PDA

View Full Version : Нормално ли е?



milka
02-20-2011, 15:34
Миналия месец имахме нещо като любовна игра с приятеля ми.Обикновено ме хваща параноя ако ми закъснее няколко дена,че съм бременна или нещо такова та...
Докато правихме любовната игра той не е свършвал,но изтече малко безцветна течност.Тъй като не помнех всичко с подробности от случката го питах дали при проникване с пръсти не ме е пипал със същата ръка,с която и половия си орган,но той каза,че не е.После след седмица започнах да имам кафяво течение,а в деня,в който започна това течение пак имахме любовна игра,но тогава не е прониквал с пръсти в мен,но свърши в близост до мен(бях по бельо).
Много се бях притеснила да не би нещо да сме сгафили(въпреки,че знам от орален не се забременява,а това дори беше просто любовна игра).Направих си тест,когато бях с кафяво течение и беше отрицателен.След това ми подрани цикъла с няколко дена,а след това пак имах малко кафяво.Минаха се 2 седмици и пак ми дойде(значи по средата на месеца и след това в началото на другия).Когато ми дойде за 2ри път бях болна.Сега този месец не ми дойде,но от седмица имам ниско кръвно и ми се вие леко свят.Ходих на генеколог и той ме попита дали през времето,вкоето съм имала кафяво течение съм била подложена под стрес или съм била болна и аз потвърдих,че наистина беше така.Той каза,че е срив на имунната система и дори не ме прегледа.
От доста време си мисля,че дали е възможно да сме направили Онази голямата беля с приятеля ми.Дори и при отрицателния тест пак си мисля,че нещо не е наред.Казаха ми,че ако ти дойде два пъти в един месец на другия е нормално да не ти дойде въобще,но защо цяла седмица имам ниско кръвно?!Или тези две неща нямат нищо общо?

marti93
02-20-2011, 15:45
не се притеснявай!на мен първите 3 години ,цикъла ми беше повече от нередовен,а и ако си била подложена на стрес !щом гинеколога е казал ,че нямаш нищо значи е така!можеш да идеш при друг или да си напр 2-ри тест ,но мисля ,че няма повод за тревога

milka
02-20-2011, 16:00
Бе въпроса е че генеколога не знае,че съм правила нещо с някой...
А и направих теста 9 дена след случката.Сега чета в нета,че "Home test" (този,който съм правила не отчитал правилно,а аптекаря ми каза,че е по-добър от Шуър Чек,защото е американски,докато другия го правят в Китай :shock: ). Дали е възможно да е отчел грешно?Супер много се притеснявам...и тоя ужас дето го изживях докато чаках резултата...

krem4et0
02-20-2011, 16:17
100% не си бременна, но твърде вероятно имаш хормонални смущения. Бих отишла на друг гинеколог.

milka
02-20-2011, 17:15
Значи казвате,че няма вероятност?Аз утре мисля да си направя още един тест.
Човек ще каже"ами мислете като правите нещо" -така е...трябва да се мисли.Въпреки,че и тогава мислех колкото е възможно по-трезво(тъй като аз не поисках да правим секс) ...

Ако не съм бременна тогава,защо ми закъснява и имам ниско кръвно(леко гадене,виене на свят...)??
Да...оправданията са,че ако ти дойде 2 пъти за един месец е нормално на другия да не ти дойде,а за другото,че е от обезводняване и стрес...но някак си не мога да се успокоя. :?

kalpazanka
02-20-2011, 17:18
Доколкото разбрах, си направила теста 9 дена след случката. Кротни се, няма бременност. Може с това зацапване да имаш подсказка за друг проблем.
Чертата ясна ли беше?

milka
02-20-2011, 17:29
Да,една черта .После дори отидох до аптекаря,който ми го продаде да го питам дали всичко съм направила правилно.Той взе,че се обади на доставчика си да го пита,за да ме успокои,че теста бил много верен,не бил с изтекъл срок и дали една черта със сиг е за отрицателен.А зацапването отначало мислех,че е имплантационно кървене и ще е макс 2 дена,но беше цяла седмица и дори след цикъла(който ми дойде малко по рано) пак имах.Освен това кафявото беше придружено със съсиреци,както и менструацията и то така...по-големи от обичайното.И да,теста го направих 9 дена след случката,обаче прочетох в един форум,че точно тоя тест не бил съвсем точен въпреки,че показвал резултат след една седмица.

krem4et0
02-20-2011, 17:55
Едва ли си бременна. Сериозно - посъветвай се с друг лекар.

djipsito
02-21-2011, 01:27
Не си бременна, по-скоро е някакъв друг проблем и трябва да идеш на лекар.

Спермата трябва да попадне вътре в теб и да си в овулация, за да стане гафа... иначе и да ти свърши на... "женския полов орган" и да се стече към вагината ти, пак няма да забременееш (а ти си била по бельо...).

Поправете ме ако бъркам, ама не трябва ли спермата да се "изстреля" ( :D баси думата, не знам как да се изразя...) във вагината, един вид да се даде "тласък" на сперматозоидите, за да стигне един до яйцеклетката.. ?
Някво фантастично ми се струва ако има сперма по бельото, тия микроскопични "попови лъжички" да се юрнат да търсят вагината и да драпат нагоре...навътре 8-)

(Днес съм "нямам думи" с обясненията братче...) Дано сте ме разбрали... :-D

umri
02-21-2011, 01:35
Поправете ме ако бъркам, ама не трябва ли спермата да се "изстреля" ( :D баси думата, не знам как да се изразя...) във вагината, един вид да се даде "тласък" на сперматозоидите, за да стигне един до яйцеклетката.. ?
Правилната терминология е "ти изгърма един пълнител в шундрака"

djipsito, дося с джипсита не съм са плющял, ама сигурно си харно айше и моем ти го лъзнем.



Някво фантастично ми се струва ако има сперма по бельото, тия микроскопични "попови лъжички" да се юрнат да търсят вагината и да драпат нагоре...навътре 8-)


Какви попови лъжички, мъ?? Тва са няколко милиона деца и жената ги избива всичките, и накрая само едно или две оцеляват да видат бел свет.

Shia
02-21-2011, 13:38
Не си бременна,но следващия път по добре се бърши,че мен кафявото ме притеснява

stoteen4o
02-21-2011, 13:46
Не си бременна,но следващия път по добре се бърши,че мен кафявото ме притеснява!
Правилно! :smt006 :smt011

WaterLilly
02-21-2011, 14:12
Не си бременна,но следващия път по добре се бърши,че мен кафявото ме притеснява!
Правилно! :smt006 :smt011
Идиоти.

Иди на гинеколог. При това зацапване понякога проблемът е недоразвита матка. Аз това имах и не е страшно, оправя се с времето. :) Не казвам, че и при теб е така, просто да знаеш, че е възможност.

vasko9933
02-21-2011, 14:15
Дишай :D