PDA

View Full Version : Бас Или Електрическа - кое е по-лесно?



petyaKpetrova
02-19-2011, 13:56
Здравейте !!!

Аз съм момиче на 14 и обожавам пънка. Искам да започна да свиря на китара, но се чудя каква да си взема - бас или електрическа. :( По принцип не съм се докосвала до изброените, а само до класическа и да си призная ... нямам никаква тренировка и не ставам за нищо :? , но имам голямо желание да се науча. Общо взето въпросите ми са - на коя по-лесно мога да се науча? ..ии електрическата или баса да избера за самостоятелно свирене? Честно казано предпочитам бас-а, но повечето са на друго мнение. Моля ви пишете :)

againstyou
02-19-2011, 14:21
Електрическата е по-лесна.

iLovePussyJuice
02-19-2011, 15:35
ако ще свириш на инструмент, който е по-лесен от другия само и само да свириш и да ти мине мерака, че си тру пънкарка и пАнкарите ше ти се кефят, не се занимавай изобщо...по-добре се захвани с нещо от типа на вадене на картофи :-o

againstyou?
защото?
някога свирила ли си ? ххахах 8-)

не казвам, че и на бас се свири лесно, щото не е така, но китарата определено е по-трудна за свирене :)

авторката, захвани се с това, което те влече и ти идва отвърте, но така като те гледам...по-добре се придържай към картофите :)

иначе да те зарадвам: пънк се свири сравнително по-лесно от някои други стилове...
къде ви е амбицията... 8-)

againstyou
02-19-2011, 15:37
Да,свирила съм. Може да не разбирам много,ама така ми се струва.А и от тва което съм чувала.

iLovePussyJuice
02-19-2011, 16:12
личи си :) :lol:

petyaKpetrova
02-19-2011, 16:16
Може пънка да е по-лесен, но специално за стила гледам да е този, който ми харесва на мен :)

againstyou
02-19-2011, 16:49
личи си :) :lol:
Да бе верно,ти мислиш обратното .. нямам право на мнение,различно от твоето.

iLovePussyJuice
02-19-2011, 17:17
личи си :) :lol:
Да бе верно,ти мислиш обратното .. нямам право на мнение,различно от твоето.значи не беше толкова трудно? :lol:
грешно тълкуваш нещата...тук става дума за обективност, не мое мнение 8-)

Петя, не е нужно да ми се обясняваш :D

лялял i'm male bitch 8-)

againstyou
02-19-2011, 21:59
Еми аз съм общувала и с много хора ,които добре разбират от китари и са залагали на електрическата.Не е само мое мнение.

iLovePussyJuice
02-19-2011, 22:19
добре добре добре...не е нужно се обясняваш :)

againstyou
02-20-2011, 15:25
Нужно е. :D

BladeDancer
02-20-2011, 19:01
личи си :) :lol:
Да бе верно,ти мислиш обратното .. нямам право на мнение,различно от твоето.
А да кажем че черното е бяло защото имаме право на мнение така ли ?
Ти виждала ли си кво прави басиста- най-трудното нещо което прави е да клати глава :D .

iLovePussyJuice
02-21-2011, 08:27
личи си :) :lol:
Да бе верно,ти мислиш обратното .. нямам право на мнение,различно от твоето.
А да кажем че черното е бяло защото имаме право на мнение така ли ?
Ти виждала ли си кво прави басиста- най-трудното нещо което прави е да клати глава :D .абе и т'ва не е...както казах не е толкова лесно да се свири на бас, но и не е по-трудно от китара :)

againstyou
02-21-2011, 16:10
личи си :) :lol:
Да бе верно,ти мислиш обратното .. нямам право на мнение,различно от твоето.
А да кажем че черното е бяло защото имаме право на мнение така ли ?
Ти виждала ли си кво прави басиста- най-трудното нещо което прави е да клати глава :D .
Добре де,не съм наясно с китарите,просто си изразих мнението.

iLovePussyJuice
02-21-2011, 18:24
личи си :) :lol:
Да бе верно,ти мислиш обратното .. нямам право на мнение,различно от твоето.
А да кажем че черното е бяло защото имаме право на мнение така ли ?
Ти виждала ли си кво прави басиста- най-трудното нещо което прави е да клати глава :D .
Добре де,не съм наясно с китарите,просто си изразих мнението.споко слънце :-)