PDA

View Full Version : Ужас!!!



thenotebook
02-17-2011, 15:33
Искам да ви споделя какво ми се случи преди няколко дни...
Тъй като твърдо бях решила, че ще направя всичко възможно да забравя бившия, реших да започна да излизам с едно момче, което отдавна ме кани да излезем. Познаваме се от доста време - мило, възпитано момче, твърди, че има чувства към мен (колко е вярно е друг въпрос). Та така...излизахме няколко пъти и се стигна до там, че...ме покани у тях. "Добре" казах си, какво толкова... Нали трябва да забравя бившия! Отидохме на вечеря преди това, хапнахме, забавлявахме се, всичко беше ОК. Обаче! Влизайки в апартамента му, изпаднах в ужас. Беше толкова мръсно, разхвърляно... Нямам и думи да ви опиша. Все едно не живее човек там, а животно. Аз държа на чистотата, не искам да е като в болница... Но, мамка му, поне да беше сменил чаршафите! Влязох в банята да си измия ръцете и останах още по-потресена. Тая баня препарат за почистване не беше виждала през живота си, убедена съм! Просто не можах да си представя как ще легна в ужасно мръсните чаршафи и ще се изкъпя в още по-мръсната баня. Измислих тъпо извинение, че не ми е добре и си отидох вкъщи...

TheBeliever
02-17-2011, 15:37
И целта на темата е?

Cucko0
02-17-2011, 15:40
дам и аз това питам темата ти за какво е да се възмутим колко са мърляви някой момчета ли ? или нещо друго ..

thenotebook
02-17-2011, 15:41
Няма определена цел, както по-голямата част от темите във форума. Просто споделям...как един мръсен апартамент може да откаже една жена от секс. Това е! :)

kalpazanka
02-17-2011, 15:43
Надявам се вече да ти е олекнало, след като сподели с нас.