PDA

View Full Version : ВЪПРОСЧЕ



jmjprprpaazafnfff
02-18-2011, 00:06
мм имам лаптоп с вградена камера само че когато искам да я използвам ми пише, че трябва да свържа пс'то с нея .. прерових поне 985734958 пъти всичките ми файлове но не намерих н6.. имате ли някаква идеа какво мога да направя.. или някаква програма която да ми помогне като LifeFrame само че подобна защото тази не става :D

programings
02-18-2011, 07:33
Който ти е инсталирал операционната система трябва да си хвърля дипломата, както се казва! :D

Какъв е точният модел и марка на вградената камера?

Ама как да го разбера?

Десен бутон на иконката на Моят компютър, избираш Свойства, от там Хардуер, после Диспечер на устройствата, от там търсиш камерата и ми даваш точният модел и марка! Предполагам се оправяш със английският?

GregoryHouse
02-18-2011, 14:02
Който ти е инсталирал операционната система трябва да си хвърля дипломата, както се казва! :D

Какъв е точният модел и марка на вградената камера?

Ама как да го разбера?

Десен бутон на иконката на Моят компютър, избираш Свойства, от там Хардуер, после Диспечер на устройствата, от там търсиш камерата и ми даваш точният модел и марка! Предполагам се оправяш със английският?

Земи си фърли ти твоята, дай боже да нямаш. Какво общо има операционната система със случая?

По темата:Просто си кажи марката лаптоп и точен модел на лаптопа, пише го обиковено в дясно на дисплея или от долната страна на лаптопа.

JDeel
02-18-2011, 16:01
Аз пробвам камери на Skype (Инструменти -> Настройки -> Видео) и когато драйверите са инсталирани обикновено не дава проблем. Иначе да, по модела на лаптопа право в официалния сайт и там предлагат драйверите :)

programings
02-18-2011, 16:05
Какво общо има операционната система със случая?

Това, че този, който е преинсталирал компютъра не е сложил драйвъри!

Cybershot
02-18-2011, 16:38
Много инженери с дипломи е... ще се комплексирам да влизам и пиша в този раздел...

GregoryHouse
02-18-2011, 17:21
Какво общо има операционната система със случая?

Това, че този, който е преинсталирал компютъра не е сложил драйвъри!

Първо компа може да не е преинсталиран. Второ никой не е длъжен да ти инсталира драйвъри. Това е по договорка и според начина на обслужване в дадения сервиз. Освен може би в кварталната бакалия на бай Тошо де ги джаса за 5лв парчето от-до както той си знае. Трето стига се прави на професор. Като ти каже модела на камерата драйвъра от де ще го земеш? От първия сайт изкочил в гугъл ли? Тези официални сайтове на производителите на лаптопите, не са направени за да има за какво да се плаща на web-дизайнерите.