PDA

View Full Version : как става (:



giford
02-20-2011, 13:30
Здравейте значи аз съм момче на 14 почти 15 и с едно момиче често излизаме и мисля че ме харесва и скоро може да тръгнем просто много си допадаме споделяме и ни е приятно заедно и държим един на друг добри приятели сме и имам огромен проблем защото не мога да се целувам добре до сега съм целувал само 1 момиче и определено не беше очакваното и просто не знам как става има ли някаква определна техника или нещо просто момчета момичета каквото и да кажете ще ми е от огромна полза благодаря ви

unstoppable01
02-20-2011, 13:38
Бе какво се притеснявате за тея целувки? Не е трудно нито изисква някви невероятни техники. Стига само това, че я харесваш и тя теб и всичко ще е ок! Само внимавай да не я ухапеш... абе какво ти обяснявам знаеш какво се прави и какво не, просто не се притеснявай и всичко ще мине по-добре отколкото предполагаш! :P :)

VaMpiRKaTaaa
02-20-2011, 14:01
Не насилвай нещата.
Всичко ще стане от самосебе си.
Това е химия.
Или я има,или не.

giford
02-20-2011, 14:16
да оценявам коментарите ви много и го разбирам напълно казвате че няма определена техника значи? знам че всичко е до привличането но все пак трябва да има нещо :)

againstyou
02-20-2011, 14:31
Не няма техника.Ако имате чувства и на двамата ще ви хареса,независимо от тва как си се представил.

mandarinkaa123
02-20-2011, 14:44
Даа.. ии аз имам същия проблем, само че съм момиче. Дори да харесвам момчето много пак се притеснявам и незнам какво да правя.. Опита се на два пъти да ме целуне, но аз се одръпнах и сигурно скоро ще му писне от мене.. Незнам просто.. :(

againstyou
02-20-2011, 14:45
Даа.. ии аз имам същия проблем, само че съм момиче. Дори да харесвам момчето много пак се притеснявам и незнам какво да правя.. Опита се на два пъти да ме целуне, но аз се одръпнах и сигурно скоро ще му писне от мене.. Незнам просто.. :(
Чесно .. направи усилия следващия път да не се дърпаш.

mandarinkaa123
02-20-2011, 14:58
Даа.. ии аз имам същия проблем, само че съм момиче. Дори да харесвам момчето много пак се притеснявам и незнам какво да правя.. Опита се на два пъти да ме целуне, но аз се одръпнах и сигурно скоро ще му писне от мене.. Незнам просто.. :(
Чесно .. направи усилия следващия път да не се дърпаш.

емии .. ще се опитам ;д

GregoryHouse
02-20-2011, 15:03
Млещи там ся, ко са тревожиш :) Остви я да води малко тя и готово.

burpp
02-20-2011, 15:06
Това, че си се целувал веднъж не значи нищо.
Може самото момиче да се целува зле и ти да си мислиш, че не можеш да се целуваш, което често пъти ме е подвеждало и мен тази мисъл. Всичко си идва от само себе си. Или можеш, или не можеш. Няма магическа отвара, която да изпиеш за да станеш втория Казанова.

nepowtorima
02-20-2011, 15:20
Упражнявай се сам на ръката си 8-) .. Всички все от някъде сме тръгнали. Не мисли за това в момента на целувката, успокой се.. и всичко ще е наред. И не няма някаква техника, зависи само от вас двама ви..

djipsito
02-20-2011, 15:23
Едно и също е винаги, целувката с различни ще е различна, с някои ще си паснете, с други няма да ви се получава кой знае колко добре... ама не е някъв фрапиращ проблем. Не се притеснявай.

burpp
02-20-2011, 15:23
Упражнявай се сам на ръката си 8-) .. Всички все от някъде сме тръгнали. Не мисли за това в момента на целувката, успокой се.. и всичко ще е наред. И не няма някаква техника, зависи само от вас двама ви..

Eдна възглавница или надуваема кукла ... :lol:

nepowtorima
02-20-2011, 15:52
Упражнявай се сам на ръката си 8-) .. Всички все от някъде сме тръгнали. Не мисли за това в момента на целувката, успокой се.. и всичко ще е наред. И не няма някаква техника, зависи само от вас двама ви..

Eдна възглавница или надуваема кукла ... :lol:

Възглавницата ще се олигави 8-) апък надуваемата кукла ще му трябва за друга дейност след някоя друга година :D

britzy
02-20-2011, 16:13
Няма определена техника-всичко просто се случва. :) В началото може да е по-нежно и да води по-опитният,но после всичко се уравновесява .Важното да се харесвате ,а останалото от самосебе си се случва .Успех.

burpp
02-20-2011, 16:19
Упражнявай се сам на ръката си 8-) .. Всички все от някъде сме тръгнали. Не мисли за това в момента на целувката, успокой се.. и всичко ще е наред. И не няма някаква техника, зависи само от вас двама ви..

Eдна възглавница или надуваема кукла ... :lol:

Възглавницата ще се олигави 8-) апък надуваемата кукла ще му трябва за друга дейност след някоя друга година :D

Aми, като си олигави ръцете и с тези ръце прегръща момичето ... ?

fenastz
02-20-2011, 16:59
Ще се справиш, повярвай ми :) и аз така си мислех, че не струвам, но досега не са ми се дърпали :)

giford
02-20-2011, 18:58
Благодаря ви на всички помогнахте ми много :)