17-2011, 17:42
ХАХАХАХАХАХАХХА :lol: :lol: :lol: ГХЕХЕХЕХХЕХЕ

jimei
02-17-2011, 17:58
JESUS CHRIST, not again...

Jus7DreamBoy
02-17-2011, 18:51
Хахахаха :razz: :razz: :razz: Някоя мацка явно яко я е засърбяло .. :razz: :razz:

galin4o0o
02-17-2011, 18:57
Два варианта:
Или си най-голямата мастия,която оставя случайно момче да я обарва,
или се опитваш да измислиш забавна тема,но не ти се получава...Избери си.

По-скоро настояща.Не ми се струва на повече от 14 :D 8-)

Sunshin3
02-17-2011, 19:08
доообре бе :lol: :lol: :lol:

umri
02-17-2011, 20:20
Кажи как се казва тоя тип, че историята ти ми се струва доста позната.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

fUcKsMiLe
02-17-2011, 21:03
cool story bro :razz: :razz:

dream1707
02-17-2011, 21:20
Хахухаухххаухахах :razz: :razz: :razz: :razz: Не, не... :razz: :razz: Усещам, че имаш някакви сериозно психични отклонения.

subdamov
02-17-2011, 21:59
GEEZUS!

Keep trollin,trollin,trollin... :D

umri
02-17-2011, 23:04
Що никой не вярва на историйката... ахахх.. едно перфектно нормално ежедневие бих казал. :D



Или си най-голямата мастия,която оставя случайно момче да я обарва.
Не си много права тук, мамче. {} Като се започне лека-полека с циганиите и в един момент не осъзнаваш какво позволяваш, макар че отстрани изглежда по друг начин. Пък и тя се е дърпала... то тва е нормална реакция при жените, като дишането.

Korrnyy
02-18-2011, 08:47
Ако му пуснеш ще стане сериозен...

П.п - яко зле си.

umri
02-18-2011, 10:08
Е колко да се е дърпала... не може да му лепне два шамара,ми ще му се обяснява.
Много си радикална. Направо пиперен спрей и бокс да си носи. Тя си го е търсила... както повечето. Ти така ли ги отсвирваш твоите?

ozzy
02-18-2011, 14:22
мастия .. :D

AuburnKills
02-18-2011, 15:34
Пфуу....Зарежи го...Лепни му един шамар и му кажи : Ае махай се от тука !!! ....И го направи пред приятелите му, за да му бъде по-гадно :grin:

StolenBliss
02-18-2011, 18:09
Мноу мноу зле

zay4e
02-18-2011, 19:26
Два варианта:
Или си най-голямата мастия,която оставя случайно момче да я обарва,
или се опитваш да измислиш забавна тема,но не ти се получава...Избери си.

+1

MedSestrata
02-18-2011, 21:53
Два варианта:
Или си най-голямата мастия,която оставя случайно момче да я обарва,
или се опитваш да измислиш забавна тема,но не ти се получава...Избери си.

+1

mecho8888
02-18-2011, 22:55
Ситуацията е много реална между другото.

Че се лигави е ясно. Че ако се навиеш ще ти го отпери и ще те изклати също е ясно.

Ако ти се прави секс прави :)


Тия горе черните врачки въобще не ги слушай


Не знам на колко години си, но ако си под 15 изчакай не дей да правиш секс. Някой предложи 14. Е ако момчето е на 14 не очаквай да му е дебел и голям 8-)

mecho8888
02-18-2011, 22:58
Кажи как се казва тоя тип, че историята ти ми се струва доста позната.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Що да не те е обарвал и тебе? 8-)

DiabolicalSoul
02-18-2011, 23:00
нека всички се помолим тая тема да е фейк, че иначе няма съмнение, човечеството ще изчезне като гледам какво се задава... :-x

mecho8888
02-18-2011, 23:10
нека всички се помолим тая тема да е фейк, че иначе няма съмнение, човечеството ще изчезне като гледам какво се задава... :-x


http://www.youtube.com/watch?v=PSROlfR7WTo

:grin:

mecho8888
02-18-2011, 23:10
нека всички се помолим тая тема да е фейк, че иначе няма съмнение, човечеството ще изчезне като гледам какво се задава... :-x


http://www.youtube.com/watch?v=PSROlfR7WTo

:grin:

anonymous708973
02-19-2011, 09:40
Кажи как се казва тоя тип, че историята ти ми се струва доста позната.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Що да не те е обарвал и тебе? 8-)

Ооох, добър си.. :razz: :razz:

Миминко е супер права. Нямаше да го оставя да я обарва, ако не й беше приятно, нито щеше да си играе игрички "ама не ме възбуждаш, бла-бла". 2 шамара, удар в топките и щеше да я остави.

Очаквам всичко мъжко да ме проклина за последното 8-)

SpOrTs_GiRl
02-19-2011, 10:33
Аз изобщо не разбрах смисъла на темата. Някакъв те опипва, ти се чудиш дали найстина го възбуждаш или не?! Той се чуди дали те възбужда или не?! И цялата тая работа в час?!

shakazula
02-19-2011, 11:54
Курва!Не се прави на недостъпна,защото не си.Ако това е истина де...

vanesenceto1
02-19-2011, 12:50
Пак си разказваш сънищата и еротичните фантазии.


+!! :lol:

mecho8888
02-19-2011, 22:07
Кажи как се казва тоя тип, че историята ти ми се струва доста позната.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Що да не те е обарвал и тебе? 8-)

Ооох, добър си.. :razz: :razz:

Миминко е супер права. Нямаше да го оставя да я обарва, ако не й беше приятно, нито щеше да си играе игрички "ама не ме възбуждаш, бла-бла". 2 шамара, удар в топките и щеше да я остави.

Очаквам всичко мъжко да ме проклина за последното 8-)

Това съм го гледал на купон. Разликата беше, че момчето беше невинно. Една мацка се заяде с него и го обиди, а той отговори подобаващо. Последва шамар в/у него, а неговата реакция беше главичка, коленце, главичка. :o

Никой не му каза нищо. Е тя си го заслужаваше. Виж вече ако той беше виновен нямаше да стане така най-вероятно, но риска винаги съществува.

Koeni
02-19-2011, 22:23
к***а!Не се прави на недостъпна,защото не си.Ако това е истина де...
Тоя се изказа...

Така де, не мисля, че ако имаш елементарно уважение към себе си ще го оставиш да продължава. Просто му кажи кратко и ясно, че нямаш никакви намерения да търпиш държанието му. Ако не разбере по човешки вече мисли му кво ще правиш.

fenastz
02-20-2011, 11:00
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Тоя ми е идол