PDA

View Full Version : Ноктопластика?



fanpire
02-18-2011, 20:59
Наскоро реших да си правя ноткопластика.Обаче една моя фр,ми каза,че нейна приятелка имала ноктопластика и истинските и нокти не искали да растат.И после са станали меки и чупливи.И много съжелявала,че си е правила ноктопластика.И сега съм раздвоена.Много се чудя дали това ще ми навреди на ноктите? Ако някой знае повече по въпроса,моля да ми помогне.

splendour
02-18-2011, 21:23
имало някакъв гел на какъв е що е идея нямам

SlowDownBaby
02-19-2011, 07:31
Само аз ли мисля,че ноктопластиката е тъпа ?
Все едно някое момче ще обърне внимание ... :lol:

iPurple
02-19-2011, 07:51
Няма да спрат да растат и няма да станат меки и чупливи
ако като си я махаш си я махнеш правилно. Аз сама съм
си отлепвала ноктопластика и ми станаха много меки
ама се мазах с втвърдител на ОПИ и ми се оправиха. :)


п.п. С гел или с удължители искаш да си правиш?

ELiTyYy
02-19-2011, 09:26
недей... Мойте в момента са мн меки,мн чупливи..ужасни...
По-добре пускай твойте нокти...заеби тея буклуци...Мн ме е яд ,че си сложих...Откакто я махнах на нищо не приличат...

fanpire
02-20-2011, 10:48
Няма да спрат да растат и няма да станат меки и чупливи
ако като си я махаш си я махнеш правилно. Аз сама съм
си отлепвала ноктопластика и ми станаха много меки
ама се мазах с втвърдител на ОПИ и ми се оправиха. :)


п.п. С гел или с удължители искаш да си правиш?

Ами мисля с удължители,обаче като гледам мненията в темата и се разколебавам дали да си правя.

AudreyH
02-20-2011, 11:04
Да не се обиждат тези с ноктопластики и дълги нокти, но дългите нокти са демоде. Това е факт. В момента най- добре изглеждат едни добре оформени средни на дължина нокти. Другото обикновено e проява на лош вкус. Напишете в гугъл "nails 2011" и ще видите, че още втората статия се казва "Nails 2011 – Shorter Than Ever"

Ето една красива дължина за нокти:

http://1.bp.blogspot.com/_AIuCELOn-SI/StAv9A-uJ6I/AAAAAAAAAyU/ZDUFbbeyiaI/s400/IMG_0220.JPG

И ето една, която ще накара всяко момиче да изглежда като излязло от някой чалга клип:

http://weddingcometrue.com/wp-content/uploads/2010/07/self-french-manicure-3.jpg