PDA

View Full Version : Страх от извънземни?!?!?



onesixonesixonesix
02-20-2011, 07:27
хора немога да заспя вечер :shock: :lol: или поне много трудно... проблема е че имам страх от извънземни.. на 14 съм.. :o и все си мисля че ще дойдат при мен :lol: чувам некви странни звуци от тавана и направо откачам :booooomb: ако го споделя с някой приятел веднага ще ми се изсмее или ще ме критукува.. не съм ли голям за такива работи.. е голям съм, но какво да правя немога просто да кажа страх отивай си! помогнете. някой имал ли е подобен проблем и как се е "излекувал"

mlakniwe2
02-20-2011, 07:30
R U OK? :-o

onesixonesixonesix
02-20-2011, 07:50
без шеги моля! темата е сериозна

ThisIsMe
02-20-2011, 07:50
Научните предавания ти идват в повече. :) :D

Carexx
02-20-2011, 07:57
Ако ти кажа че дори и да има извънземни те съответно са в различно измерение и едва ли ще могат ей така просто да дойдат при тебе защото те е страх.Навсякъде сме заобиколени от неща които не виждаме, както и те нас.Щях да те посъветвам да изпиеш един буш милс и да си лягаш обаче си на 14...Пробвай с валериан...

awerw
02-20-2011, 08:01
Мен преди ме беше страх да се къпя щом си мислех, че като съм сам ще дойдат :lol: ама не са дошли до сега ;д просто не мисли за това :)

Sp0t
02-20-2011, 13:06
Аз като бях малък и след като изгледах филма "Предизвестена смърт" ми остана белег в съзнанието за цял живот :lol: Убожавах да се къпя, защото на филма казват, че Самара Морган се страхува от водата и т.н. :lol: Всеки луд с номера си...

GLaDOS
02-20-2011, 13:31
Хахаха аз бях гледал "Зората на мъртвите " ... натам няма смисъл да разказвам :lol:
Споко пич ,трябва да пораснеш още малко
8-)

Red_Hair
02-20-2011, 20:54
и кво реши че като съучениците и приятелите ще ти се смеят ние тук няма да го направим ли,има хиляди вида фобии за ("извънземнофобия") не съм чувал още,но споко по фозика учим че учените са изпратили нов виж телескоп в космоса и до 5 години ще имаме сведение от около 1 000 000 галактики все някъде ще има планета като нашета,но не се притеснявай,дори и да се намерят такива,дори и светлинен сигнал,който се движи с максималната възможна във вселената скорост ще пристигне тук след няколко поколения а кво остава да дойдат на гости,освен ако всичките там са Айнщайни и вече нямат телепорт :-D,но не залагам много на това тей че споко няма да си жив за да се ръкувате ако дойдат

darkPaladin
02-21-2011, 09:18
нема се плашиш те българи не вземат

не искат да се отровят от нас 8-)

TrickyAngel
02-21-2011, 15:02
Като дойдат им кажи, че ги чакам от много време 8-) :lol: Остави шегата настрана. Едва ли сме сами във Вселената, но това все още не е доказано. А и от къде си си наумил, че ще дойдат и ще те отвлекат... Имаше една много забавна комедия с извънземни - Cocoon, даже има и втора част... Много е забавен филма и може би ще ти разбие представите за извънземните от ужасите, които си гледал.
Иначе има и алтернатива - терапевт. Но аз като по-малка имах страх от духове и ми мина с годините. Недей се впряга в проблема... Пробвай се да спиш на светната лампа или си остави компютъра включен... Или си вземи домашен любимец...
И все пак гледай филма, поне малко ще те разсее.. Успех :)

sasheto0o
02-21-2011, 20:28
нема се плашиш те българи не вземат

не искат да се отровят от нас 8-)

:lol: :lol: :lol:

StolenBliss
02-21-2011, 20:37
[quote=darkPaladin]нема се плашиш те българи не вземат

не искат да се отровят от нас 8-)

Ами нещо такова май. Отказали са се от сякви инвестиции в наща раса, мисля

:D

r19
02-22-2011, 08:06
Сериозна ли е тая тема???
Мене ме беше страх като бях на 5 годинки и гледах досиетата Х.. после немога да отида до тоалетната хаха :D :D
Лапешка работа..

gab4ooo
03-08-2011, 21:33
споко пич . аз бех същата . постоянно си мисля 4е некой ме следи е то само вечер става тва . немога да заспя . лампата навън се светва при движение и екоя котка кат мине ми се светва и аз понеже спа много леко се буда веднга и после 3 4аса ми отнема пак да заспя . тва не е смешно . всеки се чувства гадно . то е лесно да слушаш и да се хилиш ама ина4е на некой му идва си тегли да не казвам кво

bossbgm
03-19-2011, 14:18
Хехе...И аз беших така :lol: Като се къпя си мислех за тея...Джейсън,Оная ква беше...Кървавата Мери и такива...Като ходя вечер до тоалетна,като се прибирам вечерта :razz: :razz: амаа...Още не са ме откраднали...или поне не помня : :razz: :razz: