PDA

View Full Version : Имам нужда от мнението ви



Grenade
02-19-2011, 13:07
Здравейте:)
Малко съм объркана и бих желала да споделите мнението си по моя проблем..Преди около месец правих секс с приятеля ми без презерватив..но той не свърши в мен..нито беше близо до свършване дори..Направихме го в 1вия ден след края на менструацията ми. Изчислих и кога ми е овулацията-около 21-23януари, а тогава беше 16ти.Знам, че е глупаво и че трябва да се ползват презервативи..но не е там въпросът..Та аз още от тогава бях малко притеснена, но гаджето каза, че едва ли е станало нещо..Закъснява ми обаче вече цели 9 дни..преди 3 дни правих тест за бременост и беше отрицателен..дали е възможно да е невалиден, въпреки, че го направих точно както пише в указанията? Вече мина месец от рисковия акт ..
Освен това напоследък ми се събраха доста неща на главата..стреса май ми е в повече..Как мислите? Дали има шанс да съм бременна? :(

krissy7
02-19-2011, 13:09
Мисля , че не си.И все пак - направи още един тест.

kiki1991
02-19-2011, 13:36
и аз мисля че не си...може да закаснява ако си пила някакви хапчета..

VaMpiRKaTaaa
02-19-2011, 13:42
Може да ти закъснява от много неща...
Стрес..
Нерви..
притеснения..
сменяне на държава..т.e.от промяната на климата
ако не се храниш
ако ядеш само боклуци..
НЕ е задължително да си бременна.
Цикълът ти редовен ли e?

galin4o0o
02-19-2011, 13:46
Тест се прави 1 седмица след акта,иначе не зачита правилно ... лично и аз се съмнявам да си хванала,има случай,който е възможно да хванеш,но е едно на 1000 сигурно....така,че не се притисняваи на приятелката ми е закъснявало и по 20 дена... :) но е хубаво след 1 седмица ако НЕ си спокойна да си направиш един тест :P

Grenade
02-19-2011, 13:46
не ми е много редовен цикъла, но да ми закъснява с толкова много ми се случва за пръв път от една година:( иначе имам симптоми, че ще ми дойде:гърдите ми са подути и ме боли корема..хапчета не съм пила този месец, но се храня доста нередовно и често с боклуци..

unstoppable01
02-19-2011, 13:50
Ще ти дойде не се притеснявай направи си още един тест за всеки случай да си спокойна и сигурна. И винаги с презерватив винаги!!! :)

krissy7
02-19-2011, 14:06
Тест се прави 1 седмица след акта,иначе не зачита правилно ...


ти добре ли си ?

galin4o0o
02-19-2011, 14:07
Тест се прави 1 седмица след акта,иначе не зачита правилно ...


ти добре ли си ?

Да много съм добре,теста няма да зачете дори и яйцеклетката да е оплодена до една седмица ;] !!

Grenade
02-19-2011, 14:10
по принцип на Sure Check пише, че се прави 14 дни след рисковия полов акт или след 1вия ден от закъснението:) ..
П.С аз го направих 30 дни след рисковия акт и 3-4 дни след закъснението и логично би трябвало да е точен май?

galin4o0o
02-19-2011, 14:17
по принцип на Sure Check пише, че се прави 14 дни след рисковия полов акт или след 1вия ден от закъснението:) ..
П.С аз го направих 30 дни след рисковия акт и 3-4 дни след закъснението и логично би трябвало да е точен май?


Щом ти е показал,че няма нищо,довери се..а щом имаш и симптоми не се притеснявай :) !!

D0tty
02-19-2011, 14:23
Не се забременява толкова лесно.. пък и не си била в овулация, какво ще се оплоди тогава?! Според не си :) Релакс.

ThisIsMe
02-19-2011, 19:56
Ако изчисленията ти са верни,щом не си била в овулация,изключено да си бременна.
По време на овулация фоликулът се пука и се освобождава годна за оплождане яйцеклетка.Щом няма такава ,няма какво да се оплоди.
:) Вероятно друг е факторът,на който се дължи това закъснение.