PDA

View Full Version : Спешен въпрос за момичета с боядисани коси!



ScarletBite
02-19-2011, 07:10
Мацки, тъдей ис дъ дей :grin: Ще се изрусявам. Салонът работи с бои на Шварцкопф и Крисчън оф Рома. След два часа отивам, трябва бързо да реша с коя марка да се цапам.
Помагайте! Кои са по-добри?

SlowDownBaby
02-19-2011, 07:18
Аз лично не мисля,че има значение.Аз съм руса и всеки месец се боядисвам с различна боя...Ддз,стига да ми хареса цвета не ми пука особенно за марката.

ScarletBite
02-19-2011, 07:21
И все пак, имаш ли някакви наблюдения за тези две марки?
Изключително развълнувана и притеснена съм и всеки съвет ми е от полза... :oops:

SlowDownBaby
02-19-2011, 07:34
Мисля,че шфарцкоп е по - добре...ама момиче нали така или иначе ще си руса,има ли значение. :D Когато се боядисвах за първи път на мен фризьорката ми каза да ползвам Сери...обаче аз си ползвам най - често Палете. И да ти кажа,не виждам особенна разлика между боите,нооо аз предпочитам Шфарцкоп. :)

Minerva
02-19-2011, 08:30
Шварцкопф са гадни - много химия и бързо падат. За русото не знам. Пък за тая втората марка съвсем...

kalpazanka
02-19-2011, 08:41
Крисчън оф Рома би трябвало да са професионални. ;)

П. П. И за двете нямам лични наблюдения.

anonymous708973
02-19-2011, 11:08
Никаква идея, ама моля те, направи си преди-след снимка :)

LipSy
02-19-2011, 11:22
2-та боя не съм я чувала, обачe на Schwarzkopf знам, че са добри! :)

SameLove
02-19-2011, 12:36
Не се казва Крисчън оф Рома ами Кристиан оф Рома . Тва е фирмата на един италианец и се намира в град Пловдив . Всичките магазини са в Пловдив . Пробвай ги може да са хубави . Специално тяхната фирма прави косите на фризиорската изложба в Плов.панаир.

Biskfitka
02-19-2011, 12:37
2рата е много,много хубава ;)

POLLINA
02-19-2011, 12:37
боя Christian of Roma няма.. те са вносители на италиански продукти за коса, боята ти може да е на BES,,Alfaparf или други от марките.
аз лично съм за тях в момента съм боядисана с черна боя на BES,амонячна е,но съм доволна.
А иначе нали се сещаш,че изрусяването ти няма да се получи само с боя ;)

MeLikesPie
02-19-2011, 17:59
Нямам наблюдения...

(ти сигурно вече си се изрусила...)

Но и аз съм за снимка преди-след!

ScarletBite
02-19-2011, 19:48
Трябва да съм луда, за да пусна снимка. В момента косата ми е в ужасен жълтеникав цвят, като в корените е почти бяла, а в краищата даже леко рижавее. :-#
В салона ме обезцветиха и нанесоха боя на Кристиан оф Рома. Фризьорката обаче отне твърде много от цвета в корените и не успя да премахне остатъците от предната боя (тъмно рус цвят със златист оттенък, почти същият като естествения ми цвят). Попаднах на изключително некомпетентно женища. :?
Думи нямам. Изглеждам потресаващо. Беше ме срам да мина през центъра с такава коса, затова носех качулка през целия път до вкъщи. След това си поревах хубаво и си матирах косата с едно балсамче на Престиж (от ония дето се водят безамонячни бои). Част от жълтите оттенъци паднаха и, ако не бяха белите като на старица корени, щях да съм що-годе доволна от косата си. Майка ми ми взе две бои на Лореал Кастинг Крем Глос и утре ще ме оправи.
За следващия месец ще знам да не ходя в този салон. :)