PDA

View Full Version : До всички кифли - 12-13-14-и някои 15 г.



nestle01
02-19-2011, 21:21
1.Що си мислите на тая възраст,че щом си имате гадже,непременно трябва да му пуснете ,понеже така ще изглеждате по-големи?
2.Що си мислите,че щом ви чукат на 12-13-14 ,то вие сте пораснали??
3.Що си мислите,че щом правите секс на 12-13-14 сте голяма работа?
4.Що си мислите,че щом дружките ви са се праскали,вие не трябва да останете по-назад,а непременно трябва да последвате примера им?
5.Що си мислите,че щом имитирате Андреа от Пайнер,сте красиви и секси?
6.Що си мислите,че имате добра сексуална култура,щом на следващия ден пускате над 10 теми със заглавие''Бременна ли съм'' или ''Правихме го с кондом,той не се скъса,а гаджето свърши на пода,може ли да съм забременяла?''?
7.Що си мислите,че ви обичат,когато ви предлагат секс за една нощ?
8.Що си мислите,че сте готови да правите секс,след като една част от вас ,не умеят даже да си изчислят овулацията,а останалата част не познават значението на тази дума?
9.Що си мислите,че е умно да преспите с момче,само за да задоволите нуждите му???
10.Що си мислите,че можете да мислите?
Не ,не можете!

Jus7DreamBoy
02-19-2011, 21:25
Що избиваш комплекси?Някоя кифла ти взе гаджето а ?

Extremescream
02-19-2011, 21:25
Има такава тема, при това на тази страница Т_Т
Честно, не сте по-добре от малките шаврантии, като почнете с тия теми...

nestle01
02-19-2011, 21:30
Що избиваш комплекси?Някоя кифла ти взе гаджето а ?

Момче съм.
Това са личните ми наблюдения.

Shia
02-19-2011, 21:36
Щот нищо не можеш да ни кажеш затова ;]

nestle01
02-19-2011, 21:38
Щот нищо не можеш да ни кажеш затова ;]

Поне една си призна,че е кифла.
Очаквам и други самопризнания.

NomNomNom
02-19-2011, 21:39
Пич, споко, следващата на теб ще пусне, не на най-добрият ти приятел, всичко е наред.

nestle01
02-19-2011, 21:44
Пич, споко, следващата на теб ще пусне, не на най-добрият ти приятел, всичко е наред.


Както се казва:
''Не слушай старило,слушай патило''

Djudjinku
02-19-2011, 21:44
Що избиваш комплекси?Някоя кифла ти взе гаджето а ?

ps. аз не виждам кво лошо обаче има в тва да си кифлаа ;д^^ .. но съм съгласна със цитата по - горе !

dream1707
02-19-2011, 22:22
Определям и себе си като "кифла", както е модерно да се наричат голяма част от момичетата в момента. Плюс това влизам в границата 14-15 годишна .. и с удоволствие ще ти отогворя на въпросите.



1.Що си мислите на тая възраст,че щом си имате гадже,непременно трябва да му пуснете ,понеже така ще изглеждате по-големи? - Защото имах приятел (мразя думата гадже) близо две години.. Пробвай и ти да си намериш някой сериозен с който да издържиш толкова, да видим дали няма да му пуснеш все пак.
2.Що си мислите,че щом ви чукат на 12-13-14 ,то вие сте пораснали?? - Не се смятам за пораснала, няма да се смятам дори и след навършване на пълнолетие.. точно обратното смятам се за един голям дечко.. дори лигла :)
3.Що си мислите,че щом правите секс на 12-13-14 сте голяма работа? - Не съм тръгнала по улицата с табелка с надпис "Изгубих девствеността си на 14" нито съм го разгласявала на всички за да им привлека вниманието и да почнат да ме мислят за "голямата работа"
4.Що си мислите,че щом дружките ви са се праскали,вие не трябва да останете по-назад,а непременно трябва да последвате примера им? - "Дружките ми" всъщност не са се "праскали" .. имам само една която го е правила .. и го направи защото ходеше с приятеля си година и нещо и го обичаше... също като моя случай.
5.Що си мислите,че щом имитирате Андреа от Пайнер,сте красиви и секси? - М не имитирам Андреа, смятам я за прекалено изкуствена.. Всъщност опитвала съм се веднъж, за да видя какво извънземно аджеба ще излезе от мене.. ама уви, не се получи. Предпочитам да бъда себе си и да не имитирам никой.
6.Що си мислите,че имате добра сексуална култура,щом на следващия ден пускате над 10 теми със заглавие''Бременна ли съм'' или ''Правихме го с кондом,той не се скъса,а гаджето свърши на пода,може ли да съм забременяла?''? - Защото имам достатъчно добра сексуална култура, да отговарям сравнително правилно на въпросите на някой от уж "бременните" тинейджърки във форума. А и съм прочела достатъчно статии и книги за да си вярвам, че действително я имам :)
7.Що си мислите,че ви обичат,когато ви предлагат секс за една нощ? - Приятеля ми е с мен няколко седмици и ми обяснява колко ме обича.. и аз все пак не му вярвам ;дд .. ти ми говориш за секс за една нощ ;д
8.Що си мислите,че сте готови да правите секс,след като една част от вас ,не умеят даже да си изчислят овулацията,а останалата част не познават значението на тази дума? - Знам какво значи думата, знаех как да си я изчисля от 10 годишна.. когато ми дойде :) А тогава не смятах, че бях готова.. чувствах го :)
9.Що си мислите,че е умно да преспите с момче,само за да задоволите нуждите му??? - Аз мисля, че това е адски тъпо.. и да ти кажа едва ли много момичета биха били на противоположното мнение. Имам предвид от момичетата, които са губили девствеността си, само за да задоволят нечии нужди.
10.Що си мислите,че можете да мислите? - А ти защо си мислиш, че можеш да мислиш ?!
Не ,не можете! (So do you)

SonyaPld
02-19-2011, 22:24
А за кифльовците да кажеш нещо,авторе?!

Koeni
02-19-2011, 22:26
За съжаление авторът на темата е доста прав за повечето от нещата, които е изброил. Естествено, това не значи, че всички на тая възраст са такива, но определено поколенията от 94 нагоре имат доста изопачени разбирания за живота, секса и т.н.

Kurdokolenko
02-19-2011, 22:30
Всяко поколение, според епохата, в която се развива.

pink123
02-19-2011, 23:45
Що избиваш комплекси?Някоя кифла ти взе гаджето а ?

съгласна съм с теб .. ти какво искаш да ни избиеш комплекси ли ? хахахха не си познала .. каква се прайш тука да не би някоя 12-13-14 годишна да е преспала с гаджето и дай са да им избием комплекси и да пусна такава тема .. няма смисъл .. всеки притежава тялото си и може да прави с него каквото пожела е .. едвали някоя като тебе ще им каже какво да правят .. такаче си трайкай.. щото има такива които пишат безсмилени теми от сорта бременна ли съм или нещо от тоя въпрос ... ама невиждам твоята тема кое и е сисленото спрямо другите ?.. : }

NomNomNom
02-19-2011, 23:48
За съжаление авторът на темата е доста прав за повечето от нещата, които е изброил. Естествено, това не значи, че всички на тая възраст са такива, но определено поколенията от 94 нагоре имат доста изопачени разбирания за живота, секса и т.н.
Абе дали са изопачени не знам, ама ако имах пишка, тук всички моралисти щяхте да ми я лапате.

Извинявам се за оффтопика.

pink123
02-19-2011, 23:55
добре що си мислиш,че всички са такива .. това,че сме се е*бали на 14 не значи,че се мислиме за голямата работа .. и не се ебем защото искам да настигна"дружките ми ",а защото съм го искала и защото съм обичала човека с който съм го напрайла ... за овулацията няма да говоря защото има такива жени които са на по 25 и пак не могат да си я изчислят .. така,че кой си има ъкъл у главата не виждам защо да не прави секс .. ? .. но вместо да се спираш на 14-15 годишните погледни че вече момичетата почват да е го правят на по 11години ;х ;х ;х което мисля,че е много по-голям проблем защото на едно 90% от момичетата които се ебат на по 11 им не е дошло да некажа на всички .. : }

righteous
02-20-2011, 07:02
що0о0оттт СмиИИиИ яКиИиИ КътТт ПпПииИшИииИмМмм ТъЙЙйй!

:)

vanesenceto1
02-20-2011, 07:59
Някоя по-малка те е наранила и дай ся на всички да кажем кифли .. глупава тема, друго обяснение нямам.. :-x :lol: :lol:

majestic001
02-20-2011, 09:02
Пича си е на 100% прав и нещата са така. Погледнете го обективно. Дори във форума има пример- на 13 прави орален и анален на 14 вече и вагинален.. :(

nestle01
02-20-2011, 09:15
На 21 съм и не се занимавам с неориентирани деца.Педофилите в страната са предостатъчно.Наричате темата глупава,понеже не ви изнася.
Не можете да приемете истината за себе си и насочвате критиките си към мен,но мили деца,осъзнайте се!
Аз не съм виновен за вашата морална деградация.
И не ,не ме привличат такива като вас(12-13-14) годишните,които се чукат наляво -надясно.Всъщност никога не съм си падал по лесни парчета. ;)
Минеш ги веднъж и вече не ти е интересно.
Щом още от 12-13-14 годишни сте толкова активни сексуално,не ми се мисли какво ще е положението ,когато станете на 20-30.
Може би между краката ви ще успее да се гмурне син кит,а около него най-спокойно ще си минават тировете.Каква гордост!

majestic001 браво!
Жалко,че не могат да видят какви са в мъжките очи.

britzy
02-20-2011, 10:11
добре що си мислиш,че всички са такива .. това,че сме се е*бали на 14 не значи,че се мислиме за голямата работа .. и не се е*** защото искам да настигна"дружките ми ",а защото съм го искала и защото съм обичала човека с който съм го напрайла ... за овулацията няма да говоря защото има такива жени които са на по 25 и пак не могат да си я изчислят .. така,че кой си има ъкъл у главата не виждам защо да не прави секс .. ? .. но вместо да се спираш на 14-15 годишните погледни че вече момичетата почват да е го правят на по 11години ;х ;х ;х което мисля,че е много по-голям проблем защото на едно 90% от момичетата които се ебат на по 11 им не е дошло да некажа на всички .. : }

Спри малко с чукането и хвани учебник по Български ,защото си доста зле в тази област :booooomb: :-) :-)

ПТ-тук и до утре да разтягаме локуми,кифлите няма да изчезнат,нито да променят мисленето си на база тема във форум .Така че-фул игнор за малките пачи и да не ти пука много много. (момиче съм :lol: )

Kurdokolenko
02-20-2011, 10:16
Като си на 21, пък покажи им на тия "неориентирани деца", че си по-зрял от тях и спри да тролиш из форумите. Да, някаква те е заебала, голямата работа - на всеки се случва(с малки изключения 8) ), пиеш една студена вода и толкоз. Друго месо ще намериш за тъпкане(сори, ама от изказванията ти, си личи, че яко ти се тъпче).

nestle01
02-20-2011, 10:32
Като си на 21, пък покажи им на тия "неориентирани деца", че си по-зрял от тях и спри да тролиш из форумите. Да, някаква те е заебала, голямата работа - на всеки се случва(с малки изключения 8) ), пиеш една студена вода и толкоз. Друго месо ще намериш за тъпкане(сори, ама от изказванията ти, си личи, че яко ти се тъпче).

Не знам защо си направихте извод,че някоя ме е заебала.
Изрично съм споменал,че споделям моите наблюдения,а не личния си опит.И макар,че не съм длъжен да давам обяснения, нека все пак е ясно,че от 2 години имам сериозна връзка с момиче на ниво,с което се чувствам страхотно във всяко отношение.Не че се хваля,но на фона на всички пропаднали кифли,съм радостен ,че попаднах на свястно парче.
Това ,че съм решил да споделя мнението си във форум,не мисля че ме прави незрял.И това,че съм изказал негативно мнение относно 12-13-14-15 годишните ,не означава че са ме зарязали,за да имам такова мнение.

fenastz
02-20-2011, 10:55
Щот нищо не можеш да ни кажеш затова ;]

Поне една си призна,че е кифла.
Очаквам и други самопризнания.

:razz: :razz: :razz: :razz: стани полицай, сериозно

Еми виж сега, и на мен ми е кофти, още повече, че не ми пускат, защото съм на тяхната възраст а батковците са на мода, но от друга страна след десет години същите тези кифли ще се молят за кyра, защото на нищо няма да приличат от толкова грим, боядисване на косата, малко сън, цигари, алкохол и ебaне. Кифлите нямат бъдеще. :) (Е, по-запазените стават фолк-певици или жени на мутри)

Extremescream
02-20-2011, 10:58
Виж, курвентията си е курвентия. Преди малко един приятел ми разправяше за някаква, която е на 20, ебе се с всеки срещнат (а с него не се познава, а го зарибява по фейсбук, но все пак иска да се изчукат) и има наглостта да твърди, че е дама. Познавам една, която е 94 и е спала с повече мъже от мен. Познавам и една на 22 , която направо си казва с кого се е таковала днес, без дори да се налага да я питаш. Познавам и разни на по 12-13 от квартала, които са минали половината училище и приличат на 25+ годишни.
Курви има на всяка възраст, като за мен е точно толкова срамно да се чукаш с всеки срещнат на 14, колкото и да го правиш на 21-22. Жалка работа, но всеки си решава сам за себе си, аз съм доволна, че не съм от тези пачи и с чиста съвест им се присмивам в лицата.

dunce
02-20-2011, 11:29
Всяко поколение, според епохата, в която се развива.

Най-точното мнение в темата, добавям и според държавата, в която се развива.

0y7ofCon7roL
02-20-2011, 11:30
Едно поздравче за всички кифли, кроасани и неусъзнати курветки...... обичам ви ! http://vbox7.com/play:e4515fef

bonbon4e_to
02-20-2011, 11:52
Всяко поколение, според епохата, в която се развива.

Най-точното мнение в темата, добавям и според държавата, в която се развива.


И какво му е точното?Че намира за нормално някакви пишлеменца на по 12-13 -14 годинки да се чукат,вместо да си учат уроците.И после се изумявате ,когато са допуснати сума ти правописни грешки при пускане на тема или мнение.Ами така ще е.Те нямат време да се образоват ,а се чукат.Просто велико!
''Всяко поколение, според епохата, в която се развива.''
Светът непрекъснато се развива,но ако продължава да се развива толкова зле и малките мастийки да продължат се множат,то този наш свят много скоро ще достигне връхната си точка. Навярно ще дойде момент,когато ще е напълно нормално децата на 9-10 годинки да правят вече секс и да надминават броя на партньорите на родителите си,когато поколенията ще са дотолкова изменени,че родителите ще съветват децата си да проституират,понеже може би и това ще се смята за толкова нормално,колкото сексът на ранна възраст сега,момент когато абортите ще надминават броя на ражданията и светът ще стигне до самоунищожение.Сега лошото го смятаме за нормално,а след време ще смятаме за нормално всяко зло,без да осъзнаваме ,че е зло,понеже всички правят така и го определят ,като нормално.
Всъщност нищо от това не е нормално,но може би си казваме,че е така ,за да се самооправдаем.

NomNomNom
02-20-2011, 11:52
Еееей, тъкмо и аз исках да пусна поздрав !

Поздрав за всички, които не слушат Скорпиънс http://www.youtube.com/watch?v=e47R7Z_jwkA
<3

NomNomNom
02-20-2011, 11:55
Искам да знам само едно - защо моралистите така се палите и се злобите на децата ? Моля ви , дайте ми отговори ? Какво ви пука дали са грамотни или не, какви теми пускат, дали правят аборти или носят зарази, дали се чукат с целия квартал?
Защо вместо да ги плюете не им помогнете , като сте се загрижили толкова за имиджа на поколението , или за каквото и да е било?

shugababe112
02-20-2011, 11:56
Каква е целта на темата?

NomNomNom
02-20-2011, 11:57
Искам да знам само едно - защо моралистите така се палите и се злобите на децата ? Моля ви , дайте ми отговори ? Какво ви пука дали са грамотни или не, какви теми пускат, дали правят аборти или носят зарази, дали се чукат с целия квартал?
Защо вместо да ги плюете не им помогнете , като сте се загрижили толкова за имиджа на поколението , или за каквото и да е било?
Задавам си и на тази страница въпроса , защото искам отговор.

Захарното маце - целта е някакъв тип да ни информира за комплексите си 8-)

Extremescream
02-20-2011, 12:03
Нерви ме, че те тия малки идиотчета, които не знам как успяват да си напишат името правилно, но се праскат от малки, като повечето идея си нямат какво значи сексуална култура, са бъдещето на страната. После защо по-нормалните хора напускали България. С 80% малоумници, нормално е останалата част от хората да не се занимава.

bonbon4e_to
02-20-2011, 12:16
Искам да знам само едно - защо моралистите така се палите и се злобите на децата ? Моля ви , дайте ми отговори ? Какво ви пука дали са грамотни или не, какви теми пускат, дали правят аборти или носят зарази, дали се чукат с целия квартал?
Защо вместо да ги плюете не им помогнете , като сте се загрижили толкова за имиджа на поколението , или за каквото и да е било?

Именно,защото са деца,а задълженията на децата,не са да правят секс .Те самите още не са дорасли за такава стъпка,колкото и да си мислят ,че са готови.Някои от тях дори още нямат менструация,а избързват с креватните забавления.Защо вместо да учат или да прочетат нещо интересно,да идат на кино, да тичат из квартала ,да играят с приятели,да пеят или да правят нещо,подходящо за годините им,правят секс?Защо точно секс?Аз го тълкувам,като начин да изглеждат по-големи и зрели пред другите?А ти как го мислиш?
Че точно на 11-12-13 някоя лигла ще изпита обич току-така и затова ще прави секс?Смешно е да се говори за обич при такъв случай.Тя не е чувство,което възниква за няколко дни или седмици.Жалко,че си пропиляват детството.

''Какво ви пука дали са грамотни или не, какви теми пускат, дали правят аборти или носят зарази, дали се чукат с целия квартал? ''

Пука ми и то много.Жалко е ,че не те е грижа за развитието на човечеството.Определено мога да заявя,че ми стана криво,когато определиха ,че в България неграмотността е огромна.И как да не ми пука дали носят зарази и дали правят аборти :shock:
Ти знаеш ли какво ще се случи,ако приемем за зараза СПИН-ът?
Нужна е само една такава курва да се изчука с целия квартал и всички са аут.Това на теб ясно ли ти е ?
Или и ти ако имаш СПИН ,ще ти е все едно и ще продължаваш да се праскаш без да ти дреме?
Започвам да се страхувам от този ваш непукизъм.
Едно мнение като твоето,е една от причините светът някой ден да изчезне.Ако на всички спре да им пука за всичко,светът ще престане да съществува.Ако това целите,продължавайте да се шляпате със заразени,да правите аборти,да спите с болни от спин !
И да,моралистка съм и ме е грижа за човечеството.
Ако ставаше дума за собственото ти дете,навярно и теб щеше да те е грижа (дали е болно,заразено от СПИН,дали е правило аборт).

Shia
02-20-2011, 12:20
Нуждата от секс и правописа нямат нищо оbщо,за едното е нужна физическа,а за другото психическа дейност.
И остаря вече да им казвате да си игpаят с кукли,времената са такива,че куклите на 13г. са отживелица.

nestle01
02-20-2011, 12:23
Каква е целта на темата?

1.Да видят кифлите,че с това поведение не представляват нищо в мъжките очи.
2.Да разберат,че лесните момичета ги търсят само за едно(нищо друго освен секс)
3.Просто да прочетат едно мнение относно държанието им, от момче.

Titanic_baby
02-20-2011, 12:31
Нуждата от секс и правописа нямат нищо оbщо,за едното е нужна физическа,а за другото психическа дейност.
И остаря вече да им казвате да си игpаят с кукли,времената са такива,че куклите на 13г. са отживелица.

Всъщност имат общо.
Повечето от тези деца не могат правилно да напишат две изречения,но нали правят секс,това ги прави зрели и пораснали :?
Може да нямат грам образование,но поради фактът,че правят секс,те са ''нещо повече''. :? :?
С това ранно и неразумно започване на полов живот,все повече заприличваме на ромите.Не ,че проявявам расизъм,но съм чувала,че и техният сексуален живот е не по-различно устроен.Секс от рано + бебе от рано. ;)

NomNomNom
02-20-2011, 12:36
Пак не разбрах защо смятате че с такова остро поведение им помагате.
На колко деца сте помогнали да поемат по правилният според вас път ?
Или си измивате ръцете като казвате, че са курви и кифли , че поколението е зле.
А и не виждам кое е невъзможното да изпиташ обич когато си малък. И не, за физическото привличане и харесване става за един миг / това го наричате любов от пръв поглед / , след това ако се получи добро партньорство - може да възникне и обич / или както е всъщност - привързаност , нужда / .
Ами, егати , на някои 13-14 годишни не им се тича из квартала и не им се ходи на кино. И аз предпочитам да си прекарвам с приятеля ми свободното време, вместо да гледам простотии в салоните, или да чета художествена литература, която изобщо не ми е в специалността.
Жалко е за тях , че си пропиляват детството, не е твоя работа. Вече не сме в малките селца, както преди няколко века, когато селските моралисти те следят и контролират.

Развитието на човечеството няма почти нищо общо с това кой с кого се чука и т.н. Образовани хора и специалисти - бол. В България не е проблема секса, проблема е простотията. На хората им е скучно и заради това се чукат. И вместо тука да се правите на моралисти, вземете го правете в раздел Училище и приятели, там му е мястото. От там трябва да се изкорени простотията.
И спинът вярно, не е зараза, ама хив-ът е. Повечето носители са по-възрастни, а и да падне границата - ще се вземат мерки. Всеки си гледа за себе си , не знам как можеш да промениш разпространението му.
Определено не като парадираш с псевдозаинтересоваността си .
И да, и да изчезне света - не ми пука особено . Прогреаса е в развитието на всеки отделен индивид. Този ми светоглед ми помага да се движа нагоре и евентуално някога да помогна на други с опит. Но това ти няма как да го разбереш, още си назад в стълбицата.

Ако ставаше въпрос за моето дете - ако е толкова просто да излиза и да се праска с различни хора, значи си го е заслужило.
Ако някой го изнасили , след време ще има лек, а и да няма - ще се се поддържа живо колкото може, такъв е живота. Вместо да се тръшкаме и вайкаме е по-добре да действаме.

И в момента на никого не помагаш , колкото и да ти се иска, сори.

NomNomNom
02-20-2011, 12:38
Може да нямат грам образование,но поради фактът,че правят секс,те са ''нещо повече''. :? :?

Абе какви са тези комплекси за малоценност които всички демонстрирате ?
Ами да, ще се мислят за нещо повече щом искат, на вас какво ви пука, че те си мислят , че са нещо повече? Нали знаете, че не са ?
Леле ..

xareswaDUPETApraskowki
02-20-2011, 12:41
Като си на 21, пък покажи им на тия "неориентирани деца", че си по-зрял от тях и спри да тролиш из форумите. Да, някаква те е заебала, голямата работа - на всеки се случва(с малки изключения 8) ), пиеш една студена вода и толкоз. Друго месо ще намериш за тъпкане(сори, ама от изказванията ти, си личи, че яко ти се тъпче).

Напълно съгласен. +1 :)

dunce
02-20-2011, 12:48
И какво му е точното?Че намира за нормално някакви пишлеменца на по 12-13 -14 годинки да се чукат,вместо да си учат уроците.И после се изумявате ,когато са допуснати сума ти правописни грешки при пускане на тема или мнение.Ами така ще е.Те нямат време да се образоват ,а се чукат.Просто велико!
''Всяко поколение, според епохата, в която се развива.''
Светът непрекъснато се развива,но ако продължава да се развива толкова зле и малките мастийки да продължат се множат,то този наш свят много скоро ще достигне връхната си точка. Навярно ще дойде момент,когато ще е напълно нормално децата на 9-10 годинки да правят вече секс и да надминават броя на партньорите на родителите си,когато поколенията ще са дотолкова изменени,че родителите ще съветват децата си да проституират,понеже може би и това ще се смята за толкова нормално,колкото сексът на ранна възраст сега,момент когато абортите ще надминават броя на ражданията и светът ще стигне до самоунищожение.Сега лошото го смятаме за нормално,а след време ще смятаме за нормално всяко зло,без да осъзнаваме ,че е зло,понеже всички правят така и го определят ,като нормално.
Всъщност нищо от това не е нормално,но може би си казваме,че е така ,за да се самооправдаем.

Това мнение не трябва на мене да го казваш, не съм нито едно от горепосочените. Говорех за факторите - Родители, които ги боли хуя за децата си, комплекс за малоценност и нужда от много внимание, лош пример от "хай-лайфа", курвентиите по телевизията и като цяло нивото на култура на хората в България. Грубо, но това е действителността. + това в днешно време няма никакви ограничения, всеки прави каквото си иска. Това исках да кажа с коментара си. Пък в крайна сметка всеки си гледа живота и другите не трябва да ги интересува.

Biskfitka
02-20-2011, 12:55
:o :o :o На мен пък ми писна да повтарям да си гледате живота,много сте ограничени :o :o :o никой от вас не може да докаже,че по цял ден мисли за учене,не е помислял нито веднъж за купон,алкохол,за гаджето си и това да спи с него.

xareswaDUPETApraskowki
02-20-2011, 13:03
никой от вас не може да докаже,че по цял ден мисли за учене,не е помислял нито веднъж за купон,алкохол,за гаджето си и това да спи с него.

На кого му трябва да доказва, според мен то трябва да е така. :)

MakeMeLaugh
02-20-2011, 13:13
хубава тема, ама я осраха някои хора.

ако всички мислеха като номномном щеше да е яко зле.