PDA

View Full Version : До NomNomNom /заключете темата....няма смисъл!



bonbon4e_to
02-20-2011, 13:18
''Ако не си помогнеш сам,няма кой да ти помогне''
Това май не си го чувала.Ако аз се опитвам ''да си измия ръцете'',то ти и това не правиш.Който иска да приема съветите ми,никого не съм задължила.За съжаление освен с реч,няма друго с какво да помогна,но ти дори и с това не им помагаш,а може би пък и ти си една от тези 12-13-14 годишни и затова така се опитваш да ги оправдаеш,следователно искаш да оправдаеш и себе си.Както и да е.

''Развитието на човечеството няма почти нищо общо с това кой с кого се чука и т.н. ''

Огромна грешка.
Ако всеки прави безразборен секс без кондом,или с кондом ,който случайно се скъса,съвсем нормално е да лепне някое венерическо заболяване.След това той ще продължи да си прави безразборен секс,понеже ако става дума за СПИН симптомите не се появяват на момента.И ако предположим ,че отново се прави секс без кондом,или този кондом се скъса пак,то заразените ще станат мнооого повече.
Следва стотици хора да умрат от венерическо заболяване,което е пряко свързано с развитието на човечеството.Ето,че опровергах твоите ''безпогрешни'' неограничени твърдения.

''Повечето носители са по-възрастни, а и да падне границата - ще се вземат мерки''

И кога ще се вземат тези мерки?
Когато е вече прекалено късно.

''Този ми светоглед ми помага да се движа нагоре и евентуално някога да помогна на други с опит. Но това ти няма как да го разбереш, още си назад в стълбицата.''

Окей,нека съм назад в стълбицата.Слабо ме интересува на кое стъпало съм в твоята стълбица,а и предпочитам да съм на последното щом става дума за секс на 12-13-14.Нека ти си от момичетата от ''последната мода''.Аз не искам да съм.

''И в момента на никого не помагаш , колкото и да ти се иска, сори.''

Помагам или не,аз винаги ще отстоявам принципите си,независимо кой какво прави и дали някой ме слуша.Това си е моята гледна точка,моите разбирания и никоя 12-13-14 годишна лигла,няма да ги промени,дори и по-възрастна да е ,аз няма да променя себе си и намеренията си,заради когото и да е било.

Това е за последното ти мнение в темата която току-що заключиха.
Мислех да пиша на лично,но нека и останалите ,които са прочели миналата тема,се обедят ,че не си права.

NomNomNom
02-20-2011, 13:34
Tова , че продължаваш да ми се доказваш и да го правиш "публично" показва именно колко не си сигурна в себе си .
Не, не помагам . Но и не си мия ръцете . Това е лицемерие . Не си прося билет към рая, както бе казала една приятелка.
Твоята реч изобщо не е ориентирана в хуманна насока, тя представлява бълване на обиди , забрани и закани . Не си казала - сладурчета, вижте колко по-приятно е да редите пъзел , а плюеш -кифли, курви , зле .
Пък и кой е казал , че само се чукат . Много момичета от този тип си гледат и ученето . Пример даже е Александра93, която има такива завидни познания по мрежи, че ме крие в малкият си джоб , а аз даже го преподавам.
Логиката с кондомите ти куца. Който прави безразборен не-безопасен секс - за него си е. И тези със скъсаните презервативи..
Нали секса е само за правене на деца. Когато двама човека иска да си имат бебче си правят изследвания. Тогава ако единият е болен от нещо -взимат се мерки .
Останалите случаи в които се предават болести, даже и със скъсан кондом - хората сами са си виновни, че поемат рискове. Никой не може да ги спре.
Съжалявам, познавам само образовани момичета, които водят полов живот от малки , може би е заради средата ми и е направо нелепо да говориш по този начин, да правиш обобощения , които са логически неправилни.
Ами мерки принципно се взимат като се прекатури каруцата, но няма света да изчезне заради ХИВ-а , споко.

bonbon4e_to
02-20-2011, 13:51
Tова , че продължаваш да ми се доказваш и да го правиш "публично" показва именно колко не си сигурна в себе си .
Не, не помагам . Но и не си мия ръцете . Това е лицемерие . Не си прося билет към рая, както бе казала една приятелка.
Твоята реч изобщо не е ориентирана в хуманна насока, тя представлява бълване на обиди , забрани и закани . Не си казала - сладурчета, вижте колко по-приятно е да редите пъзел , а плюеш -кифли, к**ви , зле .
Пък и кой е казал , че само се чукат . Много момичета от този тип си гледат и ученето . Пример даже е Александра93, която има такива завидни познания по мрежи, че ме крие в малкият си джоб , а аз даже го преподавам.
Логиката с кондомите ти куца. Който прави безразборен не-безопасен секс - за него си е. И тези със скъсаните презервативи..
Нали секса е само за правене на деца. Когато двама човека иска да си имат бебче си правят изследвания. Тогава ако единият е болен от нещо -взимат се мерки .
Останалите случаи в които се предават болести, даже и със скъсан кондом - хората сами са си виновни, че поемат рискове. Никой не може да ги спре.
Съжалявам, познавам само образовани момичета, които водят полов живот от малки , може би е заради средата ми и е направо нелепо да говориш по този начин, да правиш обобощения , които са логически неправилни.
''Ами мерки принципно се взимат като се прекатури каруцата, но няма света да изчезне заради ХИВ-а , споко.''

Да,затова държавата ни е в такова положение.
Защото има хора,като теб които взимат мерките чак ,когато вече е късно.Толкова злополуки и нещастия са се случили от взимането на мерки ,когато е вече късно.
''Логиката с кондомите ти куца. Който прави безразборен не-безопасен секс - за него си е. И тези със скъсаните презервативи..''

Не ,съвсем наред си е моята логика.Безразборният секс не води до нищо добро,но ако ти го подкрепяш твой си е проблемът.Живей си в златната среда и си прави безразборен секс,колкото желаеш.
Аз само съветвам хората,не им заповядвам,а и не мога.
Най-вероятно си една от момичетата споменати в миналата тема.
Защо ли изобщо ти обърнах внимание. :?
Темата може да бъде заключена,няма да се стигне до разбиране тук.

MakeMeLaugh
02-20-2011, 13:53
Ползвайте ЛС - Лично Съобщение.

Eclipsercho
02-20-2011, 13:53
Вие за лични съобщения не сте ли чували? Че трябва да се храните пред целия форум..

:-o