PDA

View Full Version : индъстриъл пиърсинг/industrial piercing



pericata
02-17-2011, 15:04
Здрсати искам да си направя индъстриъл пиърсинг/industrial piercing - някой да знае дали боли и цената,а и трудно ли се подържа :-o :) :) :)

BrokenInnocence
02-17-2011, 20:19
Имам индъстриал от вече няколко години, страхотен пиърсинг е, от скромната ми колекция определено ми е любим. Самото пробиване боли, да, но не е болка за умиране, ако наистина го искаш изобщо няма да ти пука за болката. На мен ми го направиха за 30 лв., но пак казвам, че беше преди няколко години, сега не знам как са цените, може би е по-скъпо. Поддръжката не е трудно след като е зарастнал, но гадната част е процеса на зарастване... Аз лично повече от месец не можех да спя на тази страна където е пиърсинга, отделно няколко седмици го мазах с някаква мазна гадост и около ухото косата ми винаги беше мазна (понеже и преди баня трябва да го мажеш, за да го пазиш от водата)... и да, докато зарастне си боля. Сега вече няма кой знае каква поддръжка... аз профилактично си го почиствам с физиологичен разтвор от време на време и засега съм нямала проблеми с него. Но понякога вечер като лежа много на тази страна мястото където минава метала леко изтръпва и наболява, но е нормално... в крайна сметка си е стабилно дебела обеца.

lovey0u
02-27-2011, 15:14
^ от къде си?