PDA

View Full Version : Антивирусна



eLeHaGuLbertt
02-17-2011, 15:44
Проблемата ми е следният - антивирусната ми има върху иконката си " ! ", в червено, което значи че има проблем или че е изключена. Как да я "включа".. Антивирусната ми е AVG. :)

galin4o0o
02-18-2011, 07:35
Проблемата ми е следният - антивирусната ми има върху иконката си " ! ", в червено, което значи че има проблем или че е изключена. Как да я "включа".. Антивирусната ми е AVG. :)


Отвори антивирусната,виж какъв е проблема защо е изкарала този "!" и го поправи :} Може да е от много неща.. :} Според мен ъпдеитите са ти остарели ..но виж може и д е друго

cvitiogi
02-19-2011, 13:33
Проблемата ми е следният - антивирусната ми има върху иконката си " ! ", в червено, което значи че има проблем или че е изключена. Как да я "включа".. Антивирусната ми е AVG. :)


Отвори антивирусната,виж какъв е проблема защо е изкарала този "!" и го поправи :} Може да е от много неща.. :} Според мен ъпдеитите са ти остарели ..но виж може и д е друго
и аз така мисля!!!

AreYouNoob
02-19-2011, 16:56
Проблемата ми е следният - антивирусната ми има върху иконката си " ! ", в червено, което значи че има проблем или че е изключена. Как да я "включа".. Антивирусната ми е AVG. :)


Отвори антивирусната,виж какъв е проблема защо е изкарала този "!" и го поправи :} Може да е от много неща.. :} Според мен ъпдеитите са ти остарели ..но виж може и д е друго

+1
Ако тази ти прави проблеми дръпни си Nod32 от замунда а за сериал кодове пиши в гоогле щи излеат мн сайтове
ПС: ако си я теглиш за сайтовете за кейове треа да изгасиш антивирусната

GregoryHouse
02-19-2011, 18:54
^^ НЕ давай глупави съвети. Кракнати антивирусни не си слагай. Не знаеш кой какво е бутал. По-добре използвайте безплатните алтернативи като Avira Personal Free и Avast Free

NomNomNom
02-20-2011, 00:06
На всичките 5 пц-та у нас , които имат все пак уинбозата , съм с Аваст , ако се докосна до чужда машина без антивирусна - пак тази слагам. С авг не съм си имала работа, просто си правя си живота по-лесен.

nef4y123
06-28-2011, 13:01
Извинявай че ти използвам темата, но и аз имам проблем с антивирусната Avira AntiVir!!!!

При мен чадърчето (което е на старт линията) е затворено, а преди беше отворено. Какво означава това и как да го отворя?

Righteousness
06-28-2011, 14:19
http://www.loboclub.org/photogallery/Lobo%20Shop/UmbrellaOpening.gif
http://www.youtube.com/watch?v=4oA3fllNXUY


^^ НЕ давай глупави съвети. Кракнати антивирусни не си слагай. Не знаеш кой какво е бутал. По-добре използвайте безплатните алтернативи като Avira Personal Free и Avast Free

NOD-а в комбинация с MiNOD е доста обещаващо :)