PDA

View Full Version : Какво да направя.. вече и аз не знам..



6okolad4ety95
02-17-2011, 17:11
Здравейте :) !Харесвам едно момче вече почти година,когато се запознахме (март или април 2010 беше ) доста си допаднахме,станахме много добри приятели.Тогава той харесваше една моя приятелка и аз го имах само за приятел.Но след време разбрах,че тази моя приятелка просто го разиграва беше ми тъпо защото виждах колко е свестен и не заслужаваше това.И един ден просто му отворих очите за нея..(сега ще кажете,че не съм и приятелка ми не е така к'во да я оставя да го разиграва ли? :? ) та така той полека започна да се отказва и се оправи.Виждахме се често и какво следва..влюбих се в него (най-голямата грешка) той разбра,но всичко си остана както си беше.Един ден просто се скарахме за едното нищо и сичко рухна.. загубихме си приятелството и всичко.След това аз си намерих друго момче за да мога да забравя него всичко ни беше добре,но той започна да се бърка (онова момче) и няколко пъти заради него се карахме,но след това се оправяхме.Наскоро започна да се държи отново добре с мен и незнам какво да правя да се държа ли с него добре или просто да го игнорирам въпреки,че го искам защтото доста се е променил (в лошия смисъл)и може да се очаква всичко от него..

ivcheto0o
02-17-2011, 17:22
Пробвай поне да си върнете приятелството,пък ако нещо друго се получи ....

6okolad4ety95
02-17-2011, 18:20
Пробвай поне да си върнете приятелството,пък ако нещо друго се получи ....

Е да ама..ако само си играе с мен :? ?!Просто не знам дали мога да му имам доверие или не.. :? иначе благодаря за отговорите : )

shugababe112
02-17-2011, 18:28
А ние от къде да знаем?Ти го познаваш би трябвало да знаеш...или поне да усещаш

VaMpiRKaTaaa
02-17-2011, 18:43
1.Разиграва те.
2.Не иска да е с теб,но неиска да те отстъпи и на друг.
3.Извод:САМА прецени ситуацията и какво да правиш.
Съвет:НЕ разваляй връзката си с това момче,(НОВОТО).

tanch3t093
02-17-2011, 20:34
1.Разиграва те.
2.Не иска да е с теб,но неиска да те отстъпи и на друг.
3.Извод:САМА прецени ситуацията и какво да правиш.
Съвет:НЕ разваляй връзката си с това момче,(НОВОТО).
подкрепям +