PDA

View Full Version : Шоколадова диета



Liveurlife
02-20-2011, 10:08
Опитвали ли сте? Ще опитате ли? Аз почвам от днес! Преди 17:00 1 шоколад и някакво филе (2-3 парченца) или салатка... абе нещо по-леко за вечеря. Тази диета попринцип има голям ефект, но има хора на който не им действа. :( Аз все пак ще рискувам.. успех на всички, които ще опитат!!

britzy
02-20-2011, 10:15
На мен не ми е нужна диета,но в какво точно се състои?Само шоколади ли се нагъват или както ти спомена и некви салати и разни такива .

Liveurlife
02-20-2011, 10:23
попринцип не трябва да се яде само шоколад :-o ,но ако искаш може. Според мен е по-хубаво да ядем и например салата или зеле, краставица, домат. Нещо, което е по-леко. Една моя приятелка беше на такава диета. 1 кг сваляше на ден. Изненадващо, но факт! На мен определено ми трябва диета, защото напълнях от празниците, и все още не мога да сваля тези "килца" :oops:

koshtramba
02-20-2011, 10:40
И си мислиш, че като сваляш 1 кг на ден това е добре?? :shock: Господи, жал ми е за вас.

FuckingFreak
02-20-2011, 10:46
Да, със сигурност -1кг на ден .. Може да се свива стомахът, да отделя течности, ама не и да сваля, сериозно ли си вярвате .. А и според мен, давай я тази шоколадова диета, ама по възможност без шоколад ефекта ще бъде по-добър

dob4y
02-20-2011, 11:28
Вие сте луууди...Защо се скапвате с тези диети. После през носа ще ви излязат. :-x :-x

MissNothing
02-20-2011, 11:42
Много ясно, че ще свалиш килограми. По принцип тая диета се приемат по 100 грама шоколад. Е как да не отслабнеш, когато приемаш само по 500-600 калории на ден, било то и от шоколад? После като почнеш да си ядеш нормално ще качиш всичко. И 1 килограм е препоръчително да се сваля на седмица, а не за един ден. Ама като искате да си прецакате организмите, давайте, само и само, за да свалите килограмите по-бързо.

Sevdito
02-20-2011, 12:14
Яж само шоколад и после,не се оплаквай като ти пъпчаса лицето! :?

MeLikesPie
02-20-2011, 12:47
Шоколадова диета. Звучи умно, логично и ефективно.

Infinity
02-20-2011, 12:55
Ако си решила да се съсипваш , приемайки по 500-600 калории на ден , то поне ги приемай от по-качествени храни - салати , кисело мляко, плодове ... пълнозърести филийки. :? Поне ще си набавиш и някакви витамини.
Преди да започнеш , обаче такова " самоунищожаване " с по 500 калории на ден , трябва да си наясно , че си вредиш ужасно много , нали ?! :-o

ImmortalSportFreak
02-20-2011, 13:59
Спорт му е майката! Кога ще го разберете.. Храни се пълноценно,не предприемай диети.

Kalliaa
02-20-2011, 14:52
Яж само шоколад и после не се оплаквай като ти пъпчаса лицето! :?

kik7
02-20-2011, 14:55
Спорт му е майката! Кога ще го разберете.. Храни се пълноценно,не предприемай диети.

+

pink123
02-20-2011, 17:03
хора оставете я да направи диетата .. все пак това е нейно решение .. колкто и да и говорите няма да ви по слуша .. аз я подкрепям и мисля от утре и аз да я почна..ама понеже не спазвам никога препоръките ще я карам 2 седмици ... а за шоколада и пъпките .. нищо няма да и стане ако си вземе на милка детския шоколад за него една козметичка ми каза,че единствения шоколад който мога да ям е такъв и бял ... така,че не виждам защо да не опита.. а и още нещо ако не почне да яде по 10 пъти на ден след края на диетата,нищо няма да качи..така,че след края ако се храни по 2 пъти на ден и то по-малко и спортува нищо няма да върне :) :) :)

katericArofl
02-20-2011, 17:11
ооо ако се нагъват само шокалади наистина има вероятност да се отслабва.. не знам при мен ако едни ден ям само сладко ( имам предвид шоколади, бонбони, сладолед примерно) на др ден ще съм свалила поне половин кило..

FuckingFreak
02-20-2011, 17:19
^ Да, вярвай си. Ще си изхвърлила течности и последните следи от храна, стомахът ти ще се е свил тъй като е празен, а от шоколада няма да има и следа защото той се разгражда напълно за 1 час.. Всичко това ще стане, но не и да свалиш МАСА (независимо мускулна или мазнина) от тялото си..

Vikito0o
02-20-2011, 17:20
Да, със сигурност -1кг на ден .. Може да се свива стомахът, да отделя течности, ама не и да сваля, сериозно ли си вярвате .. А и според мен, давай я тази шоколадова диета, ама по възможност без шоколад ефекта ще бъде по-добър
+1

katericArofl
02-20-2011, 17:35
^ Да, вярвай си. Ще си изхвърлила течности и последните следи от храна, стомахът ти ще се е свил тъй като е празен, а от шоколада няма да има и следа защото той се разгражда напълно за 1 час.. Всичко това ще стане, но не и да свалиш МАСА (независимо мускулна или мазнина) от тялото си..

добре, аз го казвам от лични набюдения и опити, които не са били с цел спазване на шоколадова диета, аз самата не съм сред лудите фенове на шоколада.. аз най-добре си преценявам как ефективно да свалям, да запазвам сваленото и т.н. :lol:

Pamaa
02-20-2011, 19:35
Яде се НАТУРАЛЕН шоколад. Не съм сиг, по колко, защото бях гледала мнг отдавна по телевизора за тази диета, но мисля, че сутрин 100гр с още нещо, обяд - 120 и пак още нещо и вечер 100 + някаква салата :P