PDA

View Full Version : Помогонете ми ?



sashto22
02-19-2011, 10:41
Здравейте момиче на 13 съм, започвам да се изправям пред голяма дилема, до началото на учебната година, старшно много обичах едно момче, той ме отхвърляше постоянно, а по някои път казваше на приятелите си, че ме харесва..но нищо не се получи.Откъснах се от него с помощта на друго момче на което дадох шанс а то го пропиля.ОТ както забравих онова момче и спрях да ходя по него, стахаме много добри приятели, споделяхме си всичко, той имаше приятелка, както и аз -споделяхме си всичко свързано с тях и си давахме съвети.Връзките ни не провървяха и и се разделихме с половинките си.Сега продължаваме да сме много добри приятели, но започнаха едни закачки от енгова страна, например онзи ден седяхме на една пейка в училище и бифшият ми влезе и аз си завъртях главата и той ми вика кой видя, отогворих му "..." и той поиска да го види отблизо, приближихме се и когато го видя каза "Ама виж аз съм по-хубав от него ".Също така , гледахме едни снимки от телефона ми и аз се облегнах на рамото му и си хванахме ръцете, държахме ги така 2 минути и той ен се отдрпна, мислите ли, че ме харесва? И ако да какда разбера ?

vanesenceto1
02-19-2011, 12:29
Целуни го да видиш кфа ше му е реакцията :D :D

mechtaq_za_teb
02-19-2011, 12:31
Закачай се и ти с него и ако отвръща, значи те харесва.

againstyou
02-19-2011, 13:06
О боже,потрес ! 13 годишна и ми се занимава с гаджета,я се изучи първо.На къде отива светът .. ;х

krissy7
02-19-2011, 13:11
О боже,потрес ! 13 годишна и ми се занимава с гаджета,я се изучи първо.На къде отива светът .. ;х


Къв ти е проблема на теб ? И на къде отива светът ?

VaMpiRKaTaaa
02-19-2011, 13:12
Това нищо не значи.
Той те има за ''най-добрият му приятел''в женски род.

againstyou
02-19-2011, 13:15
О боже,потрес ! 13 годишна и ми се занимава с гаджета,я се изучи първо.На къде отива светът .. ;х


Къв ти е проблема на теб ? И на къде отива светът ?
Аз проблем нямам.Просто е смешно 6 клас момиче да мисли за гаджета от сега,има си време за всичко.

martina1501
03-05-2011, 17:57
Това е намек :) Харесва те и ако и ти го харесваш става мноу "готино" :)

Nakadah
03-05-2011, 21:48
хвани го за пишката :lol:

FuckedUp
03-06-2011, 02:16
хвани го за пишката :lol:
Дано има какво да хване.

PrettyVacant
03-06-2011, 09:08
О боже,потрес ! 13 годишна и ми се занимава с гаджета,я се изучи първо.На къде отива светът .. ;х


Къв ти е проблема на теб ? И на къде отива светът ?
Аз проблем нямам.Просто е смешно 6 клас момиче да мисли за гаджета от сега,има си време за всичко.

Седми, всъщност :-o
Не че има огромно значение, като се замисля.
Повечето момчета на твоята възраст не винаги намекват нещо със своите се закачки, просто изразяват приятелски отношения и доверие. Не всички, разбира се, просто споменавам. Ако наистина те интересуват чувствата му, поговорете си.
Пъъък, ако тЪй срам, прати му сърчице по скайпЪ.

asdfjkfkklsdlslf
03-06-2011, 09:10
Само като прочетох "аз съм на 13" и разбрах, че е безсмислено да чета останалата част...