PDA

View Full Version : Бившата се меша...



sweetyYyY
02-18-2011, 20:43
Здравейте... имам проблемче и се чувствам доста гадно... значи имам гадже от някъде 5 месеца . Стана въпрос за бивши... и разбрах че харесвал едно момиче 6 години. Та това момиче го видях пред сегашното ни училище след часовете преди няколко дена... Аз и най-добрата ми приятелка влязохме в училището за малко и като лешояди , които само това чакаха групичката от момичета, в която бе и онова момиче се лепна за него... Като се върнахме той ми каза ,че го е разпитвала за мен, че му е казала , че е откакто е с мен я е забравил и всякакви такива подобни намеци включително и фрази като сладур, красавец и т.н. ... на следващия ден пак и пак са го издебнали така , че аз да не присъствам... Аз съм обикновено момиче сега няма да давам самопреценка , а тя е кифла... Може да звучи глупаво , но му намекнах нещо за нея и той ми обясни, че за него аз съм специална, единствена и точно защото съм различна ме обича... но онова момиче не спря ... Страхувам се , че тая кифла може да ми го отмъкне, защото от личен опит познавам дългата стара любов...тия рани не зарастват лесно ... не ме критикувайте за каквото и да било моля ви , дайте някакъв съвет, какво да правя??? :(

TheBeliever
02-18-2011, 20:53
Ти най-добре си познаваш момчето. Ако мислиш, че чувствата му към теб са искрени и му имаш доверие не би трябвало да се притесняваш. Просто игнорирай бившата и ако и приятелят направи същото тя скоро ще се откаже.

Според мен приятелят ти е човекът, който трябва да се справи с тази ситуация. Ти не можеш да направиш кой-знае какво.

ivcheto0o
02-18-2011, 20:54
Нищо не можеш да направиш освен да продължиш да се държиш с него както досега,ест.той трябва да е наясно че ти е неприятно.Негово решение ще е.Но ако почнеш да говориш с/у нея ще навредиш само на себе си.

ScarletBite
02-18-2011, 21:07
Мацка, мислиш ли, че той те остави и ще тръгне с нея, след като 6 години му е въртяла номерца? :) Не подценявай момчето си...
Плюс това, ти ревнуваш - съвсем основателно, разбира се, но преценката ти не е точна. Оная е кифла - значи лигавото поведение с момчетата й е ежедневие. К'во пък толкова, нека пофлиртуват. Голяма работа. :) Не му прави сцени за такива неща, ако не отговаря на закачките й.
Поздравче! (http://www.youtube.com/watch?v=aCyGvGEtOwc&ob=av2e)

w0sh
02-18-2011, 21:11
Усещам женски бой.

Бърз адрес и данни на училището.
Както и кога ще се случи "инцидента"

sweetyYyY
02-18-2011, 21:14
:D надали ще падна толкова :D иначе е добра идея :D мерси за сегашните коментари

shugababe112
02-19-2011, 10:36
Значи намираш телефона на това момиче,обаждаш и се и и разясняваш как седят нещата.Имам опит с такива момичета и само това върши работа.Не се ли побъркваш от самата мисъл,че някоя такава занимава приятеля ти.До сега да съм и отвъртяла два шамара.

GregoryHouse
02-19-2011, 10:57
Значи намираш телефона на това момиче,обаждаш и се и и разясняваш как седят нещата.Имам опит с такива момичета и само това върши работа.Не се ли побъркваш от самата мисъл,че някоя такава занимава приятеля ти.До сега да съм и отвъртяла два шамара.

А ако после тя дойде с 5 други кифли ко стаа? Или със един кифлотъпкач? Стига глупости.

Ontopic: Просто си обичай приятеля, това направи. Не е нужно да изпадаш в истерии заради бивша чанта. Той, ако държи на теб и си заслужава тази връзка, ще си остане с теб.

sunshinepp
02-19-2011, 11:07
Аз също не съм съгласна със shugababe112 . Важното в момента е да имаш доверие на момчето си, а щом пишеш такава тема значи имаш доза недоверие в себе си. Обясни му положението за теб , че не ти е приятно и мнението ти за нея, и той ако е свестен ще те разбере. Игнор ;]]

NomNomNom
02-19-2011, 11:08
Игнорирай я до колкото ти е възможно.
Или - ако имаш възможност и нерви - опитай се да й станеш приятелка, без да й споделяш много - много , дръж я изкъсо.
Ако приятеля ти се притесни от това, че търсиш контакт с нея , при това с добри чувства - значи иска да прави шмекерия и да се бута и при двете , или просто има нещо, което не ти казва.

shugababe112
02-19-2011, 11:39
Такива момичета рядко се отказват докато не постигнат каквото искат.Игнорирането едва ли ще помогне.Ако на приятеля ти му беше все едно за нея защо 2 дни се е спирал и разговарял с нея и я е оставил да го нарича с такива епитети "красив" и тн.Ти си прецени,това е моето мнение :)

mechtaq_za_teb
02-19-2011, 12:24
За какво да те упрекваме? Няма причина. Ясно е, че те е страх, но ти нищичко не можеш да направиш, защото не зависи от теб. Дали твоят човек ще се поддаде на старата тръпка е лично негов избор.

malkataa
02-19-2011, 12:56
Приеми, че не може да се държи така сякаш не съществува, защото е изпитвал чувства към нея, но се замисли, че щом е с теб, а не с нея значи я превъзхождаш с нещо и той те предпочита..

VaMpiRKaTaaa
02-19-2011, 13:22
Значи намираш телефона на това момиче,обаждаш и се и и разясняваш как седят нещата.Имам опит с такива момичета и само това върши работа.Не се ли побъркваш от самата мисъл,че някоя такава занимава приятеля ти.До сега да съм и отвъртяла два шамара.

А ако после тя дойде с 5 други кифли ко стаа? Или със един кифлотъпкач? Стига глупости.

Ontopic: Просто си обичай приятеля, това направи. Не е нужно да изпадаш в истерии заради бивша чанта. Той, ако държи на теб и си заслужава тази връзка, ще си остане с теб.
:lol: :lol: Кифлотъпкач :lol: Не..това ме разби...
...авторке издебваш я и говориш очи в очи с нея.
Ако не подейства хващаш я и и лепваш 2 шамара,зада се осъзнае.

gegata15
02-19-2011, 14:20
Издебваш я и следващия път когато отиде при гаджето ти отиваш и я питаш пред него какъв и е проблема и какъв зор има с теб и него

AnotherNiceGuy
02-19-2011, 15:39
Дръж на момчето си и бъди до него както си била до сега. Ако е свястно момче и не те лъже (тоест ти наистина си за него специална) всичко ще бъде ок.

bybz
02-19-2011, 16:11
ЛЕЛЕ ... как добре те разбирам. Но само до там.
Имам горе - долу същия проблем и се чудя дали да пусна темичка.
:shock: В крайна сметка, пазиш го и тва е !
Нямаш право да се сърдиш на него, че
тя го занимава, но пък той що не я игнорира :)
Поговори си с него и го помоли,
ако е нужно да прекъсне всякаква връзка с нея
(ако той сам не се усети да го предложи) :)

sweetyYyY
02-19-2011, 16:12
някои коментари ме разсмяха истински ... :lol: Аз знам ,че не може да се държи сякаш не съществува след като е изпитвал чувства към нея, а относно разговорите с нея, като човек почне да те разпитва и не спира, няма мърдане...зная, че ако говоря лошо за нея ще навредя на себе си ...

cyclops
02-20-2011, 13:57
Аз по-скоро бих я унизила по следния начин 8-)

С гаджето сте. Отивате при нея и приятелките й. И по едно време казваш " И какво? Хвърлила си му пак око ли? Нормално, кой ли не би го поискал божествените му целуви". След това се обръщаш към него и му лепваш възможно най-страстната целувка, сякаш вече не съществуват 8-)

kris4eto15
02-20-2011, 14:09
По добре я игнорирай , изобщо все едно я няма . Недей да правиш сцени на приятеля си и да му се сърдиш , защото може да го тласнеш към нея . Скоро тя сама ще се откаже като види , че нещата не стават ;) Успех