PDA

View Full Version : Мнението му!



Cwetelina
02-19-2011, 21:21
Един от проблемите ми е ,че адски много се влиая от мнението на едно момче.Не мога да го нареча приятел,защото не ми е точно такъв ,в нещо като неангажираща връзка сме ,всеки си прави каквото си иска ,но междувременно си излизаме.
Понякога ми казва какво не му харесва,и аз в повечето пъти го взимам много на сериозно.
Пример; Пуснах си бритон ,не му хареса каза ми ,че ме харесва повече без бритон и оттогава почти винаги го вдигам само заради него.
Бях решила да си слагам обица на пъпа ,казах му и той оо,на мен въобще не ми харесва точно на пъпа,измисли някъде другаде.И аз на минутата без да се замисля реших ,че няма да си правя на пъпа. И т.н мога да дам още примери ама адски много се чудя и се опитвам да спра,защото само и единствено с него се получава това.Въпроса ми е ,защо толкова много се влиая от неговото мнение, и как да спра по някакъв начин.Никой не успя да ми го обесни. :-o

N1ksun
02-19-2011, 21:25
обичаш го :-D

LadyDi
02-19-2011, 21:25
Защото си слабохарактерна. Опитай се да изваеш своя характер и отстоявай мнението си.

againstyou
02-19-2011, 21:27
Mи просто да не ти пука.Прави това което искаш,имай достойнство.Или го разкарай най-добре.

dream1707
02-19-2011, 21:34
Защо в днешно време сички сте адцки неграмотни ?

Просто си много привързана към този човек, значи нещо повече за теб от останалите и за това.. Колкото и да го отричаме, всеки един от нас има по един такъв човек, от чието мнение се влияе много.


П.П. - Някои естествено не показват това, че им влияе .. и се правят, че не им пука

VaMpiRKaTaaa
02-20-2011, 06:35
Един от проблемите ми е ,че адски много се влиая от мнението на едно момче
Четох до тук и спрях.
Това го правят хора със слаб характер и без собствено мнение.
Първо се научи да имаш характер и да държиш на собственото си мнение и желание,после прави,каквото ще правиш.

krissy7
02-20-2011, 06:54
Защото си слабохарактерна. Опитай се да изваеш своя характер и отстоявай мнението си.


+1

ivcheto0o
02-20-2011, 07:08
Защото си слабохарактерна. Опитай се да изваеш своя характер и отстоявай мнението си.

+ Това ще ти пречи и за напред в отношенията с хората.

Nakadah
02-20-2011, 07:13
Правелно правиш, продължавай все така за напреде.

mechtaq_za_teb
02-20-2011, 11:08
Явно ти пука за мнението му, така да се изразя. Тоест имаш някакви чувства и за теб е важно мнението му за това как изглеждаш.

Phobiaa
02-20-2011, 11:09
Спри да правиш това,което на него му харесва!Остоявай своето мнение и бъди такава,каквато ТИ искаш!

Cucko0
02-20-2011, 12:01
отстоявай мнението си

nerwna
02-20-2011, 13:26
Ти нямаш ли собствено мнение? (;
Прави това което на теб ти харесва,а това,че на него не му харесва си е негов проблем (-; !

nepowtorima
02-20-2011, 15:33
Ама.. какви хора има.. о.О .. Как можеш дори и да си го помислиш да подражаваш на други хора, момиче имай себе уважение. Да не ти пука за никой, ама никой на тая планета, че не харесва това, което ти си го харесваш. Всеки има различен вкус и различен идел.

То е ясно, че го харесваш и това го правиш за да го впечатлиш, но уви..

Той въобще забеляза ли промяната която правиш заради него(т.е. не промяната, а това, че му се водиш по акъла) .. ?? Аз не вярвам да е забелязал, и извода е, че няма смисъл да го правиш, защото той не го оценява, и тогава няма смисъл...

thund3rstorm
02-20-2011, 17:06
Само едно нещо мога да ти кажа - ако искаш да си щастлива на тоя свят, слушай хората и прави точно обратното 8)

jghgh
02-20-2011, 17:37
Ти май си хлътнала по него..
Щом само от него се влияеш така.
Просто прекалено много го харесваш и искаш да му се харесаш на всяка цена, да е доволен, да те оцени положително..
Но забравяш за себе си и за твоята личност и се обезличаваш в неговия идеал. Дай си свобода, човече, направи нещо, което искаш .. по-добре да те харесва такава, каквато си.
Не вярвам да те зареже ако се пробиеш и т.н.
Бъди себе си.

bratignat
02-20-2011, 21:01
Не те познавам, но най-добре бъди самата себе си. Трудно и пагубно е да бъдеш идеалът или фантазията на някой друг. И в крайна сметка, той никога няма да е доволен. Ако не те цени, бъди сигурна, че някъде, някой ще го направи. Просто не се знае, кога и как ще те удари любовтта ;) Дай ѝ шанс.

kris4eto15
02-21-2011, 11:32
Хлътнала си ..

umri
02-21-2011, 12:43
Аве, шматки... отстоявай мнението си викат полвината.. За бретона много ясно че ще ти го каже. Много е грозно и на много малко момичета им отива, но и на тях не ми харесва, и не споделям само аз това мнение. Обецата на пъпа не е лоша идея, но и да не сложиш няма да сбъркаш, защото всяка втора има.

На мен някой познат или по-близък ако ми каже, че нещо не ми отива, то най-малкото ще се огледам много добре, ще събера още мнения от доверени хора, и чак тогава ще реша.