PDA

View Full Version : !!! ПРИНЦЕСАТА НА ПОПА СЕ ЗАВЪРНА !!!



bayar
02-19-2011, 16:55
Бритни Спиърс Се Завърна На Музикалната Сцена След Около Година Отсъствие! През Януари Излезе 1-ят Сингъл От Предстоящия И Албум!Той Дебютира Под Номер 1 В 19 Държави и Счупе Рекорда За Теглене В Itunes !!! Новият И Албум "Femme Fatale" Излиза На 15.03.2011

Ето Го Новото И Феноменално Видео

http://www.youtube.com/watch?v=-Edv8Onsrgg&feature=feedlik

Colouring
02-19-2011, 17:08
Честно казано песента не ми харесва.

RaisedOnRock
02-19-2011, 17:39
Бритни не е принцеса на попа.

Mirage3
02-19-2011, 19:57
Според мен е имала и по-хубави песни.

SlowDownBaby
02-19-2011, 20:03
Бритни не е принцеса на попа.

И аз така мисля...заглавието е малко преувеличено... :?

Aily
02-19-2011, 21:20
Бритни не е принцеса на попа.

И аз така мисля...заглавието е малко преувеличено... :?
;-) Съгласна!

bayar
02-19-2011, 21:38
Бритни не е принцеса на попа.

И аз така мисля...заглавието е малко преувеличено... :?

Точно Пък Бритни Е Принцесата на Попа!Тя Е Най-Успешната Изпълнителка За Десетилатието!Има Най-Много Продавани Албуми От Всики Други Певици!Има Няколко Рекорда В Гинес!Продала е Над 100 000 000 Диска И Е Първият Изпълнител Под 30 Постигнал Това!
Бритни Има Рекорди
За Най-Продаван Дебютен Албум
Най-Продаван Изпълнитер В Тийнейджърска Възраст
Най-Продавана Певица На Десетилетието
Най-Бързо Продаван Албум
Най-Млад Човек Получил Звезда На Алеята На Славата

Баш Бритни Е Принцесата!!!ЧЕ КОЯ ДРУГА???

Заспалата Ти Провалена Агилера Ли?Че Тя Не Може Да Се Похвали С Успех!!!Не имала Номер 1 Хит От Десетилетие!!!Тя Е Певица Но Не Е изпълнител!На Сцена Е Толкова Скована!!!Като Легне На Това Пиано И Закрещи Депресиращите Си Балади Не Става Цял Час!!1Биониката И Стана Пълен Провал!!!Освен Това Само Знае Да Се Излага!!!Ако Се Беше Постарала Да Си Научи Химна Който Трябва Да Знае Щото Е Американка Нямаше Да Го Сгреши!!!!!
Освен Това Та Не Спря Да Копира Бритни...

Силиконовия Гном Краса не Кой-Знай Какво!!!

Colouring
02-19-2011, 21:57
Уоу,успокой се малко! :lol: И започни да приемаш мнението на другите.Или поне се дръж малко по-учтиво.Хората нормално ти казват,че не са съгнасни с твоето мнение,а ти им се нахвърляш.
Аз лично никога не съм харесвала така уважаваната от теб 'принцеса на попа',обаче,все пак щом има фенове,щом има кой да я харесва,к'во толкова?Всеки си има мнение по тези въпроси и не е нужно всички да харесваме едни и същи неща.

Бай дъ уей,това,което направи Кристина Агилера наистина беше голяма излагация,но мисля,че може да пее много хубаво и ЛИЧНО АЗ я харесвам повече.Не съм и фенка,но според мен може да пее.
(поемам страшен риск с това изказване май-май :lol: :lol: )

ArrowsOfDeath
02-19-2011, 22:37
Мадона е кралицата, а Бритни - принцесата. Край на спора :wink:

hotxxmess
02-19-2011, 22:48
Честно казано песента не ми харесва. и клипа ... :shock:

Molzinka
02-20-2011, 06:35
Честно казано песента не ми харесва. и клипа ... :shock:

+ Прекалено е претрупано :?

RaisedOnRock
02-20-2011, 07:56
Научи се да приемаш мнения,различни от твоето.
Бритни не е кралица на попа.Агилера също.Има доооооооооооооооооооооста по-стойностни от тях.
Последните десетилетия музиката е западнала.Много западнала.
Не ми пука колко рекорди е направила.Има изпълнителки,направили много повече.
Не мразя Бритни,има хубави песни.Но не можеш да я наречеш принцеса.
Както и да е,край на спора.

SlowDownBaby
02-20-2011, 09:09
Ти луда ли си ???? :lol: Я иди си излей нервите някъде извън форума,а ? Някой въобще да е споменал,че Агилера е кралицата ??? Много си измисляш ей,земи се успокой.
Пък и дори и Бритни да беше какво ? Както виждам то половината хора не я харесват,призната е единствено от някакви рекорди,и алей на славата и тн..
Bionic бил провал...
Някой от изказалите се по горе хареса ли песента и клипа на твоята пропаднала любимка а ? И да в момента се заяждам защото се нахвърляш на Агилера без причина !
Химна...ех тоя химн,не го била научила.Айде моля ти се,от 6 годишна пее химна по стадиони и състезания,така,че просто НЯМА НАЧИН да го е забравила или да не го знае !
Така,че и ти земи приеми фактите за твоята скъпоценна Бритни,че вече не е това,което беше преди !!!!!!

vampire_girl_
02-20-2011, 12:21
Песента е гадничка :/

bayar
02-20-2011, 12:38
Ти луда ли си ???? :lol: Я иди си излей нервите някъде извън форума,а ? Някой въобще да е споменал,че Агилера е кралицата ??? Много си измисляш ей,земи се успокой.
Пък и дори и Бритни да беше какво ? Както виждам то половината хора не я харесват,призната е единствено от някакви рекорди,и алей на славата и тн..
Bionic бил провал...
Някой от изказалите се по горе хареса ли песента и клипа на твоята пропаднала любимка а ? И да в момента се заяждам защото се нахвърляш на Агилера без причина !
Химна...ех тоя химн,не го била научила.Айде моля ти се,от 6 годишна пее химна по стадиони и състезания,така,че просто НЯМА НАЧИН да го е забравила или да не го знае !
Така,че и ти земи приеми фактите за твоята скъпоценна Бритни,че вече не е това,което беше преди !!!!!!


Съжалявам! Прав/а Си За Това Че Не Трябваше Да Пиша За Кристина...Просто Се Ядосах ...Но НЕ СЪМ ТВЪРДЯЛ ЧЕ БРИТНИ Е КРАЛИЦАТА!

Mirage3
02-20-2011, 13:13
Мадона е кралицата, а Бритни - принцесата. Край на спора :wink:
И аз ще го потвърдя...

SlowDownBaby
02-20-2011, 13:41
Ти луда ли си ???? :lol: Я иди си излей нервите някъде извън форума,а ? Някой въобще да е споменал,че Агилера е кралицата ??? Много си измисляш ей,земи се успокой.
Пък и дори и Бритни да беше какво ? Както виждам то половината хора не я харесват,призната е единствено от някакви рекорди,и алей на славата и тн..
Bionic бил провал...
Някой от изказалите се по горе хареса ли песента и клипа на твоята пропаднала любимка а ? И да в момента се заяждам защото се нахвърляш на Агилера без причина !
Химна...ех тоя химн,не го била научила.Айде моля ти се,от 6 годишна пее химна по стадиони и състезания,така,че просто НЯМА НАЧИН да го е забравила или да не го знае !
Така,че и ти земи приеми фактите за твоята скъпоценна Бритни,че вече не е това,което беше преди !!!!!!


Съжалявам! Прав/а Си За Това Че Не Трябваше Да Пиша За Кристина...Просто Се Ядосах ...Но НЕ СЪМ ТВЪРДЯЛ ЧЕ БРИТНИ Е КРАЛИЦАТА!

еми така е..съжелявам,че хората не харесват Бритни :lol:

bayar
02-20-2011, 14:19
Ти луда ли си ???? :lol: Я иди си излей нервите някъде извън форума,а ? Някой въобще да е споменал,че Агилера е кралицата ??? Много си измисляш ей,земи се успокой.
Пък и дори и Бритни да беше какво ? Както виждам то половината хора не я харесват,призната е единствено от някакви рекорди,и алей на славата и тн..
Bionic бил провал...
Някой от изказалите се по горе хареса ли песента и клипа на твоята пропаднала любимка а ? И да в момента се заяждам защото се нахвърляш на Агилера без причина !
Химна...ех тоя химн,не го била научила.Айде моля ти се,от 6 годишна пее химна по стадиони и състезания,така,че просто НЯМА НАЧИН да го е забравила или да не го знае !
Така,че и ти земи приеми фактите за твоята скъпоценна Бритни,че вече не е това,което беше преди !!!!!!


Съжалявам! Прав/а Си За Това Че Не Трябваше Да Пиша За Кристина...Просто Се Ядосах ...Но НЕ СЪМ ТВЪРДЯЛ ЧЕ БРИТНИ Е КРАЛИЦАТА!

еми така е..съжелявам,че хората не харесват Бритни :lol:


Извиних Ти Се! Не беше Нужно Да Продължаваш Да Се Заяждаш!!! :o

SlowDownBaby
02-20-2011, 15:26
Да,извини се,а пред тва нареди Кристина по всички възможни начини,без дори да съм казала нещо обидно за Бритни.Но няма значение,да не спамим.
Добре,че се е завърнала на сцената,дано да направи отново някой хит,както преди години.Добре ще е.
Също така бих се радвала двете с Кристина отново да са на върха и да се спори коя от двете е по добра.Честно казано,вече никой не се интересува и от двете покрай тея Гаги,Кеши и не знам си кои... :x

CaSsIe
02-20-2011, 15:44
Мацки и двете певици са уникални няма защо да спорите... Бритни просто не издъдржа психически на целия стрес на който беше подложена, все пак от много малка е на сцената, за това всички се чувстват разочаровани и казват, че вече не я харесват, а не се замислят, че тя е човек, не е робот който денонощно може да удовлетворява всякакви желания. А Кристина... гласа й е просто уникален и в новия филм с Шер... думи нямам...! :-) Поне тя успя да не рухне :)