PDA

View Full Version : личност с опит в съответните теми: косата, кожата, тегло



r3872reni
02-18-2011, 19:31
По принцип не работя като фризьор или нещо подобно, но хората се учат най-добре, когато те лично се сблъскват с проблеми. Ами това е точно моя случай, защото аз се опитах със себе си много неща, които излязоха огромни грешки. Например имах много дълга коса, която направих руса ... прекалено руса и в крайна сметка изгори косата ми и аз оставам с дълга коса четири сантиметра. След това направих го черно, като използвате кана и повярвайте ми, аз знам всичко за това как да направите косата си да расте по-бързо, как да се отървете от пърхот и косопад и др. Сега за проблеми с теглото, преди няколко години правех танци и аз бях много слаб, но по-късно, когато се мести в Англия, и спря да танцува и напълняването дойде аз имам десет килограма по-горе. така че аз се опитах много диети, докато аз бях щастлив отново с теглото ми. Аз все още имам проблемна кожа на лицето си, но поне аз знам как да се сведе до минимум различни проблеми, като например мазна кожа, суха кожа, петна, черни точки и др. Отново аз имам и експериментира много и бих искал да помогне на всички тези проблеми. Между другото имах интимни проблеми, така че не се притеснявайте да ме питате. :oops:
Послепис ... Съжалявам за моите грешки, но аз не притежават българска клавиатура и аз превеждам всичко с една програма. :-o

Попитай ме каквото искаш аз честно искам да помагаме на всички, защото знам колко е досадно и депресиращо, когато мисля, че няма изход. :-)

ScarletBite
02-18-2011, 19:41
Жалък фейк. Виж си другите постове.
Не знаеш ли български? С програма ли превеждаш? :lol:

r3872reni
02-18-2011, 19:44
Да, аз превеждам с една програма. И аз просто се опитвам да бъда полезен.