PDA

View Full Version : Въпрос относно M-tel ..



agss
02-19-2011, 23:40
Така проблема ми е следния искам да питам има ли някои който знае дали е възможно и как по точно мога да разбера кой ми е пратил смс от м-тел получих няколко смс-а и искам да знам кой ги е пратил по номера има ли някакав начин да се разбере чия е регистрацията в сайта
Благодаря предварително!

GregoryHouse
02-20-2011, 00:15
Ако са заплашителни или тормоз, може да подадеш сигнал в полицията, откъдето ще направят проверка и Мтел ще им даден информация на кого е регистрацията. Иначе - едва ли.

DarkAngelOfHope
02-20-2011, 10:10
Ако са заплашителни или тормоз, може да подадеш сигнал в полицията, откъдето ще направят проверка и Мтел ще им даден информация на кого е регистрацията. Иначе - едва ли.

иначе не мисля и аз че има начин щот номера се сменя на няколко sms-а или на няколко дни ...

dakata123
02-20-2011, 10:51
Ако са заплашителни или тормоз, може да подадеш сигнал в полицията, откъдето ще направят проверка и Мтел ще им даден информация на кого е регистрацията. Иначе - едва ли.

иначе не мисля и аз че има начин щот номера се сменя на няколко sms-а или на няколко дни ...
Това със смяната не е много вярно, защото имам записан такъв номер в телефона да зн от кого е още като получа смс-а и винаги е един и същ

MaGuSs
02-20-2011, 12:38
Самия закон не разрешава на операторите да разпространяват информация за техните потребители.Сори пич ;)

GregoryHouse
02-20-2011, 13:54
Номера не се сменя, но пък оператора няма политика да ти дава такава информация.

peychev
02-22-2011, 09:13
Както казаха ако е заплашителен ще ти кажат :)

DarkAngelOfHope
02-22-2011, 10:20
ми преди 2-3 години като пращах повече sms-и от сайта им се сменяха ... и аз си записвах номерата на разни хора ама ... после ги сменяха и нямаше полза ... явно вече не е така :)