PDA

View Full Version : Какво да направя?



HuSiTo0o
02-18-2011, 15:46
Здравейте аз съм момче на 16. Преди 2 месеца скъсахме с аверката ми, защото чувствата и почнали да намаляват, а по късно разбрах че тя изобщо е нямала такива не знам дали е истина. Тя е първото момиче в което съм се влюбвал истински и първото момиче на което съм казвал Обичам те. Нямам никакъв контакт с нея. Много ми липсва опитах се да я преодолея с друго момиче, но не стана. Затова се реших и си казах, че ще се опитам да си я върна каквото и да ми струва. ?-са ми е дали да се опитвам да си я върна. И ако не какво да направя за да я преодолея.



Съжелавам ако има грешки. БЛАГОДАРЯ ЗА ОТДЕЛЕНОТО ВРЕМЕ.

Biiiitch
02-18-2011, 15:51
Ако тя няма чувства към теб, няма смисъл да се пробваш да си я върнеш. Пробвай да правиш нещо, което те разсейва. Спорт или някакво хоби ..

againstyou
02-18-2011, 15:54
Ако тя няма чувства към теб, няма смисъл да се пробваш да си я върнеш. Пробвай да правиш нещо, което те разсейва. Спорт или някакво хоби ..
+1 .. просто понякога не си заслужават усилията.Живей си живота,остави я нея да си живее своя и толкова.

Fiction7577
02-18-2011, 16:12
Дори и да се пробваш, нищо няма да се получи, най-много да и стане забавно и да почне да те върти на пръста си.

Така ще те направи на още по-голям глупак отколкото сега си мисли, че е постигнала. Недей човеко, разбирам те, и аз още си помня първата любов и може би чувствата ги има, но понякога просто няма смисъл.

По-добре я остави сега, тя може и да те потърси след време, но помни, че щом веднъж те е излъгала, няма и да се замисли дали да го направи пак! ;)

pyo
02-18-2011, 16:12
Гледай да се разсейваш и да не мислиш за нея. Щом веднъж сте се разделили, дори и да се съберете след време, нищо няма да е както преди. Един съвет - забрави я, не мисли за нея. Нека спомените ти за нея да са само от сорта "Да, беше готино...", а не "Много ми беше готино, пак искам!" Риби в морето колкото искаш ;) Щом сте се разделили, значи така е трябвало ;) Иначе как би се чувствал, ако си с човек, който не отвръща на любовта ти... все едно е насила с теб. Просто не става ;) След една такава случка, аз се отдадох на танците и не съжалявам въобще :) Пробвай с любим спорт или... с танци ;)

HuSiTo0o
02-18-2011, 16:23
Но не съм сигурен дали е нямала изобщо не ми го е казала тя. Може и да са ме излъгали. Тя ми каза че чувствата и почнали да намаляват само това.

HuSiTo0o
02-18-2011, 16:25
Аз тренирам бейзбол и брейк ем нз какво да правя още пробвах и с друго момиче но пак не стана.