PDA

View Full Version : Тройка..



Elisaveta7
02-18-2011, 04:23
Здравейте,
Предложих на приятеля ми да правим тройка с момиче или момче,но той нещо се дърпа.Опитах се да поговоря с него и да му обясня,че няма от какво да се притеснява и че нищо няма да промени в отношението и чувствата ми към него.Обаче той пак неговата си знае..казва,че щом съм искала нещо такова явно не ми е достатъчен,че ми е омръзнал.Няма такова нещо..просто ми се искаше да пробваме нещо ново и забавно.Дайте някакъв съвет как да постъпя или идеи как да го убедя?Да продължавам ли да настоявам или да си замълча и просто да го оставя недоизживяна фантазия :smt086

xoxo

VaMpiRKaTaaa
02-18-2011, 04:28
Като неиска защо го караш на сила?
Аз лично не бих приела тройка.

kremen4eto
02-18-2011, 05:02
Бих си помислила същото като приятеля ти. Трябва да му го поднесеш деликатно, с много доводи, че е просто разнообразие, а не че си незадоволена. А пък да искаш тройка с момче си е направо удар под кръста за един мъж, според мен.

По едно време и аз исках тройка (с момиче). Приятелят ми не реагира никак. Нито беше обиден, нито въодушевен, само каза наистина добре да си помисля. Скоро прочетох в някакво списание следното: "Фантазиите, които трябва да си останат фантазии, ако искате връзката ви да се получи" ... едно от нещата беше тройката във всичките и вариации. От тогава окончателно съм се отказала от тройката.

Та, авторке, ако връзката ви е сериозна, моят съвет е, не го правете. Ако ще има любов, тя трябва да е между двама души. :)

Elisaveta7
02-18-2011, 05:22
kremen4e мерси за съвета.Аз деликатно му го поднесох,доколкото е възможно и му ги обясних тези неща.А що се отнася до връзката ни - да сериозна е и то доста.Май ще трябва да се жертвам в името на любовта 8-)

vampire_girl_
02-18-2011, 07:40
И аз съм опитвала да му спомена,но той ми казва,че ако искам ще се примири.Обаче за нещо такова - и двамата трябва да имат желание.По-добре не настоявай,а и наистина е възможно да ти стане неприятно,като го видиш с другата...
Както и да е,май ще си останем с фантазиите :D

galin4o0o
02-18-2011, 07:45
Интересно от страна на твоя приятел :} Аз бих пробвал 3-ка с приятелката ми и друго момиче ..ама да дам момичето си и на някой друг това няма как да стане...като цяло като си представя..все едно ще ме е** мен .. :] Тя е част от мен :} Мое мнение ;p

GossipGirl89
02-18-2011, 07:54
Постави се на негово място. Не е много приятно пред очите ти някой друг да оправя гаджето ти, нали? ;) Щом не искам не го карай на сила - това може само да влоши връзката ви.

Аз лично на тоя етап не одобрявам тройките. Не искам да се заричам и да казвам "никога", защото все пак нищо не се знае. Може някой ден да ми хрумне нещо друго макар че се съмнявам :)

TheBeliever
02-18-2011, 09:38
Ако връзката ми не беше сериозна и не изпитвах толкова силни чувства към партньора можеше и да се навия. Но на този етап - не. Мисълта да го гледам с друга ми е непоносима. А и не изпитвам желание да правя секс с друг/а.


Към авторката - не го карай да прави нещо, което не иска. Той достатъчно ясно ти е показал мнението си по въпроса. Ако настояваш може да го обидиш и/или да се скарате. Не мисля, че си заслужава.

Grigor777
02-18-2011, 10:54
Интересно от страна на твоя приятел :} Аз бих пробвал 3-ка с приятелката ми и друго момиче ..ама да дам момичето си и на някой друг това няма как да стане...като цяло като си представя..все едно ще ме е** мен .. :] Тя е част от мен :} Мое мнение ;p
Подкрепям мнението ти

MarkKnight
02-18-2011, 11:23
ти си на хероин

ozzy
02-18-2011, 14:14
Мда що не ма само ако са 2 момичета :D

tekulla
02-18-2011, 14:36
Да. С двама или трима мъже. Тожа ми е малка мечта да пробвам един ден. :oops:

ipxz
02-18-2011, 21:35
аз съм правил... таман с двете си ръце едновременно

AuburnKills
02-19-2011, 13:16
Разнообразието е хубаво нещо :) Но нека интимното да си остане за вас :)

shitman
02-19-2011, 13:21
Elisaveta7, за съжаление не всеки е с такова развито сексуално въображение като нас. Има хора които цял живот не правят нищо не стандартно. Това не означава че и ти трябва да се примириш с тази идея. Просто намери начин да му представиш идеята по-добре. Да гледате малко клипчета онлайн заедно с подобни истории и ако пак не иска - намери си някой който да иска.

NomNomNom
02-19-2011, 13:32
Ако това не е единственото разминаване в интересите ви - няма да изкарате дълго.

mlakniwe2
02-19-2011, 13:34
Винаги съм обичал тройка кебапчета :grin:

kiki1991
02-19-2011, 13:47
на тоя етап не понеже съм в сериозна връзка и не бих си го и помисляла..но ако имам несериозна връзка може и да пробвам

DeVilTerroR
02-19-2011, 14:58
Тройка е най-добре ако нямаш сериозни отношения с никой. Никой не иска да гледа как чукат приятелката му :)

AllEyesInMe
02-19-2011, 21:12
Elisaveta7, за съжаление не всеки е с такова развито сексуално въображение като нас. Има хора които цял живот не правят нищо не стандартно. Това не означава че и ти трябва да се примириш с тази идея. Просто намери начин да му представиш идеята по-добре. Да гледате малко клипчета онлайн заедно с подобни истории и ако пак не иска - намери си някой който да иска.

Бахти тъпака си.

ПТ: Като не иска, не иска..и 2мата можете да си го направите достатачно интересно..помисли. :)

SonyaPld
02-19-2011, 21:49
На мен хем ми се иска,но от друга страна ме е страх някак.

djipsito
02-19-2011, 23:51
Не е казано, че ще си до гроб с приятеля си, така че не мисля, че е голяма загуба ако не направите тройка... Някой ден ще пробваш.
Странно е да гледаш как гаджето ти чука друга... Щом ви е сериозна връзката, може и гадно да ти стане.. После няма ли да се филмираш, че с нея му е харесало повече и т.н.. ? А ако след тва се виждат тайно ? Ако го направите може да почнеш да се съмняваш в него, от там ще дойдат и други проблеми и караници и накрая ще се разделите заради едната сексуална фантазия..

Споко, няма да ти умре фантазията, едва ли умираш след 6 месеца и едва ли идва края на света...ко си се юрнала толкова ?

straus
02-20-2011, 19:58
Тройка ми е мерак, ама да не е с гаджето, с чуждо съм по навит :)
Kъм автора, като ти е зор да правиш тройки, по-добре го зарежи момчето да не се мъчи по теб, дори и да го навиеш това няма да направи чудеса с връзката ви.

Tennnnn
02-20-2011, 22:55
Най разумно е да си поговорите двамата , и да се разберете.. :)

dostavchikat
02-24-2011, 22:12
Бахти кви са тия маже откават тройка с 2 чочки аз пък винаги на някви задръстени кучки попадам където не искат тройки нито в газа ;@

DarkTemplar
02-25-2011, 09:28
Бахти кви са тия маже откават тройка с 2 чочки аз пък винаги на някви задръстени кучки попадам където не искат тройки нито в газа ;@
Шанс братле. :D

Justify
02-25-2011, 12:09
Здравейте,
Предложих на приятеля ми да правим тройка с момиче или момче,но той нещо се дърпа.Опитах се да поговоря с него и да му обясня,че няма от какво да се притеснява и че нищо няма да промени в отношението и чувствата ми към него.Обаче той пак неговата си знае..казва,че щом съм искала нещо такова явно не ми е достатъчен,че ми е омръзнал.Няма такова нещо..просто ми се искаше да пробваме нещо ново и забавно.Дайте някакъв съвет как да постъпя или идеи как да го убедя?Да продължавам ли да настоявам или да си замълча и просто да го оставя недоизживяна фантазия :smt086

xoxo

ДЕБА що и мойта не е като тебе.........

Иначе съм отвързан тип и приемам всичко.

Elisaveta7
03-21-2011, 07:52
Мерси на всички за мненията!

След поредица от разговори и спорове и с 300 зора го убедих,че всичко е просто за забавление и няма нищо общо с чувствата ни и т.н Даже вече си избрахме и човек
:grin: хехе най-накрая да ми се сбъдне желанието :D

straus
03-21-2011, 07:55
К*рвиииииииии!!!

Elisaveta7
03-21-2011, 08:05
straus

К*рвиииииииии!!!

Я се успокой малко...Нито ме познаваш,нито съм ти искала мнението за мен,че да пускаш такива злостни коментари!Много ми е интересно само как разбра,че съм курва..??

insane7
03-21-2011, 08:12
Абсурд. Не мога да го деля, за него да не говорим...
Абсолютно същото е и при нас.
Няма начин просто..

marin4itu
03-21-2011, 08:18
Абсурд. Не мога да го деля, за него да не говорим...
Абсолютно същото е и при нас.
Няма начин просто..

И аз се присъединявам към вас..

straus
03-21-2011, 09:24
Ще делиш половинката си с 3-ти човек! И смяташ, че това не е курвенско и си е напълно в реда на нещата?!
Жалко за момчето до тебе, ако му пука за тебе, ще бере ядове горкия...

jghgh
03-21-2011, 09:36
Ще делиш половинката си с 3-ти човек! И смяташ, че това не е курвенско и си е напълно в реда на нещата?!
Жалко за момчето до тебе, ако му пука за тебе, ще бере ядове горкия...
Ама по-горе написа в темата, че би направил тройка и ти е мерак, налЕ?
Само че с "чуждо"... Еее, ама ти не ставаш ли и ти курва по тоя начин, която разделя нечия половинка със себе си?

Осъзнайте се малко...

Курва е всяка, която не ви изнася на егото и на интересите. Иначе вие с удоволствие бихте участвали не в тройки, ми в четворки, само с момичета. 8-)

Айде зАпрете двойния стандарт...



По темата - не мога да кажа, докато не ми се случи да ми предложат ;)

Elisaveta7
03-21-2011, 09:41
jghgh каза

straus написа:
Ще делиш половинката си с 3-ти човек! И смяташ, че това не е курвенско и си е напълно в реда на нещата?!
Жалко за момчето до тебе, ако му пука за тебе, ще бере ядове горкия...


Ама по-горе написа в темата, че би направил тройка и ти е мерак, налЕ?
Само че с "чуждо"... Еее, ама ти не ставаш ли и ти к***а по тоя начин, която разделя на някого половинката със себе си?

Осъзнайте се малко...

к***а е всяка, която не ви изнася на егото и на интересите. Иначе вие с удоволствие бихте участвали не в тройки, ми в четворки, само с момичета.

Айде зАпрете двойния стандарт...



По темата - не мога да кажа, докато не ми се случи да ми предложат



Благодаря ти! Това исках да кажа и аз :) Някои хора ми четат морал,а те са същите,че даже и по-зле вътрешно.Просто не им утърва да си го признаят :)

straus
03-21-2011, 10:03
1.Ми много ясно, че съм навит на тройка, щом има курви като тебе и баламурници като приятеля ти, все някой трябва да намаже от цялата ситуация. Докато има балъци, ще има и тарикати. 8)
2.И не, не ставам курва, силния пол с повече бройки само си вдига рейтинга, на кой му харесва и на кой не, това е положението 8)
3. Кой е казал, че треа в оргията да има само момичета, навит съм и на gang-bang ;)


пс. Като цяло това което искам да кажа е, че всеки си имаме тайни желания и перверзии, но това не означава да тръгнем да си навиваме гаджетата за всяко нещо което ни хрумне. Човек трябва малко да се съобразява ;) Ти утре може да искаш 5 човека да те чукат и гаджето да ви гледа, пак ли ще го навиваш с 300 зора?!

anonymous708973
03-21-2011, 10:28
1.Ми много ясно, че съм навит на тройка, щом има к**ви като тебе и баламурници като приятеля ти, все някой трябва да намаже от цялата ситуация. Докато има балъци, ще има и тарикати. 8)
2.И не, не ставам к***а, силния пол с повече бройки само си вдига рейтинга, на кой му харесва и на кой не, това е положението 8)


Баси, изглеждаше пич, с който бих се кефила да общувам, а си просто поредния мухльо... :?

dostavchikat, само по това ли оценяваш едно момиче - "не иска тройки, нито в гъза"? Евала просто.

На този етап не си й помислям за тройка, а него да го дам - никакъв шанс.

Schneeflocke
03-21-2011, 11:06
Ще делиш половинката си с 3-ти човек! И смяташ, че това не е курвенско и си е напълно в реда на нещата?!
Жалко за момчето до тебе, ако му пука за тебе, ще бере ядове горкия...

Аз си имам две половинки и си ги деля. И на тримата ни е забавно, той много ме обича, тя не може да се насити на тялото ми, а аз съм на седмото небе. Проблем?

straus
03-21-2011, 12:01
@PinkPan7her
Казвам това което мисля, аз когато съм с едно момиче държа на нея и няма да позволя да влезе в леглото ни 3-ти човек. За мен това е изневяра, нещо което не мога да простя, ако тя иска да го направи просто ще падне много в моите очи.
@Schneeflocke
На теб ще ти кажа, че си същата като авторката на темата. Аз проблем нямам, проблема си е изцяло твой, имаш си глава на раменете, но щом искате мнение във форума, това е моето. ОК?

Schneeflocke
03-21-2011, 12:16
@PinkPan7her
Казвам това което мисля, аз когато съм с едно момиче държа на нея и няма да позволя да влезе в леглото ни 3-ти човек. За мен това е изневяра, нещо което не мога да простя, ако тя иска да го направи просто ще падне много в моите очи.
@Schneeflocke
На теб ще ти кажа, че си същата като авторката на темата. Аз проблем нямам, проблема си е изцяло твой, имаш си глава на раменете, но щом искате мнение във форума, това е моето. ОК?

Аз проблем нямам, ти си този, който има проблем с нашите желания. За теб е изневяра, за мен е оставам вярна на себе си. Бисексуална съм, защо трябва да избера единия пол и да изоставя част от себе си? Особено, ако другите двама нямат нищо против...

straus
03-21-2011, 12:20
но щом искате мнение във форума, това е моето.
Повтарям за който не е разбрал.

buzzzz
03-21-2011, 12:33
Абсурдно е... Как може да твърдите, че сте сериозно обвързани и че обичате половинката си, а да имате желание за интимен контакт с други.. И да не ви пука, даже да ви прави кеф, да го(я) гледате с друг(а)?! Аз подкрепям straus ;) Не ме нападайте сега и мене.. бахти нали за това е форум .. Различни мнения! :x

DarkTemplar
03-21-2011, 14:35
Ключовата дума е предразсъдъци. Всеки си има своите.

Mario95
03-21-2011, 15:23
Маце маце незнам защо всеки път като ти чета коментарите аз

http://images.cheezburger.com/completestore/2011/2/20/c01185e1-2fd5-4dff-b259-fdc52e1fc09a.jpg

thefreak
03-21-2011, 15:32
Аз съм правила тройка - и с 2f и с 2m.Повече ми хареса с две момчета,но може би защото със съученичката ми ни оправи само отзад и духахме.
А моя опит показва, че най-нахаканите кифлички(все пак сте напълнолетни), в голямата си част се оказва че уй на живо не са виждали.
И нещата като опрат до там обикновено се изкъртват от срам и овъртане.

Или това само на мен ми се е случвало?

jghgh
03-21-2011, 19:23
@PinkPan7her
Казвам това което мисля, аз когато съм с едно момиче държа на нея и няма да позволя да влезе в леглото ни 3-ти човек. За мен това е изневяра, нещо което не мога да простя, ако тя иска да го направи просто ще падне много в моите очи.
К'во се правиш бе, мистър Двоен стандарт и сексизъм?
Ако аверката ти поиска тройка с момиче ще си удариш гз в тавана от кеф ;)

Щото стандартчето е двойно, много двойно ;)

straus
03-21-2011, 19:40
@PinkPan7her
Казвам това което мисля, аз когато съм с едно момиче държа на нея и няма да позволя да влезе в леглото ни 3-ти човек. За мен това е изневяра, нещо което не мога да простя, ако тя иска да го направи просто ще падне много в моите очи.
К'во се правиш бе, мистър Двоен стандарт и сексизъм?
Ако аверката ти поиска тройка с момиче ще си удариш гз в тавана от кеф ;)

Щото стандартчето е двойно, много двойно ;)
Така си мислиш ти! Като ми се прави тройка има милиони други хора с които да го направя, и това ще бъде когато съм сам. Двойния стандарт ходи да го обясняваш на Elisaveta7 и Schneeflocke

Schneeflocke
03-21-2011, 21:26
Двойния стандарт ходи да го обясняваш на Elisaveta7 и Schneeflocke

Huh? :shock:

GregoryHouse
03-22-2011, 04:21
А моя опит показва, че най-нахаканите кифлички(все пак сте напълнолетни), в голямата си част се оказва че уй на живо не са виждали.
И нещата като опрат до там обикновено се изкъртват от срам и овъртане.

Или това само на мен ми се е случвало?

Не си само ти брат. Имам и аз такива впечатления, тея нахаканите издъхват за 15-20 мин макс. А съм попадал вече на 2 които са заклеймени като девственици, ама направо ми таковаха мамата...

Относно тройките - ЗА ако си необвързан и е просто за кефа. Против ако си отбвързан сериозно. Пък и какво значи да си обвързан несериозно? Има някъф дет се мота с титлата твое гадже? Найс!

А относно спора м/у страус vs розовата пантера и мацката със странния ник, ще кажа, че е излишен. Всички сте прави. За себе си. Смисъл да убеждавате другия - няма.

anonymous708973
03-22-2011, 13:33
[quote=thefreak]

А относно спора м/у страус vs розовата пантера и мацката със странния ник, ще кажа, че е излишен. Всички сте прави. За себе си. Смисъл да убеждавате другия - няма.[/color]

Еей, как бързо реши въпроса 8-)

straus
03-22-2011, 13:37
хахаха 5 точки за Хаус :D

littlebaby
03-22-2011, 14:41
Замисляла съм се за 3ка, но нещо не съм склонна да деля приятеля си...
Иначе скоро имах предложение от моята съквартирантка за 3ка и не знам как, ама разбрах,че има предвид аз, тя и моят...моят като чу и подскочи до небето, то не бяха молби и кво ли не, в последствие се разбра, че съквартирантката ми е имала предвид аз, тя и някво друго момче :D

Stralle
03-22-2011, 18:12
Аз подкрепям Elisaveta7 и Schneeflocke ...
предрасъдъци и двойни стандарти... (wtf) :-o
Та да тройките са хубаво нещо, който не е пробвал да пробва и така :) 8)

zay4e
03-22-2011, 21:28
На мен ми е жал за момчето,щом е отказал тройка значи наистина те обича и неиска 3-ти човек в интимността ви..... жалко ,че си го принудила да прави нещо което не иска........ :?

D3NG3rZ0N3
03-22-2011, 23:27
Досега си мислех, че 3-ката е предимно мъжко желание. Явно съм грешал. Но, ако искаш да имаш сериозна и смислена връзка, по-добре да си остане само мечта. :)

Schneeflocke
03-23-2011, 10:04
GregoryHouse,aко съм отгоре 15-20 мин найстина ще се скапя,но и ако момчето е толкоз време действащо без да спре и то ще се умори!

Да ти имах гордостта на 14... Е, поне знаеш как се успява в живота...

Mario95
03-23-2011, 14:52
Маце в този Сивик зад тебе колко са те клатили помниш ли ?!

Jesie
03-23-2011, 18:48
Изживей си "детската" мечта:D
Да не те спира нищо, шегувам се.Ако много държиш на партньора си, щом не иска-недей.Но ако ти е по-важна тройката-прави, пък той щом не знае, значи не е станало.
Аз не мога да си изживеч сексуалната мечта и ме е толкоз яд.Ако някой може да ми помага.;)

DarkTemplar
03-23-2011, 19:37
^И кво му е сложното при теб?

MilanowPz
03-23-2011, 22:13
Разбирате се с още една твоя навита секси приятелка.. и започвате да му се натискате.. с цел секс и готово ;;; ))

Jesie
03-24-2011, 15:19
Колкото и смахнато да звучи искам тройка с братя.Ако има някой желаещ...Шегувам се само;)
А относно мнението на MilanowPz ами, ако момчето наистина е категорично пак няма да го направи.Щом не иска, според мен няма да успее да си го получи като постоянно го дрънка за това и го провокира.Но пък има и възможност да се "пречупи" все пак;)

Shallow
03-24-2011, 15:51
Сексът е любовна игра за двама.Тройка бих правил без чувства,но с приятелката си +1 НЕ !

Konstantina
03-24-2011, 16:34
Да ти имах гордостта на 14... Е, поне знаеш как се успява в живота...

+1

LightningMcQueen
03-25-2011, 21:23
Дано не е съвпадение, че двата пъти съм правил тройки с твои съгражданки 8)
От съвет нямаш нужда ввче виждам, така че наслука \:D/ . Скоро ще го навиеш и на тройка с мъж, може да се обзаложим на това:).

Sigrina
03-25-2011, 21:48
При сериозна връзка не бих се навила на тройка. Иначе да - с 2 ръце и 2 крака :)

ZaicheNaXeroin
03-26-2011, 20:30
тройка с момиче не бих правила..голям егоист съм и не бих делила мъж с никоя :booooomb: искам цялото внимание за мен
иначе с двама мъже :oops:

AllEyesInMe
03-27-2011, 01:26
Дано не е съвпадение, че двата пъти съм правил тройки с твои съгражданки 8)
От съвет нямаш нужда ввче виждам, така че наслука \:D/ . Скоро ще го навиеш и на тройка с мъж, може да се обзаложим на това:).

Ако това се случи, на негово място бих се съгласил, след това 1 последно бясно чукане и я зарязвам.
Колко жалко звучи нали? ...и за гаджето и е жалко..:)

LightningMcQueen
03-29-2011, 12:55
Дано не е съвпадение, че двата пъти съм правил тройки с твои съгражданки 8)
От съвет нямаш нужда ввче виждам, така че наслука \:D/ . Скоро ще го навиеш и на тройка с мъж, може да се обзаложим на това:).

Ако това се случи, на негово място бих се съгласил, след това 1 последно бясно чукане и я зарязвам.
Колко жалко звучи нали? ...и за гаджето и е жалко..:)

Емчи то пък на тези години да вземе да се бракува ли?:)

Най-интересното му е любопитството, няма особен смисъл в това. И е добре да бъде задоволено на по млади години, да не те притесни на стари:)).

stefanpzzz
03-29-2011, 13:00
GregoryHouse,aко съм отгоре 15-20 мин найстина ще се скапя,но и ако момчето е толкоз време действащо без да спре и то ще се умори!

Да ти имах гордостта на 14... Е, поне знаеш как се успява в живота...

защо пък да не е гордост 21 век жевеем не в 20ти

BrownEyes
03-29-2011, 18:17
Ами,нямам смелост да го направя..единствено само в моите фантазии

BurnX86
03-30-2011, 17:55
Действителноста е че на много хора не им стиска.Щото живота е малкоооо по различен от това дето дават в порното.....има притеснения,съмнения,чувст ва и така нататък.Иначе на приказки всеки може 8)

iv69
04-11-2011, 09:41
намери си ти двойка :-)

concordia
04-11-2011, 12:44
.


Такъв начин на отношения е крайно противоестествен, защото общуването в леглото не е някаква спортна площадка, или панаир, където да си измисляме забавления. Ако целта е фантазиите и забавленията, то те никога не задоволяват докрай а искат всеки път да отидем още по-малко отвъд приетото, отвъд позволеното, отвъд това, което чувстваме като редно...

Клопката на удоволствието като цел е, че винаги идва момент, когато се притъпява и иска да бъде подхранвано с нещо не само различно, но и по-силно, или по-"шантаво". Така, малко по малко, човек запада.

Най-е вероятно да загубиш приятеля си вследствие на това предложение. Когато човек обича, е склонен на големи отстъпки, но съвестта на човека не може да бъде насилвана докрай. Един ден се осъзнава и ще те погледне с други очи - може не точно на отвращение, но на съжаление. И ще отиде при някоя по-малко търсачка на силни усещания.

Ти самата едва ли имаш вина - просто поредната жертва на леещата се от списания и екрани пропаганда, която иска да направи от жената някакво женоподобие, мислещо за секс (когато това далеч не й е приоритет в любовта), а от мъжа - свръхмачо и колекционер на т.нар. "броукън хартс" (разбити сърца). И колкото повече извратеност под етикета на разнообразие, толкова по-добре.

Щом някой е стигнал до такава степен на загуба на разсъдък, че да подрива връзката си с някого, който му е отдал чувстата си, като го кара да прави противоестествени - ама явно противоестествени - неща, той (ти) едва ли ще се осъзнаеш само от този пост. Обикновено такива хора се стряскат (или, за съжаление, не), когато са вече на ръба на пропастта.

Жалко за момчето, жалко и за теб.


Доскоро

BgHtH
04-11-2011, 14:40
.

Клопката на удоволствието като цел е, че винаги идва момент, когато се притъпява и иска да бъде подхранвано с нещо не само различно, но и по-силно, или по-"шантаво". Така, малко по малко, човек запада.

Доскоро

Смисъла на живота е удоволствието.

catyyyy
04-11-2011, 14:45
Бих казала евалта на concordia много добре казано !!! =; =; =;

anonymous708973
04-11-2011, 17:38
Ако целта е фантазиите и забавленията, то те никога не задоволяват докрай а искат всеки път да отидем още по-малко отвъд приетото, отвъд позволеното, отвъд това, което чувстваме като редно...


Високопарно и нищонеказващо изречение.
Щом премина някаква граница, значи очевидно смятам това за редно.

Gr0zDan0v
04-11-2011, 17:47
Интересно от страна на твоя приятел :} Аз бих пробвал 3-ка с приятелката ми и друго момиче ..ама да дам момичето си и на някой друг това няма как да стане...като цяло като си представя..все едно ще ме е** мен .. :] Тя е част от мен :} Мое мнение ;p

+1 ... абсолютно никога по абсолютно никакви причини не бих я делил с някого или с някоя / it doesn't matter !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

DarkTemplar
04-11-2011, 17:53
Високопарно и нищонеказващо изречение.
Щом премина някаква граница, значи очевидно смятам това за редно.
Той си пада по тоя начин на изразяване. И понеже на пръв поглед (като форма) звучи логично и измамно издържано, доста хора му се връзват. За мен това е някъв религиозно-медиен подход. :D

anonymous708973
04-11-2011, 18:21
Високопарно и нищонеказващо изречение.
Щом премина някаква граница, значи очевидно смятам това за редно.
Той си пада по тоя начин на изразяване. И понеже на пръв поглед (като форма) звучи логично и измамно издържано, доста хора му се връзват. За мен това е някъв религиозно-медиен подход. :D

Дам, само че на мен (а явно и на много други хора), тия плоски номерца не минават.

Extremescream
04-11-2011, 18:49
Високопарно и нищонеказващо изречение.
Щом премина някаква граница, значи очевидно смятам това за редно.
Той си пада по тоя начин на изразяване. И понеже на пръв поглед (като форма) звучи логично и измамно издържано, доста хора му се връзват. За мен това е някъв религиозно-медиен подход. :D

Дам, само че на мен (а явно и на много други хора), тия плоски номерца не минават.

Не минават, а и да бъдем честни, е малко дразнещо. Толкова приятно и лишено от грубост към теб е поднесено, че направо ти се иска да се вържеш.

malemassage
04-11-2011, 18:52
Здравейте, тъкмо се включвам.

Браво бе, каква интересна темичка :razz:
Имам доста опит и с двата пола, и на двата им харесва,. Какво да се прави професия.

Живейте си живота защото е кратък.
От тройка нагоре винаги е по-добре :)

dream1707
04-11-2011, 19:35
Аз съм правила тройка - и с 2f и с 2m.Повече ми хареса с две момчета,но може би защото със съученичката ми ни оправи само отзад и духахме.

Въй колко съм изостанала... :shock: Наборките ми отзад ги ч*кат.. 3ки правят ... А аз кво се притеснявам.. глей кви по "критични" случаи имало :D



П.Т ... Никога, ама никога не бих делила приятеля си с друга... Предполагам, че в близкото бъдеще ( :D ) .. пак няма да го правя, ако си имам сериозен приятел. Не знам как ви е приятно да гледате как гаджето ви ч*ка друга... :shock:
Да, след известно време може да го направя, но естествено не с приятеля си.. не си човек, към когото имам някакви чувства и изпитвам ревност.

concordia
04-11-2011, 20:02
Ако целта е фантазиите и забавленията, то те никога не задоволяват докрай а искат всеки път да отидем още по-малко отвъд приетото, отвъд позволеното, отвъд това, което чувстваме като редно...


Високопарно и нищонеказващо изречение.
Щом премина някаква граница, значи очевидно смятам това за редно.

Аз като че ли не виждам нещата точно така: като че ли има някаква тръпка в това да прекрачиш това, което смяташ за редно. Много хора казват: абе знам, че не е редно, ама е приятно. Разумът говори едно, ама го правят и в това намират още по-голямо удоволствие.

В това виждам и подтикът към извращенията.

...Не знам дали изобищо трябваше да се изяснявам, след като хубавичко си клиширала моите думи. Малко прилича да обясняваш спокойно на някой, който същевременно те плюе. Но, нейсе. От постовете ти досега, забелязвам голяма склонност към сриване и схематизиране на чуждото мнение. И гордост от този цинизъм , както самата заявяваш. Това, разбира се, е маска, защото цинизмът е маска.

По тази причина, позволи ми повече да не ти отговарям - не от неуважение, а защото не ми се отговаря на заяждания. Има ли смисъл?
Ако искаш да говорим по същество, това е друго нещо.


Хайде, доскоро
.

concordia
04-11-2011, 20:12
Високопарно и нищонеказващо изречение.
Щом премина някаква граница, значи очевидно смятам това за редно.
Той си пада по тоя начин на изразяване. И понеже на пръв поглед (като форма) звучи логично и измамно издържано, доста хора му се връзват. За мен това е някъв религиозно-медиен подход. :D

Как няма да ти звучи така Дарк Темплар, когато отсъства навика да уважаваш чуждото мнение такова, каквото е и да търсиш манипулативност?

Но за мен щеше да е учудващо, ако нямаше такива реакции.

Аз мога да плесна каквито си искам определения за каквото си искам и да разчитам единствено на безспорния ефект, който предизвиква оклепването на другия, но именно този номер не минава пред умния човек. Ако разчитате да създадете масово настроение, добре. Аз не търся масовост, просто изразявам мнението си. Друг е въпросът, ако не ти харесва. Но това не е причина да се говори произволно, както аз не говоря произволно срещу твоето.

Имаш един пост в темата "Кръвосмешение".


Поздрав и доскоро.

concordia
04-11-2011, 20:15
Високопарно и нищонеказващо изречение.
Щом премина някаква граница, значи очевидно смятам това за редно.
Той си пада по тоя начин на изразяване. И понеже на пръв поглед (като форма) звучи логично и измамно издържано, доста хора му се връзват. За мен това е някъв религиозно-медиен подход. :D

Дам, само че на мен (а явно и на много други хора), тия плоски номерца не минават.

Не минават, а и да бъдем честни, е малко дразнещо. Толкова приятно и лишено от грубост към теб е поднесено, че направо ти се иска да се вържеш.

Хем дразнещо, хем приятно. Как става така? И за какви номера става дума точно?

Поздрав,

С.

DarkTemplar
04-11-2011, 20:41
Колега, извращение е много краен епитет. Говориш ми за зачитане на чуждото мнение, а използваш осъдителни епитети към едно 16-годишно момиче, дръзнало да не се съгласи с твоята високо морална гледна точка. Нелепо е.

Ако исках да те клепам, щях да използвам максимално груби и цинични изрази (можеш да си сигурен, че знам такива). Е, не го правя. Просто искам да покажа на аудиторията, че твоята гледна точка всъщност е измамна - звучи добре, но в съдържателен план куца. Нали знаеш - не всичко, което блести е злато. ;)

Наистина не разбрах къде видя обида. :-o

Цинизмът е начин на световъзприятие, който показва реалността в истинските й измерения. Именно заради това не понася на много хора. За някои истината е прекалено тежко бреме.

concordia
04-11-2011, 21:35
Колега, извращение е много краен епитет. Говориш ми за зачитане на чуждото мнение, а използваш осъдителни епитети към едно 16-годишно момиче, дръзнало да не се съгласи с твоята високо морална гледна точка. Нелепо е.

Ако исках да те клепам, щях да използвам максимално груби и цинични изрази (можеш да си сигурен, че знам такива). Е, не го правя. Просто искам да покажа на аудиторията, че твоята гледна точка всъщност е измамна - звучи добре, но в съдържателен план куца. Нали знаеш - не всичко, което блести е злато. ;)

Наистина не разбрах къде видя обида. :-o

Цинизмът е начин на световъзприятие, който показва реалността в истинските й измерения. Именно заради това не понася на много хора. За някои истината е прекалено тежко бреме.


Понеже сега ясно се очертаха изходните ни становища, мога да ти отговоря, като вече имам по-ясна предствава за това докъде можем да се разберем.

1. Първо, под незачитане (не точно обида, а незачитане) разбирам общия ироничен тон на изказването ти. Смятам иронията за неуважение, въпреки че и аз понякога се изпускам "ради красного с ловца", както казват руснаците. Това е моето мнение, можеш и да не го споделяш.
2. Не е нужно да заявяваш, че знаеш груби изрази. Да, сигурен съм, че ги знаеш. Всички ги знаят. Това, че не ги използваш не е заслуга, а задължение.
3. Моята гледна точка е моя гледна точка. Проблемът е не в това, че е измамна, а че погледната от твоят светоглед изглежда такава.
Аз наричам трима души в леглото нещо неестествено, ти не се обвързваш с мнение, но това според мен не ти дава право да наричаш моето становище измамно.
Нито го смятам за измамно, нито се стремя някого да измамя. Просто мисля, и за това не се иска професура по етика, че да накараш приятеля си да скочи с теб и още някоя в едно легло е извращение. Както и много други извращения.

На тринадесет- осемнадесет години,особено в областтана долната граница, е много трудно да се говори за издържано и независимо мнение. Обществото, което ти приемаш за отравна точка, е прозряло това и е обявило 18 годишната възраст за възраст на личностна зрялост. Говоря от твоята позиция, а не от морализаторската. Това означава, че ако на нея й се прииска да накара приятеля си на това, за което говорим, или да абортира, в мнението й ще има голяма доза възможност да е било привнесено отвън, или да е плод на някакви други подтици, които обществото определя като незрели. Не можеш да обвиниш обществото в морализаторство, защото то не морализаторства, а само наказва нарушителите на определените от него норми.
Обществото не може да осъди един непълнолетен, ако направи нещо подобно, или преспи с друг непълнолетен, но този акт не може да бъде определен като зрял съгласно неговите принципи.

В този смисъл, ако някой на тези форуми изразява мнение, изхождайки от предпоставката, че на тази възраст човек няма пълноценно мнение, и ако изразява мнение, което може да бъде окачестено като зряло само поради това, че е пресекъл тази възраст, това не бива да бъде обявявано за морализаторство.

Ако на един човек в подрастваща възраст му се внушава, че има право на избор, това е вид манипулация, защото той обективно все още не е достигнал до това - въпреки, че, за съжаление, много от възрастните са на по-ниско ниво на зрялост от много подрастващи.

И дори да се бунтува срещу тази истина и иска да докаже, че не е така, след години неизменно вижда, че е така.

Ето защо се смята за незаконно възрастен да склонява подрастващ към интимни отношения - чисто и просто, защото се счита, че подрастващият няма още пълната способност да прецени правилно положението.

На тази възраст човек е амбивалентен - хем му се иска да е напълно независим в мнението му, хем страшно много има нужда от примери и мнения на по-големи и по-зрели от него хора, които по възможност да не са родителите. Да изложиш своето, особено когато е в съгласие не само със безпосочния свят, но и с изконни нравствени понятия, не е манипулация и морализаторство, а дори, ако щеш, задължение.

Човек само привидно може да се държи над понятията за добро и зло, защото ежечасно му се налага да прави нравствени преценки и да заема становища, изхожайки от понятия като вярност, справедливост, добр и зло, състрадание..

...Цинизмът е изключително ограничен и схематизиран начин на възприемане на действителността, защото овеществява човека. Ето това аз наричам, изхождайки от моите ценности, измамно впечатление. Не може да бъде истина, защото налага на човека схема и дава приоритет на реалността такава, каквато я възприемаме и изключва нравствения елемент. Казваш, че показва действителността в истинските й измерения. Това предполагам означава, измеренията, която й придава циникът. Е, аз смятам, че това са много тесни измерения.

Да не се съгласиш със една схема не означава, че бягаш от действителността, а от схемата.

Добре, хайде да лягаме вече.


Поздрав

DarkTemplar
04-11-2011, 22:00
Претендираш за умереност, а всъщност излагаш крайни твърдения. И пак се възползвам да ти напомня, че не говорим единствено и конкретно за тройки и кръвосмешения или каквото и да е друго, а за целия нравствено-поучителен елемент в изказванията ти. Мнозина тук няма да разберат дълбоката същност на това, което си искал да кажеш, а ще възприемат нещата просто и ясно - "тези неща са извращения, не ги допускайте". Къде тогава остана личният избор (и отговорност), който е едно от най-важните неща в съвременността?

Нямам абсолютно никакви претенции към личността и поведението ти, но съм убеден, че хората трябва да бъдат оставени да грешат. Изкуствено внесеният опит не води до никъде и докато "не си удариш главата в стената", няма как да разбереш, че там има стена. А от съвети с императивен характер едва ли някой им нужда. ;)

concordia
04-11-2011, 22:17
Претендираш за умереност, а всъщност излагаш крайни твърдения. И пак се възползвам да ти напомня, че не говорим единствено и конкретно за тройки и кръвосмешения или каквото и да е друго, а за целия нравствено-поучителен елемент в изказванията ти. Мнозина тук няма да разберат дълбоката същност на това, което си искал да кажеш, а ще възприемат нещата просто и ясно - "тези неща са извращения, не ги допускайте". Къде тогава остана личният избор (и отговорност), който е едно от най-важните неща в съвременността?

Нямам абсолютно никакви претенции към личността и поведението ти, но съм убеден, че хората трябва да бъдат оставени да грешат. Изкуствено внесеният опит не води до никъде и докато "не си удариш главата в стената", няма как да разбереш, че там има стена. А от съвети с императивен характер едва ли някой им нужда. ;)

По повод на това, което казваш, има една прелюбопитна мисъл на Конфуций:

"Има четири вида хора: първите се раждат с познанието; вторите го придобиват в резултат на учение; третите се поучават от грешките си, а четвъртите никога нищо не научават".

Това в кръга на шегата.

По никакъв начин не може да ме убеди мнението, че споделеният опит е безмислен. Хората не могат да бъдат опазвани от грешки. не могат да бъдат държани в усмирителна риза, но от това не следва, че всеки съвет и поука са вмешателство в неприкосновеното им лично пространство. Особено в детската и подрастващата възраст. Какъв тогава е смисълът на възпитанието? Или трябва да спрем да говорим някъде към единадесетата година?

Мисля, че морализаторсване може да бъде наречено следното:

1. Избиване на собствени комплекси.
2. Стремеж да се покажеш повече от другите, като им показваш, че ти си носителят на нравствената норма, а те не са дорасли за нея.
3. Чуково повтаряне на прости и схематични формули (стил Гьобелс).
4. Налагане на нравствени норми без съответната любов и милосърдие.


...Нещо такова. Прилагайки на себе си самия този лакмус, мисля че не го правя от горните съображения.

Разширих предишния си пост; може би това ще хвърли повече светлина върху мотивите ми. Там ще намериш и моето мнение за личния избор.

Вярвам в някои начала и в преките им проявления в дейсвителността и обявявам това. Това, че малко хора го правят не означава нищо.
Вярвам, че моето мнение може да донесе полза на някого, а и че немалко хора имат нужда от чуждото мнение, колкото и манипулативно да звучи на други.

...Но, общо взето, виждам че донякъде започваш да разбираш, че не съм някакъв вмерисан пуритан и по тона ти се чувства, че аджеба, може и да има някаква добра воля в това, което изказвам. Не вярвам усетът ми да ме лъже.

DarkTemplar
04-11-2011, 22:37
Не смятам, че давайки правото на избор на подрастващия, това е вид манипулация. Наистина е строго индивидуално, но познавам достатъчно живи примери, които са получили известна лична свобода преди навършване на пълнолетие и са оправдали гласуваното им доверие. Разбира се, не говоря за пълна независимост, умереността е фундаментална във всеки елемент от живота ни. Смятам, че когато се прилага по подходящ начин, доверието е най-добрият начин да възпиташ чувство на отговорност у някого. Естествено трябва да си познаваш човека и да си наясно заслужава ли всичко това.

А и разликата между споделен опит и даване на възможност за избор (и съответно понасяне на позитивите/негативите от него) и споделен опит с императивен характер в стил "няма да правиш така, щото е грешно" е огромна.

Самото възпитание (от гледна точка на родителя) е доста сложна материя, за усвояването на която се иска много търпение и желание, известни човешки добродетели и безусловна вяра, че това, което правиш е издържано.

Освен това забелязах, че и твоята позиция започна да минава в по-централно поле. Слава Богу, вече не четем как сексът преди брака е осъдителен и абсолютно забранен и как получаването му е един вид награда за това, че търпим половинката си.

concordia
04-12-2011, 07:13
Не смятам, че давайки правото на избор на подрастващия, това е вид манипулация. Наистина е строго индивидуално, но познавам достатъчно живи примери, които са получили известна лична свобода преди навършване на пълнолетие и са оправдали гласуваното им доверие. Разбира се, не говоря за пълна независимост, умереността е фундаментална във всеки елемент от живота ни. Смятам, че когато се прилага по подходящ начин, доверието е най-добрият начин да възпиташ чувство на отговорност у някого. Естествено трябва да си познаваш човека и да си наясно заслужава ли всичко това.

А и разликата между споделен опит и даване на възможност за избор (и съответно понасяне на позитивите/негативите от него) и споделен опит с императивен характер в стил "няма да правиш така, щото е грешно" е огромна.

Самото възпитание (от гледна точка на родителя) е доста сложна материя, за усвояването на която се иска много търпение и желание, известни човешки добродетели и безусловна вяра, че това, което правиш е издържано.

Освен това забелязах, че и твоята позиция започна да минава в по-централно поле. Слава Богу, вече не четем как сексът преди брака е осъдителен и абсолютно забранен и как получаването му е един вид награда за това, че търпим половинката си.


color=blue]Не смятам, че давайки правото на избор на подрастващия, това е вид манипулация.

Дарк Темплар,

...Моля те да четеш нещата в техния контекст. Иначе излиза, че твърдя обратното на това, което пишеш по-горе, а, естествено не е така.

Ето го контекстът:

(Преди това говоря за тройката като право на избор. Това е много важно.)

Ако на един човек в подрастваща възраст му се внушава, че има право на избор, това е вид манипулация, защото той обективно все още не е достигнал до това - въпреки, че, за съжаление, много от възрастните са на по-ниско ниво на зрялост от много подрастващи.

И дори да се бунтува срещу тази истина и иска да докаже, че не е така, след години неизменно вижда, че е така.

Ето защо се смята за незаконно възрастен да склонява подрастващ към интимни отношения - чисто и просто, защото се счита, че подрастващият няма още пълната способност да прецени правилно положението.

На тази възраст човек е амбивалентен - хем му се иска да е напълно независим в мнението му, хем страшно много има нужда от примери и мнения на по-големи и по-зрели от него хора, които по възможност да не са родителите. Да изложиш своето, особено когато е в съгласие не само със безпосочния свят, но и с изконни нравствени понятия, не е манипулация и морализаторство, а дори, ако щеш, задължение.[/color]

Хайде сега - естествено, че на подрастващите трябва да им се дава право на избор. Но той неминуемо трябва да бъде, да го наречем - придружен. Това твърдиш и ти самият. По нищо в поста ми не личи, че става дума за пълно отричане на правото на избор у подрастващите. Просто подчертавам, че този избор не е пълноценен (и това е факт!), съгласно нормите на обществото, които ти приемаш за единствена отправна точка. От това, което твърдя, не следва, че не трябва да им се позволява да избират, или да не им се гласува доверие. Знам, че разбираш, какво искам да кажа. Единствено те моля да се придържаш към нещата в тяхната пълнота, защото така се създава изкривено мнение за моите твърдения и мотиви. Извинявай, че ти го казвам, но не е за първи или втори път вече. Пази малко авторитета ми.

]А и разликата между споделен опит и даване на възможност за избор (и съответно понасяне на позитивите/негативите от него) и споделен опит с императивен характер в стил "няма да правиш така, щото е грешно" е огромна.

...Добре, как според теб да нарека спането на трима души в едно легло. Аз, естествено, нямам опит в това отношение, но това не означава, че не мога да го окачествя като...хайде да бъде "грешно", щом искаш (щях да кажа "извращение"). Нямам опит и в абортите, и в атентатите, и в убийствата, и в търговията с роби и т.н., но имам становище по тези въпроси, и то е крайно отрицателно.

Да не се произнасяш върху нещата и да не ги определяш като правилни или неправилни според мен не издава толерантност, а опит за живот без ориентири. Е те това според мен е изкуственост, защото с такъв "багаж" човек определено не може да възпитава. Да не се заблуждаваме.

Повтарям едно нещо, което казах преди: че не смятам да манипулирам никого, защото не мога. Поднасям нещата по начина, по който смятам за най-добър, а отсрещната страна може да решава дали да ги приеме или не. Ако съзнателно или подсъзнателно съм манипулативен, толкова по-зле за мен. Но ако не е така, и ти ме окачествяваш като такъв, рискуваш да ме оклеветиш, а това (извинява, аз пак с моите ценности) е много лошо, защото настройва и другите против мен.

Извинявай, но тук искам да кажа нещо - ако ти нямаш позиция по повод на "тройката ", а само се ограничаваш до това да кажеш, че ти не би го приел, тогава би приел да го прави някой твой много близък човек (да не уточнявам родниската връзка), и то в подрастваща възраст, така ли? Тоест, би й/му казал нещо от рода на: "Аз не бих го направил, но ти си решаваш". Попитай себе си честно дали би постъпил така. Ако отговорът е положителен, следва да се запитаме за това какво за теб е възпитанието и дали не е нещо обратно на него. А ако е отрицателен, тоест да се опиташ чрез някакви средства на принуда да осуетиш това (да кажем, поне да не става в леглото ти, или поне да не бъдат четирима - извинявай малко се шегувам тук), тогава пък изпадаш от свръхтърпимата си цинична позиция. Казвам всичко това, за да видиш, че липсата на позиция си е пак позиция, и то не много удържаема.

Както казах, хората имат нужда от мнение, а не от "ти си решаваш". Това последното го знаят. Но за да реши, и мало и голямо се нуждае от насока. Затова и отварят темите тука. Както се видя, при подрастващите това "ти решаваш" е относително именно поради отсъствието на основа за съждение. "Ти решаваш" понякога просто не може да се допусне. В крайна сметка, за много неща трябва да реши родителят, а пред подрастващия стои възможността да се възбунтува и да пренебрегне решението на родителя си, или да го приеме. Това е истинският живот, Дарк Темплар. И мисля, че не аз се откъсвам от него.

Относно заключителния абзац: продължавам да мисля, че предбрачното полово общуване носи много неподозирани злини, главно за по-слабия - тоест, момичето. Тя обира пешкира, ако приятелят й припне подир друго д....., (а това на шестнадесет години е чест сценарий), което направо разбива сърцето й, ако му се е била отдала; но най-вече - тя трябва да преглътне всички последици от насилственото умъртвяване на плода (тоест, на помятането), и то без да си дава пълна сметка за мащаба на такава постъпка. И защо? Един поне човек като мен изказва мнение, противно на това на течението и, естествено, бива окачествен като какъв ли не, най-малкото от което е, че живее в друг свят. Добре, но това, което казвам е възможно и спестява огромни страдания. Заявих го в началото, а после продължих да говоря за него с оглед на последиците.

Освен това, нали си представяш как звучат такива препоръки в тема, където човекът не пита нещо друго, ами защо, аджеба, нейният приятел е толкова ограничен, че не се съгласява да покани и още един участник в шоуто? Извинявай, но човек трябва малко от малко да се съобразява за какво става дума.


Доскоро,

Конкордия

anonymous708973
04-12-2011, 07:18
На тринадесет- осемнадесет години,особено в областтана долната граница, е много трудно да се говори за издържано и независимо мнение. Обществото, което ти приемаш за отравна точка, е прозряло това и е обявило 18 годишната възраст за възраст на личностна зрялост.
Това означава, че ако на нея й се прииска да накара приятеля си на това, за което говорим, или да абортира, в мнението й ще има голяма доза възможност да е било привнесено отвън, или да е плод на някакви други подтици, които обществото определя като незрели.
Поздрав

Даа, винаги съм смятала това за блестящо - на 17 и 364 дни съм никоя, нямам граждански права, не мога да гласувам, да карам кола, да пия бира, да влизам в бар... на 18 обаче мога да правя всичко това.
За сведение, ако в момента ми дадеш лична карта със съответните цифрички, удостоверяващи, че съм пълнолетна, никога няма да успееш да ме различиш от въпросните. Притежавам достатъчно сиво вещество, мярка и самосъзнание, за да бъда пълнолетна точно сега, а не след 2 години. :)
По някаква странна логика ти вярваш, че на 17 и 364 дни моето мнение може да бъде повлияно от нечие друго... а ден по-късно, вече на 18, мнението ми е зряло, независимо и прочее. Глупаво, не мислиш ли?
Обществото е сложило обективна граница, но тя в никакъв случай не важи за всички. Не са ли "личностно зрели" тези, които убиват хора на пътя заради грешна преценка? Не са ли "личностно зрели" онези, които влизат в училище и застрелват половината ученици?
Ето - границата в никакъв случай не важи за всички.

Относно твоето мнение - не се критикува естеството му, а факта, че въпреки че звучи изключително възвишено (заради сложните граматични структури), всъщност е празно и нищонеказващо. Изобилстват тези, но липсват доказателства. Някои форумци обаче не усещат това точно заради привидното стилово издържание на постовете ти. Както каза Темплъра - не всичко, което блести, е злато.

И впрочем, не е признак на висока култура да пишеш по този начин по форуми. Висока култура е да съобразяваш изказа си с естеството на общуване, а не да внасяш жаргонни изрази в официален разговор или обратното (като при теб) - дълги и трудни за осмисляне изречения във форум, където основната идея е да изкажеш мнението си по възпитан и лесен за възприемане начин.
Наистина, ти не обиждаш, но все пак... нямаш култура на общуване. Написах защо 2 реда по-нагоре.

И все пак, колега... до скоро,
почти "личностно зряло" момиче.

concordia
04-12-2011, 07:45
На тринадесет- осемнадесет години,особено в областтана долната граница, е много трудно да се говори за издържано и независимо мнение. Обществото, което ти приемаш за отравна точка, е прозряло това и е обявило 18 годишната възраст за възраст на личностна зрялост.
Това означава, че ако на нея й се прииска да накара приятеля си на това, за което говорим, или да абортира, в мнението й ще има голяма доза възможност да е било привнесено отвън, или да е плод на някакви други подтици, които обществото определя като незрели.
Поздрав

Даа, винаги съм смятала това за блестящо - на 17 и 364 дни съм никоя, нямам граждански права, не мога да гласувам, да карам кола, да пия бира, да влизам в бар... на 18 обаче мога да правя всичко това.
За сведение, ако в момента ми дадеш лична карта със съответните цифрички, удостоверяващи, че съм пълнолетна, никога няма да успееш да ме различиш от въпросните. Притежавам достатъчно сиво вещество, мярка и самосъзнание, за да бъда пълнолетна точно сега, а не след 2 години. :)
По някаква странна логика ти вярваш, че на 17 и 364 дни моето мнение може да бъде повлияно от нечие друго... а ден по-късно, вече на 18, мнението ми е зряло, независимо и прочее. Глупаво, не мислиш ли?
Обществото е сложило обективна граница, но тя в никакъв случай не важи за всички. Не са ли "личностно зрели" тези, които убиват хора на пътя заради грешна преценка? Не са ли "личностно зрели" онези, които влизат в училище и застрелват половината ученици?
Ето - границата в никакъв случай не важи за всички.

Относно твоето мнение - не се критикува естеството му, а факта, че въпреки че звучи изключително възвишено (заради сложните граматични структури), всъщност е празно и нищонеказващо. Изобилстват тези, но липсват доказателства. Някои форумци обаче не усещат това точно заради привидното стилово издържание на постовете ти. Както каза Темплъра - не всичко, което блести, е злато.

И впрочем, не е признак на висока култура да пишеш по този начин по форуми. Висока култура е да съобразяваш изказа си с естеството на общуване, а не да внасяш жаргонни изрази в официален разговор или обратното (като при теб) - дълги и трудни за осмисляне изречения във форум, където основната идея е да изкажеш мнението си по възпитан и лесен за възприемане начин.
Наистина, ти не обиждаш, но все пак... нямаш култура на общуване. Написах защо 2 реда по-нагоре.

И все пак, колега... до скоро,
почти "личностно зряло" момиче.


PinkPan7her написа:
concordia написа:

Ако целта е фантазиите и забавленията, то те никога не задоволяват докрай а искат всеки път да отидем още по-малко отвъд приетото, отвъд позволеното, отвъд това, което чувстваме като редно...



Високопарно и нищонеказващо изречение.
Щом премина някаква граница, значи очевидно смятам това за редно.


Аз като че ли не виждам нещата точно така: като че ли има някаква тръпка в това да прекрачиш това, което смяташ за редно. Много хора казват: абе знам, че не е редно, ама е приятно. Разумът говори едно, ама го правят и в това намират още по-голямо удоволствие.

В това виждам и подтикът към извращенията.

...Не знам дали изобищо трябваше да се изяснявам, след като хубавичко си клиширала моите думи. Малко прилича да обясняваш спокойно на някой, който същевременно те плюе. Но, нейсе. От постовете ти досега, забелязвам голяма склонност към сриване и схематизиране на чуждото мнение. И гордост от този цинизъм , както самата заявяваш. Това, разбира се, е маска, защото цинизмът е маска.

По тази причина, позволи ми повече да не ти отговарям - не от неуважение, а защото не ми се отговаря на заяждания. Има ли смисъл?
Ако искаш да говорим по същество, това е друго нещо.


Хайде, доскоро .



......Просто привеждам вчерашния си пост от предишната страница - да не излезе, че казваш нещо ново и че вече не съм се произнесъл по него.

Съгласен съм - приличният изказ и поведение са нещо крайно подозрително. А пък личните критерии - да не говорим

Бай Ганьо е казвал "Какво ми се мазни тоя?"

:)

DarkTemplar
04-12-2011, 07:45
За сексът преди брака и някои други въпроси явно няма как да стигнем до консенсус. Да не говорим колко вида контрацептиви има, които биха предотвратили описания неприятен сценарий. Дори бих казал, че пазенето на девствеността до първата брачна нощ е отживелица и ти много добре го знаеш. ;)

Мисля, че се разбрахме за изконните нравствени понятия и въобще нравствеността - има я, но не е най-важна. Не тя движи обществото, колкото и да им се иска на някои индивиди. Не го приемам като безусловна норма, просто къде с помощта на науката, къде със собствени разсъждения, съм се убедил, че е така. Иначе в съвременния сложен свят винаги има алтернативи и алтернативни гледни точки, но не те определят характера и систематиката на обществото, в което живеем.

Тройките за мен са определен сексуален избор. Някои прибягват до тях поради липса на разнообразие в секса, други като форма на легитимна изневяра. Няма как да се ангажирам с позицията кое е правилно и грешно, защото не обичам да изпадам в крайности и да влизам в ролята на съдник. Може за теб да е липса на позиция, но разсъждавам така. Просто според обстоятелствата и участниците в тях, нещата варират (и това важи за почти всичко). По-назад в темата мисля, че бях написал мнението ми, че аз не бих делил половинката си с друг, колкото и да й се иска. Това обаче не означава, че мога да забраня на хората да делят техните.

Това е цялата работа - без ирония, обвинения, схеми, клишета и каквото друго ти дойде наум. ;)

Една лека бележка по темата - авторката е пълнолетна и вече е свършила каквото е смятала, което леееко обезсмисля труда ти да я убеждаваш. :)

concordia
04-12-2011, 07:53
За сексът преди брака и някои други въпроси явно няма как да стигнем до консенсус. Да не говорим колко вида контрацептиви има, които биха предотвратили описания неприятен сценарий. Дори бих казал, че пазенето на девствеността до първата брачна нощ е отживелица и ти много добре го знаеш. ;)

Мисля, че се разбрахме за изконните нравствени понятия и въобще нравствеността - има я, но не е най-важна. Не тя движи обществото, колкото и да им се иска на някои индивиди. Не го приемам като безусловна норма, просто къде с помощта на науката, къде със собствени разсъждения, съм се убедил, че е така. Иначе в съвременния сложен свят винаги има алтернативи и алтернативни гледни точки, но не те определят характера и систематиката на обществото, в което живеем.

Тройките за мен са определен сексуален избор. Някои прибягват до тях поради липса на разнообразие в секса, други като форма на легитимна изневяра. Няма как да се ангажирам с позицията кое е правилно и грешно, защото не обичам да изпадам в крайности и да влизам в ролята на съдник. Може за теб да е липса на позиция, но разсъждавам така. Просто според обстоятелствата и участниците в тях, нещата варират (и това важи за почти всичко). По-назад в темата мисля, че бях написал мнението ми, че аз не бих делил половинката си с друг, колкото и да й се иска. Това обаче не означава, че мога да забраня на хората да делят техните.

Това е цялата работа - без ирония, обвинения, схеми, клишета и каквото друго ти дойде наум. ;)

Една лека бележка по темата - авторката е пълнолетна и вече е свършила каквото е смятала, което леееко обезсмисля труда ти да я убеждаваш. :)



....Това е цялата работа - без ирония, обвинения, схеми, клишета и каквото друго ти дойде наум.

Благодаря. Сега наистина ми звучи така.

Ами добре - всеки се изказа, както се казва, до дъно. Аз се опитах да посоча защо отношение към живота, неосноваващо се на нравствените ценности не издържа неговата проверка и да обоснова поведението си. Мисля, че вече стигнахме до възмочно най-далечната точка на съвпадане.

Приятен ден.

Конкордия

iv69
04-12-2011, 18:09
Всичко което смятаме, че може да ви е интересно,и може да се опита.
ЗНАЕ ЛИ ЧОВЕК :grin: :-P

howland
04-21-2011, 12:23
Аз съм правила тройка - и с 2f и с 2m.Повече ми хареса с две момчета,но може би защото със съученичката ми ни оправи само отзад и духахме.

Поемаше ли го от гъза в устата? Как е?
(сериозен въпрос)

Devil69
04-21-2011, 17:56
GregoryHouse,aко съм отгоре 15-20 мин найстина ще се скапя,но и ако момчето е толкоз време действащо без да спре и то ще се умори!
Мисуиш уи миуо ми мишуенце?Връзвам бас на каквото пожелаеш ,пред целия форум,че ще те чукам 1 час без да издъхна. :booooomb: :booooomb: :booooomb:

van4et0o
07-31-2011, 15:31
Относно 3-ките - за, ако не съм обвързана. Но твърдо против, ако си имам сериозен приятел... Както казахте по-горе, ако наистина го, не бих го делила с никого...

Още нещо до авторката на поста: Ако държиш на момчето, няма да го насилваш да прави нещо, което не иска...



ПП Абе, само на мен ли ми е странно, че момче отказва 3-ка?! Рядко се срещат такива, така че евала на момчето ;))

ShtrudeL
07-31-2011, 15:53
Тройките НЕ са за хора, които се обичат.

FleurDeLys
08-01-2011, 18:11
Доведи му хубава кака и :shock:

peace95
08-01-2011, 18:13
Да , но само с мъже :oops:

SisiStrange
08-01-2011, 18:22
Току що осъзнах, че всъщност нямам някакво здраво утвърдено мнение за тройките. :-o С второ момче съм сигурна, че моя би се запънал с две ръце и два крака. Той не си пада по това да ме дели (а и по мъже не си пада :D ). С второ момиче... :-o Не съм много ревнива. Би-сексуална съм. И все пак има нещо, което ме кара да се смръщвам на идеята. :-o Идея си нямам какво. Но го има.

Hilary_
08-01-2011, 19:16
Относно анкетата: НЕ деля!! Няма значение дали е с момче или момиче!!

Относно въпроса ти: Защо го караш след като не иска? Няма как да го убедиш на сила ..

SpOrTs_GiRl
08-01-2011, 19:38
Ноуп. Обичам експериментите, но не и това.

ubuntureload
08-01-2011, 19:39
Относно анкетата: НЕ деля!! Няма значение дали е с момче или момиче!!

Относно въпроса ти: Защо го караш след като не иска? Няма как да го убедиш на сила ..
Не делиш ама си готова да изпраскаш, Калата на куп с Прайслес...

Phreak
08-02-2011, 09:31
бих пробвал а приятеля ти 6том не иска за6то го кара6 сигорно иска да си си само за него :)

vasko9933
08-02-2011, 12:31
Мда що не ма само ако са 2 момичета :D

\:D/

DontSpeak
08-02-2011, 17:25
Аз съм правила тройка с двойка т.е. момче и момиче гаджета. Страхотно :) Предлагах на приятеля ми да направим нещо с някое момче, защото вече съм пробвала с момиче, обаче и той не иска, не го карам щом не иска окей...
Не го пристискай, ако не иска, в бъдеще 100% ще попаднеш в ситуация, в която ще можеш да си сбъднеш мечтата. :)

Hukuu
08-03-2011, 07:02
Винаги съм обичал тройка кебапчета :grin:
С гарнитура картофи и 3ка бири :grin: :grin: :grin: :lol:

Hukuu
08-03-2011, 07:12
ПП Абе, само на мен ли ми е странно, че момче отказва 3-ка?! Рядко се срещат такива, така че евала на момчето ;))

Защо не се поставиш на местото на едно момче, което наистина те обича?

Значи ти ще ходиш с момиче, към което имаш чувства и ще я дадеш на някой друг,че и пред теб да я ... мм буквално ще си я изч*ка... пред теб,
или пък ти да минеш някакво друго момиче пред нея? :razz:
Е не мерси нито искам да гледам как ми използват приятелката нито пък аз искам тя мен да гледа..
3ките са за хора, който нямат чувства ..

sweetycherry33
06-24-2012, 08:08
Тройка е най-добре ако нямаш сериозни отношения с никой. Никой не иска да гледа как чукат приятелката му :)

+ 2

TheDevilInMe
06-24-2012, 11:13
Смятам, че тройките са за необвързаните, тези, които не са поели някаква отговорност към партньор, каквато предполага една сериозна връзка, не си мислете, че съм толкова против тройките, даже понякога имам подобни еротични фантазии, признавам си, но не бих преживяла гледката моят човек да оправя друго момиче пред очите ми, а още по-малко той би понесъл гледката да правя секс с друг мъж, абсурд. :)

ShtrudeL
06-24-2012, 11:44
Никъв шанс, ама НИКАКЪВ шанс няма да се навия на нещо такова. ^^
А ако човека до мен го поиска, при условие, че ме обича, сериозно ще се обидя.

psychopath
06-24-2012, 13:55
Когато имам сериозни взаимоотношения (както сега), не бих ги рискувал заради някаква си тройка.
При някакви обстоятелства може би, бих се съгласил - с още едно момиче, но 3ка с 2 момчета ми е едно от най-противните неща на света и никога няма погледна момичето в очите по същия начин, може да са двойни стандарти, но това е моето отношение по въпроса!
Проблема е, че който и от 2мата да подхвърли такова нещо се създава напрежение и в другия възникват най-различни въпроси... при сериозна връзка - не е добра идея.

Ако съм необвързан, по-скоро бих и пак с още едно момиче, а не момче.

Иначе съм имал подобно прежияване ( не както си го представяте ;д) иии не е в топ 5 на най-яките неща в сексуалния ми живот. ;Д

Ilikeliljon
06-24-2012, 14:35
Пак сте изкарали стара тема. Абе тройка може да се навия само ей така за пробата, ама не и ако ми е сериозно гадже, при това тройка с две момичета...

Lysander
06-24-2012, 15:42
Не е за теб това момче. Аз като ще тръгвам с някоя първо я питам дали е навита на извращения. Ако е, всичко е наред. Ако не, вратата.

vde
06-25-2012, 07:41
Винаги съм искал да пробвам, досега не ми се отварял шанс предполагам, че вече няма и да стане и/или да се съглася, просто жена ми, ми е достатъчна :_)

mechone
06-25-2012, 10:26
аз пък искам да пробвам тройка, до сега не съм и ми е супер интересно , но мисълта, че трябва да го деля с няква кифла.. не мерси. предпочитам с още едно момче, но той ще е против хахах

blondeVIP
07-24-2012, 22:27
Става ми тъпо като чета :D Приятелят ми току що ми предложи да правим тройка с един негов приятел... По принцип винаги съм искала да опитам, но ми е странно е така... как аз ще правя секс с някакъв негов приятел, с който не общувам много и той дори няма нищо против да гледа примерно :/

s40t4
07-24-2012, 22:37
Най-простото решение е когато нямате гадже да си намерите някой навити за тройка. Това ми се вижда най-доброто виждане за тройкта, а докато имате връзка с някой и с този мерак за 3йка... само наливате масло в огъня... тоест връзката ви... :)

GreenFairy
07-25-2012, 19:28
Имам един въпрос и реших, че е достатъчно свързан с темата, че да не правя нова. А защо нямате достатъчно доверие на гаджетата си, че да направите тройка? Не смятате ли,че това е едно забавно изпитание за връзката ви? Или не смятате, че тя ще издържи?
Разбира се знам, че повечето ще го отдадат на ревността и неспособността за делена на партньора, но замислете се дали това е единствената причина или ви е страх, че партньора ще предпочете другия/другата?
Не приемайте това като заяждане. :) Хубава вечер, ще чакам интересни огтовори :)

ShtrudeL
07-25-2012, 20:11
Имам един въпрос и реших, че е достатъчно свързан с темата, че да не правя нова. А защо нямате достатъчно доверие на гаджетата си, че да направите тройка? Не смятате ли,че това е едно забавно изпитание за връзката ви? Или не смятате, че тя ще издържи?
Разбира се знам, че повечето ще го отдадат на ревността и неспособността за делена на партньора, но замислете се дали това е единствената причина или ви е страх, че партньора ще предпочете другия/другата?
Не приемайте това като заяждане. :) Хубава вечер, ще чакам интересни огтовори :)

Дори да исках да правя тройка, няма как да се навия докато има човек, който обичам и се очаква, че ме обича, да правим неща, които правим само двамата, с трети човек. Той да целува/пипа/чука друга и следователно няма как да дам някой друг да пипа мен, абсурд, гнусно е, грозно е. И не става въпрос просто до доверие. Наистина би ми било гнусно и гадно.

magita
07-25-2012, 21:46
Навита съм на тройка с момиче само ако нямам чувства към приятеля ми. Смис някво тъпо ще ми стане да чука друга. Се едно ми изневерява и го гледам. Дори да както бяха казали в един филм. "ако ще правиш тройка с приятелката си, другата само може да и го подаваш в устата" пак не важи.

Лола
07-27-2012, 16:08
Аз съм ЗА тройките , само че ако е с някои приятелче за секс , понеже не бих деляла човек който обичам :)

El_Mona
07-27-2012, 16:45
Бих пробвала 3ка

justasmile
07-27-2012, 16:50
Тройка е най-добре ако нямаш сериозни отношения с никой. Никой не иска да гледа как чукат приятелката му :)
а НЕЕЕ.... мн ме радва, как го е написал пича ;дд

по темата: определено бих пробвала тройка.. с момче, момиче - няма значение ;д иначе.. не го карай като не иска ;дд

Amore-Mio*
07-27-2012, 16:53
Не бих се съгласила за тройка.

> Самата идея не ми допада. А съм сигурна, че аз също бих си помислила, че не съм му достатъчна и че съм му омръзнала. Има доста начини за разнообразяване в секса, така че никога не бих се съгласила за тройка. Моят приятел си ми е достатъчен във всяко едно отношение. <

BloodyMeri
10-07-2012, 06:01
Преди няколко седмици правих с две момчета - на мен ми хареса ,изживяването си заслужава !

SisiStrange
10-07-2012, 07:53
Не. Имала съм преди колебания по тоя въпрос, но сега си знам, че просто няма да ми хареса.

djipsito
10-07-2012, 08:38
Не. Имала съм преди колебания по тоя въпрос, но сега си знам, че просто няма да ми хареса.

тва малко звучи като... никога не съм яла шоколад, но си знам, че просто няма да ми хареса.

SisiStrange
10-07-2012, 08:39
тва малко звучи като... никога не съм яла шоколад, но си знам, че просто няма да ми хареса.

Различно е поне в моя случай.

ShtrudeL
10-07-2012, 09:16
тва малко звучи като... никога не съм яла шоколад, но си знам, че просто няма да ми хареса.

Пф, т'ва пък няма нищо общо.
То и наркотици не съм пробвала и всякакви такива неща, ама какво?

Знам, че няма да ми хареса, защото няма никаква близост в това, никаква интимност, нищо, дори зрънце. Евентуално може да ми хареса просто да се целуваме/натискаме/опипваме с повече от 1 човек и то при условие, че нямаме чувства по между си и сме под въздействието на алкохол, но до там.

marilyn
10-07-2012, 09:24
Винаги съм искала, но не ми е стискало. А онзи ден една от най-добрите ми приятелки ми се похвали, че е била с 2ма. Разказа ми и почна нещо и на мен да ми се иска много сериозно...

djipsito
10-07-2012, 09:37
Пф, т'ва пък няма нищо общо.
То и наркотици не съм пробвала и всякакви такива неща, ама какво?

Знам, че няма да ми хареса, защото няма никаква близост в това, никаква интимност, нищо, дори зрънце. Евентуално може да ми хареса просто да се целуваме/натискаме/опипваме с повече от 1 човек и то при условие, че нямаме чувства по между си и сме под въздействието на алкохол, но до там.

Същото, кво ???
И аз не съм пробвала наркотици, ама не мога да кажа, че няма да ми хареса като пробвам. И може би една от причините да не ги пробвам е именно тази - че ще вземат да ми харесат ;)

Едит: А за тройките, причината е повече.. Не ща да пробвам, не щото ще вземе на мен да ми хареса, ами да не вземе на него да му хареса повече с другата .. (ако го правят с друго момиче)..

someonerandom
10-07-2012, 10:35
Тройката наистина е добър вариант само ако нямате чувства(приятели с привилегии примерно).Ако съм необвързан,не бих отказал.Обаче както казаха нагоре,ако сте в сериозна връзка е все едно да си изневерявате и да се гледате.И между другото съм на 99% сигурен,че авторката, както е много надъхана,в секундата,когато види приятеля си да го вкарва на друга,ще превърти.

MaLyKoLiU
10-07-2012, 11:30
Само ако е с още 2 момчеца... за да можем да си направим кръг... 8-)

greenblood
10-07-2012, 23:36
Един живот се живее. Трябва да се пробва от всичко. За тройките. :D

SisiStrange
10-08-2012, 03:20
Имам един въпрос и реших, че е достатъчно свързан с темата, че да не правя нова. А защо нямате достатъчно доверие на гаджетата си, че да направите тройка? Не смятате ли,че това е едно забавно изпитание за връзката ви? Или не смятате, че тя ще издържи?
Разбира се знам, че повечето ще го отдадат на ревността и неспособността за делена на партньора, но замислете се дали това е единствената причина или ви е страх, че партньора ще предпочете другия/другата?
Не приемайте това като заяждане. :) Хубава вечер, ще чакам интересни огтовори :)

Какво представлява доверието всъщност? Не е ли един от аспектите му точно това, че ти вярваш безпрекословно, че той не желае други, не прави секс с други, не би ти изневерил, защото ти си достатъчна и те обича? Няма как да имаш доверие на някого в момент, в който го наблюдаваш да прави всичко това пред теб. Това си е изневяра с разрешение.

Богиня
10-08-2012, 07:21
Гласувах с третата опция. Де да знам и аз... все си мисля, че на трезва глава съм разумна. :D

GiveMeLove
10-08-2012, 10:09
Не мога да си го причиня с гаджето си.. Ако е на някой друг гаджето или просто и тримата нямаме никакви отношения съм навит.

heartshapedbox
10-08-2012, 11:16
Ако не съм обвързана-може би, но с гаджето-не.

mimsssssss
10-09-2012, 20:27
Бих правила тройка - предпочитам с жена. Просто трябва да е подходящата жена. Искам една вечер да си прекараме добре с моя.
Определено за да допуснем трети човек в леглото си сме премислили нещата и няма да има грам ревност. Ще си доставим максимално удоволствие и това е.

Аз лично съм навита, обсъждала съм го с моя, просто до сега не ни се е отдала възможност. Но никога не е късно.

SpiritInBlack
10-09-2012, 22:34
разправяйте после , че не сте курви всички жени

mimsssssss
10-10-2012, 14:21
Аз си отговарям за себе си, другите за тях си.
Така че ми намери едно мое мнение, в което отричам че съм курва.
Може да съм курва, ама съм курва за един. Така че не виждам какво те вълнува сексуалния живот, пък и оценки да даваш.

nansi_2005
10-10-2012, 20:20
и аз тогава ставам мъжка курва... ЗА троките съм !!! опитвал съм но не и с мойта ......защото тя не иска иначе бих опитал!

sexvapros
10-12-2012, 18:58
ВИНАГИ! .. :) (www.sexvapros.com)

dimitar_ak
10-15-2012, 08:59
Интересни са ми мъжете казали, че биха пробвали тройка. Нямат против да чукат друга, но колко биха гледали спокойно как друг мъж чука приятелката им?

BloodyMeri
10-15-2012, 17:26
А защо пък трябва да чукат приятелката им?Ми ако е тройка след див купон между трима просто познати?!Пък има такива дето са фетишисти и биха се възбудили от това някой друг да ебе мацката им пред тях,докато тя му духа примерно...

Rabalka
10-28-2012, 06:51
Бих правила с 2 момчета обаче

kocko99
10-28-2012, 21:14
Мисля че на праятеля му няма да му е хубаво как някой те *бе или пък на теб как приятеля ти чу** някоя като правите тройка но това е мое мнение :) :D !

SWT
10-29-2012, 15:44
твърдо нЙе :D

Kia_Sportage
11-15-2012, 19:31
Бих правила с 2 момчета обаче

А би ли позволила да ти направят сандвич?

inatchiika
11-15-2012, 23:02
Правила съм тройка и с 2 жени и с 2-ма мъже и не е толкова хубаво колкото във фантазиите...

nansi_2005
11-17-2012, 00:18
А би ли позволила да ти направят сандвич?

е то иначе какво е направила ?

Rabalka
11-17-2012, 05:12
А би ли позволила да ти направят сандвич?

Да за това искам да правя тройка.

Scarface_
11-17-2012, 06:44
бих правил , да ...Ако гаджето ми поиска - ще го направя ,но след това всичко между нас ще приключи...предполагам няма да гледам на нея по същия начин ;)

Sh@d0w
11-17-2012, 06:57
Не.

nansi_2005
11-20-2012, 19:12
Да за това искам да правя тройка.

eми аз и по горния колега станахме двама...... сега остава да кажеш че си ЗА :Д

besso
11-20-2012, 19:14
Момче с ник Нанси.. WTF?!

nansi_2005
11-21-2012, 17:18
WTF ти по темата ли си ?

liglata_bg
11-21-2012, 18:34
Правила съм тройки винаги с хора , с които не съм имала никакви други взаимоотношения освен сексуални.Нямало е чувства или връзка, просто секс!

besso
11-21-2012, 18:40
18 години и си правила винаги тройка... Аз ли съм прекалено консервативен или просто курвите са навсякъде.. 0_о Бахти, ебете се за здрасти..

liglata_bg
11-21-2012, 18:46
Изтълкувай по-добре казаното от мене - когато съм правила тройка е било винаги с хора дето не съм била обвързана с тях, а не че винаги правя тройки :)
И моля те без обиди!

besso
11-21-2012, 18:50
Ако искаш се наричай свободна душа, волна пеперуда или както там те кефи, за мен и за останалите мъже си си курветина.. ;)

KokoDjambo
11-22-2012, 19:43
Правил съм с две момичета и си беше супер.Някак си ще ми е странно да правя с още един пич, но определено не бих отказал ако ми се отвори възможност да цепнем някоя мацка

SpiritInBlack
11-23-2012, 11:46
курвите завземат сайта и после света хаха

smotan
11-23-2012, 14:52
ще ти дам един савет най добре ще е ако направо му го организираш амааа не с момче а с друго момиче утях или увас двете голи го чаката на леглото мммм намен лично ми се е случвало уникално приятно е :P

little.drama.queen
11-23-2012, 15:54
В никакъв случай !! Аз не мога да го деля, пък да не говорим той мен.. :)

nansi_2005
11-23-2012, 17:18
e кво значи немога да деля ? Баси и егоистите сте... говорим не да ставате семейство тримата а да си правите весело час два!!! забавление и това е !

melcho
11-23-2012, 17:30
az si6to se prisiedinqvam kim vas ...nemoga i nqma da delq polovinkata si!!!