PDA

View Full Version : Приятелките ми



karsy
02-19-2011, 07:12
Здравйте.. Моите приятелки и аз сме много различни .. Те слушат чалга а аз не .. Обличам се по различен ( рапърски ) начин .. Те все едно са някакви кифли, а аз не знам .. нещо различно .. Като съм с тях се чувствам тъпо и не знам какво да права .. Опитах да се обличам като тях и да слушам такава музика, но не ми се получи.. Моля ви дайте някое съветчее :-P

ChildOfBodom
02-19-2011, 07:46
Няма нищо лошо в тва, че изглеждате различно, важното е да се разбирате.

SmilezZz
02-19-2011, 08:16
И какво като си по-различна ? Просто бъди себе си и да не ти пука..А и наистина - щом се разбирате какъв е проблема ?

krissy7
02-19-2011, 12:26
Спри да се опитваш да им се харесаш - ти си си ти и който не те харесва да не се занимава с теб.

NomNomNom
02-19-2011, 14:03
Сега искаш да покажеш колко си по-готина от тях ли? Ами не, не си , щом пускаш такава тема.

VaMpiRKaTaaa
02-19-2011, 18:22
Сега искаш да покажеш колко си по-готина от тях ли? Ами не, не си , щом пускаш такава тема.
Подкрепям.
Към автора:
Освен това,бъди себе си.
Не се опитвай да се правиш на това,което не си.
А и според тебе само общата музика ли прави хората приятели?Има толкова по-важни неща.

Bobo1914
02-19-2011, 18:26
По принцип не би трябвало да ти прави каквото и да било впечатление каква музика слушат приятелките ти и каква музика слушаш ти, защото просто няма значение :D . Друг е въпросът че ако се опитваш да им се харесаш не би трябвало да са ти приятелки