PDA

View Full Version : Само при мен ли е така или....!??!



MilanowPz
02-17-2011, 16:49
Значи имам следния проблем.
Когато се запозная с някое момиче, с цел не само приятелство, и започва чат по скайп , пейки , кафета всичко нали ок . Но един вид приемам момичето само за това , немога да приема друго момиче само за приятел (имам си най добра приятелка.. но с нея е супер няям никфи др чувства)
И един вид немога да се влюбя или нещо от сорта , момичетата ме привличат само сексуално ( смис характера външноста ) .
Не съм някъф такъв да се влюбя и ако нищо не стане да се садвам с дни седмици и така нататъка .

А и на всичкото отгоре.. освен че не мога да се влюбя.. от 3-4 месеца немога да си намеря приятелка.. сякаш не намирам някоя която да ми подхожда или ако намеря тя е или заета или влюбена в некой загубеняк който иска само секс от тях.

има няколко момичета който ме кефат като характер и външност смис мн точни... и имам по -така отношение към тях.. но те сякаш не го забелязват... и това ме кара един вид да се отчайвам.. ;хх

А й не съм много грозен ама не съм и най хубавия.. и приемам момичето заради това което е характера и заради това че е жена - символ на нежност... а не като повечето момчета на майта възраст (16 почти 17) да мислят само за ебане :)

Ако некой има или е имал такъв проблем.. нека да сподели мнение :)

Eliii
02-17-2011, 17:05
Имам един приятел, който през това лято ми се оплакваше от горе-долу същите неща. Сега, шест месеца по-късно, си има гадже, влюбен е и е много щастлив (доколкото знам).

Извод: нормално е, временно е и ще премине. ;)

jimei
02-17-2011, 17:48
Значи имам следния проблем.
Когато се запозная с някое момиче, с цел не само приятелство, и започва чат по скайп , пейки , кафета всичко нали ок . Но един вид приемам момичето само за това , немога да приема друго момиче само за приятел (имам си най добра приятелка.. но с нея е супер няям никфи др чувства)
И един вид немога да се влюбя или нещо от сорта , момичетата ме привличат само сексуално ( смис характера външноста ) .
Не съм някъф такъв да се влюбя и ако нищо не стане да се садвам с дни седмици и така нататъка .

А и на всичкото отгоре.. освен че не мога да се влюбя.. от 3-4 месеца немога да си намеря приятелка.. сякаш не намирам някоя която да ми подхожда или ако намеря тя е или заета или влюбена в некой загубеняк който иска само секс от тях.

има няколко момичета който ме кефат като характер и външност смис мн точни... и имам по -така отношение към тях.. но те сякаш не го забелязват... и това ме кара един вид да се отчайвам.. ;хх

А й не съм много грозен ама не съм и най хубавия.. и приемам момичето заради това което е характера и заради това че е жена - символ на нежност... а не като повечето момчета на майта възраст (16 почти 17) да мислят само за е**не :)

Ако некой има или е имал такъв проблем.. нека да сподели мнение :)

Същата работа беше тука. Моя съвет е да го караш на кратки връзки докато не намериш да УАН. Ше се намери, спокойно 8)

VaMpiRKaTaaa
02-17-2011, 19:18
MilanowPz

или ако намеря тя е или заета или влюбена в некой загубеняк който иска само секс от тях.
Защо реши,че е загубеняк?
Само ,защото ТИ не си на неговото място?
Или завиждаш,може би?
3-то,до колкото разбрах момичетата те привличат само (сексуално),това ме навежда на мисълта,че и ти искаш само секс от тях.Искаш сериозна връзка,но само с искане НЕ става,искат се и усилия.За мен ти НЕ си готов за сериозна връзка.Сега ти е времето да се наживееш.Е,като минеш 20-така,пак може да си говориме за сериозни връзки.

xinfamous
02-17-2011, 20:18
момичетата ме привличат само сексуално



некой загубеняк който иска само секс от тях.

wat

MilanowPz
02-17-2011, 20:21
Като казвам сексуално... не секс смис външноста... и характера.. незнам и аз как да го опиша..

а тфа за загубеняка... не завиждам.. и знам ч са такива само защото искат от момичето секс нищо друго

VaMpiRKaTaaa
02-17-2011, 21:21
3а сериозна връзка се изискват следните неща:
1-.2-ма сериозни и стабилни човeка
2.-и ДВАМАТА да искат сериозна връзка
3.-да умеят да правят компромиси и да умеят да прощават
4.-да НЕ вярваят на хорски приказки
5.-да си имат (спечелят)доверието

galin4o0o
02-17-2011, 21:26
3а сериозна връзка се изискват следните неща:
1-.2-ма сериозни и стабилни човика
2.-и ДВАМАТА да искат сериозна връзка
3.-да умеят да правят компромис и да умеят да прощават
4.-да НЕ вярваят на хорски приказки
5.-да си има (спечелят)доверието



Най-важното ...5-тото :] от него се крепи всичко,както са основите на къщата ;)

VaMpiRKaTaaa
02-17-2011, 21:32
galin4o0o
И компромисите са много важно нещо.
Зависи до каква степен си готов да ги правиш,това и един вид значи колко обичаш гаджето си.Жена си/мъжът си.

galin4o0o
02-17-2011, 21:34
galin4o0o
И компромисите са много важно нещо.
Зависи до каква степен си готов да ги правиш,това и един вид значи колко обичаш гаджето си.Жена си/мъжът си.


Компромиса е нож с две остриета,ако можеш да ме разбереш ;) !

VaMpiRKaTaaa
02-17-2011, 21:40
Разбирам и още как....
Аз правя компромиси,отстъпвам,но НЕ позволявам да ми се качват на главата.Усетя ли най-малка проява на използване,или че мислят да го правят режа човека и до там със взаимоотношенията.

MilanowPz
02-17-2011, 22:33
Мерси за съветите :) повечето ги знам но е хубаво да ги чуеш и от други хора :)

TheNewReligion
02-17-2011, 22:47
момичетата ме привличат само сексуално



некой загубеняк който иска само секс от тях.

wat
Абе, той иска да каже, че момичетата, от които е заобиколен, са толкова зле, че само за секс стават, ама се прави на ударен и го е страх да го напише дори. И търси проблема в себе си. Има две-три, които са и готини по характер, ама те не забелязват т'ва, че той ги смята за такива.

Разликата между него и "загубеняка" е там, че нашия герой се притеснява да не би да е станал повърхностен ебач, докато другият си е такъв и не му дреме особено. Got it?

GD
02-18-2011, 11:38
А и на всичкото отгоре.. освен че не мога да се влюбя.. от 3-4 месеца немога да си намеря приятелка.. сякаш не намирам някоя която да ми подхожда или ако намеря тя е или заета или влюбена в некой загубеняк който иска само секс от тях.

има няколко момичета който ме кефат като характер и външност смис мн точни... и имам по -така отношение към тях.. но те сякаш не го забелязват... и това ме кара един вид да се отчайвам.. ;хх



Няма какво да се отчайваш ти искаш да тупнеш един път с пръчката за магия и хоп веднага се влюбил.Хубаво ги приемаш за приятел момичетата но трябва да си по - търпелив. Времето си показва.

AnotherNiceGuy
02-18-2011, 11:40
Това и аз съм го изпитвал. Въпрос на време е да намериш момичето, което ще те направи щастливо. Цаката е обаче, като го намериш и да го запазиш.

jghgh
02-18-2011, 13:07
Оф, и какъв ти е толкова проблема?

Ти си свестен, харесваш мацките по душа и външност, имаш някви нужди. Какъв ти е проблема?

Ти просто не си се влюбвал и не можеш да го направиш на 1во време.
Това не значи че имаш проблеми.

И е много хубаво, че не се садваш за гаджета месеци наред.
Карай както си.
Когато най-малко я очакваш, любовта ще дойде и ще я разпознаеш.
Да се влюбиш наистина е неочаквано... 8-) Не че има някаква карма, просто както ти е безразлично, така ще дойде някоя, която да се отличава от всички останали (поне в очите ти) и ще видиш какво е.

Сега си живей живота и не си мисли, че имаш проблем. Както се описа, даже си свестен, така че.. ; )

pyo
02-18-2011, 16:39
Няма за къде да бързаш ;) Това, че до сега не си намерил правилното момиче, не означава, че никога няма да я намериш. Всеки търси любовта, но ако не търсиш няма как да я намериш, затова търси ;)