PDA

View Full Version : Warrior Diet



DownloadVirus
02-19-2011, 18:59
http://www.bb-team.org/articles/3597_voinska-dieta

Какво мислите за това?Да ядем само вечерта по много за да качим маса.
Цялата работа нещо не я разбирам,като не ям цял ден как примерно ще изкарам тренировката?

fatrat
02-19-2011, 19:14
ако си на 30 ок! Обаче ако си на 19< недояждането може да доведе до лоши последствия , язва включително!

DownloadVirus
02-19-2011, 19:19
Ами 19< съм :)

fatrat
02-19-2011, 19:25
Лошо като цяло! Разбърква ти хормоните,както пише и в статията, честото недояждане води до спад в тестостерона, а нека позная-искаш да си мъжкар, т.е Тест-а ти трябва! Може да се получи язва от това, знаеш ли какво е язва?Ако не кажи да ти обясня! ще получавааш газове през времето което не ядеш, а ако си 1 смяна в училище би било гадно :D

общо взето диетата залага на използването на калориите през другия ден! А както знаеш спартанците и гладиаторите са били истински мъже т.е над 25!

Myrth
02-19-2011, 19:33
Според мен това за спартанците е маркетингов трик на пича да си продаде книгата. Имам познати, които се хранят така и действително работи, но тренират силово-кондиционно. Ако имаш билдърски цели, по-добре не си губи времето с това.

Всичко е до настройване на метаболизма, но самата идея изобщо не ми допада.

lixofana
02-26-2011, 10:54
За да е здравословно храненето е важно да се храните по 5–6 пъти на малки порции, равномерно разпределени през целия ден. Това да се надумкаш само вечерта е изключително вредно за организма!