PDA

View Full Version : Пътуване до Лондон .. (help)



bepsity
02-18-2011, 22:16
Аз съм малолетна и ми се налага да пътувам до Лондон със самолет, без придружител . Възможно ли е това и какви документи ще са ми нужни освен пълномощно от родителите. Най - вече искам да попитам дали ще ми трябва международен паспорт или може само с лична карта ?? Благодаря за информацията предварително! :P

Aily
02-20-2011, 11:02
Нямаш никакви проблеми да пътуваш сама в чужбина. Аз миналото лято ходих сама до Италия и единственото, което ми трябваше беше нотариално заверено разрешение от родителите. 8) А щом става въпрос за Англия, ти трябва само лична карта, защото тя е в ЕС.

bepsity
02-20-2011, 16:19
Нямаш никакви проблеми да пътуваш сама в чужбина. Аз миналото лято ходих сама до Италия и единственото, което ми трябваше беше нотариално заверено разрешение от родителите. 8) А щом става въпрос за Англия, ти трябва само лична карта, защото тя е в ЕС.

Благодаря.. много :grin: :-P :P :)

Aily
02-21-2011, 18:07
Нямаш никакви проблеми да пътуваш сама в чужбина. Аз миналото лято ходих сама до Италия и единственото, което ми трябваше беше нотариално заверено разрешение от родителите. 8) А щом става въпрос за Англия, ти трябва само лична карта, защото тя е в ЕС.

Благодаря.. много :grin: :-P :P :)

Пак заповядай! :)

AngliskiqtKostumar
09-09-2011, 14:55
Аз съм малолетна и ми се налага да пътувам до Лондон със самолет, без придружител . Възможно ли е това и какви документи ще са ми нужни освен пълномощно от родителите. Най - вече искам да попитам дали ще ми трябва международен паспорт или може само с лична карта ?? Благодаря за информацията предварително! :P
трябва ти и нотариално заверено пълномощно от твойти и копие на акта за раждане , ако ти го поискат и не им представиш можеш да си имаш големи проблеми

n3ri7ka
09-17-2011, 20:26
трябва ти само пълномощно и лична карта. Лично аз съм пътувала над 10 пъти сама до Англия и никога не са ми искали акт за раждане