PDA

View Full Version : Проблем



smiley235
02-19-2011, 16:17
Имам един проблем.. има едно момиче, което много се закача с мен и се мисли за голямата работа. Много ми се отваря.. един път й отвърнах на удара и тя извика още 2 момичета да се оправят с мен..Тя винаги така прави.. и не се е случвало само на мен, но и на няколко от приятелките ми. Закача се и после вика друг да се оправя вместо нея..Ние с нея сме се карали и сдобрявали, но дори когато сме сдобрени между нас пак има вражда. Трябва ми съвет как да постъпя, защото ми писна да се занимавам с нея.

Extremescream
02-19-2011, 16:33
Тегли й една майна.

smiley235
02-19-2011, 16:36
Тегли й една майна.
Ами аз веднъж се опитах, но тя продължава и съм сигурна, че пак ще извика някой да се оправя вместо нея.

ibojilow
02-19-2011, 17:44
Добре, ти приятелки нямаш ли??
Хвани я набий докато е сама, нека после ти викне целия град, но въпроса е там, че няма да смее..

VaMpiRKaTaaa
02-19-2011, 18:04
3ащо изобщо я удостояваш с вниманието си?
След като не ти е приятна,просто я игнорирай.

iiordanova
02-19-2011, 18:08
Ти самата и позволяваш да се държи така с теб. Покажи и , че не може да те прави на две стотинки.

smiley235
02-19-2011, 20:59
3ащо изобщо я удостояваш с вниманието си?
След като не ти е приятна,просто я игнорирай.
Аз я игнорирам, тя сама идва и се дразни.

VaMpiRKaTaaa
02-20-2011, 06:58
3ащо изобщо я удостояваш с вниманието си?
След като не ти е приятна,просто я игнорирай.
Аз я игнорирам, тя сама идва и се дразни.
Един път за винаги я отрежи покажи характер и това е.

ibojilow
02-20-2011, 07:44
3ащо изобщо я удостояваш с вниманието си?
След като не ти е приятна,просто я игнорирай.
Аз я игнорирам, тя сама идва и се дразни.
Един път за винаги я отрежи покажи характер и това е.
Това казвам и аз, но явно не е достатъчно пораснала да се изправи срещу нея.. Шубето е голяма работа.

ChildOfBodom
02-20-2011, 07:46
Такива най го мразя, вярно, че с мен почти никой не за закача (интересно, защо), но... аз съм на практиката "око за две, зъб за чене". Един оня ден искаше да ме плюе, а аз му залепих дъвка в косата. А за момичета... не ми се е случвало да ме хейтят. Та значи, следващия път като ти каже/направи нещо, хващаш я и я удряш. плюеш или там к'вото можеш, без да й позволяваш да вика приятелките си, ако ги извика просто й кажи "толкова ли си жалка, че не можеш да се оправиш сама".

xXcvetityXx
02-20-2011, 14:31
според мен можеш да направиш само едно ако имаш по голям брат или сестра викни я/го да я напият а пък ако нямаш си намери повече фр. знам колко е трудно това но се пробваи сгъсти се с хора които също я мразят и я прибите .... :)

sh3_1s_7h3_0n3
02-20-2011, 21:34
Когато не помага мозъка, помагат шамарите.
Тормози я психически (; и я прави на мармалад пред останалите.
Унижавай я постоянно за това, че е страхлива, нерешителна и си изчиства ръцете... кажи на приятелките й, че е глупаво да се оставят да бъдат манипулирани и такива работи... Настрой "нейните хора" срещу нея. Ако и знаеш слабите страни, цели се в тях. Колкото повече бягаш от явната конфронтация, толкова повече ще те тъпчат. Така че смело.

nniicckkoo
02-21-2011, 08:53
щом се заяжда и с твои приятелки съюзете се с приятелките ти и и е*ите майката тъпа....... 8) 8) 8) :booooomb: 8) 8) 8)

CupcakeMonster
02-21-2011, 08:56
ИГНОР !

smiley235
02-21-2011, 18:31
Ами.. благодаря ви за предложенията ,, някои от тях бяха доста полезни.. досега не се е закачаласъс мен ,, и съм сигурна, че и за в бъдеще няма да посмее.. :-D ам да допълня темата е приключена :D