PDA

View Full Version : Интересно ми е само ... :)



valentinn
02-18-2011, 20:42
Добър вечер първо,благодаря предварително на всички отделили време да прочетат това което ще напиша.Историята е следната има едно момиче от моя клас с която към края на 9 и началото на 10 клас станахме адски близки приятели и аз се влюбих изведнъж в нея без да усетя дори ..както и да е, стана тя каквато стана признах и ,и от там в последствие на 1 месец ,дълъг месец чаках нейния отговор спрямо нас...след като се мина време тя ми каза че не би искала да развалим отношенията си като приятели, и да ги запазим.След като ми каза това може би седмица-2 по късно тя вече си имаше гадже и на мен ми стана кофти, защо поне не ми е казала истината..дойде и периодът в който исках да я забравя затова по всякакъв начин се опитвах да си я избия от главата не си говорех с нея пълен игнор и бях дал което може би е било грешка но ..както и да е мина се време тя дойде при мен и си поговорихме и отново си върнахме малко от приятеслтвото..и сега в последните дни не знам как да го приема това тя все още си има гадже ,но се държи много странно с мен,постоянно се закача иска да си говорим непрекъснато дори ми каза сутрин да и се обаждам да я будя да не се успива..сега даже ме попита дали съм искал за март месец да ми купи мартеница със сърчице и тем подобни .. една близка до нея приятелка ми каза че не е споменавала на гаджето си за мен, че се закача с мен и тъй на татък...и накрая на моя роман който написах искам да ви питам или по точно в момента се чудя какво прави точно тя ,от приятеслка любов ли е това или просто ми дава едни малки надежди за който да се хвана ...в момента не избързвам с нищо просто искам мнението ви по върпоса възможно ли е да ме харесва ?! Тази нейна приятелка която споменах по горе ми каза ,че ако си изиграя правилно картите може да я имам..имали такъв вариянт да си ги изиграя добре..мерси предварително,отново на всички който прочетоха това : ))

Eclipsercho
02-18-2011, 20:45
Тая си те върти на малкия пръст, брат.

Бий й шута, преди да си се лепнал още повече.. приятел си имала, пък ти ще я будиш, сърчица на мартеници щяла да ти купува.. ебаси лапешката история е т'ва момиче, и тя не знае к'во иска..

valentinn
02-18-2011, 20:48
Тая си те върти на малкия пръст, брат.

Бий й шута, преди да си се лепнал още повече.. приятел си имала, пък ти ще я будиш, сърчица на мартеници щяла да ти купува.. ебаси лапешката история е т'ва момиче, и тя не знае к'во иска..

Съгласен съм с тебе,просто ми беше интересно аз нищо не правя просто ми беше чудно а за тия неща и казах незнам ще видиме ..но просто много я харесвам да не кажа по голяма дума ...

pyo
02-18-2011, 21:17
Получил си страхотен шанс да си го върнеш ;) Възползвай се ;)

bratignat
02-18-2011, 21:32
Вниманието и приятелството ти й трябват. Разбива ти мислите, за да те върне отново в орбита около нея. Идеята е да запали в теб пламъкът и надеждата отново и ако не скъсаш контактите си с нея, вероятно така и ще стане. Има един полезен принцип - бившите са си бивши. Остави ги да ти красят миналото. Жени колкото си искаш, само се протегни и си ги вземи. Успех!

valentinn
02-18-2011, 21:40
Вниманието и приятелството ти й трябват. Разбива ти мислите, за да те върне отново в орбита около нея. Идеята е да запали в теб пламъкът и надеждата отново и ако не скъсаш контактите си с нея, вероятно така и ще стане. Има един полезен принцип - бившите са си бивши. Остави ги да ти красят миналото. Жени колкото си искаш, само се протегни и си ги вземи. Успех!
Значи този вариянт да скъсам контактите с нея просто го няма,защото сме от един клас ,и най вече патува ме заедно от съседни села сме ..опитах веднъж адски гадно е ...

bratignat
02-18-2011, 21:45
Абсолютно възможен е. Been there, done this ;). Естествено, че е трудно, запитай се - готов ли съм да й позволя да манипулира чувствата ми?

DiabolicalSoul
02-18-2011, 22:55
първо, "вс жени са курви, без майка ми" -Наполеон

второ, карай малко по-студено. НЕ игнор. Просто си се смей, бъзикай се и се прави, че сте приятели и си имаш и други приятели и тя за теб е просто един от всички приятели, даже с другите си имаш малко повече занимание и за приятелството с нея не ти остава съвсем време... ще се подразни и ще реши да си те спечели много скоро... ;)

valentinn
02-20-2011, 17:48
първо, "вс жени са к**ви, без майка ми" -Наполеон

второ, карай малко по-студено. НЕ игнор. Просто си се смей, бъзикай се и се прави, че сте приятели и си имаш и други приятели и тя за теб е просто един от всички приятели, даже с другите си имаш малко повече занимание и за приятелството с нея не ти остава съвсем време... ще се подразни и ще реши да си те спечели много скоро... ;)
Ще гледам така да правя : ))

nikitka_
02-20-2011, 21:50
..

jghgh
02-20-2011, 22:09
И да я спечелиш, точно такава не ти трябва според мен ;)
Не разбирам какво му е забавното да си играеш с влюбен в теб човек ... Е, признавам си, забавно е, като си по-малък и по-комплексиран. Но на мен лично вече ми е жал, когато не споделям нечии чувства и оставям всичко в ръцете на човека - но не и преднамерено да го 'прелъстявам' и т.н., за да си правя експерименти до кога ще издържи и какво ще направи за мен.


Мани беги тая 8-)
Даже да си изиграеш прословутите карти, не знам защо ти трябва точно такъв човек за гадже.

Иначе бтв, още в самото начало, където си й станал най-добър приятел. Нали знаеш, че влезеш ли в тая графа - няма излизане. Ти си се влюбил в нея, защото като й станал добър приятел тя почва да те приема като брат, става по-естествена, няма изисквания към теб и така е най-лесно да се влюбиш в нея - нали не ти пили на главата и етц. Да, ама за нея си й като братче примерно, а кажеш ли й, че я харесваш, съвсем се забатачваш, щото е ясно, че тя сега иска да си понапомпва самочувствийцето.

Mamar4o
02-20-2011, 22:21
Ами не го приемай лично казвам ти го като на приятел това е най-редовното женско оправдание " Неискам да си развалим приятелството" т.е. ако е имала интерес към теб досега да сте заедно.И още едно нещо не я игнорирай,колкото и да ти е гадно по-добре да сте приятели отколкото да се отбягвате и да не си говорите :)

jus7me3
02-21-2011, 05:58
Разиграва те. Такива като нея не ти трябват. :)

anonymous708973
02-21-2011, 06:48
Съгласна съм със всички по-горе.
Баси, в такива моменти се чувствам възрастна - и аз съм 10 клас, ама тая мизерия никога няма да я направя.

Грешката ти е била още в тоя месец, дето си й оставил. Кво значи месец? Или иска да е с теб, или не. Казваш й какво чувстваш и на следващия ден искаш отговор. Не се дръж като изтривалка!

VaMpiRKaTaaa
02-21-2011, 09:20
Наистина е добре да нe избързваш.
Иска да си върне приятелството ти,това е сигурно,но може и да иска нещо повече.Излизайте,говорете си,не я игнорирай.Но не и позволявай да те върти на малкият си пръст.Покажи и ,че ти си мъжът и ще става както ти кажеш.

againstyou
02-21-2011, 16:04
Ей такива кучки как ги "обичам" ако знаеш.Не може да бъде само с един и се застрахова ако оня я зареже,при кого да отиде.А иначе просто я питай,кво иска за кво го прави и т.н.