PDA

View Full Version : Туптене в ухото?



Titanic_baby
02-19-2011, 18:37
Чувам някакво туптене в лявото ухо.От какво е?На някой случвало ли с е е и ще отмине ли?
Нямам високо или ниско кръвно.
Всичко друго ми е наред,уж.

maksimal
02-19-2011, 19:28
Възраст?
Пол?
Откога е така?
Други проблеми с ушите?
Удар?
Премуора?
Къде точно го усещаш?
Силно или слабо?

Titanic_baby
02-19-2011, 19:40
Възраст? 17
Пол? момиче
Откога е така? час,два
Други проблеми с ушите? не
Удар? не
Премуора? опрделено ,да.Дори главата си я чувствам уморена,понеже умствено се натоварвах доста днес. :(
Къде точно го усещаш? Не съм сигурна къде точно.Появява се в интервал от няколко минути.
Силно или слабо? Средно ,клонящо към слабо може би.

Мисля,че е от преумора,но не съм сигурна дали ще отмине,когато си почина.Май се нуждая от сън.

ImmortalSportFreak
02-19-2011, 20:12
Удари един хубав сън. Дано ти мине. Възможно ли е по време на къпане да ти е започнало да ти тупти ухото? (тоест да ти е влязла вода,но така да го усещаш...) 8-) Мен ми се е случвало нещо подобно и се чудех от какво е,то вода... :D

r19
02-19-2011, 20:19
Хахахах нищо ти няма... Това ти е пулса :D
"нема се пуашиш" :-D

Greennight
02-19-2011, 21:13
Да,от пулса е,аз къде ли не съм чувствал тупкания,така че споко :)

maksimal
02-20-2011, 07:16
Споко до ден, два максимум ще отшуми. :) Това е от преумора.

Claymore
02-20-2011, 08:36
След като си почина оправи ли се?

Ако не, вие ли ти се свят, лошо ли ти е?

Titanic_baby
02-20-2011, 11:29
След като си почина оправи ли се?

Ако не, вие ли ти се свят, лошо ли ти е?

Вече съм добре.Туптенето отшумя.Вероятно е било от преумора,но в бъдеще ако се получи пак ще знам ,че се нуждая от почивка.
Благодаря на всички :)

Claymore
02-21-2011, 10:04
След като си почина оправи ли се?

Ако не, вие ли ти се свят, лошо ли ти е?

Вече съм добре.Туптенето отшумя.Вероятно е било от преумора,но в бъдеще ако се получи пак ще знам ,че се нуждая от почивка.
Благодаря на всички :)

Може да не е само от преумора. При всички случаи ако продължи след почивката или до ден-два може да е по сериозно. А пък и е хубаво при настъпване на проблем с ухото да се потърси веднага лекарска помощ.

Betitydanaya
11-14-2020, 02:52
Hora zdraveite na 24 god sum imala sum pulsirane v uhoto znam kakvo e no tova za pruv put mi se sluchva drugo neshto kato tuptene v lqvoto uho ot edin den go imam veche i e prez 1 minuta utihva za 1 min i pochva mnogo e dosadno tup tup tup ne e a rituma na surceto zashtoto sum spokoina prez noshta kato se subudih v 3 pak go imashe losho li e mnogo mi e pritesneno

Betitydanaya
11-14-2020, 03:03
Възраст?
Пол?
Откога е така?
Други проблеми с ушите?
Удар?
Премуора?
Къде точно го усещаш?
Силно или слабо?

Hora zdraveite na 24 god sum imala sum pulsirane v uhoto znam kakvo e no tova za pruv put mi se sluchva drugo neshto kato tuptene v lqvoto uho ot edin den go imam veche i e prez 1 minuta utihva za 1 min i pochva mnogo e dosadno tup tup tup ne e a rituma na surceto zashtoto sum spokoina prez noshta kato se subudih v 3 pak go imashe losho li e mnogo mi e pritesneno