PDA

View Full Version : Ленив корем ...



bebygirl
02-18-2011, 19:20
Побърках се с моя корем , от малка имам проблеми с изхождането,но тогава не му обръщах много внимание.С дни не се изхождам ... Лекарката ми каза ,че корема ми е ленив и трябва да се регулира с нещо,за да ми е нормално изхождането,респективно да нямам проблеми с килограмите , а и не е полезно за организъма ..До скоро пиех зелен чай "Съние" и има добро действие,но чух,че вреди на червата,изтънявали се от него.Купих си хапчета "Сена форте" и съм доволна,но ме е страх да не си прецакам други органи.НЯКОЙ МОЖЕ ЛИ ДА МИ ПРЕПОРЪЧА НЕЩО,КОЕТО ПОМАГА И НЕ ВРЕДИ ...

ImmortalSportFreak
02-18-2011, 21:02
Никой друг освен лекар не би ти препоръчал по-добро лекарство,което даже да не ти вреди.. Сигурно трябва да предприемеш и по-различен начин за хранене,не знам,по-добре отиди при друг лекар и се консултирай.

Dimchobg
02-18-2011, 21:09
не разбирам защо тук се питат такива неща тука това е за пред Др. Тиин ако ли не марш на доктора :-D

darkPaladin
02-18-2011, 21:55
червено цвекло

или има една билка ХУСК

помага

kalpazanka
02-19-2011, 08:37
Печени чушки на гладно/сладко от рози/сушени сливи+смяна на диетата.

ri41
02-19-2011, 09:07
не яж тестени храни, повече плодове, зеленчуци, супи, течности и движение, не пии хапчета и чайове, водят до пристрастяване и един съвет сутрин на гладно, изяж две кивита и пии едно кафе- много помага, може да закусваш мюсли или овесени ядки и мляко, много помагат също