PDA

View Full Version : Евровизията тази година



CanisDirus
02-18-2011, 20:51
Бързо ревю на участниците от мен:


http://www.youtube.com/watch?v=V4GWbGnFqM8
http://www.youtube.com/watch?v=V4GWbGnFqM8

1. Уикеда – “Blue Cotton Levi’s” - Доста прилично. Става, но не чак толкова.
2. Пламена Петрова – „Без теб” - Мне. Твърдо не!
3. Група 032 – “On Air” - LEGENDARY FAIL Прекалено педерастко. Не гей, ами баш педерастко. Хореографията е най-големия фейл евър!
4. Симона Сиванио и Спринт – “The New Earth” - не!
5. Владо Димов - „Сянка” - не!
6. Рут Колева – “Fever”- не не не
7. Jerihon – “Smile” - доста приятно парче. Никак не е лошо. фаворити до тук!
8. Елмира Костова - „Моме хубава” - много емоциално изпълнение. Ама много! Мумията на Ленин е по-изразителна!
9. 5-те сезона – “Take My Hand” - не!
10. Мона – “Teen Life” - 8 милиарда точки рожбенство бе! Ако ни представя тази, ще пусна СМС даже. Страашна!
11. D2 – “Glorius Twist” - Две не!
12. Лазар Кисьов - „Заместител” - тази година няма да пращаме гейтаци. НЕ!
13. Цветелина Чендова – “Luxury Hotel” - припева всъшност е it's an EPIC FAIL
14. Stanny Brown feat N.A.S.O. – “I Know” - почти става
15. Поли Генова - „На инат” - тази също е рожба, но нещо не е нацелила съвсем песентта. Да дойде на мен да ми попее.
16. Боян Михайлов - „Нестинари” - не! хореографа да се застреля!
17. Милена Славова – “Fire in my hair” - Милена да не се излага. Позагубила е форма, а и мястото й не е на евровизия!
18. Jаков – “Wicked way of love” - не!
19. Емилия Валенти - „Пленяваш ме” - не!




Най-зле - 032! Тия са толкова уникално зле, че няма на къде повече!

Мона с Teen life- О, да! Говори ми, рожбо, говори!

HoldFast
02-18-2011, 21:16
Ъм.... значи... Китариста на Цветелина Чендова(13) и нестинарката на Боян Михайлов(16) са брат и сестра, и имат някакъв синдром свързан с неправилно, неритмично и като цяло бъгаво движение на долните крайници. Не е хубаво да им се подиграваме.

Като цяло... г-ца Генова да спечели. Има 'бахти тЕрикатския глас. И уста. И коса. 8-)

gost89
02-18-2011, 21:20
Jerihon, Поли Генова

Briseis
02-18-2011, 21:39
еее що така зачеркна Рут, не е лоша песента. даже може да се каже, че ми е личният фаворит. Цветелина Чендова тук се представи много слабо, а по принцип я харесват. Милена направо ме изуми с този грим :Х

Verminaard
02-18-2011, 22:02
Повръща ми се,колеги! Някой да даде легенче или кофа!

shadow4e
02-18-2011, 22:08
Рут не мисля, че има много големи шансове. Цветелина Чендова и тези с народните мотиви ми се сториха доооооста зле.

Група 032 и N.A.S.O съм ги засичала все заедно ииии то им личи, че са близки приятели всичките, а поведението им е скандално. Този Насо е най-зле, само изпраща, то не са опипвания, то не са целувки.

Мона е ааааадски секс, много, много ми харесва, но ако джвака дъвката и мисълта й тече като в другите интервюта, ще бъде фейл:
http://www.youtube.com/watch?v=c3IUtp2pcTg&feature=related
Искам да чуя нейната цялата песен.

Песента на Милена ми хареса, но нещо е изгубила форма, а за гримът да не говорим.

Поли е готина, но песента й не ме грабна.

Все пак чакам целите песни на някои от тях и тогава ще се изказвам. :)

Pliok0019
02-18-2011, 22:31
Мона прекалено явно се е поопитала да изглежда като Аврил. Ама хем не се е получило, хем прекалено много личи. Пък и тая песен, изобщо не бива за Евровизия.

Останалите Пламена, Симона нещо-си, Елмира, Лазар, Цветелина, Stanny Brown, Боян, Jаков и Емилия, с чиста съвест си слагам под общ знаменател и предполагам, че ще си останат също толкова неизвестни, колкото са били и досега, особено, ако продължават да бъдат толкова бездарни.

Милена и 0032 са просто кошмар.

От Д2 и Рут очаквах много повече, така че нещо като фаворит сред никак-фаворитите ми е 5те сезона...

Моят избор, като цяло е, обаче е дори да не гледам Евровизия. Дано следващият път е по-успешно.

StolenBliss
02-18-2011, 22:46
Кога ще го дават по телевизията ? Винаги го изпускам :(

Takova
02-18-2011, 23:02
Някои са зле, другите копират миналогодишни изпълнители/изпълнения. :(

TheNewReligion
02-19-2011, 10:53
Мона е ааааадски секс, много, много ми харесва, но ако джвака дъвката и мисълта й тече като в другите интервюта, ще бъде фейл:
http://www.youtube.com/watch?v=c3IUtp2pcTg&feature=related
Искам да чуя нейната цялата песен.

Само нейното изпълнение изслушах. Не знам какво толкова ви е впечатлило- скучна песен с банален клип. А за интервюто съм съгласна, че е фейл.

BrainDamage
02-19-2011, 10:55
032 са меееега зле просто! Изглеждат ми като осъкатена мъжка версия на Spice Girls.. Адски изпедерастени са ми, а тюфлека в ляво и за гледане не става. Пълен провал!

Рут ми харесва. Като се има предвид диапазона на гласа и, щеше да ми хареса повече, ако в песента се разкриваше по-голяма част от това което може, но цялата не съм я слушала - така че не знам. Иначе ми е фаворитка.

Мона си е десетка! Много радва, но не е за Евровизия.

На Милена песента не е лоша. Грима не заслужава да го коментирам ;x

Като цяло е доста оакано положението с тая Евровизия. Според мен за там трябва да се избере няква представителна народна песен, певица с голям глас и по възможност да не е така скована като Елмира.

reoffender
02-19-2011, 10:58
Тази Мона-не знам какво й харесвате. Нито е нещо особено като външност, за песента да не говорим...
Като цяло всички са зле.

w0sh
02-19-2011, 12:12
Само аз ли не съм гледал и не смятам да гледам това извращение.

Германия гласува за Турция, Швейцария за Азербайджан и всякакви глупости.

Нищо обективно няма в този конкурс.

realantisocial
02-19-2011, 12:36
Мона е п.тчица, да.

Но НЕ МОООГА ДА ПОВЯЯЯРВАМ КОЛКО СИ ПРОООООСТа.

За съжаление.

И.. да. К.р за Евровизия. И к.р за п.чките! Само сините!