PDA

View Full Version : паркиране в центъра на СофиЯ



victimofpain
02-18-2011, 08:27
Здравейте!
Може бии въпросът ми ще ви се стори глупав, но търсих из интернет и нищо, отговарящо на него, не успях да намеря.Та след като има синя зона, която важи през деня, ако не се лъжа до 20:00.
Ta въпросът ми е какво трябва да направя, ако искам да паркирам в центъра през нощта?Смисъл без проблем си паркирам или просто не се очаква да го правя?
Мерси много предварително и ако счетете за интересно можете да обсъждате въпроса за паркирането в София в тази темичка :)

dimitar_ak
02-18-2011, 09:17
Ако си намериш място паркираш и никой не те закача. Внимавай само в колко ще си оставиш колата и в колко ще я вземеш. Хората със скобите са бързи. Сутринта до 10 минути след стартиране на синята зона са те закопчали.

victimofpain
02-18-2011, 09:22
Ако си намериш място паркираш и никой не те закача. Внимавай само в колко ще си оставиш колата и в колко ще я вземеш. Хората със скобите са бързи. Сутринта до 10 минути след стартиране на синята зона са те закопчали.
Значи е безплатно?Окей мерси много:)

Nakadah
02-19-2011, 21:22
Абе къде се намира този град "Софив" :-o

Kurdokolenko
02-19-2011, 23:33
Абе къде се намира този град "Софив" :-o

Не знам, ама явно е зле като София, щом и там има сини зони :razz:

Иначе, в София сините зони "функционират" от 8:30 до 18:30(на места до повече). След изтичането на този период от часове, никой няма да ти търси каквато и да е отговорност, че си паркирал в/у синя зона.

ПС: Това не важи за почивните дни - тогава сините зони са безплатни.

Nakadah
02-20-2011, 07:48
Абе къде се намира този град "Софив" :-o

Не знам, ама явно е зле като София, щом и там има сини зони :razz:

Иначе, в София сините зони "функционират" от 8:30 до 18:30(на места до повече). След изтичането на този период от часове, никой няма да ти търси каквато и да е отговорност, че си паркирал в/у синя зона.

ПС: Това не важи за почивните дни - тогава сините зони са безплатни.

Като не ти харесва това нещо София си ходи на село при баба. Там няма сини зони и можеш да си паркираш жигулата(тая с емблема "BMW") на полята насред козете и кравите. Айляк ке ти.

ПС: Поздравления на автоката че си редактира заглавието на темата, но с това главно "Я" какво се опитваш да намекнеш? :-o

Kurdokolenko
02-20-2011, 08:04
Като не ти харесва това нещо София си ходи на село при баба. Там няма сини зони и можеш да си паркираш жигулата(тая с емблема "BMW") на полята насред козете и кравите. Айляк ке ти.

Ее, знам ги твойте практики, ама при мен няма да станат, нямам жигулка, пък и село нямам...5то поколение вече(че и преди сме нямали, ама туй друг въпрос)...някое друго гениално предложение да ми дадеш...може би да си купя Ауди А4 :razz: :razz: :lol: ?